Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162 "2018-2020 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 231 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 қарашада № 3-2-163 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162 "2018-2020 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5794 тіркелген, 2018 жылғы 11, 18 қаңтарында аудандық "Жаңалық Жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 792 146,1" сандары "4 677 419,7" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсiмдер
"808 636,0" сандары "885 372,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсiмдер
"83 350,0" сандары "4 472,6" сандарымен ауыстырылсын;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер
"2 300,0" сандары "4 524,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"3 897 860,1" сандары "3 783 051,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 797 998,0" сандары "4 683 271,6" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу
"22 465,0" сандары "22 449,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"36 420,0" сандары "36 404,5" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профицит)
"-28 316,9" сандары "- 28 301,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"28 316,9" сандары "28 301,4" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 162 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 23 ноября 2018 года № 231. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области 29 ноября 2018 года № 3-2-163. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 162 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5794, опубликованное 11, 18 января 2018 года в районной газете "Жаңалық Жаршысы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 792 146,1" заменить цифрами "4 677 419,7";
налоговые поступления
цифры "808 636,0" заменить цифрами "885 372,0";
неналоговые поступления
цифры "83 350,0" заменить цифрами "4 472,6";
поступления от продажи основного капитала
цифры "2 300,0" заменить цифрами "4 524,0";
поступления трансфертов
цифры "3 897 860,1" заменить цифрами "3 783 051,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 797 998,0" заменить цифрами "4 683 271,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "22 465,0" заменить цифрами "22 449,5";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "36 420,0" заменить цифрами "36 404,5";
в подпункте 4):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-28 316,9" заменить цифрами "- 28 301,4";
подпункте 5):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "28 316,9" заменить цифрами "28 301,4".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Д.Сейлханов
Әйтеке би аудандық мәслихат хатшысының уақытша өкілеттігін атқарушы С.Б. Биртаева
2018 жылғы 23 қарашадағы № 231
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атау
2018 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
I. КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата Б.Д. Сейлханов
Временно исполняющий полномочия секретаря Айтекебийского районного маслихата С.Б. Биртаева
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 23 ноября 2018 года № 231
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 12 декабря 2017 года № 162
Бюджет Айтекебийского района на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Уточненный бюджет на 2018 год, тысяч тенге
І. ДОХОДЫ

110438,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18831,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31295,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
17307,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23050,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26339,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26339,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25649,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
450,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
435890,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4946,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4946,1
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3646,1
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1300,0
2
Коммуналдық шаруашылық
422014,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
422014,8
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
15063,8
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
406951,0
3
Елді-мекендерді көркейту
8930,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1730,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1730,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7200,0
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7200,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
196277,1
1
Мәдениет саласындағы қызмет
90273,2
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
2018 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

110438,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18831,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31295,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17307,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23050,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26339,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26339,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25649,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
450,0
021
Капитальные расходы государственного органа
240,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
435890,9
1
Жилищное хозяйство
4946,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4946,1
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3646,1
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1300,0
2
Коммунальное хозяйство
422014,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
422014,8
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
15063,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
406951,0
3
Благоустройство населенных пунктов
8930,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1730,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
1730,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7200,0
025
Освещение улиц населенных пунктов
7200,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
196277,1
1
Деятельность в области культуры
90273,2
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Уточненный бюджет на 2018 год, тысяч тенге
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)