Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-18/2-17 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 қарашадағы № 6С-31/3-18 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 қарашада № 6842 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-18/2-17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6326 болып тіркелген, аудандық "Ереймен" газетінде 2018 жылғы 20 қаңтарда, аудандық "Ерейментау" газетінде 2018 жылғы 20 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 265 262,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 014 475,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 221,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 067,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 201 498,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 282 331,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 54 025,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 67 329,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 304,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 2 943,7 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 943,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 74 038,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74 038,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Сулейменов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының
әкімі
В.Радченко
2018 жылғы 6 қараша
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 6 қарашадағы

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-18/2-17 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 6 ноября 2018 года № 6С-31/3-18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 ноября 2018 года № 6842
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-18/2-17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6326, опубликовано 20 января 2018 года в районной газете "Ереймен", 20 января 2018 года в районной газете "Ерейментау") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 265 262,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 014 475,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 221,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 067,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 201 498,7 тысячи тенге;
2) затраты – 4 282 331,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 025,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 67 329,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 304,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 943,7 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 943,7 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -74 038,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 038,1 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
А.Сулейменов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского
района
В.Радченко
6 ноября 2018 года
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 6 ноября 2018 года

7 449,5
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14 846,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 846,8
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 004,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 527,0
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
0,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 279,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
198,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
126 893,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 604,6
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 324,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 392,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
94 299,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 474,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11 800,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 361,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 351,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 351,9
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 010,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 010,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
12
Көлік және коммуникация
63 459,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

7 449,5
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14 846,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14 846,8
006
Капитальные расходы государственного органа
0,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 004,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 527,0
004
Организация работ по зонированию земель
0,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 279,0
007
Капитальные расходы государственного органа
198,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
126 893,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15 604,6
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 324,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 392,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
94 299,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 474,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
11 800,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 361,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 351,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
3 351,9
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 010,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
8 010,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
0,0
004
Капитальные расходы государственного органа
0,0
12
Транспорт и коммуникации
63 459,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, селах, сельских округах
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)

7 320,0
Негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
25 829,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
18 810,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
165 183,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
0,0
Бюджеттік кредиттер
60 329,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
60 329,9
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
60 329,9
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 6 қарашадағы
№ 6С-31/3-18 шешіміне
3 қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С-18/2-17 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы

7 320,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
25 829,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
18 810,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
165 183,0
Целевые трансферты на развитие
0,0
Бюджетные кредиты
60 329,9
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
60 329,9
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
60 329,9
Приложение 3
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 6 ноября 2018 года
№ 6С-31/3-18
Приложение 5
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 6С-18/2-17
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего

725 729,2
Нысаналы ағымдағы трансферттер
671 453,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
106 099,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
93 879,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
11 800,0
Ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге
420,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
213 247,6
Ерейментау қаласының "№ 2 орта мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеу (нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде)
102 149,0
Ерейментау қаласындағы "№ 2 орта мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне (мектеп жанындағы интернат) күрделі жөндеу (нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде)
65 453,0
Білім объектілері үшін мектеп автобустарын сатып алу
14 151,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
14 267,0
Аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтауға
5 399,6
Мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
10 028,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1 800,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
196 365,8
Ерейментау қаласының көше-жол жүйесінің ағымдағы жөндеуіне
24 000,0
Ғимаратты сатып алуға
44 980,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
117 208,3
Сумен жабдықтау және су бұруын жөндеуге (Ерейментау қаласының су құбырларының және кәріз учаскілерінің ағымдағы жөндеуі)
10 177,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
140 980,8
Ерейментау қаласының мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеу (нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде)
140 980,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 760,7
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
10 450,4
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу бойынша субсидияға

725 729,2
Целевые текущие трансферты
671 453,9
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
106 099,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
93 879,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
11 800,0
На проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
420,0
Отдел образования района (города областного значения)
213 247,6
Капитальный ремонт здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа-лицей № 2" города Ерейментау (в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства)
102 149,0
Капитальный ремонт коммунального государственного учреждения "Средняя школа-лицей № 2" (пришкольный интернат) в городе Ерейментау (в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства)
65 453,0
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
14 151,0
На приобретение и доставку учебников для школ
14 267,0
На оснащение Wi-Fi сетями районных и городских школ
5 399,6
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
10 028,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1 800,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
196 365,8
Текущий ремонт улично-дорожной сети города Ерейментау
24 000,0
На приобретение здания
44 980,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
117 208,3
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения (текущий ремонт участков водопроводов и канализаций в городе Ерейментау)
10 177,5
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
140 980,8
Капитальный ремонт здания Дома культуры города Ерейментау (в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства)
140 980,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 760,7
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
10 450,4
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов