Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 42-173 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 23 қарашада № 4881 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 29-131 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4468 тіркелген, 2018 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8624635 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2471560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 17215 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 70000 мың теңге;
трансферттер түсімі 6065860 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2790700 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 503760 мың теңге;
субвенциялар 2771400 мың теңге;
2) шығындар 9285872 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу (-) 4443 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4443 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 656794 мың теңге;

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 29-131 "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 22 ноября 2018 года № 42-173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 ноября 2018 года № 4881
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 29-131 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4468, опубликован 27 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 8624635 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2471560 тысяч тенге;
неналоговые поступления 17215 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 70000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6065860 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2790700 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 503760 тысяч тенге;
субвенции 2771400 тысяч тенге;
2) затраты 9285872 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование (-) 4443 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 4443 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 656794 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 656794 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Жилкибаев
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы К. Ахметтаев

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 656794 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Капшагайского городского
маслихата Г. Жилкибаев
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев

Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 қараша "Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-173 шешіміне қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-131 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 22 ноября 2018 года № 42-173 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 29-131 "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 29-131 "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы"
Бюджет города на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы