Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 "2018-2020 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 281 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 3-13-220 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 "2018-2020 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5788 санымен тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7618089,9" сандары "7618168,7" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері – "4799938,7" сандары "4800017,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "8047021,9" сандары "8047100,7" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
алтыншы абзацында:
"53784,0" сандары "54183,8" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
он сегізінші абзацында:
"2444,0" сандары "2123,0" сандарымен ауыстырылсын;
9-1 тармақта:
төртінші абзацында:
"2094,8" сандары "1063,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 14 декабря 2018 года № 281. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 14 декабря 2018 года № 3-13-220. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5788, опубликованное 4 января 2018 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "7618089,9" заменить цифрами "7618168,7";
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "4799938,7" заменить цифрами "4800017,5";
в подпункте 2):
затраты - цифры "8047021,9" заменить цифрами "8047100,7";
в пункте 7:
в абзаце шестом:
цифры "53784,0" заменить цифрами "54183,8";
в пункте 8:
в абзаце восемнадцатом:
цифры "2444,0" заменить цифрами "2123,0";
в пункте 9-1:
в абзаце четвертом:
цифры "2094,8" заменить цифрами "1063,8".
2. Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.

15226,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54056,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
5340,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26014,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29424,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
35191,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32074,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24915,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1049,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
610,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3117,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3117,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
412981,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
110025,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2046,7
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2046,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3889,5
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
2078,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
311,5
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1500,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29798,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
29798,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
74291,0
003
Коммуналдық тұрғын ұй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
59895,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

15226,0
006
Оказание жилищной помощи
7000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54056,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5340,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26014,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29424,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
35191,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32074,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24915,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1049,0
021
Капитальные расходы государственного орагана
610,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3117,9
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3117,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
412981,0
1
Жилищное хозяйство
110025,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2046,7
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2046,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3889,5
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2078,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
311,5
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1500,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
29798,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
29798,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
74291,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
59895,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры