Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 желтоқсанда № 4943 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 19.10.2020 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Іле ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Іле ауданы әкімінің "Іле ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 30 қазандағы № 29 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3518 тіркелген, 2015 жылдың 11 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле ауданы әкімінің аппаратының басшысы М. Карибаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Қарасаев
Іле ауданы әкімінің 2018 жылғы "10" желтоқсан "Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне қосымша
Іле ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер мен толықтырулар енгізілді – Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 24.12.2019 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 338 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 1, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 17 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Шпак № 2-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Н. Островский № 1-ден 15-ке дейін, Амангелді Иманов № 1-ден 20-ға дейін, Құрманғазы № 1-ден 54-ке дейін, Черемушки № 15, № 15 а, № 25-тен 44-ке дейін, Дәрігерлер № 1-ден 30-ға дейін, М. Тынышбай № 1-ден 45-ке дейін, Аспандияр № 1-ден 47-ге дейін, Ұстаздар № 1-ден 54-ке дейін, Ұлытау № 1-ден 22-ге дейін, Садовая № 1-ден 24-ке дейін, Сайполдаев Нашырбек № 1-ден 39-ға дейін. Школьная № 1-ден 32-ге дейін.
№ 339 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 5 а, "Самұрық" кафесінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Илийском районе
Решение акима Илийского района Алматинской области от 10 декабря 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2018 года № 4943. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 19 октября 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 19.10.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Илийского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Илийском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Илийского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Илийскому району" от 30 октября 2015 года № 29 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3518, опубликован 11 ноября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Илийского района М. Карибаева.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Карасаев
Приложение к решению акима Илийского района № 1 от "10" декабря 2018 года "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Илийском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов по Илийскому району
Сноска. Приложение с изменениями и дополнениями, внесенными решением акима Илийского района Алматинской области от 24.12.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 338
Центр: поселок Боралдай, улица Бостанова №1, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 17" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
Границы: поселок Боралдай, улицы: Шпака с № 2 по 160 (четная сторона), Н. Островского с № 1 по 15, Амангелді Иманов с № 1 по 20, Құрманғазы с № 1 по 54, Черемушки № 15, № 15 а, с № 25 по 44, Дәрігерлер с № 1 по 30, М. Тынышбай с № 1 по 45, Аспандияр с № 1 по 47, Ұстаздар с № 1 по 54, Ұлытау с № 1 по 22, Садовая с № 1 по 24, Сайполдаев Нашырбек с № 1 по 39, Школьная с № 1 по 32.
Избирательный участок № 339
Центр: поселок Боралдай, улица Бостанова № 5 а, здание кафе "Самұрық".

Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: М. Әуезов № 1-ден 16-ға дейін, Овражная № 1-ден 63-ке дейін, Уфимская № 2-ден 22-ге дейін, Ереванская № 1-ден 29-ға дейін, Малая аэродромная № 1-ден 15-ке дейін, Аэродромная № 1-ден 90-ға дейін, № 92 -ден 108-ге дейін (жұп жағы); тұйық көше Сельский № 1-ден 37-ге дейін; № 2177, № 10952, № 2022 әскери бөлімшелерінің әскери қалашықтары.
№ 342 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай кенті, В. Чапаев көшесі № 39, "Жедел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Фрунзе № 1-ден 40-қа дейін, Ташкентская № 1-ден 18-ге дейін, А. Герцен № 1-ден 9-ға дейін, Попов № 1-ден 15-ке дейін, Бурундайская № 1-ден 71-ге дейін, Мир № 1-ден 63-ке дейін, В. Чапаев № 1-ден 58-ге дейін, Набережная № 2-ден 15-ке дейін, Полевая № 1-ден 14-ке дейін, Грибоедов № 1-ден 40-қа дейін, Новая № 1-ден 3-ке дейін, Железнодорожная № 35-тен 77-ге дейін, Глинка № 1-ден 9-ға дейін, Уральская № 1-ден 24-ке дейін, Космонавтов № 28-ден 91-ге дейін; Автомобилист 1-ден 20-ға дейін, Вокзальная № 1-ден 51-ге дейін, К. Азербаев 45-тен 96-ға дейін , Железнодорожная № 3-тен 34-ке дейін, М. Горький № 1-ден 30-ға дейін, Рижская № 1-ден 15-ке дейін, 8 Март № 1-ден 20-ға дейін, Арычная № 2-ден 89-ға дейін.
№ 343 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай кенті, Водник 1 ықшам ауданы № 66 а, "Алматыгазсервис Холдинг" акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Абай № 1-ден 32-ге дейін, Чайковский № 1-ден 67-ге дейін, Нахимов № 1-ден 20-ға дейін, Луговая № 1-ден 38-ге дейін, М. Жұмаділов № 1-ден 62-ге дейін, Байжарасов № 1-ден 13-ке дейін, Совхозная № 1-ден 48-ге дейін, Маршак № 2-ден 20-ға дейін, Кутузов № 1-ден 18-ге дейін, Суворов № 1-ден 89-ға дейін, Абылай хан № 1-ден 25-ке дейін, Қабанбай батыр № 3-тен 26-ға дейін, Тасыбек би № 4-тен 26-ға дейін, Нияз № 1-ден 25-ке дейін, Сары арқа № 1-ден 55-ке дейін, А. Молдабеков № 1-ден 14-ке дейін, Алатау № 1-ден 49-ға дейін, Тянь-Шань № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Ә. Марғұлан № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), Фурманов № 1-ден 23-ке дейін; Водник 2 ықшам ауданы № 6-дан 10-ға дейін, № 454, № 455.
№ 344 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай кенті, Водник 3 ықшам ауданы № 40, "Боралдай кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Әдемі" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Речная № 1-ден 63-ке дейін, К. Азербаев көшесі № 1-ден 44-ке дейін, Заречная № 1-ден 50-ге дейін, Ақбұлақ № 1-ден 7-ге дейін, Водник 3 ықшам ауданы № 2, № 2 а, № 8, № 10, № 12, № 13, № 13 а, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 23, № 24, № 27, № 28, № 31, № 36, № 54, № 81-ден 103-ке дейін.
№ 345 сайлау учаскесі

Границы: поселок Боралдай, улицы: М. Әуезов с № 1 по 16, Овражная с № 1 по 63, Уфимская с № 2 по 22, Ереванская с № 1 по 29, Малая аэродромная с № 1 по 15, Аэродромная с № 1 по 90, с № 92 по 108 (четная сторона); переулок: Сельский с № 1 по 37; военные городки воинских частей № 2177, № 10952, № 2022.
Избирательный участок № 342
Центр: поселок Боралдай, улица В.Чапаева № 39, товарищество с ограниченной ответственностью "Жедел".
Границы: поселок Боралдай, улицы: Фрунзе с № 1 по 40, Ташкентская с № 1-по 18, А. Герцена с № 1 по 9, Попова с № 1 по 15, Бурундайская с № 1 по 71, Мира с № 1 по 63, В.Чапаева с № 1 по 58, Набережная с № 2 по 15, Полевая с № 1 по 14, Грибоедова № 1 по 40, Новая с № 1 по 3, Железнодорожная с № 35 по 77, Глинки с № 1 по 9 , Уральская с № 1 по 24, Космонавтов с № 28 по 91, Автомобилиста с № 1 по 20, Вокзальная с № 1 по 51, К.Азербаева с № 45 по 96, Железнодорожная с № 3 по 34, М. Горького с № 1 по 30, Рижская с № 1 по № 15, 8 Марта с № 1 по 20, Арычная с № 2 по 89.
Избирательный участок № 343
Центр: поселок Боралдай, микрорайон Водник 1 № 66 а, акционерное общество "Алматыгазсервис Холдинг".
Границы: поселок Боралдай, улицы: Абая с № 1 по 32, Чайковского с № 1 по 67, Нахимова с № 1 по 20, Луговая с № 1 по 38, М.Жұмаділов с № 1 по 62, Байжарасова с № 1 по 13, Совхозная с № 1 по 48, Маршака с № 2 по 20, Кутузова с № 1 по 18, Суворова с № 1 по 89, Абылай хан с № 1 по 25, Қабанбай батыр с № 3 по 26, Тасыбек би с № 4 по 26, Нияз с № 1 по 25, Сары арқа с № 1 по 55, А.Молдабеков с № 1 по 14, Алатау с № 1 по 49, Тянь-Шань с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона), Ә.Марғұлан с № 1 по 29 (нечетная сторона), Фурманова с № 1 по 23; микрорайон Водник 2 с № 6 по 10, № 454, № 455.
Избирательный участок № 344
Центр: поселок Боралдай, микрорайон Водник 3 № 40, государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Әдемі" с санаторными группами ГУ "Аппарата акима поселка Боралдай ".
Границы: поселок Боралдай, улицы: Речная с № 1 по 63, К.Азербаев с № 1 по 44, Заречная с № 1 по 50, Ақбұлақ с № 1 по 7, микрорайон Водник 3 № 2, № 2 а, № 8, № 10, № 12, № 13, № 13 а, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 23, № 24, № 27, № 28, № 31, № 36, № 54, с № 81 по 103.
Избирательный участок № 345

Орталығы: Боралдай кенті, Водник 1 ықшам ауданы, К. Азербаев көшесі № 2, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "К. Әзірбаев атындағы № 15 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: К. Байсейітова № 1-ден 17-ге дейін, В. Терешкова № 3-тен 11-ге дейін, Северная № 1-ден 71-ге дейін, Д. Бедный № 1-ден 19-ға дейін, Есенин № 1-ден 48-ге дейін, Н. Чернышевский № 1-ден 41-ге дейін; тұйық көше Северный № 48-ден 57-ге дейін, Водник 1 ықшам ауданы № 1-ден 16-ға дейін, № 19, № 28-ден 51-ге дейін.
№ 346 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 1а, "Боралдай кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балдәурен" бөбекжай - балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Бостанов № 1-ден 25-ке дейін, Әшкеев № 3-тен 24-ке дейін, Курчатов № 1-ден 36-ға дейін, Лихошерстов Василий Кузмич № 1-ден 93-ке дейін, Шоқанов Зейтен № 1-ден 102-ге дейін, Ленин № 1-ден 23-ке дейін, Солнечная № 1-ден 36-ға дейін, Первомайская № 1-ден 118-ге дейін, М. Шоқай № 1-ден 40-қа дейін, Белинский № 1-ден 10-ға дейін, Ақын Сара № 2-ден 24-ке дейін, Қажымұқан № 1-ден 20-ға дейін, Қ. Сәтбаев № 3-тен 22-ге дейін, Советская № 1-ден 24-ке дейін, Космонавтов № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Шпак № 1-ден 159-қа дейін (тақ жағы), Чкалов № 9-дан 74-ке дейін; тұйық көшелер: Южный № 1-ден 10-ға дейін, Московский № 1-ден 7-ге дейін, Омский № 1-ден 8-ге дейін, Минский № 1-ден 12-ге дейін.
№ 347 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай кенті, № 2177 әскери бөлімшесі, клуб.
Шекарасы: Боралдай кенті, № 2177 әскери бөлімшесінің аумағы.
№ 348 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай кенті, Заводская көшесі № 5, "Отыншиев" жеке кәсіпкерінің кеңсесі.
Шекарасы: көшелер: Заводская № 1-ден 58-ге дейін, Водник 2 ықшам ауданы № 1-ден 5-ке дейін, № 17, № 18, № 52-ден 80-ге дейін, № 67 а, № 67 б.
Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері:
№ 349 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Әжімұратов Асқар көшесі, № 12, "М. Мақатаев атындағы № 13 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Өтеген батыр ауылы, көшелер: Заманбек Батталханов № 1, № 4, № 7, № 9, № 10, № 13, № 28, Абай № 1, № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 2, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, Жамбыл № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 2, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 4, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 10, № 12, № 14, № 14 а, № 16-дан - 28-ге дейін, Ғ. Мұратбаев № 2, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17,Титов № 19, № 21, Спортивная № 1, № 2, № 3, № 4, № 19.
№ 350 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Әжімұратов Асқар көшесі, № 8, "Іле аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Центр: поселок Боралдай, микрорайон Водник 1, улица К. Азербаева № 2, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №15 имени К. Азербаева".
Границы: поселок Боралдай, улицы: К. Байсеитовой с № 1 по 17, В. Терешковой с № 3 по 11, Северная с № 1 по 71, Д. Бедного с № 1 по 19, С. Есенина с №1 по 48 , Н. Чернышевского с № 1 по 41; переулок: Северный с № 48 по 57, микрорайон Водник 1 с № 1 по 16, № 19, с № 28 по 51.
Избирательный участок № 346
Центр: поселок Боралдай, улица Бостанова № 1а, государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" с санаторными группами ГУ "Аппарата акима поселка Боралдай ".
Границы: поселок Боралдай, улицы: Бостанова с № 1 по 25, Әшкеев с № 3 по 24, Курчатова с № 1 по 36, Лихошерстова Василия Кузмича с № 1 по 93, Шоқанов Зейтен с № 1 по 102, Ленина с № 1 по 23, Солнечная с № 1 по 36, Первомайская с № 1 по 118, М. Шоқай с № 1 по 40, Белинского с № 1 по 10, Ақын Сара с № 2 по 24, Қажымұқан с № 1 по 20, Қ. Сәтбаев с № 3 по 22, Советская с № 1 по 24, Космонавтов с № 1 по № 27, с № 2 по 8 (четная сторона), Шпака с № 1 по 159 (нечетная сторона), Чкалова с № 9 по 74; переулки: Южный с № 1 по 10, Московский с № 1 по 7, Омский с № 1 по 8, Минский с № 1 по 12.
Избирательный участок № 347
Центр: поселок Боралдай, воинская часть № 2177, клуб.
Границы: поселок Боралдай, территория воинской части № 2177.
Избирательный участок № 348
Центр: поселок Боралдай, улица Заводская № 5, здание индивидуального предпринимателя "Отыншиев".
Границы: поселок Боралдай, улицы: Заводская с № 1 по 58, микрорайон Водник 2 с № 1 по 5, № 17, № 18, с № 52 по 80, № 67 а, № 67 б.
Избирательный участок № 349
Центр: село Отеген батыра, улица Әжімұратов Асқар, № 12, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 13 имени М. Макатаева".
В границах: село Отеген батыра, улицы: Заманбек Батталханов № 1, № 4, № 7, № 9, № 10, № 13, № 28, Абай № 1, № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 2, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, Жамбыл № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 2, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 4, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 10, № 12, № 14, № 14 а, с № 16 по № 28, Г. Муратбаев № 2, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, Титова № 19, № 21, Спортивная № 1, № 2, № 3, № 4, № 19.
Избирательный участок № 350
Центр: село Отеген батыра, улица Әжімұратов Асқар, № 8, Государственное коммунальное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Илийского района".

Шекарасы: Өтеген батыр ауылы, көшелер: Әжімұратов Асқар № 1, № 6, № 12, М. Әуезов № 3, № 3 б, № 5, № 11, Қолдасов Сұлтан № 1, № 1 а, № 2, № 3, № 5-тен № 13-ке дейін, № 19, № 19 а, № 21, № 21 а, Михаил Лукин № 3, № 5, № 8, № 10, № 11, № 13, № 16, № 17, № 19, М. Әуезов № 3, № 3 б, № 5, № 11, Абай № 10, № 12, № 19 а, Титов № 1-ден № 14-ке дейін, № 6 а, № 17.
№ 351 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі, № 16, "№ 7 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Өтеген батыр ауылы, көшелер: Абай № 21, № 23, № 23 а, № 25, № 27, С.Сейфуллин № 1/4, № 2, № 3, № 4, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6/4, № 6/5, № 7 а, № 7 в, № 8/1, № 8/3, № 8/4, № 8/5, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 10/4, № 11, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 12/4, № 13, № 14, № 14/1, № 14/2, № 14/3, № 14/4, № 15, № 16/1, № 16/2, № 16/3, № 16/4, № 18/1, № 18/2, № 19, № 20/1, № 20/3, № 20/4, № 20/5, № 20/6, № 20 а/1, № 20 а/2, № 20 б/1, № 20 б/2, № 21, № 22/1, № 22/2, № 23, № 25, № 26/1, № 26/2, № 26/3, № 26/4, № 27, № 28/1, № 28/2, № 28/4, № 29, № 29 а, № 30, № 31, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 32/4, № 33, № 34, № 34/1, № 34/2, № 34/3, № 34/4, № 34 а, № 35, № 36/1, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 37, № 38/1, № 38/2, № 38/3, № 39, № 40, № 41, № 42/1, № 42/2, № 43, № 44/1, № 44/2, № 44/3, № 45, № 46, № 47, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 62, № 62/1, № 64, № 66, Титов № 8 а, № 23-тен - 29-ға дейін (тақ жағы).
№ 352 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 24, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Мақатаев атындағы № 13 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Өтеген батыр ауылы, көшелер: Абай № 29, № 29 а, № 31, № 31 а; Вильгельм Витковский № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, Титов № 30, № 35-тен 49-ға дейін (тақ жағы), жеке сектор үйлері № 34-тен 95-ке дейін.
№ 353 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 16 а, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 38 мектеп-гимназия" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Өтеген батыр ауылы, көшелер: Ю. Гагарин № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 12, № 13, Титов № 18, № 20, № 22, № 26, № 26 а, № 28, Бауман № 1-ден №14-ке дейін, Н. Гоголь № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 8 а, № 9, № 10, № 10 а, № 11, № 12, № 12 а, № 13, № 14, № 14 а, № 15, № 16, № 18, № 62/1, С. Сейфуллин № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86/1, № 86/2, № 88, № 90, № 92, № 94, № 94 а, № 96, № 98, № 98 а, № 100 а, № 100-ден № 142-ге дейін (жұп жағы).
№ 354 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Ю. Гагарин көшесі № 12 а, "Ару" Медицина орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

В границах: село Отеген батыра, улицы: Әжімұратов Асқар № 1, № 6, № 12, М. Әуезов № 3, № 3 б, № 5, № 11, Қолдасов Сұлтан № 1, № 1 а, № 2, № 3, с № 5 по № 13, № 19, № 19 а, № 21, № 21 а, Михаил Лукин № 3, № 5, № 8, № 10, № 11, № 13, № 16, № 17, № 19, М. Ауезов № 3, № 3 б, № 5, № 11, Абай № 10, № 12, № 19 а, Титов с № 1 по № 14, № 6 а, № 17.
Избирательный участок № 351.
Центр: село Отеген батыра, улица Титова, № 16, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 7".
В границах: село Отеген батыра, улицы: Абай № 21, № 23, № 23 а, № 25, № 27, С. Сейфуллин № 1/4, № 2, № 3, № 4, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6/4, № 6/5, № 7 а, № 7 в, № 8/1, № 8/3, № 8/4, № 8/5, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 10/4, № 11, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 12/4, № 13, № 14, № 14/1, № 14/2, № 14/3, № 14/4, № 15, № 16/1, № 16/2, № 16/3, № 16/4, № 18/1, № 18/2, № 19, № 20/1, № 20/3, № 20/4, № 20/5, № 20/6, № 20 а/1, № 20 а/2, № 20 б/1, № 20 б/2, № 21, № 22/1, № 22/2, № 23, № 25, № 26/1, № 26/2, № 26/3, № 26/4, № 27, № 28/1, № 28/2, № 28/4, № 29, № 29 а, № 30, № 31, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 32/4, № 33, № 34, № 34/1, № 34/2, № 34/3, № 34/4, № 34 а, № 35, № 36/1, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 37, № 38/1, № 38/2, № 38/3, № 39, № 40, № 41, № 42/1, № 42/2, № 43, № 44/1, № 44/2, № 44/3, № 45, № 46, № 47, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 62, № 62/1, № 64, № 66, Титова № 8 а, с № 23 по № 29 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 352
Центр: село Отеген батыра, улица Титова № 24, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 13 имени М. Макатаева" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Отеген батыра, улицы: Абай № 29, № 29 а, № 31, № 31 а, Вильгельм Витковского № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, Титова № 30, с № 35 по 49 (нечетная сторона), дома частного сектора с № 34 по 95.
Избирательный участок № 353
Центр: село Отеген батыра, улица Титова № 16, государственное коммунальное учреждение "Школа-гимназия № 38" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Отеген батыра, улицы: Ю. Гагарина № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 12, № 13, Титова № 18, № 20, № 22, № 26, № 26 а, № 28, Баумана с №1 по 14, Н. Гоголя № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 8 а, № 9, № 10, № 10 а, № 11, № 12, № 12 а, № 13, № 14, № 14 а, № 15, № 16, № 18, № 62/1, С. Сейфуллин № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86/1, № 86/2, № 88, № 90, № 92, № 94, № 94 а, № 96, № 98, № 98 а, № 100 а, с № 100 по 142 (четная сторона).
Избирательный участок № 354
Центр: село Отеген батыра, улица Ю. Гагарина № 12 а, товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "Ару".

Шекарасы: Өтеген батыр ауылы, көшелер: Ю. Гагарин № 2, № 2 а, № 4, № 6, № 8, № 10, № 14, жеке сектор үйлері № 1, № 2, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 17, № 18/3, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 27, № 30, № 32, Жерұйық № 1-ден 20-ға дейн, № 1 а, № 20 ж, № 22, № 24, № 35, М. Лермонтов № 3, № 5-тен 17-ге дейін; Масанчи № 10, № 12; жеке сектор үйлері: № 1/1, № 1/2, № 2, № 4, № 6, № 6 а; Титов №88, Н. Некрасов №1-ден 14-ке дейін, №14 а, А. Пушкин № 1-ден 33-ге дейін, № 33 в, В. Терешкова № 1 а, № 3, № 5, № 6, № 7, № 9, № 12.
№ 355 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі, № 23, Іле аудандық "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ Алматы облысы бойынша филиалы – "ХҚКО" департаментінің Іле аудандық бөлімі.
Шекарасы: Өтеген батыр ауылы, "Қуат" ықшам ауданы: Нүсіпбек Исахметов № 1-ден - 90-ға дейін, № 2 а, № 6, № 10, № 10 а, № 11 а, № 12, № 12 а, № 13, № 15, № 15 а, , № 23 а, № 28 а, № 30 а, № 32 б, № 32 г, № 33 а, № 37 а, № 40 а, № 49 а, № 49 г, Сәмен батыр № 1-ден - 105-ке дейін, № 3 а, № 3 в, № 4 г, № 6 а, № 11 б, № 39 а, № 40 а, № 46 а, № 66 а, № 73 б, № 75 а, № 93 а, № 95 а, № 105 а, Жауғаш батыр № 1-ден - 104-ке дейін, № 1 а, № 1 в, № 4 а, № 7 а, № 13 а, № 15 а, № 16 а, № 18 б, № 41 а, № 47 а, № 49 а, № 51 а, № 58 а, № 60 а, № 80 д, № 103 б, І. Жансүгіров № 5-тен - 50-ге дейін, № 6 а, № 7 а, № 20 а, № 25 а, № 31 б, № 39 а, № 50 а, Қайрат Рысқұлбеков № 1-ден - 27-ге дейін, № 27 а.
№ 356 сайлау учаскесі
Орталығы: Покровка ауылы, Садовая көшесі № 101, "Волковгеология" акционерлік қоғамының филиалы "Өндірістік-техникалық қамсыздандыру және жинақтау басқармасы (ӨТҚЖБ).
Шекарасы: Покровка ауылы, көшелер: Алматинская № 121-ден 288-ге дейін, № 121 а, № 121 б, № 125 а, № 137 а, № 137 б, № 145 а, № 148 а, № 149 а, № 151 а, № 154 а, № 160 а, № 163 а, № 164 а, № 166 а, № 167 а, № 171 а, № 172 а, № 186 а, № 196 а, № 200 а, № 201 а, № 219 а, № 219 б, № 266 а, Камо № 2, № 3, № 4, № 5, № 5 а, № 6, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 16, Киров № 1-ден 6-ға дейін, № 1 а, № 1 в, № 2 а, № 5 а, № 8, Комаров № 1-ден 8-ге дейін, № 4 а, № 6 а, № 10, Комсомольская № 96-дан 199-ға дейін, № 102 а, № 108 а, № 109 а, № 113 а, № 121 а, № 123 а, № 129 а, № 149 а, Байқоңыр № 3, № 6, № 8, № 10, № 12, № 15 а, № 17 а, № 21 а, № 21 б, № 21 в, № 14-тен 33-ке дейін, № 35 а, № 36-дан 41-ге дейін, № 38 а, № 38 б, № 38 в, Достық № 1-ден 8-ге дейін, № 1 а, № 2 а, № 3 а, № 8 а, № 10, Бейбітшілік № 3, № 3/1, № 4, № 4/2, № 5, № 7, Овражная № 1, № 3, № 5, № 6, № 6 а, № 6 б, № 6 в, № 8-ден № 30-ға дейін, № 20 а, № 29 а, № 32-ден № 54-ке дейін (жұп жағы), № 46 а, № 48 , № 48 б, № 52 а, № 54 а, Егемендік № 61-ден № 128-ге дейін, № 61 а, № 94 а, № 99 а, № 99/1, № 99/2, № 100 а, № 105 а, № 105 б, № 120 а, № 128 а, Яблочная № 2-ден 6-ға дейін, № 4 а, Тұрғанбек Қатаев № 1-ден № 12-ге дейін, № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 2 а, № 2 б, № 2 в, № 8 а, № 13/1, № 13/2, № 14-тен 27-ге дейін, № 15 а, Шұғыла №1, №2.
№ 357 сайлау учаскесі
Орталығы: Покровка ауылы, Космический көшесі № 14 б, шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны "Іле аудандық орталық ауруханасы" Покровка ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.

В границах: село Отеген батыра, улицы: Ю. Гагарина № 2, № 2 а, № 4, № 6, № 8, № 10, № 14, дома частного сектора Ю. Гагарина № 1, № 2, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 17, № 18/3, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 27, № 30, № 32, Жерұйық с № 1 по № 20, № 1 а, № 20 ж, № 22, № 24, № 35, М. Лермонтова № 3, с № 5 по № 17, Масанчи № 10, № 12, дома частного сектора № 1/1, № 1/2, № 2, № 4, № 6, № 6 а, Титова № 88, Н. Некрасова с № 1 по № 14, № 14 а, А. Пушкина с № 1 по 33, № 33 в; В. Терешковой № 1 а, № 3, № 5, № 6, № 7, № 9, № 12.
Избирательный участок № 355.
Центр: село Отеген батыра, улица Тәуелсіздіктің 10 жылдығы, № 23, Отдел Илийского района Департамента "ЦОН" - филиала АО НК "Государственная корпорация "Правительство для граждан".
В границах: село Отеген батыра, микрорайон "Куат", улицы: Нүсіпбек Исахметов № 1 по № 90, № 2 а, № 10 а, № 11 а, № 12 а, №15 а, № 23 а, № 28 а, № 30 а, № 32 б, № 32 г, № 33 а, № 37 а, № 40 а, № 49 а, № 49 г, Сәмен батыр с № 1 по № 105, № 3 а, № 3 в, № 4 г, № 6 а, № 11 б, № 39 а, № 40 а, № 46 а, № 66 а, № 73 б, № 75 а, № 93 а, № 95 а, № 105 а, Жауғаш батыр с № 1 по № 104, № 1 а, № 1 в, № 4 а, № 7 а, № 13 а, № 15 а, № 16 а, № 18 б, № 41 а, № 47 а, № 49 а, № 51 а, № 58 а, № 60 а, № 80 д, № 103 б, І. Жансүгіров № 5 по 50, № 6 а, № 7 а, № 20 а, № 25 а, № 31 б, № 39 а, № 50 а, Қайрат Рысқұлбеков с № 1 по № 27, № 27 а.
Избирательный участок № 356
Центр: село Покровка, улица Садовая, № 103 а, Филиал акционерного общества "Волковгеология" "Управление производственно-технического обеспечения и комплектации" (УПТОК).
