Ташкенсаз ауылдық округінің Ташкенсаз және Баяндай ауылдарындағы көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Ташкенсаз ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 55 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 17 қаңтарда № 5013 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес Ташкенсаз ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 26 қыркүйектегі Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Еңбекшіқазақ ауданы Ташкенсаз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ташкенсаз ауылдық округі Ташкенсаз ауылындағы "Мира" көшесі "Береке" көшесіне, "Комсомольская" көшесі "Еңбек" көшесіне, "Интернациональная" көшесі "Бірлік" көшесіне, "Советская" көшесі "Жеңіс" көшесіне, "Луговая" көшесі "Кеңсай" көшесіне, "Богарная" көшесі "Табыс" көшесіне, "Полевая" көшесі "Бастау" көшесіне, "Новая-1" көшесі "Жаңғыру" көшесіне қайта аталсын.
2. Ташкенсаз ауылдық округі Баяндай ауылындағы "Набережная" көшесі "Жетісу" көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкiмi Э. Масутова

О переименовании улиц в селах Ташкенсаз и Баяндай Ташкенсазского сельского округа
Решение акима Ташкенсазского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 21 декабря 2018 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 января 2019 года № 5013
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Ташкенсазского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 сентября 2018 года, аким Ташкенсазского сельского округа Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Ташкенсаз Ташкенсазского сельского округа улицу "Мира" в улицу "Береке", улицу "Комсомольская" в улицу "Еңбек", улицу "Интернациональная" в улицу "Бирлик", улицу "Советская" в улицу "Женис", улицу "Луговая" в улицу "Кенсай", улицу "Богарная" в улицу "Табыс", улицу "Полевая" в улицу "Бастау", улицу "Новая-1" в улицу "Жангыру".
2. Переименовать в селе Баяндай Ташкенсазского сельского округа улицу "Набережная" в улицу "Жетысу".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Э. Масутова