Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 ақпандағы № 89 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 22 ақпандағы № 253 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 5899 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 138 "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қарашадағы қорытындысына, Ақтөбе қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясының өткізілген көпшілік тыңдауының хаттамасына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласының мынадай атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1 схемалық картаға сәйкес, Тәуке хан;
2 схемалық картаға сәйкес, Қозы Көрпеш-Баян сұлу;
3 схемалық картаға сәйкес, Жомарт;
4 схемалық картаға сәйкес, Қаһарман;
5 схемалық картаға сәйкес, Қырмызы;
6 схемалық картаға сәйкес, Үміт;
7 схемалық картаға сәйкес, Ақсұңқар;
8 схемалық картаға сәйкес, Нұрлы таң;
9 схемалық картаға сәйкес, Асыл тас;
10 схемалық картаға сәйкес, Атамұра;
11 схемалық картаға сәйкес, Жүсіп Баласағұн;
12 схемалық картаға сәйкес, Тайбурыл;
13 схемалық картаға сәйкес, Қыран;
14 схемалық картаға сәйкес, Ақшам;
15 схемалық картаға сәйкес, Бейбітшілік;
16 схемалық картаға сәйкес, Қабанбай батыр;
17 схемалық картаға сәйкес, Нарын;
18 схемалық картаға сәйкес, Сәйгүлік;
19 схемалық картаға сәйкес, Қалқаман-Мамыр;
20 схемалық картаға сәйкес, Оқжетпес;
21 схемалық картаға сәйкес, Сандықтас;
22 схемалық картаға сәйкес, Жаңашыл;
23 схемалық картаға сәйкес, Ақсеңгір;
24 схемалық картаға сәйкес, Көкжелек;
25 схемалық картаға сәйкес, Ақан сері;
26 схемалық картаға сәйкес, Жалын;
27 схемалық картаға сәйкес, Ер Қосай;
28 схемалық картаға сәйкес, Атақоныс;
29 схемалық картаға сәйкес, Шабыт;
30 схемалық картаға сәйкес, Мерей;
31 схемалық картаға сәйкес, Құмсай;
32 схемалық картаға сәйкес, Сал-сері;
33 схемалық картаға сәйкес, Алтай;
34 схемалық картаға сәйкес, Шұғыла;
35 схемалық картаға сәйкес, Жұмбақтас;
36 схемалық картаға сәйкес, Дулыға;
37 схемалық картаға сәйкес, Самал;
38 схемалық картаға сәйкес, Жайсаң;
39 схемалық картаға сәйкес, Жайлау;
40 схемалық картаға сәйкес, Тасбұлақ;
41 схемалық картаға сәйкес, Асыл мұра;
42 схемалық картаға сәйкес, Алтыбақан;
43 схемалық картаға сәйкес, Әл-Фараби;
44 схемалық картаға сәйкес, Алмас қылыш;
45 схемалық картаға сәйкес, Алаш;
46 схемалық картаға сәйкес, Біржан сал;
47 схемалық картаға сәйкес, Отырар;
48 схемалық картаға сәйкес, Бөлтірік шешен;
49 схемалық картаға сәйкес, Алпамыс батыр;
50 схемалық картаға сәйкес, Ұлытау;
51 схемалық картаға сәйкес, Ақсуат;
52 схемалық картаға сәйкес, Ақтан Керейұлы;
53 схемалық картаға сәйкес, Ғарышкер;
54 схемалық картаға сәйкес, Жайық;
55 схемалық картаға сәйкес, Аламан:
56 схемалық картаға сәйкес, Атамекен;
57 схемалық картаға сәйкес, Айбын;
58 схемалық картаға сәйкес, Мирас;
59 схемалық картаға сәйкес, Берекет;
60 схемалық картаға сәйкес, Шамшырақ;
61 схемалық картаға сәйкес, Кең дала;
62 схемалық картаға сәйкес, Көктем;
63 схемалық картаға сәйкес, Жәдігер;
64 схемалық картаға сәйкес, Тұран;
65 схемалық картаға сәйкес, Алтын;
66 схемалық картаға сәйкес, Тарлан;
67 схемалық картаға сәйкес, Нұра.

