Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 6910 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 2019 жылғы 5 маусымдағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 05.06.2019 № 11 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңына сәйкес және төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссияның кезектен тыс шұғыл отырысының 2018 жылғы 6 қарашадағы № 7 хаттамасының негізінде Біржан сал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Біржан сал ауданы Шошқалы ауылының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің орынбасары Е.Т. Сабыров төтенше жағдайларды жоюдың басшысы болып тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Е.Т. Сабыровқа жүктелсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2018 жылдың 6 қарашасынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Е.Нұғыманов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима района Биржан сал Акмолинской области от 4 декабря 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 декабря 2018 года № 6910. Утратило силу решением акима района Биржан сал Акмолинской области от 5 июня 2019 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима района Биржан сал Акмолинской области от 05.06.2019 № 11 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", и на основании протокола внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 6 ноября 2018 года № 7, аким района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Объявить на территории села Шошкалы района Биржан сал Акмолинской области чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима района Биржан сал Акмолинской области Сабирова Е.Т. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Сабирова Е.Т.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 6 ноября 2018 года.
Аким района Е.Нугманов