Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 217 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 тамыздағы № 316 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 тамызда № 5946 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2 және 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 шілдедегі "2018 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 217 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5771 тіркелген 2018 жылғы 4, 5 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
кірістер -
"147 698 950,7" деген сандар "149 092 791,7" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша -
"36 239 172" деген сандар "37 645 353" деген сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша -
"4 637 050,1" деген сандар "4 645 092,1" деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"106 822 728,6" деген сандар "106 802 346,6" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар -
"149 014 711,1" деген сандар "150 305 676,1" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредит беру -
"5 523 420" деген сандар "5 536 496,7" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"10 540 817" деген сандар "10 590 817" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"5 017 397" деген сандар "5 054 320,3" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы -
"-6 839 180,4" деген сандар "-6 749 381,1" деген сандармен ауыстырылсын";
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру-
"6 839 180,4" деген сандар "6 749 381,1" деген сандармен ауыстырылсын";
2) 11-тармақта:
төртінші абзацта:
"3 601 587" деген сандар "3 606 587" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 8 декабря 2017 года № 217 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 15 августа 2018 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 августа 2018 года № 5946. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктами 2 и 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстана от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2018 года "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2018 год и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 8 декабря 2017 года № 217 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5771, опубликованное 4, 5 января 2018 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы -
цифры "147 698 950,7" заменить цифрами "149 092 791,7", в том числе:
по налоговым поступлениям -
цифры "36 239 172" заменить цифрами "37 645 353";
по неналоговым поступлениям -
цифры "4 637 050,1" заменить цифрами "4 645 092,1";
по поступлениям трансфертов -
цифры "106 822 728,6" заменить цифрами "106 802 346,6";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "149 014 711,1" заменить цифрами "150 305 676,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "5 523 420" заменить цифрами "5 536 496,7", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "10 540 817" заменить цифрами "10 590 817";
погашение бюджетных кредитов -
цифры "5 017 397" заменить цифрами "5 054 320,3";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "- 6 839 180,4" заменить цифрами "- 6 749 381,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "6 839 180,4" заменить цифрами "6 749 381,1";
2) в пункте 11:
в абзаце четвертом:
цифры "3 601 587" заменить цифрами "3 606 587";
в абзаце шестом:

"мәдени - демалыс жұмыстарын қолдауға - 5 550 мың теңге;
қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 247 107 мың теңге;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 47 212 мың теңге.";
3) 12-тармақта:
"400 945" деген сандар "100 945" деген сандармен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Ғ.ЛАТЫПОВ С.ҚАЛДЫҒҰЛОВА

"5 550 тысяч тенге - на поддержку культурно - досуговой работы;
247 107 тысяч тенге - на развитие благоустройства городов и населенных пунктов;
47 212 тысяч тенге - на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.";
3) в пункте 12:
цифры "400 945" заменить цифрами "100 945";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
областного маслихата
Г. ЛАТЫПОВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА

2 983
004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 148
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
24 030
010
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
7 230
016
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
16 800
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 718 222
1
Құқық қорғау қызметi
7 718 222
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
7 710 490
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 977 424
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 130
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 550 000
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
48 772
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
59 177
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
72 987
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 732
005
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
7 732
04
Бiлiм беру
36 299 511,7
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
3 931 196
261
Облыстың білім басқармасы
3 729 882
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 729 882
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
201 314
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
201 314
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
20 668 368,7
261
Облыстың білім басқармасы
6 573 766
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 078 413
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
728 754
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 282 348
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 604
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 983
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
4 148
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
24 030
010
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
7 230
016
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
16 800
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 718 222
1
Правоохранительная деятельность
7 718 222
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
7 710 490
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 977 424
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 130
006
Капитальные расходы государственного органа
2 550 000
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
48 772
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
59 177
015
Организация содержания служебных животных
72 987
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 732
005
Развитие объектов органов внутренних дел
7 732
04
Образование
36 299 511,7
1
Дошкольное воспитание и обучение
3 931 196
261
Управление образования области
3 729 882
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 729 882
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
201 314
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
201 314
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
20 668 368,7
261
Управление образования области
6 573 766
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 078 413
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
728 754
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
2 282 348
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
86 604
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

274 712
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
352 707
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
665 459
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
131 615
261
Облыстың білім басқармасы
358 114
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
312 348
037
Әлеуметтік сауықтандыру
45 766
2
Әлеуметтiк көмек
470 402
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
470 402
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
466 402
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 818 620
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 732 788
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 807
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
22 514
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 041
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 456
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 000
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
913 642
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 424
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

274 712
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
352 707
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
665 459
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
131 615
261
Управление образования области
358 114
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
312 348
037
Социальная реабилитация
45 766
2
Социальная помощь
470 402
256
Управление координации занятости и социальных программ области
470 402
003
Социальная поддержка инвалидов
466 402
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 818 620
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 732 788
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 807
007
Капитальные расходы государственного органа
22 514
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
20 041
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 456
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 000
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
913 642
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 424
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

258 001
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
12 900
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 103
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 900
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
23 228
077
Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
23 228
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 836
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 836
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
59 768
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 472
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 296
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 692 768,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 183 525,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
32 174,3
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
32 174,3
261
Білім басқармасы
23 611
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
23 611
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9 127 740
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 935 405
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 192 335
2
Коммуналдық шаруашылық
9 509 243
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 771 263
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 528
004
Елдi мекендердi газдандыру
233 147
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

258 001
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12 900
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
69 103
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 900
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300 000
263
Управление внутренней политики области
23 228
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
23 228
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 836
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 836
270
Управление по инспекции труда области
59 768
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
55 472
003
Капитальные расходы государственного органа
4 296
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 692 768,3
1
Жилищное хозяйство
9 183 525,3
253
Управление здравоохранения области
32 174,3
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
32 174,3
261
Управление образования области
23 611
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
23 611
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9 127 740
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 935 405
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 192 335
2
Коммунальное хозяйство
9 509 243
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 771 263
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
119 528
004
Газификация населенных пунктов
233 147
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения

139 136
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
273 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 335
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
2 500
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
858
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
15 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
14 647
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
43 160
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
328 101
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
20 307
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 586
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
258 378
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 428 991
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 584 520
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
18 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
255 597
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ, лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
599 608
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
8 370
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
4 064
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
267 869
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау

139 136
002
Поддержка семеноводства
273 000
003
Капитальные расходы государственного органа
4 335
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
2 500
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
858
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
14 647
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
43 160
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
328 101
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
20 307
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 586
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
258 378
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 428 991
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 584 520
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
18 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
255 597
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
599 608
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
8 370
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
4 064
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
267 869
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства