Ақсу ауданы әкімінің шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімінің 2018 жылғы 12 шілдедегі № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 30 шілдеде № 4772 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27- бабына сәйкес, Ақсу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауданы әкімінің "Ақсу ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3677 тіркелген, 2016 жылдың 15 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Кусмолдин Серик Адильбековичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Далбагаев

О признании утратившим силу решения акима Аксуского района
Решение акима Аксуского района Алматинской области от 12 июля 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 июля 2018 года № 4772
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Аксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Аксуского района "Об утверждении регламента акимата Аксуского района" от 23 декабря 2015 года № 9 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3677, опубликован 15 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Кусмолдина Серика Адильбековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Далбагаев