2019-2021 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 3-6-183 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 001 081 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер 516 822 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9 485 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 9 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері 3 465 074 мың теңге;
2) шығындар 4 083 688,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 44 974,6 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 96 528 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 51 553,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – 127 582,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 127 582,2 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 18.03.2019 № 326 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.05.2019 № 350 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.07.2019 № 366 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.11.2019 № 382 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2019 № 389 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне келесідей есептелетін болып ескерілсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлiк құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
салықтық емес басқа да түсiмдер;
жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер.

Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2019-2021 годы
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2018 года № 294. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 26 декабря 2018 года № 3-6-183.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 4 001 081 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления 516 822 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9 485 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 9 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3 465 074 тысяч тенге;
2) затраты 4 083 688,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 44 974,6 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 96 528 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 51 553,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -127 582,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 127 582,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 18.03.2019 № 326 (вводится в действие с 01.01.2019); от 13.05.2019 № 350 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.07.2019 № 366 (вводится в действие с 01.01.2019); от 04.11.2019 № 382 (вводится в действие с 01.01.2019); от 04.12.2019 № 389 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в доход районного бюджета зачисляются следующие поступления:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
другие неналоговые поступления;
поступления от продажи земельных участков.

3. Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы "2019 - 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын:
2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшерi - 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш - 2 525 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы - 29 698 теңге.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенция көлемі - 1 987 000 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтерге берілетін субвенция көлемі - 227 717 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
"Бадамша ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі - 123 080 мың теңге;
"Желтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі - 104 637 мың теңге.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер, даму трансферттері және кредиттер түскені ескерілсін:
212 352 мың теңге – елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
129 582 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
7 198 мың теңге - халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
11 164 мың теңге - Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
730 мың теңге - мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
44 461 мың теңге - еңбек нарығын дамытуға;
176 575 мың теңге - бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
292 487 мың теңге - азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
96 528 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
27 402 мың теңге - төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге;
13 666 мың теңге - аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға;
156 949 мың теңге - "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;

3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы" установлено:
с 1 января 2019 года:
1) минимальный размер заработный платы - 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 525 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат -29 698 тенге.
4. Учесть в районном бюджете на 2019 год субвенции, передаваемые из областного бюджета в сумме – 1 987 000 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме - 227 717 тысяч тенге, в том числе: государственное учреждение "Аппарат акима Бадамшинского сельского округа" - 123 080 тысяч тенге; государственное учреждение "Аппарат акима Желтауского сельского округа" - 104 637 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов, трансфертов на развитие и кредитов из республиканского бюджета:
212 352 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
129 582 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
7 198 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
11 164 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
730 тысяч тенге – на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
44 461 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
176 575 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
292 487 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
96 528 тысяч тенге - на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
27 402 тысяч тенге - на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы;
13 666 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей;
156 949 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";

21 499 мың теңге - мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
37 425 мың теңге - нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің және кредиттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 13.05.2019 № 350 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 24.07.2019 № 366 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.11.2019 № 382 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2019 № 389 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері түскені ескерілсін:
0 мың теңге - елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
2 779 мың теңге - елді мекендердегі өрттерді, дала өрттерін сөндіру бойынша өрт сөндіру бойынша өрт сөндіруу бекеттерін ұйымдастыруға;
15 863 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
112 744 мың теңге - жалпы білім беруге;
9 743 мың теңге - жалпы білім беретін мектептерді кең жолақты Интернетке қосылуын қамтамасыз етуге;
2 470 мың теңге - жалпы білім беретін мектептерді интерактивті білім беретін контентке қосуға;
1 583 мың теңге - IT сыныптарымен орта мектептерді жабдықтау;
14 125 мың теңге - жалпы білім беретін мектептерді техникалық инфрақұрылыммен жабдықтауға;
3 500 мың теңге - мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізуге;
2 400 мың теңге - мектепке дейінгі мекемелерде бейнебақылау орнату;
14 375 мың теңге - халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге;
708 мың теңге - алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың құнын иелеріне өтеуге;
30 385 мың теңге - мәдениет ұйымдарын күрделі шығыстарына;
1 000 мың теңге - аймақтағы діни ахуалды зерттеу және талдау;
17 065 мың теңге - нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға;
19 199 мың теңге - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Жосалы ауылындағы "Жосалы орта мектеп – балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыру;
972 мың теңге - жалпы білім беретін мектептердің бастапқы әскери дайындық кабинеттерін жарақтандыруға;
4 100 мың теңге - өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге;
2 882 мың теңге - білім орталығын құруға;30 000 мың теңге - аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;

