Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 мамырдағы № 29-40 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 30 мамырда № 4733 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 тамыздағы № 50-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3499 тіркелген, 2015 жылдың 19 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Джелдикбаева Айкерим Алчиновнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Жұмағожа
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

О признании утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 11 мая 2018 года № 29-40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 мая 2018 года № 4733
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Енбекшиказахского районного маслихата" от 25 августа 2015 года № 50-2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3449, опубликован 19 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Енбекшиказахского районного маслихата Джелдикбаеву Айкерим Алчиновну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата К. Жумагожа
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов