Атбасар қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 сәуірдегі № а-4/151 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 6607 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тариф белгіленсін 110 (жүз он) теңге мөлшерінде.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 02.11.2022 № а-10/280 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің орынбасары Б.Т.Қамбатыровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі А.Қалжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б.А.Борұмбаев
"19" сәуір 2018 жылы

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Атбасар
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 19 апреля 2018 года № а-4/151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 мая 2018 года № 6607.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Атбасар в размере 110 (сто десять) тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Атбасарского района Акмолинской области от 02.11.2022 № а-10/280 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Комбатурова Б.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Калжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"19" апреля 2018 года