В границах: село Покровка, улицы: Алматинская с № 121 по № 288, № 121 а, № 121 б, № 125 а, № 137 а, № 137 б, № 145 а, № 148 а, № 149 а, № 151 а, № 154 а, № 160 а, № 163 а, № 164 а, № 166 а, № 167 а, № 171 а, № 172 а, № 186 а, № 196 а, № 200 а, № 201 а, № 219 а, № 219 б, № 266 а, Камо № 2, № 3, № 4, № 5, № 5 а, № 6, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 16, Кирова с № 1 по 6, № 1 а, № 1 в, № 2 а, № 5 а, № 8, Комарова с № 1 по 8, № 4 а, № 6 а, № 10, Комсомольская с № 96 по 199, № 102а, № 108 а, № 109 а, № 113 а, № 121 а, № 123 а, № 129 а, № 149 а, Байқоңыр № 3, № 6, № 8, № 10, № 12, № 15 а, № 17 а, № 21 а, № 21 б, № 21 в, с № 14 по 33, № 35 а, с № 36 по 41, № 38 а, № 38 б, № 38 в, Достық с №1 по 8, № 1 а, № 2 а, № 3 а, № 8 а, № 10, Бейбітшілік № 3, № 3/1, № 4, № 4/2, № 5, № 7, Овражная № 1, № 3, № 5, № 6, № 6 а, № 6 б, № 6 в, с № 8 по № 30, № 20 а, № 29 а, с № 32 по 54 (четная сторона), № 46 а, № 48 а, № 48 б, № 52 а, № 54 а, Егемендік с № 61 по 128, № 61 а, № 94 а, № 99 а, № 99/1, № 99/2, № 100 а, № 105 а, № 105 б, № 120 а, № 128 а, Яблочная с № 2 по № 6, № 4 а, Тұрғанбек Қатаев с № 1 по 12, № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 2 а, № 2 б, № 2 в, № 8 а, № 13/1, № 13/2, с № 14 по № 27, № 15 а, Шұғыла № 1, № 2.
Избирательный участок № 357
Центр: село Покровка, улица Космическая № 14 б, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Илийская центральная районная больница" Врачебная амбулатория села Покровка.

Орталығы: Байсерке ауылы, Аркабай көшесі № 271 "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанаты.
Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: Аптечная № 1-ден 10-ға дейін, Аркабай № 1-ден 202-ге дейін, Ғ.Мүсірепов № 1-ден 41-ге дейін, Зеленая №1-ден 50-ге дейін, Карасуйская № 1-ден 85-ке дейін, Кенжеқұлова № 1-ден 47-ге дейін, Медицинская № 1-ден 60-қа дейін, Почтовая № 1-ден № 6, № 5 г, № 5 в, Пролетарская № 1-ден 29-ға дейін, Райымбека № 1-ден 40, 40 а, Сибирская № 1-ден 12-ге дейін, Учительская № 1-ден 29-ға дейін.
№ 360 сайлау учаскесі
Орталығы: Байсерке ауылы, Мира көшесі № 29, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 9 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: Алтынсарин № 1-ден 42-ге дейін, № 25 а, № 27 а, № 3 а, № 6 а, № 9 а, Бөгенбай батыр № 1-ден 25-ке дейін, Бөлтірік акын № 1-ден 45-ке дейін, Вербный № 1, № 1 а, № 3, № 7, Қазақстан № 1-ден 40-қа дейін, № 1 а, № 21 а, № 39 а, Қалдаяқов № 1-ден 17-ге дейін, М. Мәметова № 1-ден 30-ға дейін, Мельничная № 1-ден 60-қа дейін, Мира № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 16 в, № 19 а, № 25 а, № 31/1, № 31 а, № 7 а, Н. Тілендиев № 1-ден 19-ға дейін, Наурыз № 1-ден 41-ге дейін, Д. Нұрпеиісова № 1-ден 34-ке дейін, Сырым Датұлы № 1-ден 24-ке дейін, Тәуке хан № 1-ден 28-ге дейін, Школьная № 1-ден 62-ге дейін, К. Бәйсеиітова № 1-ден 33-ке дейін, І. Жансүгіров № 1- ден 38-ге дейін, № 39 а, № 40 а, А. Молдағұлова № 1-ден 33-ке дейін, Сейфуллин № 1-ден 39-ға дейін И. Тайманов № 1-ден 28-ге дейін, № 28 а; бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Механизатор" № 9, № 24, № 31, № 36, № 42, № 54, № 55, № 80, № 88, № 90, № 91, № 94, № 95, № 102, № 104, № 107, № 116, № 121, № 122, № 130, № 133, № 134, № 160, № 170, № 171, № 174, № 185, № 200, № 202, № 103, № 44/42, № 31, № 130, № 204, "Геолог" № 2, № 8, № 10, № 26, № 43, № 84, № 94, № 95, № 105, № 124, № 128, № 140, № 153, № 199, № 105в, № 26, № 31, № 68, № 95, № 80, "Энергетик" № 1-ден 4-ке дейін, № 13, № 20-дан 22-ге дейін, № 33, № 39, № 48, № 52, № 54, № 56, № 57, № 71, № 87, № 92, № 120, № 122, № 128, № 133, № 134, № 137, № 142, № 146, № 150, № 155, № 158, № 160, № 165, № 173, № 175, № 178, № 180, № 181, № 185, № 196, № 211, № 215, № 218, № 226, № 228, № 241-ден 243-ке дейін, № 258, № 260-тан 262-ге дейін, № 270, № 275, № 276, № 296, № 298-ден 300-ге дейін, № 307, № 313, № 316, № 318, № 349, № 354, № 356, № 373, № 374, № 380, № 386, № 405, № 416, № 427, № 442, № 450, № 451, № 455, № 466, № 469, № 473, № 474, № 477, № 478, № 491, № 508, № 517, № 522-ден 524-ке дейін, № 547, № 552, № 566, № 569, № 571, № 574, № 265, № 43, № 454, № 513.
№ 361 Сайлау учаскесі

Центр: село Байсерке, улица Аркабая № 271, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района", левое крыло.
В границах: село Байсерке, улицы: Аптечная с № 1 по 10, Аркабая с № 1 по 202, Ғ. Мүсірепов с № 1 по 41, Зеленая с № 1 по 50, Карасуйская с № 1 по 85, Кенжекулова с № 1 по 47, Медицинская с № 1 по 60, Почтовая с № 1 по 6 № 5 г, № 5 в, Пролетарская с № 1 по 29, Райымбека с № 1 по 40, № 40 а, Сибирская с № 1 по 12, Учительская с № 1 по 29.
Избирательный участок № 360
Центр: село Байсерке, улица Мира № 29, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 9" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Байсерке, улицы: Алтынсарина с № 1 по 42, № 25 а, № 27а, № 3 а, № 6 а, № 9 а, Бөгенбай батыр с № 1 по 25, Бөлтірік ақын с № 1 по 45, Вербный № 1, № 1 а, № 3, № 7, Қазақстан с № 1 по 40, № 1 а, № 21 а, № 39 а, Қалдаяков с № 1 по 17, М. Маметова с № 1 по 30, Мельничная с № 1 по 60, Мира с № 1 по 35 (нечетная сторона), № 16 в, № 19 а, № 25 а, № 31/1, № 31 а, № 7 а, Н. Тілендиев с № 1 по 19, Наурыз с № 1 по 41, Д. Нурпеисова с № 1 по 34, Сырым Датулы с № 1 по 24, Тауке хан с № 1 по 28, Школьная с № 1 по 62, К. Байсеитова с № 1 по 33, И. Жансүгіров с № 1 по 38, № 39 а, № 40 а, А. Молдагулова с № 1 по 33, С. Сейфуллина с № 1 по 39, И. Тайманова с № 1 по 28, № 28 а; Потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Механизатор" № 9, № 24, № 31, № 36, № 42, № 54, № 55, № 80, № 88, № 90, № 91, № 94, № 95, № 102, № 104, № 107, № 116, № 121, № 122, № 130, № 133, № 134, № 160, № 170, № 171, № 174, № 185, № 200, № 202, № 103, № 44/42, № 31, № 130, № 204, "Геолог" № 2, № 8, № 10, № 26, № 43, № 84, № 94, № 95, № 105, № 124, № 128, № 140, № 153, № 199, № 105 в, № 26, № 31, № 68, № 95, № 80, "Энергетик" с № 1 по 4, № 13, № 20 по 22, № 33, № 39, № 48, № 52, № 54, № 56, № 57, № 71, № 87, № 92, № 120, № 122, № 128, № 133, № 134, № 137, № 142, № 146, № 150, № 155, № 158, № 160, № 165, № 173, № 175, № 178, № 180, № 181, № 185, № 196, № 211, № 215, № 218, № 226, № 228, с № 241 по 243, № 258, с № 260 по 262, № 270, № 275, № 276, № 296, с № 298 по 300, № 307, № 313, № 316, № 318, № 349, № 354, № 356, № 373, № 374, № 380, №386, № 405, № 416, № 427, № 442, № 450, № 451, № 455, № 466, № 469, № 473, № 474, № 477, № 478, № 491, № 508, № 517, с № 522 по № 524, № 547, № 552, № 566, № 569, № 571, № 574, № 265, № 43, № 454, № 513.
Избирательный участок № 361

Орталық: Байсерке ауылы, Аркабай көшесі, № 271, "№ 12 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанаты.
Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: Абылай хан № 1-ден 71-ге дейін, Алпамыс батыр № 1-ден 18-ге дейін, № 18 а, Арқабай № 203-ден - 286-ға дейін, Б. Майлин № 1-ден 28-ге дейін, Байзаков № 1-ден 35-ке дейін, Ғ. Жұбанов № 1-ден 83-ке дейін, Есім хан № 1-ден 10-ға дейін, Ж. Жабаев № 1-ден - 26-ға дейін, Жетісу № 1-ден 21-ге дейін, А. Иманов № 1-ден 24-ке дейін, Интернациональная № 1-ден 28-ге дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 12-ге дейін, Қажымұқан № 1-ден 28-ге дейін, Қарасай батыр № 1-ден 15-ке дейін, Карасуйская № 86-дан 178-ке дейін, Қасым хан № 1-ден 14-ке дейін, Кенесары хан № 1-ден 10-ға дейін, Ш. Кұдайбердіұлы № 1-ден 15-ке дейін, Луговая № 1, № 3, № 5, Махмұд Қашқари № 1-ден 23-ке дейін, Махамбет Өтемісұлы № 1-ден 15-ке дейін, Ә. Марғұлан № 1-ден 76-ға дейін, № 76 а, Бауыржан Момышұлы № 1-ден 17-ге дейін, Набережная № 208-ден 228-ге дейін, Октябрьская № 1/1 -ден 7/2-ге дейін, Полевая № 1-ден 15-ке дейін, Д. Рақышев № 1-ден 60-қа дейін, С. Мұқанов № 1-ден 74-ке дейін, № 74 а, Садовая № 2-ден 33-ке дейін, № 33 а, Саурұқ батыр № 1-ден 44-ке дейін, Северная № 6/2, № 13/2, № 10/3, Солнечная № 1/1-ден 9/2-ке дейін, Цветочная № 2, № 2 а, № 3, № 4, № 6; Центральная № 1-ден 8-ге дейін, Чапаева № 1-ден 24-ке дейін, Ескелді би № 1-ден 30-ға дейін, Тұрғанбек Қатаев № 1-ден 17-ге дейін, № 17 а.
№ 362 сайлау учаскесі
Орталық: Байсерке ауылы, Қонаев көшесі №1, "Байсерке Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Байсерке ауылы көшелер: Д. Қонаев № 1/1-ден 1/4 -ке дейін, № 2/1-ден 2/12-ге дейін, № 3/1-ден 3/4 –ке дейін, № 5/1-ден 5/4-ге дейін, № 9/1-ден 9/23-ке дейін, № 10-нан 14-ке дейін, № 24-тен 37-ге дейін, Заречная № 1-ден 8-ге дейін, Зоопарковская № 1/1-ден 8/2-ке дейін, Ленина № 1 - ден 30- ға дейін, Мира № 1-ден 103-ке дейін, Овражная № 1-ден 44-ке дейін, Октябрьская № 1-ден 24-ке дейін, № 24а, Панфилова № 1-ден 29-ға дейін, Первомайская № 1-ден 17-ге дейін, Пионерская № 1 - ден 23-ке дейін, Строительная № 3-тен 28-ге дейін, Целинная № 1-ден 66-ға дейін, Центральная № 1-ден 22-ге дейін, М. Шолохов № 1-ден 11-ге дейін, Шоссейная № 1-ден 58-ге дейін.
