Әйтеке би ауданы әкімінің 2013 жылғы 19 ақпандағы № 1 "Әйтеке би ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Әйтеке би аудандық аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 30 қарашада № 3-2-166 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес Әйтеке би ауданы әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Әйтеке би ауданы әкімінің 2013 жылғы 19 ақпандағы № 1 "Әйтеке би ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3537 тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпанда "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Әйтеке би ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Ибрашов
КЕЛІСІЛДІ:
Әйтеке би аудандық
аумақтық сайлау комиссиясының
төрағасы ___________А.Сапаров
"26" қараша 2018 жыл
Әйтеке би аудан әкімінің 2018 жылғы
30 қараша № 10 шешіміне қосымша
Әйтеке би ауданы әкімінің
2013 жылғы 19 ақпан № 1 шешіміне қосымша
Әйтекеби ауданы бойынша сайлау учаскелері № 126 сайлау учаскесі Сұлукөл ауылы, Д.А. Қонаев көшесі, 16, Сұлукөл орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 41-1-25. Сұлукөл ауылының шекарасында       № 127 сайлау учаскесі Әйке ауылдық округінің Тереңсай ауылы, Нүрпейіс Байганин көшесі, 2А, Тереңсай ауылдық клубы, телефон: 8 (713-39) 26-6-00. Тереңсай ауылының шекарасында.       № 128 сайлау учаскесі Әйке ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, 7, Әйке ауылдық клубы, телефон: 8 (7139-39) 39-3-40. Әйке ауылының шекарасында.       № 129 сайлау учаскесі Ақтасты ауылы, Әйтеке би көшесі, 15, Ақтасты ауылдық клубы, телефон: 8 (713-47) 35-4-80. Ақтасты ауылының шекарасында. № 130 сайлау учаскесі Толыбай ауылы, Темірбек Жүргенов көшесі, 10, Толыбай ауылдық клубы, телефон: 8 (713-47) 26-7-30. Толыбай ауылының шекарасында.       № 131 сайлау учаскесі Жабасақ ауылы, Самырат көшесі, 30, Жабасақ ауылдық клубы, телефон: 8 (713-39) 34-0-20. Жабасақ және Қарасу ауылдарының шекараcында. № 132 сайлау учаскесі Байжанкөл ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 15А, Байжанкөл бастауыш мектебі, телефон:8 (713-59) 48-7-50. Байжанкөл ауылының шекарасында. № 133 сайлау учаскесі Аққұм ауылы, Темірбек Жүргенов көшесі, 7, Аққұм негізгі мектебі, телефон: 8 (713-34) 73-0-24. Аққұм ауылының шекарасында. № 134 сайлау учаскесі Құмқұдық ауылы, Байтаза Бисембаев көшесі, 1, Құмқұдық ауылдық клубы, телефон: 8 (713-48) 21-1-16 Құмқұдық ауылының шекарасында. № 135 сайлау учаскесі Басқұдық ауылы, Бейбітшілік көшесі, 7А, Басқұдық ауылдық клубы, телефон:8 (713-47) 28-0-09. Басқұдық ауылының шекарасында. № 136 сайлау учаскесі Сарбұлақ ауылы, Шаруашылық көшесі, 14, Мамыт негізгі мектебі, телефон: 8 (713-59) 40-1-70. Сарбұлақ ауылының шекарасында. № 137 сайлау учаскесі Сарат ауылы, Жангелді көшесі, 26, Сарат ауылдық клубы, телефон: 8 (713-39) 72-6-54. Сарат және Қырыққұдық ауылдарының шекарасында. № 138 сайлау учаскесі Комсомол ауылы, Темірбек Жүргенов көшесі, №66, М.Жұмабаев атындағы орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 21-6-86.

