Сарбие ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 02 қыркүйектегі № 7 "Сарбие ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Сарбие ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 07 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 қазанда № 3-11-144 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасыдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына сәйкес, Сарбие ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарбие ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 02 қыркүйектегі № 7 "Сарбие ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 13 қазанында № 3-11-95 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасыдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрлысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, Сарбие ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарбие ауылдық округінің әкімі Н. Атагалиев

О внесении изменения в решение акима Сарбийского сельского округа от 02 сентября 2011 года № 7 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Сарбийского сельского округа"
Решение акима Сарбийского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 21 сентября 2018 года № 07. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 10 октября 2018 года № 3-11-144
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Сарбийского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сарбийского сельского округа от 02 сентября 2011 года № 7 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Сарбийского сельского округа" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 октября 2011 года за № 3-11-95, опубликованное 17 ноября 2011 года в районной газете "Ойыл") следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить следующей редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", подпунктам 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об админстративно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, аким Сарбийского сельского округа РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима Сарбийского
сельского округа
Н. Атагалиев