Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 32-6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 42-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 26 қарашада № 4885 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 32-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4663 тіркелген, 2018 жылдың 11 мамырында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихаты аппаратының басшысы О. Ахметқалиевке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Слямов
Алакөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жабжанов

О признании утратившим силу решения Алакольского районного маслихата от 12 апреля 2018 года № 32-6 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Алакольскому району на 2018-2019 года"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 22 ноября 2018 года № 42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 ноября 2018 года № 4885
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Алакольского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Алакольскому району на 2018-2019 года" от 12 апреля 2018 года № 32-6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4663, опубликован 11 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алакольского районного маслихата О. Ахметкалиева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата А. Слямов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов