Шортанды ауданы Жолымбет кентінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Жолымбет кенті әкімінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 29 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қазанда № 6813 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы Жолымбет кенті әкімінің 2019 жылғы 30 қаңтардағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы Жолымбет кенті әкімінің 30.01.2019 № 4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Жолымбет кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды ауданы Жолымбет кентінің құрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) Мирный тұйық көшесі Достық көшесіне;
2) Набережная көшесі Шертер көшесіне;
3) 8 марта көшесі Бірлік көшесіне;
4) Почтовая көшесі Асар көшесіне;
5) Акмолинская көшесі Ақмола көшесіне;
6) Юрий Гагарин көшесі Әлихан Бөкейханұлы көшесіне;
7) Андрей Гапич көшесі Хамит Ерғалиев көшесіне;
8) Дачная көшесі Өріс көшесіне;
9) Заречная көшесі Шұғыла көшесіне;
10) Карагандинская көшесі Жетіген көшесіне;
11) Майская көшесі Береке көшесіне;
12) Новая көшесі Жұлдыз көшесіне;
13) Павла Поповича көшесі Баубек Бұлқышев көшесіне;
14) Северная көшесі Қазанат көшесіне;
15) Степная көшесі Темірқазық көшесіне;
16) Эфельная көшесі Бозінген көшесіне;
17) Валерия Чкалов көшесі Дулыға көшесіне;
18) Театральная көшесі Қайым Мұхамедханов көшесіне;
19) Шахтерская көшесі Шахтер көшесіне;
20) Строительная көшесі Сонар көшесіне;
21) 40 лет Победы көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне;
22) Комсомольская көшесі Біржан сал көшесіне;
23) Юбилейная көшесі Адырна көшесіне;
24) Фабричная көшесі Берен көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жолымбет кентінің
әкімі
Е.Әуезханов

О переименовании составных частей поселка Жолымбет Шортандинского района
Решение акима поселка Жолымбет Шортандинского района Акмолинской области от 5 октября 2018 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 октября 2018 года № 6813. Утратило силу решением акима поселка Жолымбет Шортандинского района Акмолинской области от 30 января 2019 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Жолымбет Шортандинского района Акмолинской области от 30.01.2019 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким поселка Жолымбет РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части поселка Жолымбет Шортандинского района:
1) переулок Мирный на улицу Достык;
2) улицу Набережная на улицу Шертер;
3) улицу 8 марта на улицу Бирлик;
4) улицу Почтовая на улицу Асар;
5) улицу Акмолинская на улицу Акмола;
6) улицу Юрий Гагарин на улицу Алихан Бокейханулы;
7) улицу Андрей Гапич на улицу Хамит Ергалиев;
8) улицу Дачная на улицу Орис;
9) улицу Заречная на улицу Шугыла;
10) улицу Карагандинская на улицу Жетиген;
11) улицу Майская на улицу Береке;
12) улицу Новая на улицу Жулдыз;
13) улицу Павла Поповича на улицу Баубек Булкышев;
14) улицу Северная на улицу Казанат;
15) улицу Степная на улицу Темирказык;
16) улицу Эфельная на улицу Бозинген;
17) улицу Валерия Чкалов на улицу Дулыга;
18) улицу Театральная на улицу Кайым Мухамедханов;
19) улицу Шахтерская на улицу Шахтер;
20) улицу Строительная на улицу Сонар;
21) улицу 40 лет Победы на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы;
22) улицу Комсомольская на улицу Биржан сал;
23) улицу Юбилейная на улицу Адырна;
24) улицу Фабричная на улицу Берен.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится со дня официального опубликования.
Аким поселка Жолымбет Е.Ауезханов