О присвоении наименований безымянным улицам города Актобе
Постановление акимата Актюбинской области от 22 февраля 2018 года № 89 и решение маслихата Актюбинской области от 22 февраля 2018 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 марта 2018 года № 5899
В соответствии со статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 138 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований", заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 27 ноября 2017 года, протоколом проведенных публичных слушаний в постоянной комиссии маслихата города Актобе, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам города Актобе:
Тауке хан, согласно схематической карте 1;
Козы Корпеш – Баян сулу, согласно схематической карте 2;
Жомарт, согласно схематической карте 3;
Каһарман, согласно схематической карте 4;
Кырмызы, согласно схематической карте 5;
Умит, согласно схематической карте 6;
Аксункар, согласно схематической карте 7;
Нурлы тан, согласно схематической карте 8;
Асыл тас, согласно схематической карте 9;
Атамура, согласно схематической карте 10;
Жусип Баласагун, согласно схематической карте 11;
Тайбурыл, согласно схематической карте 12;
Кыран, согласно схематической карте 13;
Акшам, согласно схематической карте 14;
Бейбитшилик, согласно схематической карте 15;
Кабанбай батыр, согласно схематической карте 16;
Нарын, согласно схематической карте 17;
Сайгулик, согласно схематической карте 18;
Калкаман - Мамыр, согласно схематической карте 19;
Окжетпес, согласно схематической карте 20;
Сандыктас, согласно схематической карте 21;
Жанашыл, согласно схематической карте 22;
Аксенгир, согласно схематической карте 23;
Кокжелек, согласно схематической карте 24;
Акан сери, согласно схематической карте 25;
Жалын, согласно схематической карте 26;
Ер Косай, согласно схематической карте 27;
Атаконыс, согласно схематической карте 28;
Шабыт, согласно схематической карте 29;
Мерей, согласно схематической карте 30;
Кумсай, согласно схематической карте 31;
Сал-сери, согласно схематической карте 32;
Алтай, согласно схематической карте 33;
Шугыла, согласно схематической карте 34;
Жумбактас, согласно схематической карте 35;
Дулыга, согласно схематической карте 36;
Самал, согласно схематической карте 37;
Жайсан, согласно схематической карте 38;
Жайлау, согласно схематической карте 39;
Тасбулак, согласно схематической карте 40;
Асыл мура, согласно схематической карте 41;
Алтыбакан, согласно схематической карте 42;
Аль-Фараби, согласно схематической карте 43;
Алмас кылыш, согласно схематической карте 44;
Алаш, согласно схематической карте 45;
Биржан сал, согласно схематической карте 46;
Отырар, согласно схематической карте 47;
Болтирик шешен, согласно схематической карте 48;
Алпамыс батыр, согласно схематической карте 49;
Улытау, согласно схематической карте 50;
Аксуат, согласно схематической карте 51;
Актан Керейулы, согласно схематической карте 52;
Гарышкер, согласно схематической карте 53;
Жайык, согласно схематической карте 54;
Аламан, согласно схематической карте 55;
Атамекен, согласно схематической карте 56;
Айбын, согласно схематической карте 57;
Мирас, согласно схематической карте 58;
Берекет, согласно схематической карте 59;
Шамшырак, согласно схематической карте 60;
Кен дала, согласно схематической карте 61;
Коктем, согласно схематической карте 62;
Жадигер, согласно схематической карте 63;
Туран, согласно схематической карте 64;
Алтын, согласно схематической карте 65;
Тарлан, согласно схематической карте 66;
Нура, согласно схематической карте 67.

2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Ж.Нұрғалиевке жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. САПАРБАЕВ
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
С. АЙТБАЕВА
Ақтөбе қаласының атаусыз көшесіне Жомарт атауын беру туралы
3 схемалық карта
Ескерту. 3 схемалық карта жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы әкімдігінің 15.08.2018 № 376 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 15.08.2018 № 322 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

2. Контроль за исполнением данного совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области Нургалиева Е.Ж.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Б. САПАРБАЕВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Председатель сессии
областного маслихата
С. АЙТБАЕВА
Схематическая карта 3
о присвоении наименования Жомарт безымянной улице города Актобе
Сноска. Схематическая карта 3 – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 15.08.2018 № 376 и решения Актюбинского областного акимата от 15.08.2018 № 322 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).