Ақмола облысы Ақкөл ауданының елді мекендерін қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/547 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 6С-27-17 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 7007 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысының, "Ақкөл ауданы ауылдары атауларын қайта атау жөнінде ұсыныс енгізу туралы" Ақкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № А-12/343 қаулысының және Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С17-4 шешімінің негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл ауданының келесі елді мекендері:
Қарасай ауылдық округінің Минское ауылы - Сазды бұлақ ауылы;
Ақкөл қаласының Алексеевский лесхозы - Ақкөл орман шаруашылығы;
Наумовка ауылдық округінің Виноградовка ауылы - Кемеркөл ауылы;
Еңбек ауылдық округінің Подлесное ауылы - Табиғат ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
М.Мырзалин
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрайымы
Б.Наурызбаева
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

О переименовании населенных пунктов Аккольского района Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 14 декабря 2018 года № А-12/547 и решение Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 6С-27-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2018 года № 7007
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, постановления акимата Аккольского района от 22 декабря 2017 года № А-12/343 и решения Аккольского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № С 17-4 "О внесении предложения по переименованию сел Аккольского района" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие населенные пункты Аккольского района:
село Минское Карасайского сельского округа на село Сазды булак;
Алексеевский лесхоз города Акколь на Аккол орман шаруашылыгы;
село Виноградовка Наумовского сельского округа на село Кемеркол;
село Подлесное Енбекского сельского округа на село Табигат.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Акмолинской области
М.Мурзалин
Председатель сессии
Акмолинского областного маслихата
Б.Наурызбаева
Секретарь
Акмолинского областного маслихата
Д.Нурмулдин