"Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/248 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 19 қарашадағы № А-11/494 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қарашада № 6863 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № А-4/170 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 15.04.2019 № А-4/170 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 5 июня 2017 года № А-6/248 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений"
Постановление акимата Акмолинской области от 19 ноября 2018 года № А-11/494. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2018 года № 6863. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 15 апреля 2019 года № А-4/170
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 15.04.2019 № А-4/170 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/248 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5993 болып тіркелген, 2017 жылдың 22 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасында:

В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11223), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" от 5 июня 2017 года № А-6/248 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5993, опубликовано 22 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие дополнения:
в приложении к вышеуказанному постановлению:

Cu-1,6, органикалық қышқылдар - 25, амин қышқылдары - 25, өсімдіктің өсу және иммунитет стимуляторлары - 10
литр
1 700
182
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56,
Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6, органикалық қышқылдар -25, амин қышқылдары - 25, өсімдіктің өсу және иммунитет стимуляторлары - 10
литр
1 700
183
"SunnyMix бұршақ вегетациясы" тыңайтқышы
N-5,51, P2O5-20,2, K2O-13,7,
B-3,4, Zn-1,7, S-6,8, Mo-0,2,
Co-0,02, MgO-2,5, Mn-5,8,

Cu-1,6, органические кислоты - 25, аминокислоты - 25, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10
литр
1 700
182
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56,
Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6, органические кислоты - 25, аминокислоты - 25, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10
литр
1 700
183
Удобрение "SunnyMix бобовые вегетация"
N-5,51, P2O5-20,2, K2O-13,7,
B-3,4, Zn-1,7, S-6,8, Mo-0,2,
Co-0,02, MgO-2,5, Mn-5,8,

CaO-1,75, Fe-2,0, Cu-7,6, органикалық қышқылдар - 25, амин қышқылдары - 25, өсімдіктің өсу және иммунитет стимуляторлары - 10
литр
1 700
184
"SunnyMix Zn" тыңайтқышы
Zn-12,5, N-16,4 + амин қышқылдары - 85, өсімдіктің өсу стимуляторлары мен иммунитеті
литр
1 700
185
"SunnyMix күнбағыс" тыңайтқышы
N-1,2, MgO-8,36, Mn-7,0,
S-10,7, Mo-4,0 + органикалық қышқылдар - 25, амин қышқылдары - 25, өсімдіктің өсу және иммунитет стимуляторлары - 10
литр

CaO-1,75, Fe-2,0, Cu-7,6, органические кислоты - 25, аминокислоты - 25, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10
литр
1 700
184
Удобрение
"SunnyMix Zn"
Zn-12,5, N-16,4 + аминокислоты - 85, стимуляторы роста и иммунитета растений
литр
1 700
185
Удобрение "SunnyMix подсолнечник"
N-1,2, MgO-8,36, Mn-7,0,
S-10,7, Mo-4,0 + органические кислоты - 25, аминокислоты - 25, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10
литр

1 700
186
"SunnyMix дәнді дақылдар тұқымы" тыңайтқышы
N-2,73, Cu-5,4, Zn-5,3, Mo-1,3, Mn-2,43, CaO-3,41, Fe-3,85 + органикалық қышқылдар - 25, амин қышқылдары - 25, өсімдіктің өсу және иммунитет стимуляторлары - 10
литр
1 700
187
Гумат Актив
Гумин қышқылдары - 12, фульво қышқылдары - 2, органикалық төмен молекулалы қышқылдар
литр
750
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.С. Үйсімбаевқа жүктелсін.

1 700
186
Удобрение "SunnyMix семена зерновых"
N-2,73, Cu-5,4, Zn-5,3, Mo-1,3, Mn-2,43, CaO-3,41, Fe-3,85 + органические кислоты - 25, аминокислоты - 25, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10
литр
1 700
187
Гумат Актив
гуминовые кислоты 12, фульвокислоты 2, органические низкомолекулярные кислоты
литр
750
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Уисимбаева А.С.

3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола
облысының әкімі
М.Мырзалин

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Акмолинской области
М.Мурзалин