О внесении изменения в решение акима Айтекебийского района от 19 февраля 2013 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Айтекебийскому району"
Решение акима Айтекебийского района Актюбинской области от 30 ноября 2018 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области 30 ноября 2018 года № 3-2-166
В соответствии со статьей 23 конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Айтекебийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Айтекебийского района от 19 февраля 2013 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Айтекебийскому району" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3537 опубликованное от 22 февраля 2013 года в районной газете "Жаңалық жаршысы") следующее изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Айтекебийского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Ибрашов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Айтекебийской
районной избирательной
комиссии ________А. Сапаров
"26" ноября 2018 года
Приложение к решению акима Айтекебийского
района от 30 ноября 2018 года № 10
Приложение к решению акима Айтекебийского
района № 1 от 19 февраля 2013 года
Избирательные участки по Айтекебийскому району Избирательный участок № 126 село Сулуколь, улица Д.А.Конаева, 16, Сулукольская средняя школа, телефон: 8 (713-39) 41-1-25. В границах села Сулуколь. Избирательный участок № 127 село Теренсай Айкенского сельского округа улица Нурпеиса Байганина, 2А, Теренсайский сельский клуб, телефон: 8 (713-39) 26-6-00. В границах села Теренсай. Избирательный участок № 128 село Айке, улица Ы.Алтынсарина, 7, Айкенский сельский клуб, телефон: 8 (713-39) 39-3-40 В границах села Айке. Избирательный участок № 129 село Актасты, улица Айтеке би, 15, Актастинский сельский клуб, телефон: 8 (713-47) 35-4-80 В границах села Актасты. Избирательный участок № 130 село Толыбай, улица Темирбек Жургенова, 10, Толыбайский сельский клуб, телефон: 8 (713-47) 26-7-30. В границах села Толыбай. Избирательный участок № 131 село Жабасак, улица Самырат, 30, Жабасакский сельский клуб, телефон: 8 (713-39) 34-0-20. В границах сел Жабасак и Карасу Избирательный участок № 132 село Байжанколь, улица Абая Кунанбаева, 15А, Байжанкольская начальная школа, телефон: 8 (713-59) 48-7-50. В границах села Байжанколь. Избирательный участок № 133 село Аккум, улица Темирбек Жургенова, 7, Аккумская средняя школа, телефон: 8 (713-34) 73-0-24. В границах села Аккум. Избирательный участок № 134 село Кумкудук, улица Байтаза Бисембаева, 1, Кумкудукский сельский клуб, телефон: 8 (713-48) 21-1-16 В границах села Кумкудук. Избирательный участок № 135 село Баскудук, улица Бейбитшилик, 7А, Баскудукский сельский клуб, телефон: 8 (713-47) 28-0-09 В границах села Баскудук Избирательный участок № 136 село Сарбулак, улица Шаруашылык, 14, Мамытская основная школа, телефон: 8 (713-59) 40-1-70. В границах села Сарбулак Избирательный участок № 137 село Сарат, улица Жангелді, 26, Саратская средняя школа, телефон: 8 (713-39) 72-6-54. В границах сел Сарат и Кырыккудык. Избирательный участок № 138 село Комсомольское, улица Темирбека Жургенова, № 66, Средняя школа имени М.Жумабаева, телефон: 8 (713-39) 21-6-86.

Балдырған көшесі: № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 27;
Абылай хан көшесі: № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 17/1, 17/2, 18, 18А, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22А, 23;
Дәрігерлер көшесі: № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А/2, 11, 11А, 12, 12/2;
Ыбырай Алтынсарин көшесі: № 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 4, 9А, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27;
Жастар көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2;
Наурыз көшесі: №1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а, 2а/1, 3, 4, 5, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1,13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 36;
Жібек жолы көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 2/4, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 7, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/3, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2;
Абай көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 40, 41, 42;
Юрий Гагарин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 27, 29;
Б.Момышұлы көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3;
Өтебай Қанахин көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 2А,2Б, 2В, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 12/2, 12А,13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 16Б,16В, 17, 18, 18А, 18Б, 18В, 18Г, 19, 20, 20А, 20Б, 20В, 20Г, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Г, 23, 24А, 24В, 25, 26, 28, 28А, 28Б, 28В, 29, 30А, 30Б, 30В, 31, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 43Б, 45, 49, 53,55,57, 59, 146, 148, 154, 198, 200, 201, 409;
Мұқағали Мақатаев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28А, 29, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41,43, 47;

Улица Балдырған: № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 27;
улица Абылайхана: № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 17/1, 17/2, 18, 18А, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22А, 23;
улица Даригерлер: № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А/2, 11, 11А,12, 12/2;
улица Ыбырая Алтынсарина: №3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 4, 9А, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27;
улица Жастар: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2;
улица Наурыз: №1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а, 2а/1, 3, 4, 5, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1,13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 36;
улица Жибек жолы: № 1, 2/1, 2/2, 2/4, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 7, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/3, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 14/3,14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2; 23, 24, 25/1, 25/2;
улица Абая: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 40, 41, 42;
улица Юрия Гагарина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 27, 29;
улица Б.Момышулы: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3;
улица Утебая Канахина: № 1, 2/1, 2/2, 2А,2Б, 2В, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 12/2, 12А,13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 16Б,16В, 17, 18, 18А, 18Б, 18В, 18Г, 19, 20, 20А, 20Б, 20В, 20Г, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Г, 23, 24А, 24В, 25, 26, 28, 28А, 28Б, 28В, 29, 30А, 30Б, 30В, 31, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 43Б, 45, 49, 53,55,57, 59, 146,148,154,198,200,201, 409;
улица Мукагали Макатаева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28А, 29, 33, 36, 37,38, 39, 40, 41,43, 47;

М.Өтемісұлы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 34, 36, 39, 42, 46,1А, 3А, 5А, 7А, 7Б, 9А, 11А, 13А, 14А,15А, 15Б, 17А, 17Б, 19А, 21А, 23А, 28А, 31А;
Темірбек Жүргенов көшесі: № 51, 53, 61/1, 61/2, 61/3, 61/6, 61/7, 61/8, 61/9, 61/10, 61/12, 61/14, 61/15, 61/16.
№ 139 сайлау учаскесі Комсомол ауылы, Кенесары көшесі, № 5, Комсомол орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 21-6-86.
Самұрат Алматұлы көшесі: № 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2;
Кенесары көшесі: № 1/1, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2;
Бейбітшілік көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 1А, 28А;
Парков көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11;
Ырғыз көшесі: № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 13А;
Тыңгерлер көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37А, 37/1А, 37/2А, 38, 39/1, 39/2, 40, 40А, 42, 42/1, 47/1;
Бөгеткөл көшесі: № 1, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 18;
Былшық би көшесі: № 19/1, 19/2, 21, 21/1, 22А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/8, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 46/2, 48, 50, 52, 54/2, 55А, 56;
Темірбек Жүргенов көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 2/1А, 2/2А, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 32, 34, 36, 37, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 42/1, 42/2, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2, 45А, 46, 48/1, 48/2, 50/1А, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 52/1, 52/2, 52/1А, 52/2А, 54/1А, 54/2А;
Әйтеке би көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3А, 3А/2, 3/2, 3Б, 3Б/1, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 7/7, 8/1, 8/2, 8/1а, 8/2а, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10а, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/1а, 26/2а, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 28/1а, 28/2а, 30/1, 30/2, 31/1,31/2, 32, 33,33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1,43/2, 44, 45/1,45/2, 46, 47/1,47/2, 48, 49, 50/1, 50/2, 51/1,51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 57/2, 58, 59/1, 59/2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;

улица М.Утемисулы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 34, 36, 39, 42, 46, 1А, 3А, 5А, 7А, 7Б, 9А, 11А, 13А, 14А,15А, 15Б, 17А, 17Б, 19А, 21А, 23А, 28А, 31А;
улица Темирбека Жүргенова: № 51, 53, 61/1, 61/2, 61/3, 61/6, 61/7, 61/8, 61/9, 61/10, 61/12, 61/14, 61/15, 61/16.
Избирательный участок № 139 село Комсомольское, улица Кенесары, №5, Комсомольская средняя школа, телефон: 8 (713-39) 21-6-86.
Улица Самурат Алматулы: № 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2;
улица Кенесары: № 1/1, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2;
улица Бейбитшилик: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 1А, 28А;
улица Паркова: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Ыргыз: № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 13А;
улица Тынгерлер: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1,37А, 37/1А, 37/2А, 38, 39/1, 39/2, 40, 40А, 42, 42/1,47/1;
улица Богеткол: № 1, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 18;
улица Былшык би: № 19/1, 19/2, 21, 21/1, 22А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/8, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 46/2, 48, 50, 52, 54/2, 55А, 56;
улица Темирбека Жүргенова: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 2/1А, 2/2А, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 32, 34, 36, 37, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 42/1, 42/2, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2, 45А, 46, 48/1, 48/2, 50/1А, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 52/1, 52/2, 52/1А, 52/2А, 54/1А, 54/2А;
улица Айтеке би: № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3А, 3А/2, 3/2, 3Б, 3Б/1, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 7/7, 8/1, 8/2, 8/1а, 8/2а, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10а, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/1а, 26/2а, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 28/1а, 28/2а, 30/1, 30/2, 31/1,31/2, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1,43/2, 44, 45/1,45/2, 46, 47/1,47/2, 48, 49, 50/1, 50/2, 51/1,51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 57/2, 58, 59/1, 59/2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;

