2018 жылға Ақтөбе облысында мал шаруашылығын дамытуды мемлекеттік қолдау туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 466 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қазанда № 5954 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № 256 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 17306 тіркелген бұйрығына сәйкес, Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақтөбе облысы бойынша 2018 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттарына субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада бекітілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

О государственной поддержке развития животноводства в Актюбинской области на 2018 год
Постановление акимата Актюбинской области от 24 октября 2018 года № 466. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 октября 2018 года № 5954. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2018 года № 256 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17306, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства по Актюбинской области на 2018 год.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Ақтөбе облысы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 19 "2018 жылға Ақтөбе облысында мал шаруашылығын дамытуды мемлекеттік қолдау туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5888 тіркелген, 2018 жылғы 8-9 ақпандағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған);

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области.
3. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Актюбинской области:
1) постановление акимата Актюбинской области от 18 января 2018 года № 19 "О государственной поддержке развития животноводства в Актюбинской области на 2018 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5888, опубликованное 8-9 февраля 2018 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");

2) 2018 жылғы сәуірдегі № 185 "Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 19 "2018 жылғы Ақтөбе облысында мал шаруашылығын дамытуды мемлекеттік қолдау туралы" қаулысына өзгеріст енгізу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5913 тіркелген, 2018 жылғы 27-28 сәуірдегі "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған).
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.Е. Абдуллинге жүктелсін.

2) постановление акимата Актюбинской области от 20 апреля 2018 года № 185 "О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 18 января 2018 года № 19 "О государственной поддержке развития животноводства в Актюбинской области на 2018 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5913, опубликованное 27-28 апреля 2018 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Абдуллина М.Е.

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 466 қаулысымен бекітілген
Ақтөбе облысы бойынша 2018 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы әкімдігінің 21.12.2018 № 566 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Етті мал шаруашылығы
1.
Асыл тұқымдық және селекциялық жұмыс жүргізу:
1.1
Тауарлы аналық бас
бас

5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев
Утвержден постановлением акимата Актюбинской области от 24 октября 2018 года № 466
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства по Актюбинской области на 2018 год
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 21.12.2018 № 566 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тенге
Мясное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье
голова

49 000
2 820
138 180,0
Барлық сомасы
138 180,0
ЖИЫНТЫҚ сомасы
1 895 931,0
Ескертпе:
* Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2018 жылғы 15 маусымдағы №256 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген Қағиданың 32 тармағына сәйкес, берілген өтінімдер бойынша мақұлданған субсидиялар көлемдері осы Қағида күшіне енгенге дейінгі мақұлданған, бірақ қаражаттың болмауы себепті төленбеген өтінімдер өтінімнің мақұлдануы сәтіне қолданыста болған Қағидалардың талаптары бойынша төленуі тиіс.

49 000
2 820
138 180,0
Всего сумма
138 180,0
ИТОГО сумма
1 895 931,0
Примечание:
* Согласно пункта 32 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2018 года № 256 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (далее - Правила), объемы заявок, одобренных до вступления в силу Правил, но не проплаченные ввиду отсутствия средств, выплачивается по условиям, действовавших Правил на момент одобрения заявки.

** жергілікті бюджеттен қосымша бюджет қаражаты бөлінген кезде және /немесе басқа бюджеттік бағдарламалардан қайта бөлінген кезде субсидиялау нормативтерін осы Қағидаларға 5-тармаққа сәйкес Министрлікпен келісім бойынша белгіленген нормативтен 50%-ға дейін ұлғайтуға жол беріледі;

**- при выделении дополнительных бюджетных средств из местного бюджета и/или при перераспределении с других бюджетных программ допускается увеличение нормативов субсидирования до 50% от утвержденного норматива по согласованию с Министерством в соответствии с пунктом 5 настоящих Правил;