Көкшетау қаласында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № А-12/2967 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 6978 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі № А-4/774 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 24.04.2019 № А-4/774 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге азаматтардың қатысуы туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 3-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Көкшетау қаласында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібі, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшері айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Б.Әміреноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі Ақмола
облысының полиция
департаменті Көкшетау
қаласының полиция басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ А-12/2967 қаулысына
қосымша
Көкшетау қаласында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібі, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшері
1-тарау. Көтермелеудің түрлері
1. Көкшетау қаласы әкімінің алғыс хаты.
2. Ақшалай сыйақы.
2-тарау. Көтермелеудің тәртібі
3. Осы тәртіп Көкшетау қаласында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеуді ұйымдастыру мәселелерін реттейді.
4. Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу мәселелерін Көкшетау қаласы әкімдігінің қаулысымен құрылған комиссия (бұдан әрі – комиссия) қарайды.
5. "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Көкшетау қаласының полиция басқармасы" (бұдан әрі - Көкшетау қаласының ПБ) мемлекеттік мекемесімен қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге белсенді қатысатын азаматтарды көтермелеу туралы ұсыныс комиссияның қарауына енгізіледі.

Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в городе Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 21 декабря 2018 года № А-12/2967. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 декабря 2018 года № 6978. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24 апреля 2019 года № А-4/774
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24.04.2019 № А-4/774 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об участии граждан в обеспечении общественного порядка", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды и порядок поощрений, а также размер денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в городе Кокшетау, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Амренову А.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление полиции города
Кокшетау Департамента полиции
Акмолинской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
Приложение
к постановлению акимата
города Кокшетау
от 21 декабря 2018 года
№ А-12/2967
Виды и порядок поощрений, а также размер денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в городе Кокшетау
Глава 1. Виды поощрений
1. Благодарственное письмо акима города Кокшетау.
2. Денежное вознаграждение.
Глава 2. Порядок поощрений
3. Настоящий порядок регулирует вопросы организации поощрения граждан, участвующих в охране общественного порядка в городе Кокшетау.
4. Вопросы поощрения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка, рассматриваются комиссией, создаваемой постановлением акимата города Кокшетау (далее – комиссия).
5. Представление о поощрении граждан, принимающих активное участие в охране общественного порядка, вносится на рассмотрение комиссии государственным учреждением "Управление полиции города Кокшетау Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (далее – УП города Кокшетау).

6. Комиссиямен қабылданған хаттамалық шешім көтермелеу үшін негіз болып табылады.
7. Ақшалай сыйақыны төлеуді Көкшетау қаласының ПБ облыстық бюджет есебінен жүргізіледі.
8. Ақшалай сыйақыны төлеу үшін Көкшетау қаласының ПБ бастығының комиссия қабылдаған шешіміне сәйкес қосымша бұйрығы шығарылады.
9. Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қосқан үлесі үшін азаматтарға ақшалай сыйақыны беру, Көкшетау қаласы әкімінің алғыс хатын табыстау Көкшетау қаласының ПБ салтанатты жиынында жүзеге асырылады.
3-тарау. Ақшалай сыйақының мөлшері
10. Ақшалай сыйақы мөлшерін қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қосқан үлесін, сонымен қатар онымен немесе оның қатысуымен құқыққа қарсы әрекет нәтижесінде келтірілуі мүмкін залалдың алдын алған көлемін есепке ала отырып, ақшалай сыйақының мөлшері комиссиямен белгіленеді және 10 еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайды.

6. Основанием для поощрения является протокольное решение, принимаемое комиссией.
7. Выплата денежного вознаграждения производится УП города Кокшетау за счет средств областного бюджета.
8. Для выплаты денежного вознаграждения дополнительно издается приказ начальника УП города Кокшетау согласно решению, принятому комиссией.
9. Вручение благодарственного письма акима города Кокшетау, денежного вознаграждения гражданам за вклад в обеспечении общественного порядка осуществляется УП города Кокшетау в торжественной обстановке.
Глава 3. Размер денежного вознаграждения
10. Размер денежного вознаграждения устанавливается комиссией с учетом внесенного поощряемым вклада в обеспечение общественного порядка, а также объема ущерба, который мог быть нанесен в результате противоправного действия, которое было пресечено им или с его участием и не превышает 10-кратного месячного расчетного показателя.