Көкшетау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 37 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 7009 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2020 жылғы 29 мамырдағы № 52 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2020 жылғы 29 мамырдағы № 52 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес Көкшетау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Көкшетау қаласында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Көкшетау қаласы әкімі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімі аппаратының басшысы Е.Ш.Тушановқа жүктелсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қалалық аймақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
М.М.Қалиева
2018 жылғы 29 желтоқсанда
Көкшетау қаласы әкімінің
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 37 шешіміне
1 қосымша
№ 1 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылдық округі, Красный Яр ауылы, Тәуелсіздік көшесі 3, Красный Яр ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы "Көкше" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылдық округі, Красный Яр ауылы:
Абай көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 22, 23, 24, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 37, 37А;
Абылай хан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 62;
Бейбітшілік көшесі – 2, 4, 10, 12, 16, 18, 20, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 1А, 3, 7, 13, 15, 17, 17А, 19, 25, 27;
Жидек көшесі – 3А, 5, 5Б, 7Б, 8, 10, 11, 11Б, 14, 15, 16, 16А, 20, 24, 25, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 68;

Об образовании избирательных участков в городе Кокшетау
Решение акима города Кокшетау Акмолинской области от 29 декабря 2018 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2018 года № 7009. Утратило силу решением акима города Кокшетау Акмолинской области от 29 мая 2020 года № 52
Сноска. Утратило силу решением акима города Кокшетау Акмолинской области от 29.05.2020 № 52 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в городе Кокшетау согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима города Кокшетау согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Кокшетау Тушанова Е.Ш.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Кокшетауской городской
территориальной
избирательной комиссии
Калиева М.М.
29 декабря 2018 года
Приложение 1
к решению акима
города Кокшетау
от 29 декабря 2018 года
№ 37
Избирательный участок № 1
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр, улица Тауелсиздик 3, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дом Культуры "Кокше" при аппарате акима Красноярского сельского округа.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр:
улица Абая – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 22, 23, 24, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 37, 37А;
улица Абылай хана – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 62;
улица Бейбитшилик – 2, 4, 10, 12, 16, 18, 20, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Шокана Уалиханова – 1, 1А, 3, 7, 13, 15, 17, 17А, 19, 25, 27;
улица Жидек – 3А, 5, 5Б, 7Б, 8, 10, 11, 11Б, 14, 15, 16, 16 А, 20, 24, 25, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 68;

Мәдениет көшесі – 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 26, 28;
Үкілі Ыбырай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 47;
Комсомольская көшесі – 5, 7, 9, 9А, 10, 11, 13, 17, 23;
Достық көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 53;
Мир көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 38, 40, 40А;
Наурыз көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 12Б, 14, 16, 18, 24, 26Г, 28, 32, 45, 46, 63, 72, 74;
Сарыжайлау көшесі – 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 14А, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 37, 39, 42, 42А;
Ибрагим Салахов көшесі – 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 36, 43, 43А, 49;
Желтоқсан көшесі – 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 18;
Тәуелсіздік көшесі – 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24;
Әбілжан Ұмышев көшесі – 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 63, 65, 67, 69;
Целинная көшесі – 1, 1/1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50;
Көкен Шәкеев көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55;
Энергетиков көшесі– 1, 2, 4, 5, 21, 24;
Нұрлы көш шағын ауданы.
№ 2 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылдық округі, Красный Яр ауылы, Достық көшесі 68, Ақмола облысы білім беру басқармасының "Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, № 3 Агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылдық округі, Красный Яр ауылы:
Азнабай Әбілмәжінов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 49;
Абай көшесі - 39, 39А, 41, 41А, 43, 43А, 45А, 46, 47, 47Б, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 60А, 62, 64, 66, 67;
Абылай хан көшесі – 47А, 47Б, 49, 51А, 51Б, 53, 53А, 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 70, 74, 76, 78, 80, 86;

улица Мадениет – 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 26, 28;
улица Укили Ыбырая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 47;
улица Комсомольская – 5, 7, 9, 9А, 10, 11, 13, 17, 23;
улица Достык – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 53;
улица Мира – 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 38, 40, 40А;
улица Наурыз – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 12Б, 14, 16, 18, 24, 26Г, 28, 32, 45, 46, 63, 72, 74;
улица Сарыжайлау – 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 14 А, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 37, 39, 42, 42А;
улица Ибрагима Салахова – 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 36, 43, 43А, 49;
улица Желтоксан – 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 18;
улица Тауелсиздик – 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24;
улица Абилжана Умышева – 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 63, 65, 67, 69;
улица Целинная – 1, 1/1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50;
улица Кокена Шакеева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55;
улица Энергетиков – 1, 2, 4, 5, 21, 24;
микрорайон Нурлы кош.
Избирательный участок № 2
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,Красноярский сельский округ, село Красный Яр, улица Достык 68, здание коммунального государственного учреждения "Агротехнический колледж № 3, село Красный Яр, город Кокшетау" управления образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр:
улица Азнабая Абилмажинова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 49;
улица Абая – 39, 39А, 41, 41А, 43, 43А, 45А, 46, 47, 47Б, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 60А, 62, 64, 66, 67;
улица Абылай хана – 47А, 47Б, 49, 51А, 51Б, 53, 53А, 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 70, 74, 76, 78, 80, 86;

Шоқан Уәлиханов көшесі – 4, 8, 10, 12, 14, 20, 20А, 22, 23, 23А, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Болашақ көшесі – 1, 2, 2А, 3А, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39;
Достық көшесі – 40, 42, 44, 44А, 46, 46А, 46В, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 62, 64, 66, 68, 68А, 73, 73А, 73Б, 77, 77А, 79, 81, 83;
Мир көшесі – 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Новоселов көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 20, 20А, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 29А, 29Б, 31, 32, 33, 34, 37, 46;
Мамыр көшесі – 3, 9, 9А, 10, 11, 11А, 13, 13А, 15А;
СПТУ-9 көшесі – 1, 2, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 42, 58, 60;
Әбілжан Ұмышев көшесі– 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
Целинная көшесі – 37, 39, 41, 43, 47, 54, 56, 58, 58А, 60, 62, 78;
Көкен Шәкеев көшесі – 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 90А.
№ 3 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылдық округі, Красный Яр ауылы, Әбілжан Ұмышев көшесі 2Б, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ұлттық спорт түрлерінен балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылдық округі, Красный Яр ауылы:
Ветлабораторная көшесі – 1, 2;
Геологов көшесі – 1, 2, 2А, 2Г, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 24, 25, 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 36, 36А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 48А, 52, 54, 55, 57, 58, 65;
Мәдениет көшесі – 1, 1А, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 15, 17;
Киров көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66А, 68, 70;
Клубная көшесі – 2, 3, 5, 7, 11, 13, 15;
Мәншүк Мәметова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 74;
Островский көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 71, 82;

улица Шокана Уалиханова – 4, 8, 10, 12, 14, 20, 20А, 22, 23, 23А, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Болашак – 1, 2, 2А, 3А, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39;
улица Достык – 40, 42, 44, 44А, 46, 46А, 46В, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 62, 64, 66, 68, 68А, 73, 73А, 73Б, 77, 77А, 79, 81, 83;
улица Мира – 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Новоселова – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 20, 20А, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 29А, 29Б, 31, 32, 33, 34, 37, 46;
улица Мамыр – 3, 9, 9А, 10, 11, 11А, 13, 13А, 15А;
улица СПТУ-9 – 1, 2, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 42, 58, 60;
улица Абилжана Умышева – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Целинная – 37, 39, 41, 43, 47, 54, 56, 58, 58А, 60, 62, 78;
улица Кокена Шакеева – 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 90А.
Избирательный участок № 3
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр, улица Абилжана Умышева 2Б, здание коммунального государственного учреждения "Областная детско-юношеская спортивная школа по национальным видам спорта" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр:
улица Ветлабораторная – 1, 2;
улица Геологов – 1, 2, 2А, 2Г, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 24, 25, 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 36, 36А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 48А, 52, 54, 55, 57, 58, 65;
улица Мадениет – 1, 1А, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 15, 17;
улица Кирова – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66А, 68, 70;
улица Клубная – 2, 3, 5, 7, 11, 13, 15;
улица Маншук Маметовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 74;
улица Островского – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19;
улица Сакена Сейфуллина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 71, 82;

Желтоқсан көшесі – 1А, 19;
Шахтеров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/3, 10, 11, 12;
Шонай көшесі – 1, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 39;
Қызыл Жұлдыз ауылы.
№ 4 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылдық округі, Красный Яр ауылы, Школьная көшесі 13, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 2 Красный Яр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылдық округі, Красный Яр ауылы:
Тұмар көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15;
Автобаза көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 45;
Николай Вавилов көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9;
Интернациональная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Красноярская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
Майская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Урожайная көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 62;
Школьная көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18;
Юбилейная көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
№ 5 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылдық округі, Красный Яр ауылы, Чайкино шағын ауданы, Парковая көшесі 12, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 15 негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылдық округі, Красный Яр ауылы, Чайкино шағын ауданы:
Геологов көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 3, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
Жастар көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 28;
Саябақ көшесі – 4, 6, 8, 10;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24;
Кең дала көшесі – 1, 1А.
№ 6 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі 48Б, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Ақселеу көшесі – 2Б, 4, 6, 8, 8А, 9, 11, 16, 18, 19, 20, 27, 32, 33, 34, 37, 58, 67А, 94;
Евгений Брусиловский көшесі – 29, 31, 35, 37, 49, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 62, 65, 65А, 66, 68, 68А, 69, 72, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 88, 89, 91, 94, 111, 116, 126, 127, 131, 132, 133, 139, 145, 147, 151, 152, 153;
Бұқпа көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 18, 24, 25, 27, 28, 33, 34, 35, 37;

улица Желтоксан – 1А, 19;
улица Шахтеров – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/3, 10, 11, 12;
улица Шоная – 1, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 39;
село Кызыл-Жулдыз.
Избирательный участок № 4
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр, улица Школьная 13, здание коммунального государственного учреждения "Красноярская средняя школа № 2" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр:
улица Тумар – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15;
улица Автобаза – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 45;
улица Николая Вавилова – 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9;
улица Интернациональная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Красноярская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Майская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Урожайная – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 62;
улица Школьная – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18;
улица Юбилейная – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Избирательный участок № 5
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр, микрорайон Чайкино, улица Парковая 12, здание коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа № 15" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр, микрорайон Чайкино:
улица Геологов – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 3, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
улица Жастар – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 28;
улица Саябак – 4, 6, 8, 10;
улица Каныша Сатпаева – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24;
улица Кен дала – 1, 1А.
Избирательный участок № 6
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Мухтара Ауэзова 48Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Акселеу – 2Б, 4, 6, 8, 8А, 9, 11, 16, 18, 19, 20, 27, 32, 33, 34, 37, 58, 67А, 94;
улица Евгения Брусиловского – 29, 31, 35, 37, 49, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 62, 65, 65А, 66, 68, 68А, 69, 72, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 88, 89, 91, 94, 111, 116, 126, 127, 131, 132, 133, 139, 145, 147, 151, 152, 153;
улица Букпа – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 18, 24, 25, 27, 28, 33, 34, 35, 37;

Пик көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 35А, 37, 37А, 39, 41, 45, 49, 49А;
Ахмет Жұбанов көшесі – 6, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 20, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 67, 68, 72, 75, 78, 82, 83, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 112, 115, 122, 127, 128, 130, 133, 134, 137, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 152;
Александр Затаевич көшесі – 9, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 24, 30, 30А, 33, 34, 35, 42, 43, 46, 49, 62, 64, 68, 69, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 87, 92, 95, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 116, 118, 119, 122, 124, 127, 129, 133, 134, 140, 142, 146, 148, 149;
Мағзи Әбілқасымов көшесі – 2, 4, 4А, 6, 8, 12, 14, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 5, 8, 10Г, 11, 13, 18/1;
Қызылжар көшесі – 10, 12, 14, 16, 22, 30, 40, 46, 62, 76, 78, 90, 92, 96, 104, 120, 126, 130, 138, 144, 148, 152;
Томирис көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 15А, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 43В, 44, 45, 45А, 45Б, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 53А, 55, 55А;
Қағанов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64;
Ұлытау көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44Б, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57;
Жібек жолы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 44Б, 44В, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 76А, 78, 78А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Геологов өткелі – 1;
Хамит Ерғалиев көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 44;
Геологоразведка көшесі – 1;
Қоғалы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Шағалалы көшесі – 1 , 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 24, 26, 27, 29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 44, 45, 46, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 65, 66, 66А, 68, 70, 73, 74, 75, 79, 80, 82, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97,101, 105, 109, 116, 117, 118, 119, 128, 129, 142, 146, 149, 150, 156;

улица Пика – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 35А, 37, 37А, 39, 41, 45, 49, 49А;
улица Ахмета Жубанова – 6, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 20, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 67, 68, 72, 75, 78, 82, 83, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 112, 115, 122, 127, 128, 130, 133, 134, 137, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 152;
улица Александра Затаевича – 9, 12, 13, 14, 15, 20,21, 24, 30, 30А, 33, 34, 35, 42, 43, 46, 49, 62, 64, 68, 69, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 87, 92, 95, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 116, 118, 119, 122, 124, 127, 129, 133, 134, 140, 142, 146, 148, 149;
улица Магзи Абулкасымова – 2, 4, 4А, 6, 8, 12, 14, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Шакарима Кудайбердиева – 5, 8, 10Г, 11, 13, 18/1;
улица Кызылжар – 10, 12, 14, 16, 22, 30, 40, 46, 62, 76, 78, 90, 92, 96, 104, 120, 126, 130, 138, 144, 148, 152;
улица Томирис – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 15А, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 43В, 44, 45, 45А, 45Б, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 53А, 55, 55А;
улица Каганова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64;
улица Улытау – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44Б, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57;
улица Жибек жолы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 44Б, 44В, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 76А, 78, 78А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
проезд Геологов – 1;
улица Хамита Ергалиева – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 44;
улица Геологоразведка – 1;
улица Когалы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Шагалалы – 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 24, 26, 27, 29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 44, 45, 46, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 65, 66, 66А, 68, 70, 73, 74, 75, 79, 80, 82, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 101, 105, 109, 116, 117, 118, 119, 128, 129, 142, 146, 149, 150, 156;

Шөпті көшесі – 1, 13, 22.
№ 7 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі 48Б, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13А, 15, 17, 17А, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1,76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144/1, 144/2, 146, 148, 150, 152, 154/2;
Жібек жолы көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 46;
Сопочная көшесі – 2, 2А, 4, 8, 10, 12, 14;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 7Б, 9, 10, 10/1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26/2, 30, 32;
Абай көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 37А;
Глинин көшесі – 2, 4, 8, 10, 12, 20, 22;
Қанай Би көшесі – 1, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24;
Воровской көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 23, 25;
Дорожный өткелі – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5;
Николай Вавилов көшесі – 1, 2, 4, 6, 11, 14, 16, 21, 24;
Мағзи Әбілқасымов көшесі – 10;
Хамит Ерғалиев көшесі – 10, 12, 14;
Серпін көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Балбырауын көшесі – 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 27;
Айдын көшесі – 2, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 14, 18, 20, 24Б, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 48, 52, 54;
Шұғыла көшесі – 2, 2А, 4, 5, 8А, 17, 22, 23, 25, 33, 37.
№ 8 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі 190, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Мұхтар Әуезов көшесі – 83, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 111, 137, 139, 156, 172, 180;
Глинин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9;
Кенесары Қасымұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 17, 18, 19, 20;
Мағзи Әбілқасымов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 18, 19, 21, 23, 37, 38, 39, 40, 43, 45, 47, 49, 51, 76, 78, 80;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 5, 7, 9, 11;
Жеңіс көшесі – 24, 26, 28, 29, 45, 57, 178;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 22, 29, 34, 35, 36, 37, 38/1, 40, 40А;

улица Шопты – 1, 13, 22.
Избирательный участок № 7
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Мухтара Ауэзова 48Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Мухтара Ауэзова – 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13А, 15, 17, 17А, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 76А, 77, 78,79, 80, 81, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144/1, 144/2, 146, 148, 150, 152, 154/2;
улица Жибек жолы – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 46;
улица Сопочная – 2, 2А, 4, 8, 10, 12, 14;
улица Шакарима Кудайбердиева – 1, 1/1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 7Б, 9, 10, 10/1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26/2, 30, 32;
улица Абая – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 37А;
улица Глинина – 2, 4, 8, 10, 12, 20, 22;
улица Канай Би – 1, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24;
улица Воровского – 1, 2, 3, 4, 5, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 23, 25;
проезд Дорожный – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5;
улица Николая Вавилова – 1, 2, 4, 6, 11, 14, 16, 21, 24;
улица Магзи Абулкасымова – 10;
улица Хамита Ергалиева – 10, 12, 14;
улица Серпин – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Балбырауын – 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 27;
улица Айдын – 2, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 14, 18, 20, 24Б, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 48, 52, 54;
улица Шугыла – 2, 2А, 4, 5, 8А, 17, 22, 23, 25, 33, 37.
Избирательный участок № 8
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Мухтара Ауэзова 190, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 1" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Мухтара Ауэзова – 83, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 111, 137, 139, 156, 172, 180;
улица Глинина – 1, 3, 5, 7, 9;
улица Кенесары Касымова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 17, 18, 19, 20;
улица Магзи Абулкасымова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 18, 19, 21, 23, 37, 38, 39, 40, 43, 45, 47, 49, 51, 76, 78, 80;
улица Сакена Сейфуллина – 5, 7, 9, 11;
улица Жениса – 24, 26, 28, 29, 45, 57, 178;
улица Шакарима Кудайбердиева – 22, 29, 34, 35, 36, 37, 38/1 40, 40А;

Мағжан Жұмабаев көшесі – 13, 15, 17;
Мақтай Сағдиев көшесі – 1А, 2, 3, 8, 9, 12, 15, 22, 25, 26, 27, 28;
Юрий Гагарин көшесі – 11, 13/1, 20, 23А, 24, 26, 28, 29, 30, 32/1, 33, 35, 36;
Ахмет Байтұрсынов көшесі – 22, 23, 24, 27, 31;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 6, 8, 12, 14, 18, 26, 28, 61.
№ 9 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі 76,
Шоқан Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Абай көшесі – 2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 34, 36, 38, 40, 41, 43А, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 59;
Дзержинский көшесі– 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 50, 52, 60;
Еркін Әуелбеков көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 33, 34, 35, 39, 41, 45, 47, 50, 52, 53, 54, 58, 62;
Әлімжан Баймұқанов көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 23, 23А, 24, 26, 28, 31, 32, 33, 33Б, 33В, 34, 35, 35А, 36, 39, 39А,40, 42, 43, 44, 45, 45/2, 47, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 56, 58;
Ақан сері көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 48, 50, 52, 53, 54, 57, 61, 63, 70;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 35/3, 37, 39, 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 72,76;
Зарап Темірбеков көшесі– 58, 70;
Жеңіс көшесі– 33, 34, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 59, 60, 67, 69, 71, 72, 73;
Әлихан Бөкейхан көшесі – 43, 48, 49, 51, 52, 54, 59, 60, 61, 63, 70, 74, 76;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 30, 42, 44, 44/1, 49,50, 51, 52, 54, 55;
Кенесары Қасымұлы көшесі – 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 43, 45, 46, 50, 51, 52, 53, 55, 60;
Глинин көшесі – 28, 30, 32, 34, 36, 44,44А, 44/4А, 44Б, 46, 48, 50, 55, 57, 59;
Қанай би көшесі– 25, 27, 29, 29А, 34, 37, 39В, 39Г, 39Д, 42, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 50, 54, 56, 58, 60;
Воровской көшесі – 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 53, 55, 56, 57, 58, 63, 65, 69;
Николай Вавилов көшесі – 27, 29, 30, 32, 38, 39, 41, 44, 45, 46/1, 47, 50, 52, 53, 55;
2 Горная көшесі – 2, 4, 5, 6, 6А, 7, 23, 25.
№ 10 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі 24, Шоқан Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті, № 4 корпус.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Рақымбек Сабатаев көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;

улица Магжана Жумабаева – 13, 15, 17;
улица Мактая Сагдиева – 1А, 2, 3, 8, 9, 12, 15, 22, 25, 26, 27, 28;
улица Юрия Гагарина – 11, 13/1, 20, 23А, 24, 26, 28, 29, 30, 32/1, 33, 35, 36;
улица Ахмета Байтурсынова – 22, 23, 24, 27, 31;
улица Бауыржана Момышулы – 6, 8, 12, 14, 18, 26, 28, 61.
Избирательный участок № 9
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Абая 76, здание Кокшетауского государственного университета имени Шокана Уалиханова.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Абая – 2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 34, 36, 38, 40, 41, 43А, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 59;
улица Дзержинского – 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 50, 52, 60;
улица Еркина Ауельбекова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 33, 34, 35, 39, 41, 45, 47, 50, 52, 53, 54, 58, 62;
улица Алимжана Баймуканова – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 23, 23А, 24, 26, 28, 31, 32, 33, 33Б, 33В, 34, 35, 35А, 36, 39, 39А, 40, 42, 43, 44, 45, 45/2, 47, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 56, 58;
улица Акана серэ – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 48, 50, 52, 53, 54, 57, 61, 63, 70;
улица Рахимбека Сабатаева – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 35/3, 37, 39, 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 72, 76;
улица Зарапа Темирбекова – 58, 70;
улица Жениса – 33, 34, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 59, 60, 67, 69, 71, 72, 73;
улица Алихана Бокейхана – 43, 48, 49, 51, 52, 54, 59, 60, 61, 63, 70, 74, 76;
улица Сакен Сейфуллина – 30, 42, 44, 44/1, 49, 50, 51, 52, 54, 55;
улица Кенесары Касымова – 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 43, 45, 46, 50, 51, 52, 53, 55, 60;
улица Глинина – 28, 30, 32, 34, 36, 44, 44А, 44/4А, 44Б, 46, 48, 50, 55, 57, 59;
улица Канай би – 25, 27, 29, 29А, 34, 37, 39В, 39Г, 39Д, 42, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 50, 54, 56, 58, 60;
улица Воровского – 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 53, 55, 56, 57, 58, 63, 65, 69;
улица Николая Вавилова – 27, 29, 30, 32, 38, 39, 41, 44, 45, 46/1, 47, 50, 52, 53, 55;
улица Горная 2 – 2, 4, 5, 6, 6А, 7, 23, 25.
Избирательный участок № 10
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Акана серэ 24, здание Кокшетауского государственного университета имени Шокана Уалиханова корпус № 4.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Рахимбека Сабатаева – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;

Бәйкен Әшімов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 20, 20А, 22, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
Островский көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16А,16/2, 17, 19, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 28Б, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47;
Наурызбай батыр көшесі – 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Қосшығұлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 1Д/12, 1Д/13, 3, 5, 7, 9, 19;
Жеңіс көшесі – 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 90А, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 60, 62, 63, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92/2;
Кенесары Қасымұлы көшесі – 61, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 88, 90, 92, 96, 98, 100;
Глинин көшесі – 62, 62А, 64, 70, 70А, 72, 72А, 75, 77, 81, 83, 85, 87;
Шевцова көшесі – 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 10, 12, 12А, 14А;
Громов көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17;
Қанай би көшесі – 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 96А, 98, 100, 102А;
Воровской көшесі – 64, 68, 74, 75, 76, 77, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
Николай Вавилов көшесі – 59, 61, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
Досов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31.
№ 11 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі 35, "Гуманитарлық-техникалық академиясы" мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Жеңіс көшесі – 126, 126А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 160;
Сәкен Сейфуллин көшесі– 96, 96А, 100, 102, 104, 106, 119;
Некрасов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28;
Ломоносов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28;
Кенесары Қасымұлы көшесі – 97, 99, 101, 103, 104, 105, 111, 112, 113, 115, 116, 120, 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 158, 160;
Шевцовой көшесі – 13, 15, 17, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 45, 48, 48А, 49, 50, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64А, 66, 68, 70, 72;

улица Байкена Ашимова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 20, 20А, 22, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Островского – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16А,16/2, 17, 19, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 28Б, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47;
улица Наурызбай батыра – 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Косшигулова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Шокана Уалиханова – 1Д/12, 1Д/13, 3, 5, 7, 9, 19;
улица Жениса – 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 90А, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120;
улица Сакена Сейфуллина – 60, 62, 63, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92/2;
улица Кенесары Касымова – 61, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 88, 90, 92, 96, 98, 100;
улица Глинина – 62, 62А, 64, 70, 70А, 72, 72А, 75, 77, 81, 83, 85, 87;
улица Шевцовой – 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 10, 12, 12А, 14А;
улица Громовой – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 15 16, 17;
улица Канай би – 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 96А, 98, 100, 102А;
улица Воровского – 64, 68, 74, 75, 76, 77, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
улица Николая Вавилова – 59, 61, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
улица Досова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31.
Избирательный участок № 11
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Жамбыла Жабаева 35, здание учреждения "Гуманитарно-техническая академия".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Жениса – 126, 126А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 160;
улица Сакена Сейфуллина – 96, 96А, 100, 102, 104, 106, 119;
улица Некрасова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28;
улица Ломоносова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28;
улица Кенесары Касымова – 97, 99, 101, 103, 104, 105, 111, 112, 113, 115, 116, 120, 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 158, 160;
улица Шевцовой – 13, 15, 17, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 45, 48, 48А, 49, 50, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64А, 66, 68, 70, 72;

Громова көшесі – 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 68, 69, 71, 73, 74, 74А, 75, 77, 78, 80;
Қанай би көшесі – 99, 101, 101А, 103, 104А, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 124, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 143, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 158, 159, 160, 162, 166, 170;
Досов көшесі – 28А, 30, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 97, 99;
Воровской көшесі – 106А, 108, 110, 112, 113А, 118, 120, 121, 122, 124, 125, 127, 128, 130, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 173, 175, 177, 179;
Николай Вавилов көшесі – 32А, 72, 74, 76, 86А, 86Б, 92А, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 1/27, 1д/37, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 18, 26, 30;
Жамбыл Жабаев көшесі – 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Қайым Мұхамедханов көшесі – 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18;
Остапенко көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 38, 40;
Синегорская көшесі – 1, 3, 4, 5, 7, 9;
Шевченко көшесі – 4, 10, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42;
Мицкеевич көшесі – 3, 5, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34;
Көксай көшесі – 2, 6, 7, 10, 11, 14, 18, 19, 28, 30;
ГҰте көшесі – 4, 7, 8, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32;
Мұса Жәлел көшесі – 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40, 42;
Қуанышев көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
Андрей Сахаров көшесі – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50;
Лазо көшесі – 4, 9А, 10А, 14, 22;
Еркеш Ибрагим көшесі – 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27,29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Жемісті көшесі – 3, 9, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29;
Панфилов көшесі – 3, 4, 6, 6А.
№ 12 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Кенесары Қасымұлы көшесі 222, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:

улица Громовой – 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 68, 69, 71, 73, 74, 74А, 75, 77, 78, 80;
улица Канай би – 99, 101, 101А, 103, 104А, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 124, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 143, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 158, 159, 160, 162, 166, 170;
улица Досова – 28А, 30, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 97, 99;
улица Воровского – 106А, 108, 110, 112, 113А, 118, 120, 121, 122, 124, 125, 127, 128, 130, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 173, 175, 177, 179;
улица Николая Вавилова – 32А, 72, 74, 76, 86А, 86Б, 92А, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165;
улица Шокана Уалиханова – 1/27, 1д/37, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 18, 26, 30;
улица Жамбыла Жабаева – 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Каюма Мухамедханова – 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18;
улица Остапенко – 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 38, 40;
улица Синегорская – 1, 3, 4, 5, 7, 9;
улица Шевченко – 4, 10, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42;
улица Мицкеевича – 3, 5, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34;
улица Коксай – 2, 6, 7, 10, 11, 14, 18, 19, 28, 30;
улица ГҰте – 4, 7, 8, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32;
улица Муса Жалеля – 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40, 42;
улица Куанышева – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
улица Андрея Сахарова – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50;
улица Лазо – 4, 9А, 10А, 14, 22;
улица Еркеша Ибрагимова – 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29,30, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Жемисти – 3, 9, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29;
улица Панфилова – 3, 4, 6, 6А.
Избирательный участок № 12
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Кенесары Касымова 222, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 21" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:

Жеңіс көшесі – 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 220, 220А, 222, 226, 230А, 232;
Некрасов көшесі – 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
Ломоносов көшесі – 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 71, 73, 75, 77, 79;
Кенесары Қасымұлы көшесі – 155, 157, 159, 161, 162, 163, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 205, 206, 207, 208, 209Г, 210, 210А, 212, 212А, 216, 220А, 220Б;
Шевцовой көшесі – 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 214А;
Громова көшесі – 79, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142А/1;
Қанай би көшесі – 161, 163А, 165, 167, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 202, 204, 206, 208, 210;
Досов көшесі – 94, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116/1, 117, 118, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 142, 143, 145, 147;
Воровской көшесі – 170, 172, 176, 178, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 189, 190, 192, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 223, 225, 227, 229;
Николай Вавилов көшесі – 62, 64, 66, 68, 106А, 106В, 108, 158, 167, 169, 170, 171, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 186, 186А, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 205, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 217, 219, 221, 223;
Жастар көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52;

улица Жениса – 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 220, 220А, 222, 226, 230А, 232;
улица Некрасова – 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Ломоносова – 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 71, 73, 75, 77, 79;
улица Кенесары Касымова – 155, 157, 159, 161, 162, 163, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 205, 206, 207, 208, 209Г, 210, 210А, 212, 212А, 216, 220А, 220Б;
улица Шевцовой – 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 214А;
улица Громова – 79, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142А/1;
улица Канай би – 161, 163А, 165, 167, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 202, 204, 206, 208, 210;
улица Досова – 94, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116/1, 117, 118, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 142, 143, 145, 147;
улица Воровского – 170, 172, 176, 178, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 189, 190, 192, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 223, 225, 227, 229;
улица Николая Вавилова – 62, 64, 66, 68, 106А, 106В, 108, 158, 167, 169, 170, 171, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 186, 186А, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 205, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 217, 219, 221, 223;
улица Жастар – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45,46, 47,48, 49, 50, 50А, 51, 52;

Армандастар көшесі – 5, 7, 8, 10, 12, 12А, 13, 17, 18, 19, 20, 20Г, 20Д, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28А, 29, 33, 35, 39, 41;
Цветочная көшесі – 2, 4, 4А, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20;
Шалғынды көшесі – 1, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22А, 23, 23А;
Жемісті көшесі – 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30;
Жарқын көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17;
Шұңғырша көшесі – 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 21;
Еркеш Ибрагим көшесі – 45, 45А, 46А, 48, 50А;
Шахмет Құсайынов көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 3, 3А, 5, 8, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 29;
Жаңа ауыл көшесі – 3, 5, 7, 7А, 9, 9А;
Гвардейская көшесі – 15, 18, 19, 20, 109;
Мамыр көшесі – 10, 12А, 19, 20, 25;
Сұлтан Баймағамбетов көшесі – 3А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 9, 9А, 13, 13А, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 27, 27А, 29, 29А, 31, 31А, 33, 33А, 35, 35А, 39, 39А, 41, 41А, 43, 43А, 45, 45А, 47, 49, 49А, 51, 51А, 53А, 55А;
Сырымбет көшесі – 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35;
Жайлау шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21В, 22, 22А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37,37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 37/7, 37/8, 37/9, 37/10, 37/11, 37/12, 37/13, 37/14, 37/15, 37/16, 37А, 37Б, 37Д, 41/1, 41/2, 42/2, 44/2, 53А, 57, 57/А, 58, 59, 60, 60А, 60Б, 61, 62, 63, 66, 66А, 66Б, 66В, 66Г, 66Д, 67А, 68А, 77, 82, 85, 86, 88, 110;
2 Жайлау шағын ауданы – 1А, 1У, 2, 2А, 3А, 5А, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
№ 13 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі 151, "Көкшетау құрылыс-жөндеу басқармасы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Жеңіс көшесі – 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 215, 221;
Грибоедов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Әлихан Бөкейхан көшесі – 138, 141, 141А, 142, 143А, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204;
Стасов көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;

улица Армандастар – 5, 7, 8, 10, 12, 12А, 13, 17, 18, 19, 20, 20Г, 20Д, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28А, 29, 33, 35, 39, 41;
улица Цветочная – 2, 4, 4А, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Шалгынды – 1, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22А, 23, 23А;
улица Жемисти – 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30;
улица Жаркын – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17;
улица Шунгырша – 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 21;
улица Еркеша Ибрагимова – 45, 45А, 46А, 48, 50А;
улица ШахметаКусаинова – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 3, 3А, 5, 8, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 29;
улица Жана аульская – 3, 5, 7, 7А, 9, 9А;
улица Гвардейская – 15, 18, 19, 20, 109;
улица Мамыр – 10, 12А, 19, 20, 25;
улица Султана Баймагамбетова – 3А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 9, 9А, 13, 13А, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 27, 27А, 29, 29А, 31, 31А, 33, 33А, 35, 35А, 39, 39А, 41, 41А, 43, 43А, 45, 45А, 47, 49, 49А, 51, 51А, 53А, 55А;
улица Сырымбет – 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35;
микрорайон Жайлау – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21В, 22, 22А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 37/7, 37/8, 37/9, 37/10, 37/11, 37/12, 37/13, 37/14, 37/15, 37/16, 37А, 37Б, 37Д, 41/1, 41/2, 42/2, 44/2, 53А, 57, 57/А, 58, 59, 60, 60А, 60Б, 61, 62, 63, 66, 66А, 66Б, 66В, 66Г, 66Д, 67А, 68А, 77, 82, 85, 86, 88, 110;
микрорайон Жайлау 2 – 1А, 1У, 2, 2А, 3А, 5А, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Избирательный участок № 13
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Бауржана Момышулы 151, здание акционерного общества "Кокшетауское ремонтно-строительное управление".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Жениса – 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 215, 221;
улица Грибоедова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Алихана Бокейхана – 138, 141, 141А, 142, 143А, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204;
улица Стасова – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;

Зарап Темірбеков көшесі – 132, 132А, 134, 134А, 136А, 138, 139, 140, 140А, 140Б, 141, 142, 142/1, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 173А, 175А, 177, 179, 183, 183А, 185, 187, 189;
Фадеев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 48;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 139Б, 140, 141, 141Б, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 155Б, 155В, 156А, 156Б, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162А, 164, 169, 173, 175, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 190, 191, 193, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 203, 205, 207, 209, 211, 213;
Херсонский өткелі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15А, 16, 16А, 17А, 18, 18А, 19, 20, 22;
Мақтай Сағдиев көшесі – 125, 138, 140, 142, 144, 148, 154, 156, 156А, 156Б , 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А, 174, 176, 178, 182;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 147А, 149, 153, 155, 159, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 176, 178, 178А, 178Б, 178Б/1, 178/1, 182, 188, 190, 192А, 192/1, 192/2, 192/4, 192/4А;
Біржан сал көшесі – 15, 149, 151, 154, 166Б, 168, 168А, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 189Б, 191, 191А, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215А;
Қаныш Сатпаев көшесі – 86, 88, 90А, 91, 93, 94, 98, 101, 103, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148А, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 159, 160, 162, 166, 173;
Титов көшесі – 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14;
Калинин көшесі – 138, 140, 145, 146, 147, 148, 153, 155;
Блок көшесі – 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13;
Ілияс Есенберлин көшесі – 130, 132, 134, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 174, 175, 176, 177, 178, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219;
Сергей Есенин көшесі – 4, 5, 11, 13, 14;
Максим Горький көшесі – 158В, 158Г, 162, 164, 170, 172, 180, 182, 184, 186, 188, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 214, 216, 218, 222;
Шевченко көшесі – 45, 47, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Қуанышев көшесі – 51, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 121, 124;
Лазо көшесі – 32;

улица Зарапа Темирбекова – 132, 132А, 134, 134А, 136А, 138, 139, 140, 140А, 140Б, 141, 142, 142/1, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 173А, 175А, 177, 179, 183, 183А, 185, 187, 189;
улица Фадеева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 48;
улица Магжана Жумабаева – 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 139Б, 140, 141, 141Б, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 155Б, 155В, 156А, 156Б, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162А, 164, 169, 173, 175, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 190, 191, 193, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 203, 205, 207, 209, 211, 213;
проезд Херсонского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15А, 16, 16А, 17А, 18, 18А, 19, 20, 22;
улица Мактая Сагдиева – 125, 138, 140, 142, 144, 148, 154, 156, 156А, 156Б, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А, 174, 176, 178, 182;
улица Бауыржана Момышулы – 147А, 149, 153, 155, 159, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 176, 178, 178А, 178Б, 178Б/1, 178/1, 182, 188, 190, 192А, 192/1, 192/2, 192/4, 192/4А;
улица Биржан сал – 15, 149, 151, 154, 166Б, 168, 168А, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 189Б, 191, 191А, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215А;
улица Каныша Сатпаева – 86, 88, 90А, 91, 93, 94, 98, 101, 103, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148А, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 159, 160, 162, 166, 173;
улица Титова – 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14;
улица Калинина – 138, 140, 145, 146, 147, 148, 153, 155;
улица Блока – 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13;
улица Ильяса Есенберлина – 130, 132, 134, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 174, 175, 176, 177, 178, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219;
улица Сергея Есенина – 4, 5, 11, 13, 14;
улица Максима Горького – 158В, 158Г, 162, 164, 170, 172, 180, 182, 184, 186, 188, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 214, 216, 218, 222;
улица Шевченко – 45, 47, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица Куанышева – 51, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 121, 124;
улица Лазо – 32;

Шәріпов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Шахмет Құсайынов көшесі – 20, 56/1, 58, 70, 72, 73, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
Тукая көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Бөгенбай көшесі – 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31;
Алаш көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
Гейне көшесі – 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2В, 2Г, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 23;
Фрадкин көшесі – 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 28;
Сұлутөбе көшесі – 2, 4, 5, 8, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
Аққайың көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А;
Нүркен Әбдіров көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2Б, 2Г, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 39;
Құдайбергенов көшесі – 21, 23, 25, 27, 31, 34, 35, 36, 37, 43, 47, 61;
Өрнекті көшесі – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 32, 34, 36, 40, 42;
Береке көшесі – 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15;
Алмалы көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 16.
№ 14 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Қаныш Сәтпаев көшесі 72, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Шоқан Уәлиханов көшесі – 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 60, 62, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Жеңіс көшесі – 129, 133, 133А;
Панфилов көшесі – 5, 7, 9, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 18, 19А, 19Б, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84;
Жамбыл Жабаев көшесі – 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 39/1, 40, 41, 41А, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111;
Остапенко көшесі – 37Д, 37Е, 73, 79, 81;
Әлихан Бөкейхан көшесі – 132А, 133А, 133Б, 133В, 133Г, 133Д, 133Е, 134А, 140, 140А, 140Б, 140В, 140Г;
Зарап Темірбеков көшесі – 114, 116, 118, 120, 122, 123, 125, 127, 128, 130, 131, 133, 135;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 104, 106, 112, 114, 116, 121, 125, 127, 131;

улица Шарипова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Шахмета Кусаинова – 20, 56/1, 58, 70, 72, 73, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
улица Тукая – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Богенбая – 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31;
улица Алаш – 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
улица Гейне – 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2В, 2Г, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 23;
улица Фрадкина – 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 28;
улица Сулутобе – 2, 4, 5, 8, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Аккайын – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А;
улица Нуркена Абдирова – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2Б, 2Г, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 39;
улица Кудайбергенова – 21, 23, 25, 27, 31, 34, 35, 36, 37, 43, 47, 61;
улица Орнекти – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 32, 34, 36, 40, 42;
улица Береке – 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15;
улица Алмалы – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 16.
Избирательный участок № 14
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Каныша Сатпаева 72, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Шокана Уалиханова – 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 60, 62, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Жениса – 129, 133, 133А;
улица Панфилова – 5, 7, 9, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 18, 19А, 19Б, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84;
улица Жамбыла Жабаева – 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 39/1, 40, 41, 41А, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111;
улица Остапенко – 37Д, 37Е, 73, 79, 81;
улица Алихана Бокейхана – 132А, 133А, 133Б, 133В, 133Г, 133Д, 133Е, 134А, 140, 140А, 140Б, 140В, 140Г;
улица Зарапа Темирбекова – 114, 116, 118, 120, 122, 123, 125, 127, 128, 130, 131, 133, 135;
улица Магжана Жумабаева – 104, 106, 112, 114, 116, 121, 125, 127, 131;

Мақтай Сағдиев көшесі – 95, 97, 99, 101, 103, 105, 113, 115, 117, 119, 121, 124, 126, 128, 130, 134;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 119, 125, 131, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162;
Біржан сал көшесі – 128, 130, 131, 132, 134А, 136, 138, 141, 143, 144, 146, 147, 148, 150;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 67, 68, 70, 71, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
Калинин көшесі – 118, 120, 120А, 122, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 135, 135/1, 137, 139;
Ілияс Есенберлин көшесі – 110, 112, 118, 120, 122, 139, 141, 143, 149, 150Б, 151, 153, 153А, 163;
Максим Горький көшесі – 136, 138, 144, 146, 148, 154, 156.
№ 15 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі 66, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "Мәлік Ғабдуллин атындағы № 3 көптілде оқытатын кәсіби мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Мақтай Сағдиев көшесі – 62, 64, 66, 68, 78, 84, 86, 88, 92, 94, 102, 104, 106;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 97, 98, 101, 105, 107, 109, 111;
Зарап Темірбеков көшесі – 64, 65, 69, 71, 73, 75, 76, 77, 79, 82, 84, 85, 85А, 86, 87, 87А, 89, 89А, 92, 94, 97, 97А, 98, 99, 101, 101/1, 101/2, 101А, 102, 102А, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 111А, 113;
Әлихан Бөкейхан көшесі – 69, 71, 73, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 122, 124, 126;
Жеңіс көшесі – 77, 77/1, 79, 81, 83, 87, 87/1, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 119, 121, 123;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 50, 52, 54, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78;
Бәйкен Әшімов көшесі – 48, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
Островский көшесі – 34, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 67А, 67Б, 70, 79, 81;
Наурызбай батыр көшесі – 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 66;
Қосшығұлов көшесі – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 27, 29, 31, 33, 39, 41, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65.
№ 16 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі 141, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 5 "Таңдау" көппрофильді - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:

улица Мактая Сагдиева – 95, 97, 99, 101, 103, 105, 113, 115, 117, 119, 121, 124, 126, 128, 130, 134;
улица Бауыржан Момышулы – 119, 125, 131, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162;
улица Биржан сал – 128, 130, 131, 132, 134А, 136, 138, 141, 143, 144, 146, 147, 148, 150;
улица Каныша Сатпаева – 67, 68, 70, 71, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
улица Калинина – 118, 120, 120А, 122, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 135, 135/1, 137, 139;
улица Ильяса Есенберлина – 110, 112, 118, 120, 122, 139, 141, 143, 149, 150Б, 151, 153, 153А, 163;
улица Максима Горького – 136, 138, 144, 146, 148, 154, 156.
Избирательный участок № 15
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Байкена Ашимова 66, здание коммунального государственного учреждения "Профильная школа-гимназия полиязычного обучения № 3 имени Малика Габдуллина" отдел образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Мактая Сагдиева – 62, 64, 66, 68, 78, 84, 86, 88, 92, 94, 102, 104, 106;
улица Магжана Жумабаева – 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 97, 98, 101, 105, 107, 109, 111;
улица Зарапа Темирбекова – 64, 69, 71, 73, 75, 76, 77, 79, 82, 84, 85, 85А, 86, 87, 87А, 89, 89А, 92, 94, 97, 97А, 98, 99, 101, 101/1, 101/2, 101А, 102, 102А, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 111А, 113;
улица Алихана Бокейхана – 69, 71, 73, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 122, 124, 126;
улица Жениса – 77, 77/1, 79, 81, 83, 87, 87/1, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 119, 121, 123;
улица Рахимбека Сабатаева – 50, 52, 54, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78;
улица Байкена Ашимова – 48, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
улица Островского – 34, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 67А, 67Б, 70, 79, 81;
улица Наурызбай батыра – 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 66;
улица Косшигулова – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46;
улица Шокана Уалиханова – 27, 29, 31, 33, 39, 41, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65.
Избирательный участок № 16
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Байкена Ашимова 141, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 5 "Тандау" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:

Шоқан Уәлиханов көшесі – 75, 81, 83, 85, 91, 93, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 122, 125, 127;
Қосшығұлов көшесі – 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77А, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 105;
Наурызбай батыр көшесі – 67, 69, 71, 72, 75, 76, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 123;
Островский көшесі – 62А, 68А, 74, 74А, 76, 78, 86А, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 99, 102, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 135;
Бәйкен Әшімов көшесі – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 109, 111, 114, 115, 116, 117, 118, 120А, 121, 123, 124, 125, 125/1, 126/1, 126/2, 128, 145, 147, 149;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 104, 106, 118, 120, 122, 124;
Максим Горький көшесі – 86, 92, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 114, 120, 122, 124, 126, 130;
Ілияс Есенберлин көшесі – 76, 80, 82, 84, 86, 92, 94, 98, 99, 101, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 131, 133;
Калинин көшесі – 76, 76А, 78, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 90, 91, 95, 96, 98, 100, 102, 103, 105, 108, 110, 115, 117, 119;
Қаныш Сәтпаев көшесі– 24, 26, 27, 29, 31, 32, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 49, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
Біржан сал көшесі – 74, 76, 81, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 102, 103, 104, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119,121, 122, 123;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 73, 79, 81, 87, 89, 93, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109А, 112, 116, 118, 120, 126, 128, 130;
Мақтай Сағдиев көшесі – 51, 53, 57, 59, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91.
№ 17 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Еркін Әуелбеков көшесі 70А, ДШСК № 1 (дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің ғимараты).
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Дзержинский көшесі – 40, 77;
Әлімжан Баймұканов көшесі – 61, 61А, 63, 63А, 64/1, 64/2, 68/3;
Еркін Әуелбеков көшесі – 66, 71, 73, 74, 75;
Ақан сері көшесі – 56, 58, 60, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85;
Мақтай Сағдиев көшесі – 44, 46, 48, 50, 60;
Зарап Темірбеков көшесі – 31, 33, 51, 53, 56, 61, 63, 65;
№ 18 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі 90, Ақмола облысының мәдениет басқармасы жанындағы "Көкшетау" мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:

улица Шокана Уалиханова – 75, 81, 83, 85, 91, 93, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 122, 125, 127;
улица Косшигулова – 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77А, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 105;
улица Наурызбай батыра – 67, 69, 71, 72, 75, 76, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 123;
улица Островского – 62А, 68А, 74, 74А, 76, 78, 86А, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 99, 102, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 116, 117, 118,119, 121, 123, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 135;
улица Байкена Ашимова – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 109, 111, 114, 115, 116, 117, 118, 120А, 121, 123, 124, 125, 125/1, 126/1, 126/2, 128, 145, 147, 149;
улица Рахимбека Сабатаева – 104, 106, 118, 120, 122, 124;
улица Максима Горького – 86, 92, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 114, 120, 122, 124, 126, 130;
улица Ильяса Есенберлина – 76, 80, 82, 84, 86, 92, 94, 98, 99, 101, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 131, 133;
улица Калинина – 76, 76А, 78, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 90, 91, 95, 96, 98, 100, 102, 103, 105, 108, 110, 115, 117, 119;
улица Каныш Сатпаева – 24, 26, 27, 29, 31, 32, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 49, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
улица Биржан сал – 74, 76, 81, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 102, 103, 104, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119,121, 122, 123;
улица Бауыржана Момышулы – 73, 79, 81, 87, 89, 93, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109А, 112, 116, 118, 120, 126, 128, 130;
улица Мактая Сагдиева – 51, 53, 57, 59, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91.
Избирательный участок № 17
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Еркина
Ауельбекова 70А, здание ФОК № 1 (физкультурно-оздоровительный комплекс).
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Дзержинского – 40, 77;
улица Алимжана Баймуканова – 61, 61А, 63, 63А, 64/1, 64/2, 68/3;
улица Еркина Ауельбекова – 66, 71, 73, 74, 75;
улица Акана серэ – 56, 58, 60, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73;
улица Рахимбека Сабатаева – 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85;
улица Мактая Сагдиева – 44, 46, 48, 50, 60;
улица Зарапа Темирбекова – 31, 33, 51, 53, 56, 61, 63, 65.
Избирательный участок № 18
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Акана серэ 90, здание государственного коммунального казенного предприятия Дворец культуры "Кокшетау" при управлении культуры Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:

Еркін Әуелбеков көшесі – 78, 80, 82, 84, 89, 90, 95;
Ақан сері көшесі – 72, 74, 76, 82, 86, 89, 90А, 91, 92, 95, 97;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 82, 93, 96, 101/2;
Дзержинский көшесі – 93;
Мақтай Сағдиев көшесі – 29, 33, 35, 37, 41, 45, 47;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 51, 52, 53, 58, 60, 62, 69;
Біржан сал көшесі – 84, 86;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 2, 15, 16;
Калинин көшесі – 48;
Әлімжан Баймұқанов көшесі – 84, 86.
№ 19 сайлау учаскесі
Орналасқан орыны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі 90, Ақмола облысының мәдениет басқармасы жанындағы "Көкшетау" мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Еркін Әуелбеков көшесі – 109, 112, 116, 125, 126, 127, 129;
Ақан сері көшесі – 100, 109, 111, 113, 114, 116, 119;
Әлімжан Баймұқанов көшесі – 95А,99А, 101А, 102А, 103А, 111А;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 131А;
Ілияс Есенберлин көшесі – 56, 66;
Калинин көшесі – 59;
Абай көшесі – 110, 114, 114А/1;
Максим Горький көшесі – 64, 65, 65А, 67, 72, 76.
№ 20 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі 192, Көкшетау қаласының білім бөлімінің жанындағы "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Мағзи Әбілқасымов көшесі – 27, 29, 34, 161;
Юрий Гагарин көшесі – 18, 37, 39, 54, 68, 69;
Максим Горький көшесі– 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2В/2, 2В/4;
Ілияс Есенберлин көшесі – 1;
Калинин көшесі – 5;
Осипенко көшесі – 1/3, 27, 28, 34;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 3, 5А, 13, 15, 19, 21;
Жағалау көшесі – 3, 5, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 29,33А, 35, 37, 41, 43, 45, 47А, 53, 57, 59, 61;
Сәкен Жүнісов көшесі – 2А, 2А/1, 8, 12А;
Жұмағали Тілеулин көшесі – 26, 58;
Біржан сал көшесі – 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 29.
№ 21 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Потанин көшесі 39, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "Көкшетау гуманитарлық-техникалық мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Абай көшесі – 93;
Мұхтар Әуезов көшесі – 171, 173, 175, 218, 220, 225, 236, 238, 238А;
Максим Горький көшесі – 4, 6, 12, 16, 23, 23А, 27, 29, 29А, 55, 57;
Потанин көшесі – 19, 21, 21А, 27А, 27Б, 39, 56, 234;
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 24;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 72, 91.
№ 22 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Шәкәрім Құдайбердиев көшесі 111, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:

улица Еркина Ауельбекова – 78, 80, 82, 84, 89, 90, 95;
улица Акана серэ – 72, 74, 76, 82, 86, 89, 90А, 91, 92, 95, 97;
улица Рахимбека Сабатаева – 82, 93, 96, 101/2;
улица Дзержинского – 93;
улица Мактая Сагдиева – 29, 33, 35, 37, 41, 45, 47;
улица Бауыржана Момышулы – 51, 52, 53, 58, 60, 62, 69;
улица Биржан сал – 84, 86;
улица Каныш Сатпаева – 2, 15, 16;
улица Калинина – 48;
улица Алимжана Баймуканова – 84, 86.
Избирательный участок № 19
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Акана серэ 90, здание государственного коммунального казенного предприятия Дворец культуры "Кокшетау" при управлении культуры Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Еркина Ауельбекова – 109, 112, 116, 125, 126, 127, 129;
улица Акана серэ – 100, 109, 111, 113, 114, 116, 119;
улица Алимжана Баймуканова – 95А, 99А,101А, 102А, 103А, 111А;
улица Рахимбека Сабатаева – 131А;
улица Ильяса Есенберлина – 56, 66;
улица Калинина – 59;
улица Абая – 110, 114, 114А/1;
улица Максима Горького – 64, 65, 65А, 67, 72, 76.
Избирательный участок № 20
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Мухтара Ауэзова 192, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа" при отделе образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Магзи Абулкасымова – 27, 29, 34, 161;
улица Юрия Гагарина – 18, 37, 39, 54, 68, 69;
улица Максима Горького – 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2В/2, 2В/4;
улица Ильяса Есенберлина – 1;
улица Калинина – 5;
улица Осипенко – 1/3, 27, 28, 34;
улица Бауыржана Момышулы – 3, 5А, 13, 15, 19, 21;
улица Жагалау – 3, 5, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 29, 33А,35, 37, 41, 43, 45, 47А,53, 57, 59, 61;
улица Сакена Жунусова – 2А, 2А/1, 8, 12А;
улица Жумагали Тлеулина – 26, 58;
улица Биржан сал – 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 29.
Избирательный участок № 21
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Потанина 39, здание коммунального государственного учреждения "Кокшетауский гуманитарно-технический лицей-школа" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Абая – 93;
улица Мухтара Ауэзова – 171, 173, 175, 218, 220, 225, 236, 238, 238А;
улица Максима Горького – 4, 6, 12, 16, 23, 23А, 27, 29, 29А, 55, 57;
улица Потанина – 19, 21, 21А, 27А, 27Б, 39, 56, 234;
улица Смагула Садуакасова – 24;
улица Шакарима Кудайбердиева – 72, 91.
Избирательный участок № 22
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Шакарима Кудайбердиева 111, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:

Жұмабек Тәшенов көшесі – 22, 24, 26/1, 26/3, 28, 32, 34, 36, 38;
8 март көшесі – 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41/1, 42, 43, 45/1, 45/2;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 40, 43, 45, 51, 191;
Абай көшесі – 113;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 90, 92, 94, 113;
Мұхтар Әуезов көшесі – 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 242Б, 244.
№ 23 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі 124,
"Истоки Кокшетау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Еркін Әуелбеков көшесі – 128, 137, 138, 141, 147, 148, 149, 151, 160, 162;
Абай көшесі – 128, 129, 130, 131, 132, 133А, 135;
Мұхтар Әуезов көшесі – 252, 264, 268;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 100, 102, 123;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 46, 46А, 59, 61, 71, 73;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 44, 44А, 54, 56, 56А.
№ 24 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі 155А, Ақмола облысы білім басқармасының "Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған "Қазақ-түрік лицейі" мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Ғалым Елемесов көшесі – 45, 47, 49, 51, 53;
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 31, 33, 42, 44, 46, 48, 53;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 48, 64, 68, 79, 81, 85, 109, 111;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 76, 96, 98;
Ақан сері көшесі – 137, 154, 168, 168А;
Янко көшесі – 69, 73, 76, 79;
Еркін Әуелбеков көшесі – 160, 162;
Әлімжан Баймұқанов көшесі – 118, 139, 141А, 166Б.
№ 25 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі 191, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Рақымбек Сабатаев көшесі – 130, 132, 138, 140, 142;
Бәйкен Әшімов көшесі – 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 170, 171, 172, 176, 180, 193, 195, 197;
Островский көшесі – 80А, 92А, 98А, 105, 136, 138, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 149, 153, 154, 156, 157, 158, 159,161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 174, 175, 178;
Наурызбай батыр көшесі – 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 148, 150, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 175;
Қосшығұлов көшесі – 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 138, 140, 142, 143, 145, 147;

улица Жумабека Ташенова – 22, 24, 26/1, 26/3, 28, 32, 34, 36, 38;
улица 8 марта – 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41/1, 42, 43, 45/1, 45/2;
улица Малика Габдуллина – 40, 43, 45, 51, 191;
улица Абая – 113;
улица Шакарима Кудайбердиева – 90, 92, 94, 113;
улица Мухтара Ауэзова – 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 242Б, 244.
Избирательный участок № 23
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Абая 124, здание товарищества с ограниченной общественностью "ИстокиКокшетау".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Еркина Ауельбекова – 128, 137, 138, 141, 147, 148, 149, 151, 160, 162;
улица Абая – 128, 129, 130, 131, 132, 133А, 135;
улица Мухтара Ауэзова – 252, 264, 268;
улица Шакарима Кудайбердиева – 100, 102, 123;
улица Малика Габдуллина – 46, 46А, 59, 61, 71, 73;
улица Жумабека Ташенова – 44, 44А, 54, 56, 56А.
Избирательный участок № 24
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Акана серэ 155А, здание коммунального государственного учреждения "Областная специализированная школа-интернат № 1 для одаренных детей "Казахско-турецкий лицей", города Кокшетау" управления образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Галыма Елемесова – 45, 47, 49, 51, 53;
улица Смагула Садуакасова – 31, 33, 42, 44, 46, 48, 53;
улица Малика Габдуллина – 48, 64, 68, 79, 81, 85, 109, 111;
улица Жумабека Ташенова – 76, 96, 98;
улица Акана серэ – 137, 154, 168, 168А;
улица Янко – 69, 73, 76, 79;
улица Еркина Ауельбекова – 160, 162;
улица Алимжана Баймуканова – 118, 139, 141А, 166Б.
Избирательный участок № 25
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Байкена Ашимова 191, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Рахимбека Сабатаева – 130, 132, 138, 140, 142;
улица Байкена Ашимова – 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 170, 171, 172, 176, 180, 193, 195, 197;
улица Островского – 80А, 92А, 98А, 105, 136, 138, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 149, 153, 154, 156, 157, 158, 159,161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 174, 175, 178;
улица Наурызбай батыра – 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 148, 150, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 175;
улица Косшигулова – 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 138, 140, 142, 143, 145, 147;

Шоқан Уәлиханов көшесі – 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 153, 155, 157, 159, 165, 167, 169, 171;
Максим Горький көшесі – 95, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
Потанин көшесі – 53, 65, 69, 71, 73, 77, 85, 86, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 116, 118, 124, 126, 128;
Ғалым Елемесов көшесі– 58, 67, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 98, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 45, 50, 50А, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 87, 89;
Янко көшесі – 88, 90, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 70, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 127, 127А;
Сұңкар шағын ауданы – 5, 6, 7.
№ 26 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі 140, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы мәдениет колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Максим Горький көшесі – 139, 141, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 171, 173, 175, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 255, 259, 261, 267, 273;
Толстой көшесі – 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 44, 46, 48;
Потанин көшесі – 103, 105, 115, 119, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 136, 138, 141, 143, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 168, 169, 170, 171, 173, 178, 180, 186, 188, 190, 196, 200;
Жақан Сыздықов көшесі – 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35;
Ғалым Елемесов көшесі – 114, 115, 116, 121, 122, 123, 124, 126, 129, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 155, 166, 168, 170, 176, 178, 180;
Дроздова көшесі – 1, 1Е, 2Е, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 38;
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 92, 93, 94, 95, 96/1, 98, 98А, 100, 103, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 122, 139, 140, 146, 149;
Саябақ көшесі – 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 40;
Янко көшесі – 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 147, 149, 154, 154А, 159, 161, 162, 163, 165, 167;

улица Шокана Уалиханова – 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 153, 155, 157, 159, 165, 167, 169, 171;
улица Максима Горького – 95, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
улица Потанина – 53, 65, 69, 71, 73, 77, 85, 86, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 116, 118, 124, 126, 128;
улица Галыма Елемесова – 58, 67, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 98, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
улица Смагула Садуакасова – 45, 50, 50А, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 87, 89;
улица Янко – 88, 90, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113;
улица Малика Габдуллина – 70, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 127, 127А;
микрорайон Сункар – 5, 6, 7.
Избирательный участок № 26
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Жамбыла Жабаева 140, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж культуры имени Акана серэ, город Кокшетау" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Максима Горького – 139, 141, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 171, 173, 175, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 255, 259, 261, 267, 273;
улица Толстого – 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 44, 46, 48;
улица Потанина – 103, 105, 115, 119, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 136, 138, 141, 143, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 168, 169, 170, 171, 173, 178, 180, 186, 188, 190, 196, 200;
улица Жакана Сыздыкова – 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35;
улица Галыма Елемесова – 114, 115, 116, 121, 122, 123, 124, 126, 129, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 155, 166, 168, 170, 176, 178, 180;
улица Дроздовой – 1, 1Е, 2Е, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 38;
улица Смагула Садуакасова – 92, 93, 94, 95, 96/1, 98, 98А, 100, 103, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 122, 139, 140, 146, 149;
улица Саябак – 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 40;
улица Янко – 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 147, 149, 154, 154А, 159, 161, 162, 163, 165, 167;

Мәлік Ғабдуллин көшесі – 110, 116, 118, 120, 122, 133, 135, 137, 137А, 137Б, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 149, 151, 152, 155, 157, 158, 159, 165, 167, 169, 175, 177, 183, 185;
Купрач көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43А, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 56;
8 март көшесі – 104, 106, 106Г, 108, 112, 113, 113А, 114, 114А, 115, 115/2, 116, 117, 119, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 213;
Бауман көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 114, 114А, 116, 116А, 118, 118А, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206;
Литвинов көшесі – 8, 11, 12, 13, 14, 20;
Сиреневый өткелі – 3, 4, 6, 7, 8;
Вишневый өткелі – 5, 7;
Чеботырев көшесі – 6, 7, 8, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 36;
Асеев көшесі – 4, 6, 7, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13А, 14, 16, 18;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154;
Панфилов көшесі – 81, 83, 85, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 106, 106В, 107, 108, 109, 110, 111, 115, 116, 117, 118, 120, 132, 134, 136;
Жамбыл Жабаев көшесі – 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 153, 153А, 153Б, 155, 155А, 155Б, 161, 163, 167, 169;
Остапенко көшесі – 86, 87, 89, 90, 91, 93, 96, 99В/Л1, 102, 103, 104, 105, 107, 113,115А, 117;
Шевченко көшесі – 74, 76, 78, 80, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 126, 128, 130;
Землячки көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54;
Ақжелкен көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;

улица Малика Габдуллина – 110, 116, 118, 120, 122, 133, 135, 137, 137А, 137Б, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 149, 151, 152, 155, 157, 158, 159, 165, 167, 169, 175, 177, 183, 185;
улица Купрача – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43А, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 56;
улица 8 марта – 104, 106, 106Г, 108, 112, 113, 113А, 114, 114А, 115, 115/2, 116, 117, 119, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 213;
улица Баумана – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38;
улица Жумабека Ташенова – 114, 114А, 116, 116А, 118, 118А, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206;
улица Литвинова – 8, 11, 12, 13, 14, 20;
проезд Сиреневый – 3, 4, 6, 7, 8;
проезд Вишневый – 5, 7;
улица Чеботырева – 6, 7, 8, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 36;
улица Асеева – 4, 6, 7, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13А, 14, 16, 18;
улица Шокана Уалиханова – 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154;
улица Панфилова – 81, 83, 85, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 106, 106В, 107, 108, 109, 110, 111, 115, 116, 117, 118, 120, 132, 134, 136;
улица Жамбыла Жабаева– 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 153, 153А, 153Б, 155, 155А, 155Б, 161, 163, 167, 169;
улица Остапенко – 86, 87, 89, 90, 91, 93, 96, 99В/Л1, 102, 103, 104, 105, 107, 113, 115А, 117;
улица Шевченко – 74, 76, 78, 80,84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 126, 128, 130;
улица Землячки – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54;
улица Акжелкен – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;

Тұран көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Қуанышев көшесі – 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 115, 117, 119, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 188, 190;
Шәріпов көшесі – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
Шолохов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Шахмет Кұсайынов көшесі – 100, 102, 106, 112, 112А, 112Б, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 177;
Добролюбов көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Харьковский өткелі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Бөгенбай көшесі – 44, 46;
Алма - Атинская көшесі – 1, 3, 3А, 4, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 8, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21А, 22, 23А, 24, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 34;
Жұмбақтас көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49;
Тукин көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 26.
№ 27 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Южная көшесі 4А, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 11 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Шоқан Уәлиханов көшесі – 156, 156Б, 158, 160, 160Г, 162;
Жамбыл Жабаев көшесі – 134Б, 144А, 148, 152, 154, 157, 177;
Шевченко көшесі – 132, 132А, 134, 134А, 134В, 134Г, 136, 138, 140, 142, 142А;
Землячки көшесі – 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 103А, 105А, 107А, 109А, 123, 137, 139, 141, 143, 145;
Қуанышев көшесі – 131, 133, 133А, 135, 137А, 141/5, 143/5, 170А, 196, 198, 198А;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 111;
Буденный көшесі – 111, 113;
Южная көшесі – 10А;
Пушкин көшесі – 66А, 68, 68А, 70, 70А, 72;
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 30, 32, 39, 40, 40А, 41, 42.
№ 28 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жұмағали Саиын көшесі 24А, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Боровской шағын ауданы – 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 55А, 56, 56А, 57, 59, 60, 61, 66, 67, 68, 70;
Демещенко көшесі – 7.
№ 29 сайлау учаскесі

улица Туран – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Куанышева – 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 115, 117, 119, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 188, 190;
улица Шарипова – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Шолохова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Шахмета Кусаинова – 100, 102, 106, 112, 112А, 112Б, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 177;
улица Добролюбова – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Харьковского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Богенбая – 44, 46;
улица Алма-Атинская – 1, 3, 3А, 4, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 8, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21А, 22, 23А, 24, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 34;
улица Жумбактас – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49;
улица Тукина – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 26.
Избирательный участок № 27
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Южная 4А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №11" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Шокана Уалиханова – 156, 156Б, 158, 160, 160Г, 162;
улица Жамбыла Жабаева – 134Б, 144А, 148, 152, 154, 157, 177;
улица Шевченко – 132, 132А, 134, 134А, 134В,134Г, 136, 138, 140, 142, 142А;
улица Землячки – 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 103А, 105А, 107А, 109А, 123,137, 139, 141, 143, 145;
улица Куанышева – 131, 133, 133А, 135, 137А, 141/5, 143/5, 170А, 196, 198, 198А;
улица Жумабека Ташенова – 111;
улица Буденого – 111, 113;
улица Южная – 10А;
улица Пушкина – 66А, 68, 68А, 70, 70А, 72;
улица Ыбырая Алтынсарина – 30, 32, 39, 40, 40А, 41, 42.
Избирательный участок № 28
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Жумагали Саина 24А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 18" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Боровской – 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 55А, 56, 56А, 57, 59, 60, 61, 66, 67, 68, 70;
улица Демещенко – 7.
Избирательный участок № 29

Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы 75, Ақмола облысы басқармасының "Көкшетау қаласы, ақыл-ой бұзушылықтары мен психикалық дамуы кеш балаларға арналған № 1 облыстық арнайы түзету мектеп - интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Боровской шағын ауданы – 58, 63, 64, 74;
Жұмағали Саиын көшесі– 30, 30Б, 32, 36А;
Юбилейный шағын ауданы – 30, 32, 32А, 34, 35, 36, 36А, 36В, 37, 38, 41А;
Дина Нұрпейісова көшесі– 2, 2А, 4, 4А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 15А, 15Б, 16, 17А, 17Б, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Қарағайлы көшесі – 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 25;
Ақниет көшесі – 8, 9, 11;
Қайыңды көшесі – 23, 31, 33;
Щучинская көшесі – 4, 8, 9, 10, 12, 14, 33;
Сыбағалы көшесі – 1, 4, 5, 7, 12, 17, 20, 23, 30, 35, 36;
Балуан Шолақ көшесі – 16, 18, 28, 30, 32, 34, 40, 44, 46, 50;
Боговидский көшесі – 17, 18, 20, 22;
Уокеш көшесі – 5, 7, 9, 11, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 59, 65;
Қажымұқан көшесі – 14, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 67, 67А, 69, 69А/1, 69С, 71, 73А, 73Б, 73В, 75, 77, 77А, 79, 79А, 79Б, 79В, 81, 81А, 81Б, 85, 85Б;
Мерей көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 19, 21, 26, 30, 31, 33, 34;
Құрманғазы көшесі – 5, 11, 12, 15, 16, 17, 21, 25, 27, 32, 34, 37, 38;
Королев көшесі – 3, 4, 5, 7, 8 11, 12, 13, 15, 16, 20, 22, 25, 30;
Космонавтов көшесі – 9, 19, 21, 23, 35.
№ 30 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жұмағали Саиын көшесі 26А, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 13 "Экос" экологиялық гимназия - мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Жұмағали Саиын көшесі – 26;
Гастелло көшесі – 13, 13А;
Юбилейный шағын ауданы – 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
№ 31 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жұмағали Саиын көшесі 26А, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 13 "Экос" экологиялық гимназия - мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Шоқан Уәлиханов көшесі – 202, 204, 206, 212;
Жұмағали Саиын көшесі – 31, 33, 35, 37, 39, 39А, 41, 47;
Мәншүк Мәметова көшесі – 5, 7;
Гастелло көшесі – 3, 4, 5, 6, 7;
Смирнов көшесі – 3, 4, 8;
Быковский көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10;
Юбилейный шағын ауданы – 1, 2, 3, 3А, 4.
№ 32 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жұмағали Саиын көшесі 20, Ақмола облысы білім басқармасының "Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 31;

Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный 75, здание коммунального государственного учреждения "Областная специальная коррекционная школа-интернат № 1 для детей с задержкой психического развития и интеллектуальными нарушениями, города Кокшетау" управления образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Боровской – 58, 63, 64, 74;
улица Жумагали Саина – 30, 30Б, 32, 36А;
микрорайон Юбилейный – 30, 32, 32А, 34, 35, 36, 36А, 36В, 37, 38, 41А;
улица Дины Нурпеисовой – 2, 2А, 4, 4А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 15А, 15Б, 16, 17А, 17Б, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Карагайлы – 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 25;
улица Акниет – 8, 9, 11;
улица Кайынды – 23, 31, 33;
улица Щучинская – 4, 8, 9, 10, 12, 14, 33;
улица Сыбагалы – 1, 4, 5, 7, 12, 17, 20, 23, 30, 35, 36;
улица Балуана Шолака – 16, 18, 28, 30, 32, 34, 40, 44, 46, 50;
улица Боговидская – 17, 18, 20, 22;
улица Уокешская – 5, 7, 9, 11, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 59, 65;
улица Кажымукана – 14, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 67, 67А, 69, 69А/1, 69С, 71, 73А, 73Б, 73В, 75, 77, 77А, 79, 79А, 79Б, 79В, 81, 81А, 81Б, 85, 85Б;
улица Мерей – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 19, 21, 26, 30, 31, 33, 34;
улица Курмангазы – 5, 11, 12, 15, 16, 17, 21, 25, 27, 32, 34, 37, 38;
улица Королева – 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 22, 25, 30;
улица Космонавтов – 9, 19, 21, 23, 35.
Избирательный участок № 30
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Жумагали Саина 26А, здание коммунального государственного учреждения "Экологическая школа-гимназия № 13 "Экос" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Жумагали Саина – 26;
улица Гастелло – 13, 13А;
микрорайон Юбилейный – 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Избирательный участок № 31
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Жумагали Саина 26А, здание коммунального государственного учреждения "Экологическая школа-гимназия № 13 "Экос" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Шокана Уалиханова – 202, 204, 206, 212;
улица Жумагали Саина – 31, 33, 35, 37, 39, 39А, 41, 47;
улица Маншук Маметовой – 5, 7;
улица Гастелло – 3, 4, 5, 6, 7;
улица Смирнова – 3, 4, 8;
улица Быковского – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10;
микрорайон Юбилейный – 1, 2, 3, 3А, 4.
Избирательный участок № 32
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Жумагали Саина 20, здание коммунального государственного учреждения "Областная специализированная школа-интернат № 3 для одаренных детей (с казахским языком обучения города Кокшетау)" Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Ыбырая Алтынсарина – 31;

Шоқан Уәлиханов көшесі – 170, 174, 182, 184, 186, 192, 194, 196, 198;
Жұмағали Саиын көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 25, 27;
Жамбыл Жабаев көшесі –173, 185;
Гоголь көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 15;
Пархоменко көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Темирязев көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Дальний өткелі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Полевой көшесі – 1А, 2, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 15А, 17А;
Мәншүк Мәметова көшесі – 4, 12, 14, 16, 16А, 18, 20.
№ 33 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Еркін Әуелбеков көшесі 166А, "Ақмола облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы жанындағы "Оқжетпес" балалар мен жасөспірімдер футбол мектебі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Жұмабек Тәшенов көшесі – 79, 81, 83, 85;
Пушкин көшесі – 22, 24, 25, 40, 42, 46;
Еркін Әуелбеков көшесі – 162, 164, 166, 170;
Ақан сері көшесі – 159, 180, 182, 186, 190, 192, 194;
Бәйкен Әшімов көшесі – 204, 206, 212, 214, 217, 218;
Әлімжан Баймұқанов көшесі – 158;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 196, 211, 213, 215, 217, 219;
Буденный көшесі – 46, 48, 55, 57, 59.
№ 34 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Еркін Әуелбеков көшесі 177, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 3, 3А, 5;
Абай көшесі – 148, 150, 152, 152А, 152Б, 154, 155, 157, 159;
Еркін Әуелбеков көшесі – 181, 183.
№ 35 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Владимир Вернадский көшесі 46, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 12 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Өркен көшесі – 3, 5;
Мәжит Жанділдинов көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 92, 93, 94, 100, 104, 106;
Владимир Вернадский көшесі – 5А, 5Б, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 70, 72, 76А, 83ВЛ2, 85ВЛ;
Менделеев өткелі – 3;
Тельман көшесі – 3, 4, 5;
Циалковский көшесі – 3, 4, 6.
№ 36 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Мичурин көшесі 35, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесінің "ЕЦ-166/24 мекемесі" Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:

улица Шокана Уалиханова – 170, 174, 182, 184, 186, 192, 194, 196, 198;
улица Жумагали Саина – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Жамбыла Жабаева – 173, 185;
улица Гоголя – 1, 3, 5, 7, 9, 15;
улица Пархоменко – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Темирязева – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
проезд Дальний – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Полевого – 1А, 2, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 15А, 17А;
улица Маншук Маметовой – 4, 12, 14, 16, 16А, 18, 20.
Избирательный участок № 33
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Еркина Ауельбекова 166А, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Детско-юношеская футбольная школа "Окжетпес" при управлении физической культуры и спорта Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Жумабека Ташенова – 79, 81, 83, 85;
улица Пушкина – 22, 24, 25, 40, 42, 46;
улица Еркина Ауельбекова – 162, 164, 166, 170;
улица Акана серэ – 159, 180, 182, 186, 190, 192, 194;
улица Байкена Ашимова – 204, 206, 212, 214, 217, 218;
улица Алимжана Баймуканова – 158;
улица Рахимбека Сабатаева – 196, 211, 213, 215, 217, 219;
улица Буденного – 46, 48, 55, 57, 59.
Избирательный участок № 34
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Еркина Ауельбекова 177, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 16" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Ыбырая Алтынсарина – 1, 3, 3А, 5;
улица Абая – 148, 150, 152, 152А, 152Б, 154, 155, 157, 159;
улица Еркина Ауельбекова – 181, 183.
Избирательный участок № 35
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Владимира Вернадского 46, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 12" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Оркен – 3, 5;
улица Мажита Джандильдинова – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 92, 93, 94, 100, 104, 106;
улица Владимира Вернадского – 5А, 5Б, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 70, 72, 76А, 83ВЛ2, 85ВЛ;
проезд Менделеева – 3;
улица Тельмана – 3, 4, 5;
улица Циолковского – 3, 4, 6.
Избирательный участок № 36
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Мичурина 35, здание Республиканского государственного учреждения "Учреждение ЕЦ-166/24" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:

Тұмар көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 14 А, 16, 16 А, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 31, 34, 41, 45, 47, 49, 50, 53, 55, 56, 59, 62, 64, 65, 67, 69, 70;
Жүсіпбек Аймауытов көшесі – 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
Ақан көшесі – 58, 61, 65, 66, 68, 70, 73, 74, 76, 78, 82, 88, 92;
Саққұлақ би көшесі – 1, 2, 5, 6, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
Иконников көшесі– 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90А;
Амангелді Иманов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22А, 23, 30, 35, 35А, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 93;
Кирпичный завод шағын ауданы – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
Ыңтымақ көшесі – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25В, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 34, 36, 38, 42, 44;
Ковалевская көшесі – 39, 41, 43, 45, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 90А, 92, 92А;
Корчагин көшесі – 45, 47, 49, 53, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 63А, 65, 66, 67, 68А, 70, 72;
Космодемьянская көшесі – 3, 4, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 13, 15, 17, 19, 21, 60А;
Кошевой көшесі – 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 91;
Юрий Лермонтов көшесі – 67, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 82, 83, 84, 86, 86А, 87, 87А, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Матросов көшесі – 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 87;
Маяковский көшесі – 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104;
Мичурин көшесі – 1, 1А, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 38, 39А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Ақжол көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29А, 30, 31;
Павлов көшесі – 46, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88А, 89, 91, 93, 101;
Зеренді көшесі – 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 15, 16, 21, 22, 23;
Өндіріс көшесі – 2, 3, 8, 9, 13, 13А, 14, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;

улица Тумар – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 14А, 16, 16А, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 31, 34, 41, 45, 47, 49, 50, 53, 55, 56, 59, 62, 64, 65, 67, 69, 70;
улица Жусупбека Аймаутова – 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Акана – 58, 61, 65, 66, 68, 70, 73, 74, 76, 78, 82, 88, 92;
улица Саккулак би – 1, 2, 5, 6, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
улица Иконникова – 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90А;
улица Амангельды Иманова – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22А, 23, 30, 35, 35А, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 93;
микрорайон Кирпичный завод – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
улица Ынтымак – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25В, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 34, 36, 38, 42, 44;
улица Ковалевской – 39, 41, 43, 45, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 90А, 92, 92А;
улица Корчагина – 45, 47, 49, 53, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 63А, 65, 66, 67, 68А, 70, 72;
улица Космодемьянской – 3, 4, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 13, 15, 17, 19, 21, 60А;
улица Кошевого – 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 91;
улица Юрия Лермонтова – 67, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 82, 83, 84, 86, 86А, 87, 87А, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица Матросова – 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 87;
улица Маяковского – 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104;
улица Мичурина – 1, 1А, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 38, 39А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Акжол – 1, 1А, 2, 2А, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29А, 30, 31;
улица Павлова – 46, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88А, 89, 91, 93, 101;
улица Зеренди – 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 15, 16, 21, 22, 23;
улица Ондирис – 2, 3, 8, 9, 13, 13А, 14, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;

Атамұра көшесі– 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Станиславский көшесі – 6, 6А, 8, 12, 14, 20, 30, 32, 46, 48, 54, 56, 58, 60, 64;
Тюленин көшесі– 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76;
Чернышевский көшесі– 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 84, 85А, 86, 88, 89, 90, 92, 94.
№ 37 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Станиславский көшесі 35, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 14 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Жүсіпбек Аймауытов көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Ақан көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 36А, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 57, 60, 62, 62А, 64;
Елжас Бекенов көшесі – 3, 6, 11, 12, 15, 18, 20, 21, 24А, 25, 27, 29, 30, 34, 35, 39, 40, 41, 45, 46, 52, 53, 54, 59, 61, 65, 71, 75, 75А, 78, 81;
Иконников көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 50А, 52, 54, 56;
Ковалевская көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 38А, 40, 42, 44, 46;
Корчагин көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 54;
Кошевой көшесі – 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 67;
Юрий Лермонтов көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 50А, 50Б, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68А, 70, 72, 72А;
Матросов көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 77;

улица Атамура – 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Станиславского – 6, 6А, 8, 12, 14, 20, 30, 32, 46, 48, 54, 56, 58, 60, 64;
улица Тюленина – 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76;
улица Чернышевского – 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 84, 85А, 86, 88, 89, 90, 92, 94.
Избирательный участок № 37
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Станиславского 35, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 14" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Жусупбека Аймаутова – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Акана – 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 36А, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 57, 60, 62, 62А, 64;
улица Елжаса Бекенова – 3, 6, 11, 12, 15, 18, 20, 21, 24А, 25, 27, 29, 30, 34, 35, 39, 40, 41, 45, 46, 52, 53, 54, 59, 61, 65, 71, 75, 75А, 78, 81;
улица Иконникова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 50А, 52, 54, 56;
улица Ковалевской – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 38А, 40, 42, 44, 46;
улица Корчагина – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 54;
улица Кошевого – 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 67;
улица Юрия Лермонтова – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 50А, 50Б, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68А, 70, 72, 72А;
улица Матросова – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 77;

Маяковский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58А;
Никитин көшесі – 18, 20, 24, 30, 36;
Павлов көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 45, 49;
Папанин көшесі – 1, 12, 20, 22, 23, 29, 31, 36, 38, 42, 43, 48, 49, 54, 55, 60, 61, 62, 66, 67, 73, 74, 75;
Серов көшесі – 3, 3Б, 5А, 8, 8А, 9, 13, 17, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 33А, 35А, 43, 44, 47, 49, 52, 90А;
Көктерек көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 58;
Станиславский көшесі – 3, 5, 17, 25, 37, 41;
Еңбек көшесі– 3, 4, 8, 10, 11, 11А, 13, 13А, 16, 18, 19, 20, 23, 29, 30А, 33, 37, 45, 51;
Тюленин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
Цеткина көшесі – 1, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 21, 24, 32, 35, 41, 50, 51, 53, 56, 59, 61, 62, 65, 68, 74, 75, 75А, 81;
Чайкина көшесі – 5А, 7, 9, 10, 12, 14, 16А, 17, 18, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 42, 44, 54, 56, 60, 66, 72, 76, 80, 80А;
Чернышевский көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7А, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
№ 38 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі 160, Ақмола облысының мәдениет басқармасы жанындағы "Ақмола облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Абай көшесі – 160А, 175, 175А;
Шаңырақ көшесі – 6А, 8А, 10, 11А, 14, 18, 22, 24;
Алатау көшесі – 3, 5;
Шалқар көшесі – 2, 4, 7, 9, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 42.
№ 39 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі 139, "Арна" Көкшетау колледжі мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Еркін Әуелбеков көшесі – 155, 157, 161, 163, 167, 169, 169А, 171, 173, 175;
Абай көшесі – 134, 134А, 136, 136А, 137, 138, 139А, 140, 140А, 141, 141А, 141Б, 142, 142А, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153;

улица Маяковского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58А;
улица Никитина – 18, 20, 24, 30, 36;
улица Павлова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 45, 49;
улица Папанина – 1, 12, 20, 22, 23, 29, 31, 36, 38, 42, 43, 48, 49, 54, 55, 60, 61, 62, 66, 67, 73, 74, 75;
улица Серова – 3, 3Б, 5А, 8, 8А, 9, 13, 17, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 33А, 35А, 43, 44, 47, 49, 52, 90А;
улица Коктерек – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 58;
улица Станиславского – 3, 5, 17, 25, 37, 41;
улица Енбек – 3, 4, 8, 10, 11, 11А, 13, 13А, 16, 18, 19, 20, 23, 29, 30А, 33, 37, 45, 51;
улица Тюленина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Цеткиной – 1, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 21, 24, 32, 35, 41, 50, 51, 53, 56, 59, 61, 62, 65, 68, 74, 75, 75А, 81;
улица Чайкиной – 5А, 7, 9, 10, 12, 14, 16А, 17, 18, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 42, 44, 54, 56, 60, 66, 72, 76, 80, 80А;
улица Чернышевского – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7А, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Избирательный участок № 38
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Абая 160, здание государственного коммунального казенного предприятия "Акмолинская областная филармония" при управлении культуры Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Абая – 160А, 175, 175А;
улица Шанырак – 6А, 8А, 10, 11А, 14, 18, 22, 24;
улица Алатау – 3, 5;
улица Шалкар – 2, 4, 7, 9, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 42.
Избирательный участок № 39
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Абая 139, здание учреждения "Кокшетауский колледж "Арна".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Еркина Ауельбекова – 155, 157, 161, 163, 167, 169, 169А, 171, 173, 175;
улица Абая – 134, 134А, 136, 136А, 137, 138, 139А, 140, 140А, 141, 141А, 141Б, 142, 142А, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153;

Мұхтар Әуезов көшесі – 207, 209, 211, 211А, 219, 219А, 270, 272, 274, 276, 280, 288А;
Строителей шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5А;
Мағзи Әбілқасымов көшесі – 127, 129, 168, 170, 174, 192;
Буденный көшесі – 26/2;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 27, 29, 33, 35, 39, 43, 47, 53, 55;
Пушкин көшесі – 4, 4А, 6, 7, 7А, 8, 8А/1, 8А/2, 9, 9А, 11, 11А, 14, 17, 17А, 19;
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 2, 4, 12, 14.
№ 40 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сүлейменов көшесі 10, Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Достар" мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Сүлейменов көшесі – 4, 6, 6А, 8, 12, 12А, 12Б, 12Г, 12В, 14, 16, 18, 18А, 20, 21, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Нефтебаза өткелі – 1, 3, 7, 9, 5ВЛ/1, 5ВЛ/3, 10ВЛ/1, 12;
Кәукен Кенжетаев көшесі– 1, 1А, 1В, 3, 5,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 27А, 28, 29А, 30, 32;
Ақбидай көшесі – 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Құлагер көшесі – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34;
Байдалы би көшесі – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27;
Баубек Бұлқышев көшесі– 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 10, 12;
Свердлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/3, 16;
Мәдениет көшесі – 3, 8, 10, 12, 14, 16;
Исмаилов көшесі – 1, 3, 7, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40;
Проектная көшесі – 5.
№ 41 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жұмағали Тілеулин көшесі 59, "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының "Көкшетау қаласының физика-математикалық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" филиалының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Абылай хан даңғылы – 1А/1;
Максим Горький көшесі – 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2К, 21;
Сәкен Жүнісов көшесі –33, 35, 37, 39, 66, 67, 70, 70А, 76;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 11, 15,17, 16, 22, 23, 24, 25, 33, 34, 35, 36, 37;
Жұмағали Тілеулин көшесі – 12, 90, 92, 94, 96, 99А, 101, 102, 102А, 103, 104, 105,106, 109,110, 114,115, 116, 119, 120, 121, 122, 128, 132;
Ахмет Байтұрсынов көшесі – 66, 68, 70, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96А, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 111А, 112, 114, 116, 118, 121, 123, 125, 129, 131, 135, 137, 137А, 139, 141, 143, 146, 164, 166, 168;
Янко көшесі – 28, 28Б, 30, 32, 34А, 35, 37;
Юрий Гагарин көшесі – 93, 94, 95, 99, 101, 112, 115, 117, 119, 125, 127, 129, 139/2, 141, 143, 145, 147, 149;

улица Мухтара Ауэзова – 207, 209, 211, 211А, 219, 219А, 270, 272, 274, 276, 280, 288А;
микрорайон Строителей – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5А;
улица Магзи Абулкасымова – 127, 129, 168, 170, 174, 192;
улица Буденого – 26/2;
улица Жумабека Ташенова – 27, 29, 33, 35, 39, 43, 47, 53, 55;
улица Пушкина – 4, 4А, 6, 7, 7А, 8, 8А/1, 8А/2, 9, 9А, 11, 11А, 14, 17, 17А, 19;
улица Ыбырая Алтынсарина – 2, 4, 12, 14.
Избирательный участок № 40
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Сулейменова 10, здание государственного коммунального казенного предприятия Дворец Культуры "Достар" при отделе культуры и развития языков города Кокшетау.
Границы:Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Сулейменова – 4, 6, 6А, 8, 12, 12А, 12Б, 12Г, 12В, 14, 16, 18, 18А, 20, 21, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
проезд Нефтебаза – 1, 3, 7, 9, 5ВЛ/1, 5ВЛ/3, 10ВЛ/1, 12;
улица Каукена Кенжетаева – 1, 1А, 1В, 3, 5,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 27А, 28, 29А, 30, 32;
улица Акбидай – 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Кулагер – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Байдалы би – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27;
улица Баубек Булкышева – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 10, 12;
улица Свердлова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/3, 16;
улица Мадениет – 3, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Исмаилова – 1, 3, 7, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40;
улица Проектная – 5.
Избирательный участок № 41
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Жумагали Тлеулина 59, здание филиала "Назарбаев Интеллектуальная школа физико-математического направления города Кокшетау" автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
проспект Абылай Хана – 1А/1;
улица Максима Горького – 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2К, 21;
улица Сакена Жунусова – 33, 35, 37, 39, 66, 67, 70, 70А, 76;
улица Малика Габдуллина – 11, 15, 17, 16, 22, 23, 24, 25, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Жумагали Тлеулина – 12, 90, 92, 94, 96, 99А, 101, 102, 102А, 103, 104, 105,106, 109, 110, 114, 115, 116, 119, 120, 121, 122, 128, 132;
улица Ахмета Байтурсынова – 66, 68, 70, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96А, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 111А, 112, 114, 116, 118, 121, 123, 125, 129, 131, 135, 137, 137А, 139, 141, 143, 146, 164, 166, 168;
улица Янко – 28, 28Б, 30, 32, 34А, 35, 37;
улица Юрия Гагарина – 93, 94, 95, 99, 101, 112, 115, 117, 119, 125, 127, 129, 139/2, 141, 143, 145, 147, 149;

Буденный көшесі – 1, 3, 4/6, 4/10, 4/11, 5, 6, 13;
8 март көшесі – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 11, 13, 14А, 15А, 16, 17, 20, 25, 25/2, 25А, 26, 27, 27/1, 27/А, 27/Б, 28;
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 5/2, 5А, 7А, 16;
Ғалым Елемесов көшесі – 16, 18, 18А, 19.
№ 42 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Максим Горький көшесі 1, Ақмола облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы "Олимпиадалық триатлон бойынша облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Центральный шағын ауданы– 13;
Абылай хан даңғылы – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
Максим Горький көшесі – 7, 7Г, 9, 11, 11А, 13, 15, 15А, 17, 19, 19А;
Жағалау көшесі – 107, 109, 111, 113.
№ 43 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Центральный шағын ауданы 40, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Центральный шағын ауданы – 1, 2, 2Б, 52, 55, 55Б/2, 55В, 57, 58, 59;
Максим Горький көшесі – 1А, 1Б, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5;
Абылай хан даңғылы – 24А.
№ 44 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Центральный шағын ауданы 40, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Центральный шағын ауданы – 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 38, 39, 43, 44;
Абылай хан даңғылы – 3, 5, 7, 9, 11, 13;
ТЭЦ – 1, 2.
№ 45 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Васильковский шағын ауданы 17, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Васильковский шағын ауданы – 21;
Көктем шағын ауданы – 1, 1А, 1У, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 33;
Аэропорт шағын ауданы – 1, 2, 5, 7, 8, 12А, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 24А/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
№ 46 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Васильковский шағын ауданы 17, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Центральный шағын ауданы – 45, 46, 47А, 49, 49А, 50;
Васильковский шағын ауданы – 1, 33, 34, 35.
№ 47 сайлау учаскесі

улица Буденного – 1, 3, 4/6, 4/10, 4/11, 5, 6, 13;
улица 8 марта – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 11, 13, 14А, 15А, 16, 17, 20, 25, 25/2, 25А, 26, 27, 27/1, 27/А, 27/Б, 28;
улица Смагула Садуакасова – 5/2, 5А, 7А, 16;
улица Галыма Елемесова – 16, 18, 18А, 19.
Избирательный участок № 42
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Максима Горького 1, здание коммунального государственного учреждения "Областная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва по триатлону" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Центральный – 13;
проспект Абылай хана – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
улица Максима Горького – 7, 7Г, 9, 11, 11А, 13, 15, 15А, 17, 19, 19А;
улица Жагалау – 107, 109, 111, 113.
Избирательный участок № 43
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Центральный 40, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 19" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Центральный – 1, 2, 2Б, 52, 55, 55Б/2, 55В, 57, 58, 59;
улица Максима Горького – 1А, 1Б, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4,3/5;
проспект Абылай хана – 24А.
Избирательный участок № 44
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Центральный 40, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 19" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Центральный – 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 38, 39, 43, 44;
проспект Абылай хана – 3, 5, 7, 9, 11, 13;
ТЭЦ – 1, 2.
Избирательный участок № 45
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Васильковский 17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 17" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Васильковский – 21;
микрорайон Коктем – 1, 1А, 1У, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 33;
микрорайон Аэропорта – 1, 2, 5, 7, 8, 12А, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 24А/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Избирательный участок № 46
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Васильковский 17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 17" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Центральный – 45, 46, 47А, 49, 49А, 50;
микрорайон Васильковский – 1, 33, 34, 35.
Избирательный участок № 47

Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Васильковский шағын ауданы 17, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Васильковский шағын ауданы – 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 20, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
№ 48 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "it мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Сарыарқа шағын ауданы – 1, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 11/2, 11/3.
№ 49 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бірлік шағын ауданы, Ақбұлақ көшесі 1К, , Көкшетау қаласының білім бөлімінің "№ 22 Оқыту-тәрбиелеу кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бірлік шағын ауданы:
Арай көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
Балхаш көшесі – 5, 12, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29А, 30, 32, 34, 40, 41, 43, 45, 47;
Бәйімбет батыр көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 38, 41А, 44, 50, 51;
Қазанат көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Бурылтай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Ақбұлақ көшесі – 1, 1А, 1Б, 1Е, 3, 4, 5, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25Б, 27А, 30, 32, 33, 33А, 34, 35, 37, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
Жазира көшесі – 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 30, 34, 38, 42, 50;
Айдарлы көшесі – 1, 2Б, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 42, 44;
Қоңырат көшесі – 3, 4, 6, 8, 24, 27, 30, 41, 44, 45, 49, 52;
Құрайлы көшесі – 4, 6, 7, 8, 8Б, 11, 14, 20, 25, 31;
Бапан би көшесі– 3А, 3Г, 9А, 10, 12, 18, 19, 29, 34, 35, 37, 38, 39, 46;
Үмбетей жырау көшесі –3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 28, 30, 31, 33, 36, 37, 47, 49А;
Тобылғы сай көшесі –9, 11, 25, 33, 41;
Белес көшесі – 2, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 27;
Сәулет көшесі – 3, 7, 9, 13, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 51.
№ 50 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Станционный кенті, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 7 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Станционный кенті:

Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Васильковский 17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 17" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Васильковский – 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 20, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Избирательный участок № 48
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Сарыарка, здание коммунального государственного учреждения "it школа-лицей" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Сарыарка – 1, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 11/2, 11/3.
Избирательный участок № 49
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Бирлик, улица Акбулак 1К, здание коммунального государственного учреждения "Учебно-воспитательный комплекс № 22" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Бирлик:
улица Арай – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
улица Балхаш – 5, 12, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29А, 30, 32, 34, 40, 41, 43, 45, 47;
улица Байымбет батыра – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 38, 41А, 44, 50, 51;
улица Казанат – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Бурылтай – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Акбулак – 1, 1А, 1Б, 1Е, 3, 4, 5, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25Б, 27А, 30, 32, 33, 33А, 34, 35, 37, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Жазира – 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 30, 34, 38, 42, 50;
улица Айдарлы – 1, 2Б, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 42, 44;
улица Конырат – 3, 4, 6, 8, 24, 27, 30, 41, 44, 45, 49, 52;
улица Курайлы – 4, 6, 7, 8, 8Б, 11, 14, 20, 25, 31;
улица Бапан би – 3А, 3Г, 9А, 10, 12, 18, 19, 29, 34, 35, 37, 38, 39, 46;
улица Умбетей жырау – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 28, 30, 31, 33, 36, 37, 47, 49А;
улица Тобылгы сай – 9, 11, 25, 33, 41;
улица Белес – 2, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 27;
улица Саулет – 3, 7, 9, 13, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 51.
Избирательный участок № 50
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, поселок Станционный, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 7" отдела образования города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, поселок Станционный:

Абай көшесі – 2, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 6, 6А, 7, 8, 10, 12, 14, 20;
Оқжетпес көшесі– 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 36А, 38, 40;
Шамшырақ көшесі – 1, 3, 5, 7, 11, 11А, 13, 17;
Үміт көшесі – 1, 2, 3, 5, 6А, 7, 7Е, 8, 8А, 9Б, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 17, 19, 21;
Мамыр көшесі – 1, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 37;
Сұлтан Баймағамбетов көшесі – 2, 4, 5, 11, 15;
Теміржол көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Айнабұлақ көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13;
Юбилейная көшесі – 1, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 21В, 21Г, 21Д, 22, 23, 25, 27, 45.
№ 51 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Рақымбек Сабатаев көшесі 1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Көпсалалы облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Рақымбек Сабатаев көшесі 1.
№ 52 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Қаныш Сәтпаев көшесі 85, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Көпсалалы қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Қаныш Сәтпаев көшесі 85.
№ 53 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Максим Горький көшесі 158А, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Көпсалалы облыстық аурухана (Перинаталық қызмет)" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Максим Горький көшесі 158А.
№ 54 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі 161А, "Апаттар медицинасының теміржол госпитальдары" акционерлік қоғамының филиалы – "Көкшетау теміржол ауруханасы" ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Абай көшесі 161А.
№ 55 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Рақымбек Сабатаев көшесі 3, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Көпсалалы облыстық аурухана онкология бөлімі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Рақымбек Сабатаев көшесі 3.
№ 56 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Көкшетау-Рузаевка № 1 автожол ауданы, "Құрманбаев атындағы Ақмола облыстық туберкулезге қарсы диспансер" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Көкшетау-Рузаевка № 1 автожол ауданы.
№ 57 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі 1А, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Көпсалалы облыстық аурухана тері-венерологиялық бөлімі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Ақан сері көшесі 1А.
№ 58 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Қаныш Сәтпаев көшесі 87А, "Көпсалалы облыстық аурухана балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Қаныш Сәтпаев көшесі 87А.
№ 59 сайлау учаскесі

улица Абая – 2, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 6, 6А, 7, 8, 10, 12, 14, 20;
улица Окжетпес – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 36А, 38, 40;
улица Шамшырак – 1, 3, 5, 7, 11, 11А, 13, 17;
улица Умит – 1, 2, 3, 5, 6А, 7, 7Е, 8, 8А, 9Б, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 17, 19, 21;
улица Мамыр – 1, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 37;
улица Султана Баймагамбетова – 2, 4, 5, 11, 15;
улица Темиржол – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Айнабулак – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13;
улица Юбилейная – 1, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 21В, 21Г, 21Д, 22, 23, 25, 27, 45.
Избирательный участок № 51
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Рахимбека Сабатаева 1, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Рахимбека Сабатаева 1.
Избирательный участок № 52
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Каныша Сатпаева 85, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Каныша Сатпаева 85.
Избирательный участок № 53
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Максима Горького 158А, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница (Перинатальная служба)" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Максима Горького 158А.
Избирательный участок № 54
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Абая 161А, здание филиала акционерного общества "Кокшетауская железнодорожная больница".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Абая 161А.
Избирательный участок № 55
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Рахимбека Сабатаева 3, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница, отделение онкологии" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Рахимбека Сабатаева 3.
Избирательный участок № 56
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, район автодороги Кокшетау-Рузаевка №1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Многопрофильный областной противотуберкулезный диспансер имени Курманбаева" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
район автодороги Кокшетау-Рузаевка № 1.
Избирательный участок № 57
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Акана серэ 1А, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница, дерматовенерологическое отделение" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Акана серэ 1А.
Избирательный участок № 58
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Каныша Сатпаева 87А, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная детская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Каныша Сатпаева 87А.
Избирательный участок № 59

Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ыбырай Алтынсарин көшесі 37, Қазақстан Республикасы Ұлттық гвардиясының № 5510 әскери бөлiмінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Ыбырай Алтынсарин көшесі 37.
№ 60 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Никитин көшесі 67, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесінің "ЕЦ-166/23 мекемесі" Республикалық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Никитин көшесі 67.
Көкшетау қаласы әкімінің
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 37 шешіміне
2 қосымша
Көкшетау қаласы әкімінің күші жойылды деп танылған шешімдердің тізбесі
1. "Көкшетау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Көкшетау қаласы әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 13 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4656 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 ақпанда "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған).
2. "Көкшетау қаласы әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 13 "Көкшетау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Көкшетау қаласы әкімінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 16 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4695 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Көкшетау қаласы әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 13 "Көкшетау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Көкшетау қаласы әкімінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 22 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4739 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. "Көкшетау қаласы әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 13 "Көкшетау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Көкшетау қаласы әкімінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 57 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5209 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. "Көкшетау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Көкшетау қаласы әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 13 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Көкшетау қаласы әкімінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 15 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5992 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Ыбырая Алтынсарина 37, здание Воинской части № 5510 Национальной гвардии Республики Казахстан.
Границы: Акмолинская, область, город Кокшетау:
улица Ыбырая Алтынсарина 37.
Избирательный участок № 60
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Никитина 67, здание республиканского государственного учреждения "Учреждение ЕЦ-166/23" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Никитина 67.
Приложение 2
к решению акима
города Кокшетау
от 29 декабря 2018 года
№ 37
Перечень решений акима города Кокшетау признанных утратившими силу
1. Решение акима города Кокшетау "Об образовании избирательных участков в городе Кокшетау" от 24 февраля 2015 года № 13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4656, опубликовано 26 февраля 2015 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау").
2. Решение акима города Кокшетау "О внесении изменения в решение акима города Кокшетау от 24 февраля 2015 года № 13 "Об образовании избирательных участков в городе Кокшетау" от 17 марта 2015 года № 16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4695, опубликовано 3 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение акима города Кокшетау "О внесении изменения в решение акима города Кокшетау от 24 февраля 2015 года № 13 "Об образовании избирательных участков в городе Кокшетау" от 7 апреля 2015 года № 22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4739, опубликовано 29 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Решение акима города Кокшетау "О внесении изменения в решение акима города Кокшетау от 24 февраля 2015 года № 13 "Об образовании избирательных участков в городе Кокшетау" от 8 декабря 2015 года № 57 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5209, опубликовано 28 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Решение акима города Кокшетау "О внесении изменения в решение акима города Кокшетау от 24 февраля 2015 года № 13 "Об образовании избирательных участков в городе Кокшетау" от 29 мая 2017 года № 15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5992, опубликовано 26 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).