Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 165 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 280 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 сәуірде № 5909 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 138 "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қарашадағы қорытындысына, Ақтөбе қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясының өткізілген көпшілік тыңдауының хаттамасына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласының мынадай атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1 схемалық картаға сәйкес, Наурыз;
2 схемалық картаға сәйкес, Алтын ғасыр;
3 схемалық картаға сәйкес, Атбегі;
4 схемалық картаға сәйкес, Бұлақты;
5 схемалық картаға сәйкес, Маралды;
6 схемалық картаға сәйкес, Үстірт;
7 схемалық картаға сәйкес, Ақберен;
8 схемалық картаға сәйкес, Жусанды;
9 схемалық картаға сәйкес, Балуан Шолақ;
10 схемалық картаға сәйкес, Қажымұқан Мұңайтпасұлы;
11 схемалық картаға сәйкес, Құс жолы;
12 схемалық картаға сәйкес, Жеті қазына;
13 схемалық картаға сәйкес, Келешек;
14 схемалық картаға сәйкес, Інжу-маржан;
15 схемалық картаға сәйкес, Тамаша;
16 схемалық картаға сәйкес, Майталман;
17 схемалық картаға сәйкес, Бес қайнар;
18 схемалық картаға сәйкес, Балбырауын;
19 схемалық картаға сәйкес, Сұлутөбе;
20 схемалық картаға сәйкес, Нұршашқан;
21 схемалық картаға сәйкес, Дауылпаз;
22 схемалық картаға сәйкес, Құрманғазы;
23 схемалық картаға сәйкес, Жез киік;
24 схемалық картаға сәйкес, Бостандық;
25 схемалық картаға сәйкес, Кең Жазира;
26 схемалық картаға сәйкес, Қызылжар;
27 схемалық картаға сәйкес, Алтын айдар;
28 схемалық картаға сәйкес, Тоғайлы;
29 схемалық картаға сәйкес, Сарыарқа;
30 схемалық картаға сәйкес, Тайқазан;
31 схемалық картаға сәйкес, Берен;
32 схемалық картаға сәйкес, Теріскей;
33 схемалық картаға сәйкес, Айыртау;
34 схемалық картаға сәйкес, Жиренше шешен;
35 схемалық картаға сәйкес, Ақ отау;
36 схемалық картаға сәйкес, Зергер;
37 схемалық картаға сәйкес, Сымбат;
38 схемалық картаға сәйкес, Масаты;
39 схемалық картаға сәйкес, Кеңжайлау;
40 схемалық картаға сәйкес, Қарағайлы;
41 схемалық картаға сәйкес, Балбұлақ;
42 схемалық картаға сәйкес, Ақтоғай;
43 схемалық картаға сәйкес, Дастан;
44 схемалық картаға сәйкес, Құлагер;
45 схемалық картаға сәйкес, Адырна;
46 схемалық картаға сәйкес, Ақбұлақ;
47 схемалық картаға сәйкес, Сұңқар;
48 схемалық картаға сәйкес, Қайыңды;
49 схемалық картаға сәйкес, Шынарлы;
50 схемалық картаға сәйкес, Ақбесік;
51 схемалық картаға сәйкес, Наркескен;
52 схемалық картаға сәйкес, Зерде;
53 схемалық картаға сәйкес, Айман-Шолпан;
54 схемалық картаға сәйкес, Асар;
55 схемалық картаға сәйкес, Қамбар батыр;
56 схемалық картаға сәйкес, Ер Тарғын;
57 схемалық картаға сәйкес, Ақжелең;
58 схемалық картаға сәйкес, Қымыз мұрындық,
59 схемалық картаға сәйкес, Жайдарман,
60 схемалық картаға сәйкес, Қазына;
61 схемалық картаға сәйкес, Бойтұмар;
62 схемалық картаға сәйкес, Көксерек,
63 схемалық картаға сәйкес, Сазсырнай;
64 схемалық картаға сәйкес, Ақсүйрік;
65 схемалық картаға сәйкес, Ақжол;
66 схемалық картаға сәйкес, Арыс;
67 схемалық картаға сәйкес, Дарабоз;
68 схемалық картаға сәйкес, Бәйтерек;
69 схемалық картаға сәйкес, Қияқты;
70 схемалық картаға сәйкес, Үшқиян;
71 схемалық картаға сәйкес, Талапкер;
72 схемалық картаға сәйкес, Кенесары хан;
73 схемалық картаға сәйкес, Райымбек батыр;
74 схемалық картаға сәйкес, Ұлпан;
75 схемалық картаға сәйкес, Күншығыс;
76 схемалық картаға сәйкес, Наурызбай батыр;
77 схемалық картаға сәйкес, Алтын адам;
78 схемалық картаға сәйкес, Ақтасты;
79 схемалық картаға сәйкес, Алтын сақа;
80 схемалық картаға сәйкес, Егіндібұлақ;
81 схемалық картаға сәйкес, Жаңа ғасыр;
82 схемалық картаға сәйкес, Көкорай;
83 схемалық картаға сәйкес, Телқоңыр;
84 схемалық картаға сәйкес, Көксеңгір;
85 схемалық картаға сәйкес, Шалқыма;
86 схемалық картаға сәйкес, Көкпекті;
87 схемалық картаға сәйкес, Тереңсай;
88 схемалық картаға сәйкес, Еңлік-Кебек;
89 схемалық картаға сәйкес, Бейбарыс сұлтан;
90 схемалық картаға сәйкес, Шаңырақ.

О присвоении наименований безымянным улицам города Актобе
Постановление акимата Актюбинской области от 11 апреля 2018 года № 165 и решение маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2018 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 апреля 2018 года № 5909
В соответствии со статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 138 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований", заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 27 ноября 2017 года, протоколом проведенных публичных слушаний в постоянной комиссии маслихата города Актобе, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам города Актобе:
Наурыз, согласно схематической карте 1;
Алтын гасыр, согласно схематической карте 2;
Атбеги, согласно схематической карте 3;
Булакты, согласно схематической карте 4;
Маралды, согласно схематической карте 5;
Устирт, согласно схематической карте 6;
Акберен, согласно схематической карте 7;
Жусанды, согласно схематической карте 8;
Балуан Шолак, согласно схематической карте 9;
Кажымукан Мунайтпасулы, согласно схематической карте 10;
Кус жолы, согласно схематической карте 11;
Жети казына, согласно схематической карте 12;
Келешек, согласно схематической карте 13;
Инжу-маржан, согласно схематической карте 14;
Тамаша, согласно схематической карте 15;
Майталман, согласно схематической карте 16;
Бес кайнар, согласно схематической карте 17;
Балбырауын, согласно схематической карте 18;
Сулутобе, согласно схематической карте 19;
Нуршашкан, согласно схематической карте 20;
Дауылпаз, согласно схематической карте 21;
Курмангазы, согласно схематической карте 22;
Жез киик, согласно схематической карте 23;
Бостандык, согласно схематической карте 24;
Кен Жазира, согласно схематической карте 25;
Кызылжар, согласно схематической карте 26;
Алтын айдар, согласно схематической карте 27;
Тогайлы, согласно схематической карте 28;
Сарыарка, согласно схематической карте 29;
Тайказан, согласно схематической карте 30;
Берен, согласно схематической карте 31;
Терискей, согласно схематической карте 32;
Айыртау, согласно схематической карте 33;
Жиренше шешен, согласно схематической карте 34;
Ак отау, согласно схематической карте 35;
Зергер, согласно схематической карте 36;
Сымбат, согласно схематической карте 37;
Масаты, согласно схематической карте 38;
Кенжайлау, согласно схематической карте 39;
Карагайлы, согласно схематической карте 40;
Балбулак, согласно схематической карте 41;
Актогай, согласно схематической карте 42;
Дастан, согласно схематической карте 43;
Кулагер, согласно схематической карте 44;
Адырна, согласно схематической карте 45;
Акбулак, согласно схематической карте 46;
Сункар, согласно схематической карте 47;
Кайынды, согласно схематической карте 48;
Шынарлы, согласно схематической карте 49;
Акбесик, согласно схематической карте 50;
Наркескен, согласно схематической карте 51;
Зерде, согласно схематической карте 52;
Айман-Шолпан согласно схематической карте 53;
Асар, согласно схематической карте 54;
Камбар батыр, согласно схематической карте 55;
Ер Таргын, согласно схематической карте 56;
Акжелен, согласно схематической карте 57;
Кымыз мурындык, согласно схематической карте 58;
Жайдарман, согласно схематической карте 59;
Казына, согласно схематической карте 60;
Бойтумар, согласно схематической карте 61;
Коксерек, согласно схематической карте 62;
Сазсырнай, согласно схематической карте 63;
Аксуйрик, согласно схематической карте 64;
Акжол, согласно схематической карте 65;
Арыс, согласно схематической карте 66;
Дарабоз, согласно схематической карте 67;
Байтерек, согласно схематической карте 68;
Киякты, согласно схематической карте 69;
Ушкиян, согласно схематической карте 70;
Талапкер, согласно схематической карте 71;
Кенесары хан, согласно схематической карте 72;
Райымбек батыр, согласно схематической карте 73;
Улпан, согласно схематической карте 74;
Куншыгыс, согласно схематической карте 75;
Наурызбай батыр, согласно схематической карте 76;
Алтын адам, согласно схематической карте 77;
Актасты, согласно схематической карте 78;
Алтын сака, согласно схематической карте 79;
Егиндибулак, согласно схематической карте 80;
Жана гасыр, согласно схематической карте 81;
Кокорай, согласно схематической карте 82;
Телконыр, согласно схематической карте 83;
Коксенгир, согласно схематической карте 84;
Шалкыма, согласно схематической карте 85;
Кокпекти, согласно схематической карте 86;
Теренсай, согласно схематической карте 87;
Енлик-Кебек, согласно схематической карте 88;
Бейбарыс султан, согласно схематической карте 89;
Шанырак, согласно схематической карте 90.

2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Ж. Нұрғалиевке жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. САПАРБАЕВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
А. ОРАЛМАҒАНБЕТОВ

2. Контроль за исполнением данного совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области Нургалиева Е.Ж.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Б. САПАРБАЕВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Председатель сессии
областного маслихата
А. ОРАЛМАГАНБЕТОВ