Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 129 "2018-2020 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 172 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Әділет басқармасында 2018 жылдың 19 наурызда № 3-9-186 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы №129 "2018-2020 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтың актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5796 тіркелген, 2018 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер - "12 030 150,0" сандары "12 549 879,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "8 575 916,0" сандары "8 875 916,0" сандарына ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "306 260,0" сандары "506 260,0" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "3 122 974,0" сандары "3 142 703,0" сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
шығындар - "12 416 926,7" сандары "12 936 662,8" сандарына ауыстырылсын;
8 тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"бағынысты мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстарына – 5 600,0 мың теңге;";
"жалпы білім беру үшін (хоккей кортына) – 5 835,0 мың теңге.";
9 тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Жем қаласының биотазарту қазандығы қондырғысын қайта жаңғыртуға – 3 294,0 мың теңге;";
9 тармақ мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"Қандыағаш қаласының Самал мөлтек ауданының 9-10 кварталындағы жаңа жеке тұрғын үйлерге жаңа сумен жабдықтау желісінің құрылысына – 5 000,0 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 129 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 169. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 19 марта 2018 года № 3-9-186. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года №129 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5796, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
доходы - цифры "12 030 150,0" заменить цифрами "12 549 879,0";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "8 575 916,0" заменить цифрами "8 875 916,0";
неналоговые поступления - цифры "306 260,0" заменить цифрами "506 260,0";
поступления трансфертов - цифры "3 122 974,0" заменить цифрами "3 142 703,0";
в подпункте 2) пункта 1:
затраты – цифры "12 416 926,7" заменить цифрами "12 936 662,8";
пункт 8 дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования – 5 600,0 тысяч тенге;";
"на общеобразовательное обучение (хоккейный корт) – 5 835,0 тысяч тенге.";
пункт 9 дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"на реконструкцию котельной биоочистного сооружения города Жем – 3 294,0 тысяч тенге;";
пункт 9 дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на строительство новой сети водоснабжения к новым индивидуальным жилым домам в 9-10 квартале микрорайона Самал города Кандыагаш – 5 000,0 тысяч тенге;".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.