Целиноград ауданының Рахымжан Қошқарбаев ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 3 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қаңтарда № 6362 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімішілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданының Рахымжан Қошқарбаев ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Молодежная көшесі Жастар көшесіне;
2) Мира көшесі Бейбітшілік көшесіне;
3) Строительная көшесі Желтоқсан көшесіне;
4) Калинин көшесі Әлихан Бөкейханов көшесіне;
5) Набережная көшесі Достық көшесіне;
6) 40 лет Казахстана көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне;
7) Механизаторская көшесі Жеңіс көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рахымжан Қошқарбаев
ауылдық округінің әкімі
Т.Мукушев

О переименовании улиц села Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района
Решение акима сельского округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района Акмолинской области от 3 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 января 2018 года № 6362
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким сельского округа Рахымжана Кошкарбаева РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района:
1) улицу Молодежная на улицу Жастар;
2) улицу Мира на улицу Бейбитшилик;
3) улицу Строительная на улицу Желтоксан;
4) улицу Калинина на улицу Алихана Бокейханова;
5) улицу Набережная на улицу Достык;
6) улицу 40 лет Казахстана на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы;
7) улицу Механизаторская на улицу Женис.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа
Рахымжана Кошкарбаева
Т.Мукушев