Ардагер көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 24, 26, 28, 30, 32;
Ұзақбай Құлымбетов көшесі: № 1/1, 1/2, 1А, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21/1А, 21А, 21/2А, 22, 22А, 23/1, 23/2, 23/1А, 23/2А, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27.
№ 140 сайлау учаскесі Комсомол ауылы, Қ.Айтазин көшесі, №16а, Т.Жүргенов атындағы орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 21-6-79.
Былшық би көшесі: №1, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 4А, 4Б, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 27, 28, 29;
Мухтар Әуезов көшесі: № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24,3, 25/1, 25/2, 25А, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/3, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2;
Желтоқсан көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12,13/1, 13/2, 14, 14А, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 43/2, 45, 52, 54, 57, 59, 60, 67, 70, 71, 72, 84;
Қазтай Айтазин көшесі: № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 7, 8/1, 8/2, 8А, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 13, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28/1, 28/2, 28А, 28Б, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39А, 41, 43А, 47/2, 48, 50, 53, 55, 57, 62, 69, 75, 79;
Сәбит Мұқанов көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/2, 2А, 3/1, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7А, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/2, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 30, 36;
Қайрансуат көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17/3, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Тыңдала көшесі: № 2, 4, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 46;
Алтын дән көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;

улица Ардагер: № 2, 4, 6, 8, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Узакбая Қулымбетова көшесі: № 1/1, 1/2, 1А, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2,18, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21/1А, 21А, 21/2А, 22, 22А, 23/1, 23/2, 23/1А, 23/2А, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27.
Избирательный участок № 140       село Комсомольское, улица К.Айтазин, 16а, средняя школа имени Т.Жургенова, телефон: 8 (713-39) 21-6-79.
улица Былшык би: № 1, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 4А, 4Б, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 27, 28, 29;
улица Мухтара Ауезова: № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24,3, 25/1, 25/2, 25А, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/3, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2;
улица Желтоксан: № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 14А, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 43/2, 45, 52, 54, 57, 59, 60, 67, 70, 71, 72, 84;
улица Казтай Айтазина: № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 7, 8/1, 8/2, 8А, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 13, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28/1, 28/2, 28А, 28Б, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34,35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39А, 41, 43А, 47/2, 48, 50, 53, 55, 57, 62, 69, 75, 79;
улица Сабит Муканова көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/2, 2А, 3/1, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7А, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/2, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 30, 36;
улица Кайрансуат: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17/3, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26;
улица Тындала: № 2, 4, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 46;
улица Алтын дан: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;

Достық көшесі: № 2/1, 2/2, 4, 4А, 6, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
Ақ дала көшесі: № 2, 4, 8, 13, 15, 17, 19;
Армандастар көшесі: № 14, 16;
Ақбұлақ көшесі: № 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Болашақ көшесі: № 1, 2, 3, 6, 10, 12, 14, 17, 18, 22, 24, 35;
Сарыарқа көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 16, 16А, 18, 18А, 20, 20А, 22, 22А, 24, 24А, 26, 26А;
М.Тынышбаев көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 22, 30;
Телжан Шонанұлы көшесі: № 1, 5, 11, 17, 20, 25, 29, 36, 608, 609, 621, 655, 658, 1221, 1222, 1223, 1225, 1226, 1228, 1229, 1231, 1232, 1233, 1234, 1235, 1236, 1258, 1260;
және Бөгеткөл, Тасқожа елді мекендері шекарасында.
№ 141 сайлау учаскесі Комсомол ауылы, Абылай хан көшесі, 26 , "Энергожүйе" ААҚ әкімшілік ғимараты, телефон: 8 (713-39) 21-8-03.
Әлия Молдағұлова көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1,8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 9А/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 12/3, 12Б, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 21, 22, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2; 141;
Әліби Жангелдин көшесі: № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2;
Жалаңтөс Баһадүр көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 5, 6, 8, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 27, 29, 218, 284, 288, 289.
№ 142 сайлау учаскесі Талдысай ауылы, Комсомольская көшесі, 34, Талдысай орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 32-2-90 Талдысай ауылының шекарасында. № 143 сайлау учаскесі Жамбыл ауылы, Тыңгерлер көшесі, 3, Ярослав орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 32-4-06. Жамбыл ауылының шекарасында. № 144 сайлау учаскесі Үшқатты ауылы, Желтоқсан көшесі, 2, Үшқатты ауылдық клубы, телефон: 8 (713-47) 25-1-08 Үшқатты ауылының шекарасында. № 145 сайлау учаскесі Аралтөбе ауылы, Былшық би көшесі, 26, Қызылжұлдыз орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 23-3-34 Аралтөбе ауылының шекарасында. № 146 сайлау учаскесі Қарабұтақ ауылы, Б.Момышұлы көшесі, №45, Қ.Шаңғытбаев атындағы орта мектеп, телефон: 8 (713-39) 25-9-20.
Төрт үй көшесі: № 8, 9, 24, 26, 50, 54;
Ю.Гагарин көшесі: № 3, 4, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 30, 38, 44, 47, 49, 42/2, 51, 53;
В.Терешкова көшесі: № 7, 10, 16, 17;
А.Пушкин көшесі: № 3, 4, 5, 9, 25, 29;

улица Достык: № 2/1, 2/2, 4, 4А, 6, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Ак дала: № 2, 4, 8,13,15,17,19;
улица Армандастар: № 14, 16;
улица Акбулак: № 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Болашак: № 1, 2, 3, 6, 10, 12, 14, 17, 18, 22, 24, 35;
улица Сарыарка: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 16, 16А, 18, 18А, 20, 20А, 22, 22А, 24, 24А, 26, 26А;
улица М.Тынышбаева: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 22, 30;
улица Телжан Шонанулы көшесі: № 1, 5, 11, 17, 20, 25, 29, 36, 608, 609, 621, 655, 658, 1221, 1222, 1223, 1225, 1226, 1228, 1229, 1231, 1232, 1233, 1234, 1235, 1236, 1258, 1260;
и в границах населенных пунктов Богеткол, Таскожа.
Избирательный участок № 141 село Комсомольское, улица Абылайхана, 26, административное здание ОАО "Энергосистема", телефон: 8 (713-39) 21-8-03.
Улица Алии Молдагуловой: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1,8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 9А/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 12/3, 12Б, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 21, 22, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2; 141;
улица Алиби Жангелдина: № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2;
улица Жалантос Бахадур: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 5, 6, 8, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 27, 29, 218, 284, 288, 289.
Избирательный участок № 142       село Талдысай, улица Комсомольская, 34, Талдысайская средняя школа, телефон: 8 (713-39) 32-2-90. В границах села Талдысай Избирательный участок № 143 село Жамбыл, улица Тынгерлер, 3, Ярославская средняя школа, телефон: 8 (713-39) 32-4-06. В границах села Жамбыл Избирательный участок № 144 село Ушкатты, улица Желтоксан, 2, Ушкаттинский сельский клуб, телефон: 8 (713-47) 25-1-08. В границах села Ушкатты Избирательный участок № 145 село Аралтобе, улица Былшык би, 26, Кызылжулдузская средняя школа, телефон: 8 (713-39) 23-3-34. В границах села Аралтобе Избирательный участок № 146 село Карабутак, улица Б.Момышулы, 45, средняя школа имени К.Шангытбаева, телефон: 8 (713-39) 25-9-20.
Улица Торт уй: № 8, 9, 24, 26, 50, 54;
улица Ю.Гагарина: № 3, 4, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 30, 38, 44, 47, 49, 42/2, 51, 53;
улица В.Терешковой: № 7, 10, 16, 17;
улица А.Пушкина: № 3, 4, 5, 9, 25, 29;

В.Чапаев көшесі: №1, 4, 6, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 36, 38;
А.Жанкелдин көшесі: № 3, 5, 7, 11, 13, 13а, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 37, 43, 45, 46/1, 46/2, 49, 51, 53, 57;
С.Сейфуллин көшесі: № 4/1, 4/3, 4/4, 8, 10, 12, 15, 16, 18, 20, 21, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 46, 48/1, 48/2, 52;
Былшық би көшесі: № 4, 5, 6, 13, 14, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 36;
Б.Сейсекенов көшесі: № 2, 3, 5, 9, 10, 11, 12, 14;
Т.Әубәкіров көшесі: № 10, 12, 16;
С.Оразалин көшесі: № 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 31;
Ж.Балтеміров көшесі: № 3, 5, 7, 9, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 13, 15, 17, 19, 22;
Б.Момышұлы көшесі: № 1, 4, 10, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 50, 51, 54, 56.
№ 147 сайлау учаскесі Қарабұтақ ауылы, Ө.Алдабергенов көшесі, №19, Т.Шевченко атындағы орта мектеп, телефон: 8 (713-39) 25-7-26.
Әйтеке би көшесі: № 1, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 21, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 76, 78/1, 78/2, 82/1, 82/2, 82/3, 84/1, 86, 88, 88/1, 88/2, 88/3, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106/1, 106/2, 108, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 118/2;
С.Нүркин көшесі: № 4, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 16, 17/1, 18, 19/1, 19/2, 20, 30;
Ж.Есентеміров көшесі: № 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 8, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 27, 28, 38, 44;
Жамбыл көшесі: № 1, 4, 5, 10, 17, 17/1, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 28, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 57, 65, 69, 71, 77;
Жанкесай көшесі: № 1, 2, 5, 8, 11, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 38, 41, 43, 50, 56/1, 56/2, 60;
Ж.Сейілов көшесі: № 12/1, 12/2, 13/1, 17, 18/1, 18/2, 19, 19/1;
Н.Әлдекешов көшесі: № 2, 6/1, 6/2, 14, 19, 26, 29/1;
Б.Алманов көшесі: № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 34;
Ө.Алдабергенов көшесі: № 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33/2, 35;
М.Мәметова көшесі: № 2/1, 2/2, 3, 3/1, 6, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 11/1, 11/2, 13, 14, 15, 16;
Қ.Сәтпаев көшесі: № 1, 3, 5, 12, 14, 17, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 32/1, 32/2 34, 36, 40, 42, 44;
Аманкелді көшесі: № 5, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2;
Абай көшесі: № 1, 5, 6, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24 , 29, 30, 31, 34;

улица В.Чапаева: № 1, 4, 6, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 36, 38;
улица А.Жанкелдина: № 3, 5, 7, 11, 13, 13а, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 37, 43, 45, 46/1, 46/2, 49, 51, 53, 57;
улица С.Сейфуллина: № 4/1, 4/3, 4/4, 8, 10, 12, 15, 16, 18, 20, 21, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 46, 48/1, 48/2, 52;
улица Былшык би: № 4, 5, 6, 13, 14, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 36;
улица Б.Сейсекенова: № 2, 3, 5, 9, 10, 11, 12, 14;
улица Т.Аубакирова: № 10, 12, 16;
улица С.Оразалина: № 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 31;
улица Ж.Балтемирова: № 3, 5, 7, 9, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 13, 15, 17, 19, 22;
улица Б. Момышулы: № 1, 4, 10, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 50, 51, 54, 56.
Избирательный участок № 147 село Карабутак, улица У. Алдабергенова, 19, средняя школа им Т.Шевченко, телефон: 8 (713-39) 25-7-26.
Улица Айтеке би: № 1, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 21, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 76, 78/1, 78/2, 82/1, 82/2, 82/3, 84/1, 86, 88, 88/1, 88/2, 88/3, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106/1, 106/2, 108, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 118/2;
улица С.Нүркина: № 4, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 16, 17/1, 18, 19/1, 19/2, 20, 30;
улица Ж.Есентемирова: № 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 8, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 27, 28, 38, 44;
улица Жамбула: № 1, 4, 5, 10, 17, 17/1, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 28, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 57, 65, 69, 71, 77;
улица Жанкесай: № 1, 2, 5, 8, 11, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 38, 41, 43, 50, 56/1, 56/2, 60;
улица Ж.Сейлова: № 12/1, 12/2, 13/1, 17, 18/1, 18/2, 19, 19/1;
улица Н.Алдекешова: № 2, 6/1, 6/2, 14, 19, 26, 29/1;
улица Б.Алманова: № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 34;
улица У.Алдабергенова: № 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33/2, 35;
улица М.Маметовой: № 2/1, 2/2, 3, 3/1, 6, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 11/1,11/2, 13,14,15, 16;
улица К.Сатбаева: № 1, 3, 5, 12, 14, 17, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 32/1, 32/2 34, 36, 40, 42, 44;
улица Аманкелди: № 5, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2;
улица Абая: № 1, 5, 6, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24 , 29, 30, 31, 34;

М.Әуезов көшесі: № 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 8, 9, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 36, 40, 46, 60;
Ш.Берсиев көшесі: № 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 18;
Ә.Молдағұлова көшесі: № 11, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 34, 38/1, 38/2, 38/3, 46, 46/2, 48/1, 48/2.
№ 148 сайлау учаскесі Жарөткел ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, 7, Жарөткел негізгі мектебі, телефон: 8 (713-39) 71-8-16. Жарөткел ауылының шекарасында. № 149 сайлау учаскесі Еңбекту ауылы, Нұрман Әлдекешов көшесі, 3, Еңбекту орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 71-8-03. Еңбекту ауылының шекарасында.       № 150 сайлау учаскесі Белқопа ауылы, Жолай Жүсіп көшесі, 8А, Белқопа орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 71-8-19. Белқопа ауылының шекарасында. № 151 сайлау учаскесі Ақкөл ауылы, Әйтеке би көшесі, 1, Ақкөл ауылдық клубы, телефон: 8 (713-59) 23-7-51. Ақкөл ауылының шекарасында. № 152 сайлау учаскесі Аралтоғай ауылы, Жанқожа батыр көшесі, 4, Аралтоғай ауылдық клубы, телефон: 8 (713-39) 23-1-43. Аралтоғай ауылының шекарасында. № 153 сайлау учаскесі Қияқты ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, 12, Қияқты негізгі мектебі, телефон: 8 (713-39) 72-0-02. Қияқты ауылының шекарасында. № 154 сайлау учаскесі Милы ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1, Милы орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 40-3-20. Милы ауылының шекарасында № 155 сайлау учаскесі Ұлғайсын ауылы, Бүркітәлі Сисекенов көшесі, 5, Б.Сисекенов атындағы орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 73-5-96. Ұлғайсын ауылының шекарасында. № 156 сайлау учаскесі Талдық ауылы, Нурман Әлдекешов көшесі, 1, Талдық негізгі мектебі, телефон: 8 (713-39) 73-2-45. Талдық ауылының шекарасында.

улица М.Әуезова: № 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 8, 9, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 36, 40, 46, 60;
улица Ш.Берсиева: № 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 18;
улица А.Молдагуловой: № 11, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 34, 38/1, 38/2, 38/3, 46, 46/2, 48/1, 48/2.
Избирательный участок № 148 село Жаруткель, улица Алии Молдагуловой, 7, Жаруткельская основная школа, телефон: 8 (713-39) 71-8-16. В границах села Жаруткель. Избирательный участок № 149 село Енбекту, улица Нурмана Алдекешова, 3, Енбектуская средняя школа, телефон: 8 (713-39) 71-8-03. В границах села Енбекту. Избирательный участок № 150 село Белкопа, улица Жолай Жусип, 8А, Белкопинская средняя школа, телефон: 8 (713-39) 71-8-19. В границах села Белкопа. Избирательный участок № 151 село Акколь, улица Айтеке би, 1, Аккольский сельский клуб, телефон: 8 (713-59) 23-7-51. В границах села Акколь. Избирательный участок № 152 село Аралтогай, улица Жанкожа батыра, 4, Аралтогайский сельский клуб, телефон: 8 (713-39) 23-1-43. В границах села Аралтогай. Избирательный участок № 153 село Киякты, улица Алии Молдагуловой, 12, Кияктинская основная школа, телефон: 8 (713-39) 72-0-02. В границах села Киякты. Избирательный участок № 154 село Милы, улица Ыбырай Алтынсарина, 1, Милинская средняя школа, телефон: 8 (713-39) 40-3-20. В границах села Милы. Избирательный участок № 155 село Улгайсын, улица Буркитали Сисекенова, 5, средняя школа имени Б.Сисекенова, телефон: 8 (713-39) 73-5-96. В границах села Улгайсын. Избирательный участок № 156 село Талдык, улица Нурмана Алдекешова, 1, Талдыкская основная школа, телефон: 8 (713-39) 73-2-45. В границах села Талдык.