Ақмола облысы Бурабай ауданы Кенесары ауылдық округі Кенесары ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы Кенесары ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 қыркүйектегі № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қазанда № 6801 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Кенесары ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Бурабай ауданы Кенесары ауылдық округі Кенесары ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Мир көшесі Жұмабек Тәшенев көшесіне;
2) Школьная көшесі Мектеп көшесіне;
3) Элеваторная көшесі Береке көшесіне;
4) Победа көшесі Жеңіс көшесіне;
5) Рабочая көшесі Еңбек көшесіне;
6) Целинная көшесі Сарыарқа көшесіне;
7) Садовая көшесі Достық көшесіне;
8) Набережная көшесі Жағалау көшесіне;
9) Желенодорожная көшесі Бірлік көшесіне;
10) Первомайская көшесі Мамыр көшесіне;
11) РЗД-19 Степная көшесі Жайлау көшесіне;
12) РЗД-17 Железнодорожная көшесі Акжол көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кенесары ауылдық
округінің әкімі
А.Ахметов

О переименовании улиц в селе Кенесары Кенесаринского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области
Решение акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области от 17 сентября 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 октября 2018 года № 6801
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким Кенесаринского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Кенесары Кенесаринского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области:
1) улицу Мира на улицу Жумабек Ташенев;
2) улицу Школьная на улицу Мектеп;
3) улицу Элеваторная на улицу Береке;
4) улицу Победа на улицу Женис;
5) улицу Рабочая на улицу Енбек;
6) улицу Целинная на улицу Сарыарка;
7) улицу Набережная на улицу Жагалау;
8) улицу Садовая на улицу Достык;
9) улицу Железнодорожная на улицу Бирлик;
10) улицу Первомайская на улицу Мамыр;
11) улицу РЗД-19 Степная на улицу Жайлау;
12) улицу РЗД-17 Железнодорожная на улицу Акжол.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Кенесаринского
сельского округа
А.Ахметов