Ақмола облысы Аршалы ауданы Константинов ауылдық округінің Константинов ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Константинов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 09 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 сәуірде № 6568 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасынын 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Константинов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Аршалы ауданы Константинов ауылдық округінің Константинов ауылының Целинная көшесі Тәуелсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Константинов ауылдық
округінің әкімі
М.Тугольбаев

О переименовании улицы села Константиновка Константиновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
Решение акима Константиновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 5 апреля 2018 года № 09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 апреля 2018 года № 6568
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким Константиновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Целинная села Константиновка Константиновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области на улицу Тауелсиздик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня офицального опубликования.
Аким Константиновского
сельского округа
М.Тугольбаев