Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № С 16-2 "Ақкөл ауданы бойынша 2017 - 2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № С 21-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 мамырда № 6632 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № С 16 - 2 "Ақкөл ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тірке"у тізілімінде № 6223 тіркелген, 2017 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ө.Бертілеуов
Ақкөл аудандық мәслихат
хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының
әкімі
Т.Қ.Едігенов
17 мамыр 2018 жыл
"Ақкөл аудандық ауыл
шаруашылығы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Г.Б.Кенжина
17 мамыр 2018 жыл
"Ақкөл аудандық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Р.Ж.Сәдуақасов
17 мамыр 2018 жыл

О признании утратившим силу решения Аккольского районного маслихата от 8 декабря 2017 года № С 16 - 2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Аккольскому району на 2017 - 2018 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17 мая 2018 года № С 21-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 мая 2018 года № 6632
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аккольского районного маслихата от 8 декабря 2017 года № С 16 - 2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Аккольскому району на 2017 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6223, опубликовано 26 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Аккольского районного маслихата
О.Бертлеуов
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Аккольского района
Т.К.Едигенов
17 мая 2018 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства Аккольского района"
Г.Б.Кенжина
17 мая 2018 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Аккольского района"
Р.Ж.Садвокасов
17 мая 2018 года