Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № А-2/39 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 шілдедегі № А-3/310 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 тамызда № 6750 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 маусымдағы № А-3/153 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 08.06.2020 № А-3/153 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" 2011 жылғы 23 ақпандағы № А-2/39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-17-148 тіркелген, 2011 жылғы 2 наурызда "Призыв", "Ұран" аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасындағы 7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. Қабанбай батыр ауылы, Бірлік көшесі, 1А, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Целиноград аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Қабанбай батыр ауылдық округінің ауылдық мәдениет үйі" ғимараты жанындағы стенд.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасындағы 34-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"34. Приречный ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40, "Ақмола облысы Целиноград аудандық әкімі Аппараты жанындағы Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Приречное селосының № 22 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасындағы 37-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"37. Рахымжан Қошқарбаев ауылы, Бейбітшілік көшесі, 53, Ақмола облысы Целиноград ауданы білім бөлімінің "Ракымжан Қошқарбаев ауылының № 43 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасындағы 40-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 23 февраля 2011 года № А-2/39 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13 июля 2018 года № А-3/310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 августа 2018 года № 6750. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 8 июня 2020 года № А-3/153
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 08.06.2020 № А-3/153 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 23 февраля 2011 года № А-2/39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-148, опубликовано 2 марта 2011 года в районных газетах "Призыв", "Ұран") следующие изменения:
пункт 7 приложения 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"7. Село Кабанбай батыра, улица Бирлик, 1А, стенд у здания "Сельский дом культуры сельского округа Кабанбай батыра" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.";
пункт 34 приложения 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"34. Село Приречное, улица Ыбырая Алтынсарина, 40, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 22 с.Приречное" Целиноградского районного отдела образования при аппарате акима Целиноградского района Акмолинской области.";
пункт 37 приложения 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"37. Село Рахымжана Кошкарбаева, улица Бейбитшилик, 53, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 43 аула Рахымжана Кошкарбаева" отдела образования Целиноградского района Акмолинской области";
пункт 40 приложения 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции:

"40. Зеленый Гай ауылы, Самал көшесі, 1, Целиноград ауданы мәдениет бөлімі жанындағы "Целиноград аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Зеленый Гай селосының мәдениет үйі" ғимараты жанындағы стенд.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасындағы 43-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"43. Садовое ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 19, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Целиноград аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Садовое ауылының ауылдық клубы" ғимараты жанындағы стенд.";
көрсетілген қаулының 2-қосымшасындағы 6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. Қабанбай батыр ауылы, Бірлік көшесі, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Қабанбай батыр ауылының ауылдық мәдениет үйінің" залы.";
көрсетілген қаулының 2-қосымшасындағы 31-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"31. Антоновка ауылы, Дінмұхаммед Ахмедұлы Қонаев көшесі, 22, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Антоновка селосының селолық клубының" залы.".
көрсетілген қаулының 2-қосымшасындағы 32-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"32. Приречный ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40, "Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімі аппаратының жанындағы Целиноград аудандық білім беру бөлімі "Приречное селосының № 22 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.";
көрсетілген қаулының 2-қосымшасындағы 35-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"35. Рахымжан Қошқарбаев ауылы, Бейбітшілік көшесі, 53, "Ақмола облысы Целиноград ауданы білім бөлімінің "Ракымжан Қошқарбаев ауылының № 43 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.";
көрсетілген қаулының 2-қосымшасындағы 38-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"38. Зеленый Гай ауылы, Самал көшесі, 1, Целиноград ауданы әкімінің аппараты мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Зеленый Гай ауылының мәдениет үйінің" залы.";
көрсетілген қаулының 2-қосымшасындағы 41-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"41. Садовое ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 19, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Целиноград аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Садовое ауылының ауылдық клубының залы.".
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
А.Х.Абушев

"40. Село Зеленый Гай, улица Самал, 1, стенд у здания "Сельский клуб села Зеленый Гай" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.";
пункт 43 приложения 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"43. Село Садовое, улица Тауелсиздик, 19, стенд у здания "Сельский клуб села Садовое" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.";
пункт 6 приложения 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"6. Село Кабанбай батыра, улица Бирлик, 1А, зал "Сельского дома культуры сельского округа Кабанбай батыра" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.";
пункт 31 приложения 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"31. Село Антоновка, улица Динмухамеда Ахмедовича Кунаева, 22 зал "Сельского клуба села Антоновка" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.";
пункт 32 приложения 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"32. Село Приречное, улица Ыбырая Алтынсарина, 40, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 22 с.Приречное" Целиноградского районного отдела образования при аппарате акима Целиноградского района Акмолинской области.";
пункт 35 приложения 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"35. Село Рахымжана Кошкарбаева, улица Бейбитшилик, 53, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 43 аула Рахымжана Кошкарбаева" отдела образования Целиноградского района Акмолинской области.";
пункт 38 приложения 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"38. Село Зеленый Гай, улица Самал, 1, зал "Сельского клуба села Зеленый Гай" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.";
пункт 41 приложения 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"41. Село Садовое, улица Тауелсиздик, 19, зал "Сельского клуба села Садовое" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Целиноградского района М.Таткеев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Целиноградской районной
избирательной комиссии
А.Х.Абушев

"13" 07 2018 жыл

"13" 07 2018 год