Сандықтау ауданы Балкашин ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Балкашин ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 7010 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Балкашин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Балкашин ауылдық округі Балкашино ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Киров көшесі Раиса Боронина көшесіне;
2) Заречная көшесі Ақан сері көшесіне;
3) Смирнов көшесі Рақымжан Қошқарбаев көшесіне;
4) Целинная көшесі Еркеш Ибрагим көшесіне;
5) Пионерская көшесі Дінмұхамед Қонаев көшесіне.
2. Сандықтау ауданы Балкашин ауылдық округі Хуторок ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Юбилейная көшесі Талғат Бигелдинов көшесіне;
2) Комаров көшесі Қабанбай Батыр көшесіне;
3) Садовая көшесі Мұқағали Мақатаев көшесіне;
4) Подлесная көшесі Біржан сал көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балкашин ауылдық
округінің әкімі
Ж.Омарғалиев

О переименовании улиц населенных пунктов Балкашинского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Балкашинского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 10 декабря 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2018 года № 7010
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким Балкашинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Балкашино Балкашинского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Киров на улицу Раиса Боронина;
2) улицу Заречная на улицу Акан сери;
3) улицу Смирнов на улицу Ракымжан Кошкарбаев;
4) улицу Целинная на улицу Еркеш Ибрагим;
5) улицу Пионерская на улицу Динмухамед Конаев.
2. Переименовать улицы села Хуторок Балкашинского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Юбилейная на улицу Талгат Бигелдинов;
2) улицу Комаров на улицу Кабанбай Батыр;
3) улицу Садовая на улицу Мукагали Макатаев;
4) улицу Подлесная на улицу Биржан сал.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Балкашинского
сельского округа
Ж.Омаргалиев