21 499 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
37 425 тысяч тенге – на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства.
Распределение указанных сумм трансфертов и кредитов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 13.05.2019 № 350 (вводится в действие с 01.01.2019); с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 24.07.2019 № 366 (вводится в действие с 01.01.2019); от 04.11.2019 № 382 (вводится в действие с 01.01.2019); от 04.12.2019 № 389 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета:
0 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
2 779 тысяч тенге - на организацию пожарных постов по тушению степных пожаров, а также пожаров населенных пунктах;
15 863 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
112 744 тысяч тенге - на общеобразовательное обучение;
9743 тысяч тенге - на обеспечение доступа общеобразовательных школ к широкополосному Интернету;
2 470 тысяч тенге - на подключение общеобразовательных школ к интерактивному образовательному контенту;
1 583 тысяч тенге - на оснащение общеобразовательных школ IT классами;
14 125 тысяч тенге - на обновление компьютерной техники общеобразовательных школ;
3 500 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
2 400 тысяч тенге - на установку видеонаблюдения в дошкольных детских учреждениях;
14 375 тысяч тенге - на содействие занятости населения;
708 тысяч тенге - на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных;
30 385 тысяч тенге - на капитальные расходы организаций культуры;
1 000 тысяч тенге на изучение и анализ религиозной ситуации в регионе;
17 065 тысяч тенге - на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства;
19 199 тысяч тенге - газификация коммунального государственного учреждения "Жосалинская средняя школа - детский сад" в селе Жосалы Каргалинского района Актюбинской области;
972 тысяч тенге - на оснащение кабинетов начальной военной подготовки общеобразовательных школ;
4 100 тысяч тенге - на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации;
2 882 тысяч тенге - на создание центра распространения знаний;
30 000 тысяч тенге - на средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;

20 000 мың теңге - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Жосалы ауылындағы ауылдық клубын газдандыру;
9 816 мың теңге - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Әлімбет ауылындағы Қазақстан көшесін жарықтандыру;
2 369 мың теңге - "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру;
22 000 мың теңге - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Қос Естек ауылында ауылдық клубының құрылысына;
6 506 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге.
Аталған трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 18.03.2019 № 326 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.05.2019 № 350 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.07.2019 № 366 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.11.2019 № 382 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2019 № 389 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

20 000 тысяч тенге – на газификацию сельского клуба в селе Жосалы Каргалинского района Актюбинской области;
9 816 тысяч тенге –на освещение улицы Казахстанская в селе Алимбет Каргалинского района Актюбинской области;
2 369 тысяч тенге - на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
22 000 тысяч тенге- на строительство сельского клуба в селе Кос-Истек Каргалинского района Актюбинской области;
6 506 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 18.03.2019 № 326 (вводится в действие с 01.01.2019); от 13.05.2019 № 350 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.07.2019 № 366 (вводится в действие с 01.01.2019); от 04.11.2019 № 382 (вводится в действие с 01.01.2019); от 04.12.2019 № 389 (вводится в действие с 01.01.2019).

8. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерв сомасы – 0 мың теңге болып бекітілсін.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 389 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 04.12.2019 № 389 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить перечень бюджетных программ районного бюджета, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.

10. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. Утегенов
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Заглядова
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 шешіміне 1 Қосымша
2019 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 389 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
1. Кірістер

10. Утвердить перечень бюджетных программ сельских округов на 2019 год, согласно приложению 5.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата А. Утегенов
Секретарь районного маслихата Н. Заглядова
Приложение 1 к решению районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 294
Каргалинский районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 04.12.2019 № 389 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I.Доходы

103357
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
103357
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15706
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
28300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39650
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
11520
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8181
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
312217
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
42965
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23765
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23765
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19200
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
19200
2
Әлеуметтiк көмек
247365
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7281
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7281
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
240084
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
156161
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10193
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42600
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
8500
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15630
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21887
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21887
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21113
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

103357
464
Отдел образования района (города областного значения)
103357
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15706
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
28300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39650
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
11520
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8181
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
312217
1
Социальное обеспечение
42965
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23765
005
Государственная адресная социальная помощь
23765
464
Отдел образования района (города областного значения)
19200
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
19200
2
Социальная помощь
247365
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7281
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7281
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
240084
002
Программа занятости
156161
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10193
006
Оказание жилищной помощи
7000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42600
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8500
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15630
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21887
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21887
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21113
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат