Ақсу ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы Ақсу ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 29-144 шешімі және Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 маусымдағы № 260 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 12 шілдеде № 4769 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-тармағына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Ақсу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу ауданының елді мекендерінің шекаралары (шектері) қоса беріліп отырған схемалық карталарға сәйкес өзгертілсін:
1) Жансүгіров ауылдық округіндегі Жансүгіров ауылының шекарасы (шегі) 561,9 гектарға өзгертіліп, Жансүгіров ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 1834,0 гектар болып белгіленсін;
2) Қаракөз ауылдық округіндегі Кеңғарын ауылының шекарасы (шегі) 8,47 гектарға өзгертіліп, Кеңғарын ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 48,47 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен Ақсу аудандық мәслихатының шешімі мен Ақсу ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылауды Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына және Ақсу ауданы әкімінің орынбасары Базарханов Есим Сейлхановичке жүктелсін.
3. Осы бірлескен Ақсу аудандық мәслихатының шешімі мен Ақсу ауданы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы С. Бармаков
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сулейменов
Ақсу ауданының әкімі А. Далбағаев

Об изменении границ (черт) населенных пунктов Аксуского района
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 20 июня 2018 года № 29-144 и постановление акимата Аксуского района Алматинской области 20 июня 2018 года № 260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июля 2018 года № 4769
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Аксуского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Границы (черты) населенных пунктов Аксуского района изменить согласно прилагаемым схематическим картам:
1) изменить границу (черту) села Жансугуров Жансугуровского сельского округа на 561,9 гектаров, установив новые границы села Жансугуров общей площадью 1834,0 гектаров;
2) изменить границу (черту) села Кенгарын Каракозского сельского округа на 8,47 гектаров, установив новые границы села Кенгарын общей площадью 48,47 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Аксуского районного маслихата и постановления акимата Аксуского района возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав" и на заместителя акима Аксуского района Базарханова Есима Сейлхановича.
3. Настоящее совместное решение Аксуского районного маслихата и постановление акимата Аксуского района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Аксуского районного маслихата С. Бармаков
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов
Аким Аксуского района А. Далбагаев