Талдықорған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 7 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 желтоқсанда № 4944 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2020 жылғы 13 тамыздағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 13.08.2020 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес Талдықорған қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін аумақтық сайлау комиссиясымен келісілген сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Талдықорған қаласы әкімінің "Талдықорған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 30 қазандағы № 10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3516 тіркелген, 2015 жылдың 11 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Талғат Сайлаубекұлы Қыдыралиевке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі Д. Шалтабаев
Талдықорған қаласы әкімінің 2018 жылғы "11" желтоқсандағы "Талдықорған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" № 7 шешіміне қосымша
Талдықорған қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 966 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Әлімжанов көшесі № 20, № 27 орта мектебі (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Агропромышленник", "Красный камень", "Қаратал", "Шайқорған", бағбандар тұтынушы кооперативтері.
№ 967 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Әлімжанов көшесі № 20, № 27 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Мерекелік" бағбандар тұтынушы кооперативі; № 1 бөлімше; "Ключи", "Сарыарқа" бағбандар тұтынушы кооперативтері.
№ 968 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 180, № 25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Солтүстік-Батыс", "Шайқорған" тұрғын аудандары.
№ 969 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 180, № 25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (солтүстік қанаты).

Об образовании избирательных участков в городе Талдыкорган
Решение акима города Талдыкорган Алматинской области от 11 декабря 2018 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2018 года № 4944. Утратило силу решением акима города Талдыкорган Алматинской области от 13 августа 2020 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима города Талдыкрган Алматинской области от 13.08.2020 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Талдыкорган РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в городе Талдыкорган по согласованию с территориальной избирательной комиссией образовать избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Талдыкорган "Об образовании избирательных участков в городе Талдыкорган" от 30 октября 2015 года № 10 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3516, опубликован 11 ноября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Кыдыралиева Талгата Сайлаубековича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Талдыкорган Д. Шалтабаев
Приложение к решению акима города Талдыкорган от "11" декабря 2018 года № 7 "Об образовании избирательных участков в городе Талдыкорган"
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в городе Талдыкорган
Избирательный участок № 966
Центр: город Талдыкорган, улица А. Алимжанова № 20, средняя школа №27 (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, потребительские кооперативы садоводов: "Агропромышленник", "Красный камень", "Каратал", "Шайкорган".
Избирательный участок № 967
Центр: город Талдыкорган, улица А. Алимжанова № 20, средняя школа №27 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, потребительский кооператив садоводов: "Мерекелик"; №1 отделение; потребительские кооперативы садоводов: "Ключи", "Сарыарка".
Избирательный участок № 968
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра №180, средняя школа № 25 с дошкольным мини-центром (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, жилые массивы: "Северо-Западный", "Шайкорган".
Избирательный участок № 969
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра №180, средняя школа № 25 с дошкольным мини-центром (северное крыло).

Шекарасы: Талдықорған қаласы, А. Чехов (толық), Ә. Қастеев (толық), Бақтыбай (толық), Бейбітшілік (толық), Г. Ли (толық), Е. Сихимов (толық), Е. Сыпатаев № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Қ. Жапсарбаев (толық), Н. Милованов (толық), Өркениет (толық), С. Халтурин (толық), Үшбұлақ (толық); "Плодопитомник" тұрғын ауданы; "Солтүстік-Батыс" тұрғын ауданы, көшелер: Ж. Кудерин, Қасабай батыр, Малайсары батыр, Тоқаев, Ш. Айманов.
№ 970 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Е. Ярославский көшесі № 6, Талдықорған гуманитарлық-техникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Айтықов (толық), А. Шахворостов № 1-ден 153-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 178-ге дейін (жұп жағы), Е. Пугачев (толық), Е. Ярославский (толық), Жаңа ғасыр (толық), Желтоқсан № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Д. Менделеев (толық), К. Циолковский (толық).
№ 971 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Тыныбаев көшесі № 133, Н. Островский атындағы № 8 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Радищев (толық), А. Фадеев (толық), Ә. Тыныбаев № 1-ден 157-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 160-дейін (жұп жағы), Б. Ақылбеков (толық), В. Блюхер (толық), В. Иванилов (толық), В. Терешкова (толық), Жаңа дәуір (толық), Жеңіс (толық), И. Репин (толық), Қ. Сәтпаев (толық), Құрманғазы (толық), Л. Бетховен (толық), М. Гамарник (толық), Мереке (толық), Попов (толық), С. Буденный (толық).
№ 972 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Тыныбаев көшесі № 133, Н. Островский атындағы № 8 орта мектебі (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 1-ден 109-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 122-ге дейін (жұп жағы), Абылай хан № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), А. Затаевич № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Ақ қайың (толық), Ақын Сара № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Бұлақты (толық), В. Чкалов № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Е. Брусиловский № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Жетісу (толық), Қапал (толық), М. Тухачевский (толық), П. Нахимов (толық), Ойжайлау (толық), Ф. Ушаков (толық), Шалқар (толық), Ш. Құдайбердиев № 1-ден 123-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы).
№ 973 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 44, № 2 орта мектебі (оңтүстік қанаты).

В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Чехова (полностью),А.Кастеева (полностью),Бактыбая (полностью), Бейбитшилик (полностью), Г. Ли (полностью), Е.Сихимова (полностью), Е. Сыпатаева с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), К. Жапсарбаева (полностью), Н. Милованова (полностью), Оркениет (полностью), С. Халтурина (полностью), Ушбулак (полностью); жилой массив "Плодопитомник"; жилой массив: "Северо-Западный", улицы: Ж. Кудерина, Касабай батыра, Малайсары батыра, Токаева, Ш. Айманова.
Избирательный участок № 970
Центр: город Талдыкорган, улица Е. Ярославского № 6, Талдыкорганский гуманитарно-технический колледж.
В границах: город Талдыкорган,улицы: Айтыкова (полностью),А. Шахворостова с № 1 по153 (нечетная сторона), с № 2 по 178 (четная сторона), Е. Пугачева (полностью), Е.Ярославского (полностью), Жана гасыр (полностью), Желтоксан с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Д. Менделеева (полностью), К. Циолковского (полностью).
Избирательный участок № 971
Центр: город Талдыкорган, улица А.Тыныбаева №133, средняя школа № 8 имени Н. Островского (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Радищева (полностью), А. Фадеева (полностью), А. Тыныбаева с № 1 по 157 (нечетная сторона), с № 2 по 160 (четная сторона),Б. Акылбекова (полностью), В. Блюхера (полностью), В. Иванилова (полностью), В. Терешковой (полностью), Жана дауыр (полностью), Женис (полностью), И. Репина (полностью), К. Сатпаева (полностью), Курмангазы (полностью), Л. Бетховена (полностью), М.Гамарника (полностью), Мереке (полностью),Попова (полностью),С. Буденного (полностью).
Избирательный участок № 972
Центр: город Талдыкорган, улица А.Тыныбаева №133, средняя школа № 8 имени Н. Островского (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с № 1 по 109 (нечетная сторона), с №2 по 122 (четная сторона), Абылай хана с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 70 (четная сторона), А. Затаевича с № 1 по 17 (нечетная сторона), Ак кайын (полностью), Акын Сара с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 16 (четная сторона), Булакты (полностью), В. Чкалова № 2 по 50 (четная сторона), Е. Брусиловского с № 1по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Жетысу (полностью), Капал (полностью), М.Тухачевского (полостью),П. Нахимова (полностью),Ойжайлау (полностью), Ф.Ушакова (полностью), Шалкар (полностью), Ш. Кудайбердиева с № 1 по 123 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона).
Избирательный участок № 973
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра № 44, средняя школа№ 2 (южное крыло).

Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 111-ден 211-ге дейін (тақ жағы), № 124-тен 224-ке дейін (жұп жағы), Ақын Сара № 13-тен 99-ға дейін (тақ жағы), № 18-ден 98-ге дейін (жұп жағы), А. Затаевич № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), № 19-дан 77-ге дейін (тақ жағы), А. Матросов (толық), Ә. Дайыров № 1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 98-ге дейін (жұп жағы), Ә. Тыныбаев № 162-ден 284-ке дейін (жұп жағы), № 159-дан 277-ге дейін (тақ жағы), Біржан сал № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), В. Чкалов № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Е. Брусиловский № 41-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 46-дан 98-ге дейін (жұп жағы), Ж. Сыздықов (толық), Крылов (толық), М. Кұрманов № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), М. Талқыбаев 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), Н. Некрасов (толық), Т. Шевченко № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), Ш. Құдайбердиев № 125-тен 181-ге дейін (тақ жағы), № 84-тен 156-ға дейін (жұп жағы).
№ 974 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 67, І. Жансүгіров атындағы Мәдениет сарайы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Шахворостов № 155/171-ден 287-ге дейін (тақ жағы), № 180-нен 240-қа дейін (жұп жағы), Әлем № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), В. Маяковский № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Гаухар ана № 130-дан 136-ға дейін (жұп жағы), № 91-ден 99-ға дейін (тақ жағы), Е. Есетов № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Жасталап (толық), Желтоқсан № 45-тен 203-ке дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 68-ден 138-ге дейін (жұп жағы), Қазақстан № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 60-қа дейін (жұп жағы), М. Құрманов № 76-дан 130-ға дейін (жұп жағы), М. Мәметова № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1 (тақ жағы), М. Талқыбаев № 64-тен 94-ке дейін (жұп жағы), № 69-дан 99-ға дейін (тақ жағы), Н. Щорс № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), С. Тургенев (толық), Т. Рүстембеков № 1 (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Т. Шевченко № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы).
№ 975 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 173, Талдықорған сервис және технология колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Алтын дән (толық), Гаухар ана № 138-ден 226-ға дейін (жұп жағы), № 101-ден 161-ге дейін (тақ жағы), Дарабоз ана № 121-ден 171-ге дейін (тақ жағы), № 134-тен 180-ге дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 28-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Ж. Қалиев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), К. Тимирязев (толық), Л. Асанова № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), М. Глинки (толық), М. Құрманов № 132-ден № 180, № 186, № 206, № 212-ге дейін (жұп жағы), № 155-тен 219, № 233, № 239, № 245-ке дейін (тақ жағы), М. Пархоменко (толық), Н. Алдабергенов № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Ю.Гагарин № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы).
№ 976 сайлау учаскесі

В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с № 111 по 211 (нечетная сторона), с № 124 по 224 (четная сторона), Акын Сара с № 13 по 99 (нечетная сторона), с № 18 по 98 (четная сторона), А. Затаевича с № 2 по 52 (четная сторона), с № 19 по 77 (нечетная сторона), А. Матросова (полностью),А. Даирова с № 1 по 103 (нечетная сторона), с № 2 по 98 (четная сторона), А. Тыныбаевас № 162 по 284 (четная сторона), с № 159 по 277 (нечетная сторона), Биржан Сал с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), В.Чкалова с № 1 по 57 (нечетная сторона), Е. Брусиловского с № 41 по 93 (нечетная сторона), с № 46 по 98(четная сторона), Ж. Сыздыкова (полностью),Крылова (полностью),М. Курманова с № 2 по 74 (четная сторона),М.Талкыбаева с № 2 по 62 (четная сторона), с № 1 по 67 (нечетная сторона), Н. Некрасова (полностью), Т. Шевченко с № 1 по 83 (нечетная сторона), Ш. Кудайбердиева с № 125 по 181(нечетная сторона), с № 84 по 156 (четная сторона).
Избирательный участок № 974
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 67, Дворец культуры имени И.Жансугурова.
В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Шахворостова с № 155/171 по 287 (нечетная сторона), с № 180 по 240 (четная сторона), Алем с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), В. Маяковского с № 1 по43 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Гаухарана с № 130 по 136 (четная сторона), с № 91 по 99 (нечетная сторона), Е. Есетова с № 1по 91(нечетная сторона), с № 2 по 90 (четная сторона), Жасталап (полностью), Желтоксан с № 45по 203 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 68 по 138 (четная сторона), Казахстанская с № 1 по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 60(четная сторона), М. Курманова с № 76 по 130 (четная сторона), М. Маметовой с № 2 по 40 (четная сторона), № 1 (нечетная сторона), М.Талкыбаева с № 64 по 94 (четная сторона), с № 69 по 99 (нечетная сторона), Н. Щорса с № 2 по 80 (четная сторона), с № 1 по 33 (нечетная сторона), С. Тургенева (полностью), Т. Рустембекова № 1 (нечетная сторона), с №2 по 18 (четная сторона), Т. Шевченко с № 2 по 90 (четная сторона).
Избирательный участок № 975
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 173, Талдыкорганский колледж сервиса и технологий.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Алтын дан (полностью), Гаухарана с № 138 по 226 (четная сторона), с № 101 по 161 (нечетная сторона), Дарабозана с № 121 по 171 (нечетная сторона), с № 134 по 180 (четная сторона), Желтоксан с № 28 по 80 (четная сторона), Ж. Калиева с №1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), К. Тимирязева (полностью), Л. Асановой с № 1 по65 (четная сторона), с № 2 по 56 (нечетная сторона), М. Глинки (полностью), М. Курманова с № 132 по 180, № 186, № 206, № 212 (четная сторона), с № 155 по 219,№ 233, № 239, № 245, (нечетная сторона), М. Пархоменко (полностью), Н. Алдабергенова с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 62 (четная сторона), Ю. Гагарина с № 1по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 68 (четная сторона).
Избирательный участок № 976

Орталығы: Талдықорған қаласы, Н. Алдабергенов көшесі № 120, М. Ломоносов атындағы № 5 орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Е. Сыпатаев № 45-тен 73-ке дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 139-дан 157, № 159, № 253-ке дейін (тақ жағы), № 140-тан 170-ке дейін (жұп жағы), Л. Асанова № 58-ден 100-ге дейін (жұп жағы), № 67-ден 111-ге дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 188-ден 204-ке дейін (жұп жағы), № 171-ден 231-ге дейін (тақ жағы), Н. Алдабергенов № 64-тен 124-ке дейін (жұп жағы), № 71-ден 165-ке дейін (тақ жағы), Тәуелсіздік № 108-ден 124, № 134, № 172, № 218, № 226-ға дейін (жұп жағы), № 171-ден 177-ге дейін (тақ жағы).
№ 977 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі № 226, Талдықорған политехникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Желтоқсан № 82-ден 168-ге дейін (жұп жағы), № 149-дан 203-ке дейін (тақ жағы), Ж. Қалиев № 49-дан 129-ға дейін (тақ жағы), № 58-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Котовский (толық), Қабанбай батыр № 111-ден 137-ге дейін (тақ жағы), Л. Асанова № 113-тен 133-ке дейін (тақ жағы), № 102-ден 124-ке дейін (жұп жағы), М. Мәметова № 42-ден 96-ға дейін (жұп жағы), № 3-тен 51-ге дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 152-ден 186-ға дейін (жұп жағы), № 143-тен 169-ға дейін (тақ жағы), Н. Алдабергенов № 167-ден 195-ке дейін (тақ жағы), № 126-дан 150-ге дейін (жұп жағы), О. Жампейісов (толық), Н. Щорс № 82-ден 92-ге дейін (жұп жағы), № 35-тен 59-ға дейін (тақ жағы), Тәуелсіздік № 86-дан 106-ға дейін (жұп жағы), № 137-ден 169-ға дейін (тақ жағы), Т. Рүстембеков № 20-дан 74-ке дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 168-ден 228-ге дейін (жұп жағы), Ю. Гагарин № 49-дан 139/147-ге дейін (тақ жағы), № 70-тен 162-ге дейін (жұп жағы).
№ 978 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жетісу" шағын ауданы № 15, Ш. Уәлиханов атындағы № 10 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жетісу" шағын ауданы: № 1-ден 6-ға дейін, № 15-тен 47-ге дейінгі үйлер.
№ 979 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгүров көшесі № 187 а, І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Ардагер (толық), Жиделі (толық), Сарыбел (толық), Сарытау (толық), Талдыбұлақ (толық), Шапағат (толық); "Жетісу" шағын ауданы: № 7-ден 14-ке дейінгі үйлер; "Батыс" тұрғын ауданы; "Украина" жатақханасы.
№ 980 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, аудандық пайдалану бөлімшесі, "Ұлан" әскери қалашығы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Ұлан" әскери қалашығы.
№ 981 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Д. Қонаев көшесі № 51, Оқушылар сарайы.

Центр: город Талдыкорган, улица Н. Алдабергенова №120, средняяшкола-лицей № 5 имени М. Ломоносова.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Е. Сыпатаева с № 45 по 73 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 139 по 157, № 159, № 253 (нечетная сторона), с № 140 по 170 (четная сторона), Л. Асанова с № 58 по 100 (четная сторона), с № 67 по 111(нечетная сторона), М. Толебаева с № 188 по 204 (четная сторона), с № 171 по 231 (нечетная сторона), Н. Алдабергенова с № 64 по 124 (четная сторона), с № 71 по 165 (нечетная сторона), Тауелсыздык с № 108 по 124, № 134, № 172, № 218, № 226 (четная сторона), с № 171 по 177 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 977
Центр: город Талдыкорган,улица И. Жансугурова №226, Талдыкорганский политехнический колледж.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Желтоксан с № 82 по 168 (четная сторона), с № 149 по 203 (нечетная сторона), Ж. Калиева с № 49 по 129 (нечетная сторона), с № 58 по 132 (четная сторона), Котовского (полностью), Кабанбай батыра с № 111 по 137 (нечетная сторона),Л. Асановой с № 113 по 133 (нечетная сторона), с 102 по 124 (четная сторона), М. Маметовой с № 42 по 96 (четная сторона), с № 3 по 51 (нечетная сторона),М. Толебаева с № 152 по 186 (четная сторона), с № 143 по 169 (нечетная сторона), Н. Алдабергенова с № 167 по 195 (нечетная сторона), с № 126 по 150 (четная сторона),О. Жампеисова (полностью),Н. Щорса с № 82 по 92 (четная сторона), с № 35 по 59 (нечетная сторона), Тауелсыздык с № 86 по 106 (четная сторона), с № 137 по 169 (нечетная сторона), Т. Рустембекова с № 20 по 74 (четная сторона),И. Жансугурова с № 168 по 228 (четная сторона), Ю. Гагарина с№ 49 по 139/147 (нечетная сторона), № 70 по 162 (четная сторона).
Избирательный участок № 978
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жетысу" №15, средняя школа-гимназия № 10 имени Ч.Валиханова.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жетысу" дома: с № 1 по 6, с № 15 по 47.
Избирательный участок № 979
Центр: город Талдыкорган, улица И. Жансугурова №187а, Жетысуский государственный университет имени И.Жансугурова.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Ардагер (полностью), Жидели (полностью), Сарыбел (полностью), Сарытау (полностью), Талдыбулак (полностью), Шапагат (полностью); микрорайон "Жетысу" дома: с № 7 по 14;"Западный" жилой массив; общежитие "Украина".
Избирательный участок № 980
Центр: город Талдыкорган, районная эксплуатационная часть, военный городок "Улан".
В границах: город Талдыкорган, военный городок "Улан".
Избирательный участок № 981
Центр: город Талдыкорган, улица Д. Конаева № 51, Дворец школьников.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, даңғыл: Қ. Жалайыри (толық); көшелер: Астана (толық), Б. Әшімов (толық), Ж. Балапанова (толық), З. Тамшыбаева (толық); шағын аудандар "Болашақ", "Бірлік", "Көктем", "Самал": № 14, 15 үйлері; "Коттедж қалашығы" тұрғын ауданы.
№ 982 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы № 44, № 12 орта мектеп-гимназиясы (батыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы: № 14 а, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30 а, № 31, № 34, № 34 а, № 35, № 36, № 37 үйлер.
№ 983 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы № 44, № 12 орта мектеп-гимназиясы (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы: № 4, № 5, № 6, № 7, № 16, № 17, № 18, № 20, № 21, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 45, № 45 а, № 46 үйлер.
№ 984 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Д. Қонаев көшесі № 49, № 14 орта мектеп-гимназиясы (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы: № 1, № 1 а, № 2, № 3, № 3 а, № 8, № 9, № 9 а, № 10, № 10 а, № 10 б, № 11, № 11 а, № 11 б, № 12, № 12 а, № 12 б, № 13, № 13 а, № 16 үйлер.
№ 985 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Желтоқсан көшесі № 220, І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы: № 1, № 1 а, № 2-ден 9-ға дейін, № 9 а, № 10, № 13, № 14, № 14 а, № 15, № 16, № 16 а, № 17, № 18, № 20 үйлер.
№ 986 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Д. Қонаев көшесі № 49, № 14 орта мектеп-гимназиясы (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы № 13 а, № 21-ден 30-ға дейін, № 33, № 35-тен 36 б-ға дейін, № 51, № 69, № 69/71, № 69/72 үйлер.
№ 987 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы № 52, № 16 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы: № 31, № 32, № 37, № 39, № 39 а, № 40, № 42-ден 42 г-ға дейін, № 43, № 43 а, № 44, № 46, № 47, № 48, № 60-тан 63/66-ға дейін, № 65-тен 68-ге дейін, № 72, № 74, № 74/77, № 78, № 78 а, № 79 үйлер.
№ 988 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы № 32, № 17 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Байтуғанов (толық), Е. Сыпатаев № 42-ден 50-ге дейін (жұп жағы), № 75-тен 119-ға дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 227-ден 231-ге дейін (тақ жағы), № 224-тен 250-ге дейін (жұп жағы), Қаблиса Жырау № 213-тен 215-ке дейін (тақ жағы), М. Нестеров (толық), Н. Алдабергенов № 176-дан 198-ге дейін (жұп жағы), Ш. Уәлиханов № 230-дан 268-ге дейін (жұп жағы); "Жастар" шағын ауданы: № 38, № 59, № 70, № 73, № 60/62, № 63/64 үйлер, "Мүшелтой" шағын ауданы: № 16-дан 22-ге дейін, № 25, № 25 а үйлер.
№ 989 сайлау учаскесі

В границах: город Талдыкорган, проспект: К. Жалайыри (полностью), улицы: Астана (полностью), Б. Ашимова (полностью), Ж. Балапанова (полностью), З. Тамшыбаевой (полностью); микрорайоны"Болашак", "Бирлик", "Коктем", "Самал", дома:№ 14, № 15; жилой массив "Коттеджный городок".
Избирательный участок № 982
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" № 44, средняя школа-гимназия № 12 (западное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома: № 14а, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30а, № 31, № 34, № 34а, № 35, № 36, № 37.
Избирательный участок № 983
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" № 44, средняя школа-гимназия № 12 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома: № 4, № 5, № 6, № 7, № 16, № 17, № 18, № 20, № 21, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 45, № 45а, № 46.
Избирательный участок № 984
Центр: город Талдыкорган, улица Д. Конаева № 49, средняя школа-гимназия № 14 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома: № 1, № 1а, № 2, № 3, № 3а, № 8, № 9, № 9а, № 10, № 10а, № 10б, № 11, № 11а, № 11б, № 12, № 12а, № 12б, № 13, № 13а, № 16а.
Избирательный участок № 985
Центр: город Талдыкорган, улица Желтоксан №220, Жетысуский государственный университет имени И. Жансугурова.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" дома: № 1, № 1а, с № 2 по 9, № 9а, № 10, № 13, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а, № 17, № 18, № 20.
Избирательный участок № 986
Центр: город Талдыкорган, улица Д. Конаева № 49, средняя школа-гимназия № 14 (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" дома: № 13а, с № 21 по 30, № 33, с № 35 по 36б, № 51, № 69, № 69/71,№ 69/72.
Избирательный участок № 987
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" №52, средняяшкола-гимназия № 16.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" дома: № 31, № 32, № 37, № 39, № 39а, № 40, с № 42 по 42г, № 43, № 43а, № 44, № 46, № 47, № 48, с № 60 по 63/66, с № 65 по 68, № 72, № 74, № 74/77, № 78, № 78а, № 79.
Избирательный участок № 988
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Мушелтой" № 32, средняя школа № 17 .
В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Байтуганова (полностью), Е. Сыпатаева с № 42 по 50 (четная сторона), с № 75 по 119 (нечетная сторона), Ж. Жабаева с № 227 по 231 (нечетная сторона), с № 224 по 250 (четная сторона), Каблиса Жырау с № 213 по 215 (нечетная сторона), М. Нестерова (полностью), Н. Алдабергенова с 176 по 198 (четная сторона), Ч. Валиханова с № 230 по 268 (четная сторона);микрорайоны: "Жастар" дома № 38, № 59,№ 70,№ 73, № 60/62, № 63/64,"Мушелтой" дома с № 16 по 22, № 25, № 25а.
Избирательный участок № 989

Орталығы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы № 14, М. Жұмабаев атындағы № 19 орта мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы: № 1-ден 9-ға дейін, № 4 а, № 12, № 27-ден 31-ге дейін, № 33-тен 42-ге дейін, № 120/125 үйлер.
№ 990 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса Жырау көшесі № 174, № 13 орта мектебі (арнаулы сыныптарымен).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Алмалы (толық), Д. Қонаев (толық), Д. Рақышев (толық), Медеу (толық); "Ғарышкер" шағын ауданы; арнайы қалашық.
№ 991 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса Жырау көшесі № 211/2, Талдықорған агро-техникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Ж. Жабаев № 196-дан 222-ге дейін (жұп жағы), № 191-ден 225-ке дейін (тақ жағы), Желтоқсан № 170-тен 220-ға дейін (жұп жағы), № 205-тен 257 а-ға дейін (тақ жағы), Ж. Қалиев № 134-тен 170-ке дейін (жұп жағы), № 131-ден 169-ға дейін (тақ жағы), К. Костенко (толық), Қаблиса жырау № 169-дан 211 е-ге дейін (тақ жағы), № 172-ден 206-ға дейін (жұп жағы), Қ. Байғожин (толық), Л. Асанова № 135-тен 191-ге дейін (тақ жағы), № 126-дан 146-ға дейін (жұп жағы), Н. Алдабергенов № 197-ден 247-ге дейін (тақ жағы), № 152-ден 174-ке дейін (жұп жағы), Ш. Уәлиханов № 156-нан 228-ге дейін (жұп жағы), № 139-дан 195-ке дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 163-тен 231-ге дейін (тақ жағы), Ю. Гагарин № 164-тен 230-ға дейін (жұп жағы), № 149-дан 203-ке дейін (тақ жағы).
№ 992 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 62, № 4 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Байқоңыр (толық), Ғ. Орманов № 2/6-дан 160-қа дейін (жұп жағы), Ғ. Сланов № 132-ден 162-ге дейін (жұп жағы), Ж. Жабаев № 186-дан 194-ке дейін (жұп жағы), № 171-ден 189-ға дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 93-тен 109-ға дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 150-ден 170-ке дейін (жұп жағы), № 149-дан 167-ге дейін (тақ жағы), Қ. Қазыбаев (толық), М. Мәметова № 98-ден 146-ға дейін (жұп жағы), № 53-тен 95-ке дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 130-дан 142/150-ге дейін (жұп жағы), № 123-тен 141-ге дейін (тақ жағы), Н. Островский (толық), Тәуелсіздік № 64-тен 84-ке дейін (жұп жағы), № 105/125, 127/131-ден 135-ке дейін (тақ жағы), Т. Рүстембеков № 76-дан 160-қа дейін (жұп жағы), № 3/15-тен 153-ке дейін (тақ жағы), Ш. Сәпиев (толық), І. Жансүгіров № 148-ден 164/166-ға дейін (жұп жағы), № 147-ден 161-ге дейін (тақ жағы).
№ 993 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қазақстан көшесі № 110, Абай атындағы № 1 орта мектеп-гимназиясы.

Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Мушелтой" №14, средняя школа-гимназия №19 имени М.Жумабаева с дошкольным мини-центром.
В границах: микрорайон "Мушелтой" дома: с № 1 по 9, № 4а, № 12, с № 27 по 31, с № 33 по 42,№ 120/125.
Избирательный участок № 990
Центр: город Талдыкорган, улица Каблиса Жырау №174, средняя школа № 13 (со спецклассами).
В границах: город Талдыкорган, улицы: Алмалы (полностью), Д. Конаева (полностью), Д. Ракишева (полностью), Медеу (полностью), микрорайон "Гарышкер";спецгородок.
Избирательный участок № 991
Центр: город Талдыкорган, улица Каблиса Жырау № 211/2, Талдыкорганскийагро-технический колледж.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Ж. Жабаева с № 196 по 222 (четная сторона), с № 191 по 225 (нечетная сторона), Желтоксан с № 170 по 220 (четная сторона), с № 205 по 257а (нечетная сторона), Ж. Калиева с № 134 по 170 (четная сторона), с № 131 по 169 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 163 по 231 (нечетная сторона), К. Костенко (полностью), Каблиса Жырау с № 169 по 211е (нечетная сторона), с № 172 по206 (четная сторона), К. Байгожина (полностью),Л. Асановой с № 135 по 191 (нечетная сторона), с № 126 по 146 (четная сторона), Н. Алдабергенова с № 197 по 247 (нечетная сторона),с № 152 по 174 (четная сторона), Ч. Валиханова с № 156 по 228 (четная сторона), с № 139 по 195 (нечетная сторона), Ю. Гагарина с № 164 по 230 (четная сторона), с № 149 по 203 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 992
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык №62, средняя школа № 4.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Байконыр (полностью), Г. Орманова с № 2/6 по 160 (четная сторона), Г. Сланова с №132 по 162 (четная сторона), Ж. Жабаева с № 186 по 194 (четная сторона), с № 171 по 189 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 93 по 109 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 150по 170 (четная сторона), с № 149 по 167(нечетная сторона),К. Казыбаева (полностью), М. Маметовой с № 98 по 146 (четная сторона), с № 53 по 95 (нечетная сторона), М. Толебаева с № 130 по 142/150 (четная сторона), с № 123 по 141 (нечетная сторона), Н. Островского (полностью), Тауелсыздык с № 64 по 84 (четная сторона), с № 105/125, 127/131 по 135 (нечетная сторона), Т. Рустембекова с № 76 по 160 (четная сторона),с№ 3/15 по 153 (нечетная сторона), Ш. Сапиева (полностью), И. Жансугурова с № 148 по 164/166 (четная сторона),с № 147 по 161 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 993
Центр: город Талдыкорган, улица Казахстанская №110, средняя школа-гимназия № 1 имени Абая.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Исмаилов (толық), Ғ. Орманов № 1-ден 131-ге дейін (тақ жағы), Ғ. Сланов № 126-дан 130-ға дейін (жұп жағы), Е. Есетов № 92-ден 144-ке дейін (жұп жағы), № 93-тен 115-ке дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 156-дан 184-ке дейін (жұп жағы), № 155-тен 169-ға дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 61-ден 91-ге дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 134-тен 148-ге дейін (жұп жағы), № 131-ден 147-ке дейін (тақ жағы), Қазақстан № 102-ден 230-ға дейін (жұп жағы), Л. Толстой (толық), М. Горький (толық), М. Төлебаев № 104-тен 128-ге дейін (жұп жағы), № 103-тен 121-ге дейін (тақ жағы), Тәуелсіздік № 58-ден 62-ге дейін (жұп жағы), № 97-ден 103-ке дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 116-дан 146-ға дейін (жұп жағы), № 131-ден 145-ке дейін (тақ жағы).
№ 994 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 44, № 2 орта мектебі (шығыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 226-дан 254-ке дейін (жұп жағы), № 213-тен 239-ға дейін (тақ жағы), Абылай хан № 72-ден 130-ға дейін (жұп жағы), № 71-ден 119-ға дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 100-ден 116-ға дейін (жұп жағы), № 101-ден 135-ке дейін (тақ жағы), Алатау (толық), Ә. Дайыров № 100-ден 138-ге дейін (жұп жағы), № 105-тен 139-ға дейін (тақ жағы), Әлем № 37-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 40-тан 62-ге дейін (жұп жағы), Балпық би № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Біржан Сал № 36-дан 78-ге дейін (жұп жағы), № 35-тен 55-ке дейін (тақ жағы), В. Маяковский № 45-тен 73-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Гаухар ана № 1-ден 89-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 128-ге дейін (жұп жағы), Дарабоз ана № 1-ден 119-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Жаңа тұрмыс (толық), М. Құрманов № 1-ден 153-ке дейін (тақ жағы), Көгалды (толық), Қабанбай батыр № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), Қазақстан № 55-тен 85-ке дейін (тақ жағы), № 62-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Қарқара (толық), Талдықорған (толық), Транспортная (толық), Т. Шевченко № 92-ден 126-ға дейін (жұп жағы), № 85-тен 115-ке дейін (тақ жағы), Э. Тельман (толық).
№ 995 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 77, Ө. Жолдасбеков атындағы экономика және құқық академиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 256-дан 278-ге дейін (жұп жағы), Ақсу № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 118-ден 152-ге дейін (жұп жағы), № 137-ден 159-ға дейін (тақ жағы), Біржан Сал № 80-нен 112-ге дейін (жұп жағы), № 57/61-ден 85-ке дейін (тақ жағы), Жоңғар (толық), Қабанбай батыр № 27-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Қазақстан № 87-ден 131-ға дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 66-дан 102-ге дейін (жұп жағы), Пржевальский (толық), Тәуелсіздік № 40-тан 56-ға дейін (жұп жағы), № 75-тен 91/95-ке дейін (тақ жағы), Т. Шевченко № 128-ден 144-ке дейін (тақ жағы), № 117-ден 131-ге дейін (тақ жағы); "Достық" шағын ауданы.
№ 996 сайлау учаскесі

В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Исмаилова (полностью), Г. Орманова с № 1 по 131 (нечетная сторона), Г. Сланова с № 126 по 130 (четная сторона), Е. Есетова с № 92 по 144 (четная сторона), с № 93 по 115 (нечетная сторона), Ж. Жабаева с № 156 по 184 (четная сторона), с № 155 по 169 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 61 по 91 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 134 по 148 (четная сторона), с № 131 по 147 (нечетная сторона), Казахстанская с № 102 по 230 (четная сторона), Л. Толстого (полностью), М. Горького (полностью), М. Толебаева с № 104 по 128 (четная сторона), с № 103 по 121 (нечетная сторона), Тауелсыздык с № 58 по 62 (четная сторона), с № 97 по 103 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 116 по 146 (четная сторона), с № 131 по 145 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 994
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра № 44, средняя школа№ 2 (восточное крыло).
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с № 226 по 254 (четная сторона), с № 213 по 239 (нечетная сторона), Абылай хана с № 72 по 130 (четная сторона), с № 71 по 119 (нечетная сторона), Акын Сара с № 100 по 116 (четная сторона), с № 101 по 135 (нечетная сторона), Алатау (полностью),А. Даирова с № 100 по 138 (четная сторона), с № 105 по 139 (нечетная сторона), Алем с № 37 по 61 (нечетная сторона), с № 40 по 62 (четная сторона), Балпыкби с№ 2 по 48 (четная сторона), с № 1 по 37 (нечетная сторона), Биржан сал с № 36 по 78 (четная сторона), с № 35 по 55 (нечетная сторона), В. Маяковского с № 45 по73 (нечетная сторона), с № 12 по 36 (четная сторона), Гаухарана с № 1 по 89 (нечетная сторона), с № 2 по 128 (четная сторона), Дарабозана с № 1 по 119 (нечетная сторона), с № 2 по 132 (четная сторона), Жана турмыс (полностью), М. Курманова с № 1 по 153 (нечетная сторона), Когалды (полностью), Кабанбай батыра с № 2 по 66 (четная сторона), Казахстанская с № 55 по 85 (нечетная сторона), с № 62 по 100 (четная сторона), Каркара (полностью), Талдыкорган (полностью), Транспортная (полностью), Т. Шевченко с № 92 по 126 (четная сторона), с № 85 по 115 (нечетная сторона), Э. Тельмана (полностью).
Избирательный участок № 995
Центр: город Талдыкорган,улица Тауелсыздык №77, Академия экономики и права имени О. Жолдасбекова.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с № 256 по 278 (четная сторона), Аксуская с № 2 по 46 (четная сторона), с № 1 по 59 (нечетная сторона), Акын Сара № 118 по 152 (четная сторона), с № 137 по 159 (нечетная сторона), Биржан сал с № 80 по 112 (четная сторона), с № 57/61по 85 (нечетная сторона), Жонгар (полностью), Кабанбай батыра с № 27 по 59 (нечетная сторона), Казахстанская с № 87 по 131 (нечетная сторона), М. Толебаева с № 66 по 102 (четная сторона), Пржевальского (полностью), Тауелсыздык с № 40 по 56 (четная сторона), с № 75 по 91/95 (нечетная сторона), Т. Шевченко с № 128 по 144 (четная сторона), с № 117 по 131 (нечетная сторона); микрорайон "Достык".
Избирательный участок № 996

Орталығы: Талдықорған қаласы, Біржан Сал көшесі № 108, Б. Жолбарысұлы атындағы № 18 орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Ақсу № 48-ден 140-қа дейін (жұп жағы), № 61-ден 155-ке дейін (тақ жағы), Балхаш (толық), Б. Берентаев (толық), Біржан Сал № 114/118-ден 210-ға дейін (жұп жағы), № 87-ден 181-ге дейін, № 189, № 213, № 265-ке дейін (тақ жағы), Ғ. Сланов № 110-нан 124-ке дейін (жұп жағы), Д. Байғұтов (толық), Ж. Жабаев № 130-дан 154-ке дейін (жұп жағы), № 135-тен 153-ке дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 120-дан 132-ге дейін (жұп жағы), № 115-тен 129-ға дейін (тақ жағы), Қазақстан № 133/141-ден 241-ге дейін (тақ жағы), М. Лермонтов (толық), М. Ломоносов (толық), М. Төлебаев № 67-ден 101-ге дейін (тақ жағы), Н. Чернышевский (толық), Оңтүстік (толық), П. Чайковский (толық), Теміржол (толық), Т. Шевченко № 146-дан 240-қа дейін (жұп жағы), № 133-тен 221-ге дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов № 138-ден 154-ке дейін (жұп жағы), № 127-ден 137-ге дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 100-ден 114-ке дейін (жұп жағы), № 109-дан 129-ға дейін (тақ жағы).
№ 997 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі № 241, "Талдықорған қаласының тұрғын үй коммуналдық-шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 241-ден 265-ке дейін (тақ жағы), № 280-нен 302-ге дейін (жұп жағы), Абылай хан № 132-ден 188-ге дейін (жұп жағы), № 121-ден 151-ге дейін (тақ жағы), А. Гайдар (толық), Ақын Сара № 154-тен 172-ге дейін (жұп жағы), № 161-ден 185-ке дейін (тақ жағы), Ә. Ізбасаров № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Балпық би № 50-ден 108-ге дейін (жұп жағы), № 139-дан 125-ке дейін (тақ жағы), Ескелді би № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 2-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Қаратал № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), М. Төлебаев № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік № 1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Шығыс (толық), І. Жансүгіров № 2-ден 98-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 99/107-ге дейін (тақ жағы).
№ 998 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі № 297, "Алматы облысы бойынша экология департаменті" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 304-тен 368-ге дейін (жұп жағы), № 267-ден 327-ге дейін (тақ жағы), Абылай хан № 190-нан 290-ға дейін (жұп жағы), № 153-тен 237-ге дейін (тақ жағы), А. Грибоедов (толық), Ақын Сара № 174-тен 280-ге дейін (жұп жағы), № 187-ден 261-ге дейін (тақ жағы), Алтын орда (толық), Амангелді (толық), Әмірғалиев (толық), Балпық би № 110-нан 180-ге дейін (жұп жағы), № 127-ден 225-ке дейін (тақ жағы), В. Панфилов № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Ғ. Сланов № 64-тен 108-ге дейін (жұп жағы), № 59-дан 123-ке дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 60-тан 128-ге дейін (жұп жағы), № 57-ден 133-ке дейін (тақ жағы), Жамбыл (толық), Ж. Жапаров (толық), К. Майстрюк № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), К. Мұқатов (толық), Қаблиса Жырау № 61-ден 113-ке дейін (тақ жағы), Мамыр (толық), М. Кутузов (толық), М. Тынышпаев № 70-тен 130-ға дейін (жұп жағы), Теректі (толық), Парковский (толық), Ш. Уәлиханов № 60-тен 136-ға дейін (жұп жағы), № 57-ден 125-ке дейін (тақ жағы).
№ 999 сайлау учаскесі

Центр: город Талдыкорган,улица БиржанСал № 108, средняя школа-лицей №18 имени Б.Жолбарысулы.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Аксуская с № 48 по 140 (четная сторона), с № 61 по 155 (нечетная сторона), Балхашская (полностью),Б. Берентаева (полностью), Биржан Сал с № 114/118 по 210 (четная сторона), с № 87 по 181, № 189, № 213, № 265 (нечетная сторона), Г. Сланова с № 110 по 124 (четная сторона), Д. Байгутова (полностью), Ж. Жабаева с № 130 по 154 (четная сторона), с № 135 по 153 (нечетнаясторона), Каблиса Жырау с № 120 по 132 (четная сторона), с № 115 по 129 (нечетная сторона), Казахстанская с № 133/141 по 241 (нечетная сторона), М. Лермонтова (полностью), М. Ломоносова (полностью), М. Толебаева с № 67 по 101 (нечетная сторона), Н. Чернышевского (полностью), Онтустик (полностью), П. Чайковского (полностью), Темиржол (полностью), Т. Шевченко с № 146 по 240 (четная сторона), с № 133 по 221 (нечетная сторона), Ч. Валиханова с№ 138 по 154 (четная сторона), с № 127 по 137 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 100 по 114 (четная сторона), с № 109 по 129 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 997
Центр: город Талдыкорган,улица Абая № 241, государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства города Талдыкорган".
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с № 241 по 265 (нечетная сторона), с № 280 по 302 (четная сторона), Абылай хана с № 132 по 188 (четная сторона), с № 121 по 151 (нечетная сторона), А. Гайдара (полностью), Акын Сара с № 154 по 172 (четная сторона), с № 161 по 185 (нечетная сторона), А. Избасарова с № 2 по 18 (четная сторона), с № 1 по 15 (нечетная сторона), Балпыкби с № 50 по 108 (четная сторона), с № 39 по 125 (нечетная сторона), Ескельды би с № 1по 83 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 1 по 25 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 2 по 118 (четная сторона), Каратальская с № 2 по 58 (четная сторона), М. Толебаева с № 1 по 65 (нечетная сторона), с № 2 по 64 (четная сторона), Тауелсыздык с № 1 по 73 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Шыгыс (полностью), И. Жансугурова с № 2 по 98 (четная сторона), с № 1 по 99/107(нечетная сторона).
Избирательный участок № 998
Центр: город Талдыкорган,улицаАбая № 297, государственное учреждение "Департамент экологии по Алматинской области".
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с № 304 по 368 (четная сторона), с № 267 по 327 (нечетная сторона), Абылай хана с № 190 по 290 (четная сторона), с № 153 по 237 (нечетная сторона), А. Грибоедова (полностью), Акын Сара с № 174 по 280 (четная сторона), с № 187 по 261 (нечетная сторона), Алтын орда (полностью), Амангельды (полностью), Амиргалиева (полностью), Балпыкби с № 110 по 180 (четная сторона), с № 127 по 225 (нечетная сторона), В. Панфилова с № 2 по 64 (четная сторона), Г. Сланова с № 64 по 108 (четная сторона), с № 59 по 123 (нечетная сторона), Ж. Жабаева с № 60 по 128 (четная сторона), с № 57 по 133 (нечетная сторона), Жамбыла (полностью), Ж. Жапарова (полностью), К. Майстрюк с № 2 по 80 (четная сторона), с № 1 по 91 (нечетная сторона), Мукатова (полностью), Каблиса Жырау с № 61 по 113 (нечетная сторона), Мамыр (полностью), М. Кутузова (полностью),М. Тынышпаева с № 70 по 130 (четная сторона), Теректы (полностью),Парковский (полностью), Ч. Валихановас № 60 по 136 (четная сторона), с № 57 по 125 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 999

Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі № 91/97, Д. Рақышев атындағы қазақ мектеп-интернаты.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Пушкин № 2-ден 212-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 203-ке дейін (тақ жағы), Ә. Ізбасаров № 20-дан 178-ге дейін (жұп жағы), № 17-ден 159-ға дейін (тақ жағы), Бәйшешек (толық), В. Белинский № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), В. Панфилов № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), Ғ. Сланов № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Ескелді би № 80-нен 182-ге дейін (жұп жағы), № 85-тен 191-ге дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 2-нен 58-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), К. Майстрюк № 93-тен 121-ге дейін (тақ жағы), № 82-ден 90-ға дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 1-ден 59-ға дейін (жұп жағы), Қаратал № 60-тан 164-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), М. Тынышпаев № 22-ден 68-ге дейін (жұп жағы), М. Фрунзе № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), Н. Гоголь № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 55-ге дейін (тақ жағы).
№ 1000 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі № 149, К. Ушинский атындағы № 7 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: 8 Наурыз (толық), Абылай хан № 239-дан 263-ке дейін (тақ жағы), А. Герцен (толық), Ақбастау № 2-ден 116 б-ға дейін (жұп жағы), А. Пушкин № 205-тен 211-ге дейін (тақ жағы), № 214-тен 260-қа дейін (жұп жағы), Ә. Ізбасаров № 161-ден 267-ге дейін (тақ жағы), № 180-нен 218-ге дейін (жұп жағы), Балпық би № 227-ден 283 а-ға дейін (тақ жағы), № 182-ден 272-ге дейін (жұп жағы), В. Белинский № 31-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 32-ден 62-ге дейін (жұп жағы), В. Панфилов № 77-ден 125-ке дейін (тақ жағы), № 66-дан 112-ге дейін (тақ жағы), Ескелді би № 193-тен 231-ге дейін (тақ жағы), № 184-тен 194-ке дейін (жұп жағы), К. Майстрюк № 92-ден 102-ге дейін (жұп жағы), № 123-тен 147-ге дейін (тақ жағы), Күншығыс № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), Қаратал № 105-тен 139-ға дейін (тақ жағы), № 166-дан 198-ге дейін (жұп жағы), М. Тынышбаев № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 95-ке дейін (тақ жағы), М. Фрунзе № 81-ден 89-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 80-ге дейін (жұп жағы), Н. Гоголь № 29-дан 67-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Н. Қойшыбеков (толық).
№ 1001 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі № 153, Б. Римова атындағы драма театры.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абылай хан № 265-тен 361-ге дейін (тақ жағы), А. Невский (толық), А. Пушкин № 262-ден 292-ге дейін (жұп жағы), № 213-тен 259-ға дейін (тақ жағы), Балпық би № 274-тен 322, № 330-ға дейін (жұп жағы), № 283 б-дан 329, № 351, № 519-ға дейін (тақ жағы), Ескелді би № 196-дан 298-ге дейін (жұп жағы), К. Майстрюк № 104-тен 156-ға дейін (жұп жағы), № 149-дан 165-ке дейін (тақ жағы), Л. Красин (толық), М. Әуезова (толық), О. Кошевой (толық), Поддубный (толық), Покрышкина № 26-дан 44-ке дейін (жұп жағы), № 23-тен 31-ге дейін (тақ жағы), Хан тәңірі № 16-дан 24-ке дейін (жұп жағы), № 25-тен 33-ке дейін (тақ жағы).
№ 1002 сайлау учаскесі

Центр: город Талдыкорган,улица И. Жансугурова №91/97, казахская школа-интернат имени Д. Ракишева.
В границах: город Талдыкорган, улицы:А. Пушкина с № 2по 212 (четная сторона), с № 1 по 203 (нечетная сторона), А. Избасарова с № 20 по 178 (четная сторона), с № 17 по 159 (нечетная сторона), Байшешек (полностью),В. Белинского с № 2 по 30 (четная сторона), с № 1 по 29 (нечетная сторона), В. Панфилова с № 1 по 75 (нечетная сторона), Г. Сланова с № 2 по 62 (четная сторона), с № 1 по 57 (нечетная сторона), Ескельдыби с № 80 по 182 (четная сторона), с № 85 по 191 (нечетная сторона), Ж. Жабаева с № 2 по 58 (четная сторона), с № 1 по 55 (нечетная сторона), К. Майстрюк с № 93 по 121 (нечетная сторона), с № 82 по 90 (четная сторона), Каблиса Жырау с № 1 по 59 (нечетная сторона), Каратальская с № 60 по 164 (четная сторона), с № 1 по 103 (нечетная сторона), М. Тынышпаева с № 22 по 68 (четная сторона), М. Фрунзе с № 2 по 74 (четная сторона), с № 1 по 79 (нечетная сторона), Н. Гоголя с № 2 по 26 (четная сторона), с № 1 по 27 (нечетная сторона), Ч. Валиханова с № 2 по 58 (четная сторона), с № 1 по 55 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 1000
Центр: город Талдыкорган,улица Абылайхана №149, средняя школа№ 7 имени К.Ушинского.
В границах: город Талдыкорган, улицы: 8 Наурыз (полностью), Абылай хана с № 239 по 263 (нечетная сторона), А. Герцена (полностью), Акбастаус № 2 по 116б (четная сторона),А. Пушкина с № 205 по 211 (нечетная сторона), с № 214 по 260 (четная сторона), А. Избасарова с № 161 по 267 (нечетная сторона), с № 180 по 218 (четная сторона), Балпыкби с № 227 по 283а (нечетная сторона), с № 182 по 272 (четная сторона), В. Белинского с № 31 по 59 (нечетная сторона), с № 32 по 62 (четная сторона), В. Панфилова с № 77 по 125 (нечетная сторона), с № 66 по 112 (четная сторона), Ескельдыби с № 193 по 231 (нечетная сторона), с № 184 по 194 (четная сторона), К. Майстрюк с№ 92 по 102 (четная сторона), с № 123 по 147 (нечетная сторона), Куншыгыс с № 2 по 50 (четная сторона), с № 1 по 45 (нечетная сторона),Каратальская с № 105 по 139 (нечетная сторона), с № 166 по 198 (четная сторона), М. Тынышпаева с № 2 по 20 (четная сторона), с № 1 по 95 (нечетная сторона),М. Фрунзе с № 81 по 89 (нечетная сторона), с № 76 по 80 (четная сторона), Н. Гоголя с № 29 по 67 (нечетная сторона), с № 28 по 64 (четная сторона), Н. Койшибекова (полностью).
Избирательный участок № 1001
Центр: город Талдыкорган,улица Абылай хана № 153, драматический театр имени Б.Римовой.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абылай хана с № 265 по 361 (нечетная сторона), А. Невского (полностью), А. Пушкина с № 262 по 292 (четная сторона), с № 213 по 259 (нечетная сторона), Балпыкби с № 274 по 322, № 330 (четная сторона), с № 283б по 329, № 351, № 519 (нечетная сторона), Ескельды би с № 196 по 298 (четная сторона), К. Майстрюк с № 104 по 156 (четная сторона), с № 149 по 165 (нечетная сторона), Л. Красина (полностью), М. Ауэзова (полностью), О. Кошевого (полностью), Поддубного (полностью), Покрышкина с № 26 по 44 (четная сторона), с № 23 по 31 (нечетная сторона), Хан танерис № 16 по 24 (четная сторона), с № 25 по 33 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 1002

Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Кивилев көшесі № 7, А. Макаренко атындағы № 6 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (бастауыш сыныптар блогы).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Кивилев (толық), Ақбастау № 118-ден 210-ға дейін (жұп жағы), Ә. Жангелдин (толық), Ә. Ізбасаров № 220-дан 292-ге дейін (жұп жағы), В. Белинский № 64-тен 138-ге дейін (жұп жағы), № 61-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Ескелді би № 233-тен 333-ке дейін (тақ жағы), К. Бәйсейітова (толық), Күншығыс № 52-ден 112-ге дейін (жұп жағы), № 47-ден 103-ке дейін (тақ жағы), Қаратал № 200-ден 278-ге дейін (жұп жағы), № 141-ден 173-ке дейін (тақ жағы), Мәдениет (толық), Н. Гоголь № 66-дан 118-ге дейін (жұп жағы), № 69-дан 123-ке дейін (тақ жағы), Н. Семашко (толық), О. Жандосов (толық), Покрышкин № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), С. Сейфуллин (толық), Темірқазық (толық), Хан тәңірі № 2-ден 14 а-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы).
№ 1003 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Пушкин көшесі № 205, А. Макаренко атындағы № 6 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Ақ жазық (толық), Бозтоған (толық), Гүлдәурен (толық), Еңбекші (толық), Жаңа жол (толық), Жетіген (толық), Жетісу өрнегі (толық), Жетісу сазы (толық), Жоламан (толық); "Үйтас" бағбандар тұтынушы кооперативі.
№ 1004 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы № 46, № 9 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы: № 1, № 2, № 6 а, № 6 б, №6 в, № 7, № 8, № 9, № 10 а, № 10 б, № 12, № 13 а, № 13 б, № 13 в, № 14 а, № 14 б, № 14 в, № 14 г, № 14 д, № 15, № 16, № 17/1, № 17/2, № 17/3, № 18/1, № 18/2, № 20, № 20 а, № 22, № 22 а, № 28, № 31, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37 а, № 40, № 40 а үйлер.
№ 1005 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы № 46, № 9 орта мектебі (батыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы: № 19 а, № 19 б, № 34, № 42, № 43 а, № 43 б, № 43 в, № 44 а, № 44 б, № 45, № 45 а, № 45 б, № 45 в, № 47/1, № 49 а, № 55, № 55 а, № 56, № 56 а, № 56 б, № 56 в, № 56 г, № 56 д, № 57, № 57 а, № 57 в, № 59 а, № 59 б, № 59 в, № 60, № 60 а, № 61, № 61 а, № 63, № 64, № 116, № 120, № 120 а, № 120 б үйлер.
№ 1006 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, № 15 орта мектебі (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, көшелер: А. Розыбакиев (толық), А. Ружева (толық), Ә. Қожабергенов (толық), Б. Майлин (толық), Б. Степанов (толық), Виноградов (толық), Ворошилов (толық), В. Суриков (толық), Г. Безродных (толық), Е. Есбатыров (толық), И. Шадрин (толық), К. Қазыбаев (толық), Қ. Терібаев (толық), Л. Мечников (толық), Л. Пастер (толық), М. Сенгірбаев (толық), М. Төлебаев (толық), М. Шолохов (толық), Н. Есболатов (толық), Нұр (толық), П. Дутов (толық), П. Тольятти (толық), С. Құсайынов (толық), С. Олонцев (толық), С. Шанышев (толық), Ф. Шаляпин (толық).
№ 1007 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, № 15 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, көшелер: А. Курчатов (толық), А. Масанчи (толық), Ә. Қашаубаев (толық), В. Короленко (толық), В. Шаталов (толық), Ғ. Мұратбаев (толық), Қ. Аманжолов (толық), С. Есенин (толық), І. Жансүгіров (толық); "Шығыс" тұрғын ауданы.
№ 1008 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, АвтоЦОН.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жұлдыз" әскери қалашығы; 9 алаң.
№ 1009 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі № 316, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкология диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: онкологиялық, наркологиялық, психоневралогиялық, туберкулез және тері-венерологиялық диспансерлері, уақытша қамауға алу изоляторы.
№ 1010 сайлау учаскесі

Центр: город Талдыкорган, улица А. Кивилева № 7, средняя школа № 6 имени А. Макаренко с дошкольным мини-центром (блок начальных классов).
В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Кивилева (полностью), Акбастау с № 118 по 210 (четная сторона), А. Жангельдина (полностью),А. Избасарова с № 220 по 292 (четная сторона), В. Белинского с № 64 по 138 (четная сторона), с № 61 по 129 (нечетная сторона), Ескельдыби с № 233 по 333 (нечетная сторона), К. Байсеитова (полностью), Куншыгысс № 52 по 112 (четная сторона), с № 47 по 103 (нечетная сторона), Каратальская с № 200 по 278 (четная сторона), с № 141 по 173 (нечетная сторона), Мадениет (полностью), Н. Гоголя с № 66 по 118 (четная сторона), с № 69 по 123 (нечетная сторона), Н. Семашко (полностью), О. Жандосова (полностью), Покрышкина с № 2 по 24 (четная сторона), с № 1 по 21 (нечетная сторона), С. Сейфуллина (полностью), Темирказык (полностью), Хан танери с № 2 по 14а (четная сторона), с № 1 по 23(нечетная сторона).
Избирательный участок № 1003
Центр: город Талдыкорган, улица А. Пушкина № 205, средняя школа № 6 имени А. Макаренко с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Ак жазык (полностью), Бозтоган (полностью), Гульдаурен (полностью), Енбекши (полностью), Жана жол (полностью), Жетыген (полностью), Жетысуорнеги (полностью), Жетысу сазы (полностью), Жоламан (полностью); потребительский кооператив садоводов "Уйтас".
Избирательный участок № 1004
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" № 46, средняя школа № 9 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" дома: № 1, № 2, № 6а, № 6б, №6в, № 7, № 8, № 9, № 10а, № 10б, № 12, № 13а, № 13б,№ 13в, № 14а, № 14б, № 14в, № 14г, № 14д, № 15, № 16, № 17/1, № 17/2, 17/3, № 18/1, №18/2, №20, № 20а, №22, № 22а, №28, № 31, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37а, № 40, №40а.
Избирательный участок № 1005
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" № 46, средняя школа № 9 (западное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" дома: № 19а,№19б, № 34, № 42, № 43а, № 43б, № 43в, № 44а, № 44б, № 45, № 45а, № 45б, № 45в, № 47/1, № 49а, № 55, № 55а, № 56, № 56а, № 56б, № 56в, № 56г, № 56д, № 57, № 57а, № 57в, № 59а, № 59б, № 59в, № 60, № 60а, № 61, № 61а, № 63, № 64, № 116, № 120, № 120а, № 120б.
Избирательный участок № 1006
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", средняя школа №15 (южное крыло).
В границах: городТалдыкорган, микрорайон "Восточный", улицы: А. Розыбакиева (полностью), А. Ружевой (полностью), А. Кожабергенова (полностью), Б. Майлина (полностью), Б. Степанова (полностью), Виноградова (полностью), Ворошилова (полностью), В. Сурикова (полностью), Г. Безродных (полностью), Е. Есбатырова (полностью), И. Шадрина (полностью), К. Казыбаева (полностью), К. Терибаева (полностью), Л. Мечникова (полностью), Л. Пастера (полностью), М. Сенгирбаева (полностью), М. Толебаева (полностью), М. Шолохова (полностью), Н. Есболатова (полностью), Нур (полностью), П. Дутова (полностью), П. Тольятти (полностью), С. Кусайынова (полностью), С. Олонцева (полностью), С. Чанышева (полностью), Ф. Шаляпина (полностью).
Избирательный участок № 1007
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", средняя школа № 15 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", улицы:А. Курчатова (полностью), А. Масанчи(полностью),А. Кашаубаева (полностью), В. Короленко (полностью), В. Шаталова (полностью), Г. Муратбаева (полностью),К. Аманжолова (полностью), С. Есенина (полностью), И. Жансугурова(полностью);жилой район "Восточный".
Избирательный участок № 1008
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", АвтоЦОН.
В границах: город Талдыкорган, военный городок "Жулдыз", 9 площадка.
Избирательный участок № 1009
Центр: город Талдыкорган, улица Абая №316, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер".
В границах: онкологический, наркологический, психоневрологический, туберкулезный и кожно-венерологический диспансера, изолятор временного содержания.
Избирательный участок № 1010

Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 188 а, № 5514 әскери бөлімі.
Шекарасы: Талдықорған қаласының аумағында орналасқан әскери бөлімдер.
№ 1011 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ескелді би көшесі № 283, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талдықорған қалалық облыстық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: облыстық аурухана, облыстық балалар ауруханасы, облыстық перинаталдық орталық, облыстық кардиологиялық орталық, "Нұр-Авиценум", "ХАК" медицина орталықтары, "Зире" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
№ 1012 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаратал шағын ауданы, Райымбек батыр көшесі № 35, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талдықорған қалалық көпсалалы ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: қалалық көпсалалы ауруханасы.
№ 1013 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, "Көктал" шағын ауданы, Т. Шевченко көшесі № 16, Е. Берліқожаұлы атындағы № 11 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: "Көктал" шағын ауданы, көшелер: Азат (толық), Ақжол (толық), Арша (толық), Әйтеке би (толық), Жылкелды би (толық), К. Бәйсейітова (толық), Күреңбел (толық), Қазыбек би (толық), Н. Алдабергенов (толық), М. Мәметова (толық), С. Сейфуллин (толық), С. Шәріпов (толық), Төле би (толық), Т. Шевченко (толық), Үлгілі (толық), Ш. Уәлиханов (толық), Ы. Алтынсарин (толық), І. Жансүгірова (толық); "Алмалы", "Ащыбұлақ", "Сарыбұлақ" бағбандар тұтынушы кооперативтері.
№ 1014 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, "Көктал" шағын ауданы, Т. Шевченко көшесі № 16, Е. Берліқожаұлы атындағы № 11 орта мектебі (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: "Көктал" шағын ауданы, көшелер: Амангелді (толық), Атшабар (толық), Балбырауын (толық), Дауылды (толық), Долана (толық), Жағалау (толық), Жаңалық (толық), Жартасты (толық), Жусанды (толық), Келешек (толық), Көкбастау (толық), Көктөбе (толық), Қарашоқы (толық), Қоғалы (толық), О. Жандосов (толық), Ойтоған (толық), Сатылы (толық), Табиғат (толық), Талды (толық), Тамшы (толық), Таңбалытас (толық), Теректі (толық), Шалқар (толық).
№ 1015 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Болашақ көшесі № 20, Алматы облыстық кәсіби-техникалық оқу орталығы.
Шекарасы: Еркін ауылы, көшелер: А. Кенжебаев (толық), Ащыбұлақ (толық), Балықты (толық), Бесшатыр (толық), Б. Момышұлы (толық), Болашақ (толық), Қаратал № 2-ден 150-ге дейін (жұп жағы), Ө. Теміртекұлы (толық);
№ 1016 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Ащыбұлақ көшесі № 26, № 26 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Еркін ауылы, көшелер: Ақажанұлы (толық), Жамбыл (толық), Жеңіс (толық), Кемеращы (толық), Сарыбұлақ (толық), Ю. Гагарин (толық); № 3 бөлімше.
№ 1017 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Ащыбұлақ көшесі № 26, № 26 орта мектебі (батыс қанаты).

Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык 188а, воинская часть № 5514.
В границах: войсковые части, расположенные на территории города Талдыкорган.
Избирательный участок № 1011
Центр: город Талдыкорган, улица Ескелды би № 283, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная больница города Талдыкорган".
В границах: областная больница, областная детская больница, областной перинатальный центр, областной кардиологический центр, медицинские центры "Нур-Авиценум", "ХАК", товарищество с ограниченной ответственностью "Зире".
Избирательный участок № 1012
Центр: город Талдыкорган, микрорайон Каратал, улица Райымбек батыра №35, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талдыкорганская городская многопрофильная больница".
В границах: городская многопрофильная больница.
Избирательный участок № 1013
Центр: село Еркин, микрорайон "Коктал", улица Т. Шевченко №16, средняя школа № 11 имени Е.Берликожаулы (северное крыло).
В границах: микрорайон "Коктал" улицы: Азат (полностью), Акжол (полностью), Арша (полностью),Айтеке би (полностью), Жылкелды би (полностью), К. Байсеитова (полностью), Куренбел (полностью),Казбек би (полностью),Н. Алдабергенова (полностью), М. Маметовой (полностью), С. Сейфуллина (полностью), С. Шарипова (полностью), Толе би (полностью), Т. Шевченко (полностью), Улгили (полностью), Ч. Валиханова (полностью), И. Алтынсарина (полностью), И. Жансугурова (полностью); потребительские кооперативы садоводов "Алмалы", "Ащибулак", "Сарыбулак".
Избирательный участок № 1014
Центр: село Еркин, микрорайон "Коктал", улица Т. Шевченко №16, средняя школа № 11 имени Е.Берликожаулы (южное крыло).
В границах: микрорайон "Коктал", улицы: Амангельды (полностью), Атшабар (полностью),Балбрауын (полностью), Дауылды (полностью), Долана (полностью), Жагалау (полностью), Жаналык (полностью), Жартасты (полностью), Жусанды (полностью), Келешек (полностью), Кокбастау (полностью), Коктобе (полностью),Карашокы (полностью), Когалы (полностью), О. Жандосова (полностью), Ойтоган (полностью), Сатылы (полностью), Табигат (полностью), Талды (полностью), Тамшы (полностью), Танбалытас (полностью), Теректы (полностью), Шалқар (полностью).
Избирательный участок № 1015
Центр: село Еркин, улица Болашак № 20, Алматинский областной профессионально-технический учебный центр.
В границах: село Еркин, улицы: А. Кенжебаева (полностью), Ащибулак (полностью), Балыкты (полностью), Бесшатыр (полностью), Б. Момышулы (полностью), Болашак (полностью), Каратал с № 2 по 150 (четная сторона), О. Темиртекулы (полностью).
Избирательный участок № 1016
Центр: село Еркин, улица Ащибулак № 26, средняя школа № 26 (северное крыло).
В границах: село Еркин, улицы: Акажанулы (полностью), Жамбыла (полностью), Женис (полностью), Кемеращы (полностью), Сарыбулак (полностью), Ю. Гагарина (полностью);отделение № 3.
Избирательный участок № 1017
Центр: село Еркин, улица Ащибулак № 26, средняя школа № 26 (западное крыло).

Шекарасы: Еркін ауылы, көшелер: Абай (толық), Береке (толық), Бұлақты (толық), Е. Берліқожанов (толық), Қазақстан (толық), Қарасу (толық), Қаратал № 1-ден 131-ке дейін (тақ жағы), Құрманғазы (толық), Мерекеновтер (толық), Сүлеев (толық).
№ 1018 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Т. Әбжалиев көшесі № 34, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Өтенай ауылы, көшелер: Абай (толық), Амангелді (толық), Ә. Нүрпейісов (толық), Байқоңыр (толық), Бірлік (толық), Еңбекші (толық), Жамбыл (толық), МТФ (толық), Новостройка-1 (толық), Новостройка-2 (толық), Новостройка-3 (толық), Өркен (толық), Шайқорған (толық); "Жастар-1" тұрғын ауданы; "Пригородное" ауылы.
№ 1019 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі № 18, № 21 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (батыс қанаты).
Шекарасы: Өтенай ауылы, көшелер: Алтай (толық), А. Пушкин (толық), Ә. Ыбраймолдаев (толық), В. Терешкова (толық), Гүлдер (толық), Достық (толық), Жеңіс (толық), Қарасай батыр (толық), Н. Гоголь (толық), Садовая (толық), Таңшолпан (толық), Т. Әбжалиев (толық), Т. Қарамырзанов (толық), Ынтымақ (толық), Ш. Уәлиханов (толық), І. Жансүгіров (толық).
№ 1020 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі № 18, № 21 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (шығыс қанаты).
Шекарасы: Өтенай ауылы, көшелер: Алатау (толық), Алматы (толық), Ә. Тұңғатов (толық), Бейбітшілік (толық), Б. Қадыржанов (толық), Б. Слямов (толық), Жаңалық (толық), Жарық (толық), Жастар (толық), Жасұлан (толық), Жерұйық (толық), Жетісу (толық), К. Базарбаев (толық), М. Жаксыгелдинов (толық), Солнечная (толық), С. Хван (толық), Талдықорған (толық), Таң нұры (толық), Т. Шевченко (толық), Ұлытау (толық); "Жастар-2", "Жастар-3" тұрғын аудандары.
№ 1021 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбек ауылы, Ю. Гагарин көшесі № 1 а, Еңбек ауылындағы № 22 орта мектебі.
Шекарасы: Еңбек ауылы, Ынтымақ ауылы, "Еңбек", "Ынтымақ" тұрғын аудандары.
№ 1022 сайлау учаскесі
Орталығы: Мойнақ ауылы, Ақбұлақ көшесі № 23, Мойнақ ауылындағы № 23 орта мектебі.
Шекарасы: Мойнақ ауылы, "Мойнақ" тұрғын ауданы.

В границах: село Еркин, улицы:Абая (полностью), Береке (полностью), Булакты (полностью), Е. Берликожанова (полностью), Казахстан (полностью), Карасу (полностью), Каратал с № 1 по 131 (нечетная сторона), Курмангазы (полностью), Мерекеновых (полностью), Сулеева (полностью).
Избирательный участок № 1018
Центр: село Отенай, улица Т. Абжалиева №34, Дом культуры.
В границах: село Отенай, улицы: Абая (полностью), Амангельды (полностью), А. Нурпеисова (полностью), Байконыр (полностью), Бирлик (полностью), Енбекши (полностью), Жамбыл (полностью), МТФ (полностью), Новостройка-1 (полностью), Новостройка-2 (полностью), Новостройка-3 (полностью), Оркен (полностью), Шайкорган (полностью);жилой район "Жастар-1"; село "Пригородное".
Избирательный участок № 1019
Центр: село Отенай, улица А. Тунгатова №18, средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром села Отенай (западное крыло).
В границах: село Отенай, улицы: Алтай (полностью), А. Пушкина (полностью), А. Ыбраймолдаева (полностью), В. Терешковой (полностью), Гулдер (полностью), Достык (полностью), Женис (полностью), Карасай батыра (полностью),Н. Гоголя (полностью), Садовая (полностью), Таншолпан (полностью), Т. Абжалиева (полностью), Т. Карамырзанова (полностью), Ынтымак (полностью), Ч. Валиханова (полностью), И. Жансугурова (полностью).
Избирательный участок № 1020
Центр: село Отенай, улица А. Тунгатова №18, средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром (восточное крыло).
В границах: село Отенай, улицы: Алатау (полностью), Алматы (полностью), А. Тунгатова (полностью), Бейбитшилик (полностью), Б. Кадржанова (полностью), Б. Слямова (полностью),Жаналык (полностью), Жарык (полностью), Жастар (полностью), Жасулан (полностью), Жеруйык (полностью), Жетысу (полностью), К. Базарбаева (полностью), М. Жаксыкелдинова (полностью), Солнечная (полностью), С. Хван (полностью), Талдыкорган (полностью), Тан нуры (полностью), Т. Шевченко (полностью), Улытау (полностью);жилые массивы: "Жастар-2", "Жастар-3".
Избирательный участок № 1021
Центр: село Енбек, улица Ю. Гагарина №1а, средняя школа № 22 села Енбек.
В границах: село Енбек, село Ынтымак, жилые массивы: "Енбек", "Ынтымак".
Избирательный участок № 1022
Центр: село Мойнак, улица Акбулак, № 23, средняя школа № 23 села Мойнак.
В границах: село Мойнак, жилой массив "Мойнак".