Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162 "2018 -2020 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 241 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 3-2-170 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162 "2018-2020 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5794 тіркелген, 2018 жылғы 11, 18 қаңтарында аудандық "Жаңалық Жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 677 419,7" сандары "4 672 701,7" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"3 783 051,1" сандары "3 778 333,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 683 271,6" сандары "4 678 553,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 162 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 20 декабря 2018 года № 241. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области 20 декабря 2018 года № 3-2-170. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 162 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5794, опубликованное 11, 18 января 2018 года в районной газете "Жаңалық Жаршысы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 677 419,7" заменить цифрами "4 672 701,7";
поступления трансфертов
цифры "3 783 051,1" заменить цифрами "3 778 331,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 683 271,6" заменить цифрами "4 678 553,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б.Д. Сейлханов
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы Е.Б. Таңсықбаев
2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 241
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атау
2018 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
I. КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата Б.Д. Сейлханов
Секретарь Айтекебийского районного маслихата Е.Б. Тансыкбаев
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 20 декабря 2018 года № 241
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 12 декабря 2017 года № 162
Бюджет Айтекебийского района на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Уточненный бюджет на 2018 год, тысяч тенге
І. ДОХОДЫ