№ 363 сайлау учаскесі
Орталық: Ынтымақ ауылы, Школьная № 45 көшесі, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 30 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі .
Шекарасы: Ынтымақ ауылы, көшелер: Абай № 1-ден 107-ге дейін, Исахметов № 1-ден 48-ге дейін, Жамбыл Жабаев № 1-ден 38-ге дейін, Төле би № 1-ден 44-ке дейін, Школьная № 1-ден 126-ға дейін, Бөлек Батыр № 1-ден 22-ге дейін.
№ 364 сайлау учаскесі

Центр: село Байсерке, улица Аркабая, № 271, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 12", правое крыло.
В границах: село Байсерке, улицы: Абылай хан с № 1 по 71, Алпамыс батыр с № 1 по 18, № 18 а, Аркабая с № 203 по 286, Б. Майлин с № 1 по 28, Байзакова с №1 по 35, Ғ. Жұбанов с № 1 по 83, Есім хан с № 1 по 10, Ж. Жабаев с № 1 по 26, Жетысуйская с № 1 по 21, А. Иманова с № 1 по 24, Интернациональная с № 1 по 28, Қабанбай батыр с № 1 по 12, Кажымұқан с № 1 по 28, Қарасай батыр с № 1 по 15, Карасуйская с № 86 по 178, Қасым хан с № 1 по 14, Кенесары хан с № 1 по 10, Ш. Құдайбердіұлы с № 1 по 15, Луговая № 1, № 3, № 5, Махмұд Қашқари с № 1 по 23, Махамбет Өтемісұлы с № 1 по 15, Ә. Марғұлан с №1 по 76, № 76 а, Бауыржан Момышұлы с № 1 по 17, Набережная с № 208 по 228, Октябрьская с № 1/1 по 7/2, Полевая с № 1 по 15, Д. Рақышев с № 1 по 60, С. Мұқанов с № 1 по 74, № 74 а, Садовая с № 2 по 33, № 33 а, Саурық батыр с № 1 по 44, Северная № 6/2, № 13/2, № 10/3, Солнечная с № 1/1 по 9/2, Цветочная № 2, № 2 а, № 3, № 4, № 6, Центральная с № 1 по 8, Чапаева с № 1 по 24, Ескелді би с № 1 по 30, Тұрғанбек Қатаев с № 1 по 17, № 17 а.
Избирательный участок № 362
Центр: село Байсерке, улица Д. Қонаев № 1, товарищество с ограниченной ответственностью "Байсерке Агро".
В границах: село Байсерке, улицы: Д. Қонаев с № 1/1 по 1/4, с № 2/1 по 2/12, с № 3/1 по 3/4, с № 5/1 по 5/4, с № 9/1 по 9/23, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, с № 24 по 37, Заречная с № 1 по 8, Зоопарковская с № 1/1 по 8/2, Ленина с № 1 по 30, Мира с № 1 по 103, Овражная с № 1 по 44, Октябрьская с № 1 по 24, № 24 а, Панфилова с № 1 по 29, Первомайская с № 1 по 17, Пионерская с № 1 по 23, Строительная с № 3 по 28, Целинная с № 1 по 66, Центральная с № 1 по 22, М. Шолохова с № 1 по 11, Шоссейная с № 1 по 58.
Избирательный участок № 363
Центр: село Ынтымак, улица Школьная № 45, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №30" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Ынтымак, улицы: Абая с № 1 по 107, Исахметов с № 1 по 48, Жамбыл Жабаев с № 1 по 38, Төле би с № 1 по 44, Школьная с № 1 по 126, Бөлек Батыр с № 1 по 22.
Избирательный участок № 364

Орталық: Жаңадәуір ауылы, Мира көшесі № 3, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 5 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жанадауір ауылы, көшелер: Абай № 1-ден 70-ке дейін, Болысбаев № 1-ден 82-ге дейін, Ленина № 1-ден 91-ге дейін, Мира №1-ден 93-ке дейін, Молодежная № 1-ден 50-ге дейін, МТФ 2 № 1-ден 60-қа дейін, Овражная № 1-ден 73-ке дейін, Учительская № 1-ден 30-ға дейін, Школьная № 1-ден 97-ге дейін.
№ 365 сайлау учаскесі
Орталық: Жаңаталап ауылы, Колхозная көшесі № 2, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 25 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы.
№ 366 сайлау учаскесі
Орталық: Әли ауылы, Бұхар Жырау көшесі № 2, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Тұрғанбек Қатаев атындағы "№ 22 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Әли ауылы.
№ 367 сайлау учаскесі
Орталық: Көктерек ауылы, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 21 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Көктерек ауылы.
№ 368 сайлау учаскесі
Орталық: Қоянқұс ауылы, Шиелі көшесі № 61, "№ 1 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қоянқұс ауылы, көшелер: А. Иманов № 1-ден 82-ге дейін, Н.Абдиров № 1-ден 47-ге дейін, А. Абильмолдаев № 1-ден 49-ға дейін, Квартал Д № 1-ден 31-ге дейін, Абай № 32-ден 180-ге дейін, Алатау № 1 -ден 28 а-ға дейін, Алтай № 1-ден 19-ға дейін, Астана № 1-ден 26-ға дейін, Бейбітшілік № 1-ден 64-ке дейін, Береговая № 49-дан 70-ке дейін, Бірлік № 1-ден 42-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 82-ге дейін, Жарқынбеков № 1-ден 50-ге дейін, Жерұйық № 1-ден 67-ге дейін, Жұлдыз № 1-ден 49-ға дейін, Іле № 1-ден 54-ке дейін, Қошқарбаев № 1-ден 31-ге дейін, Наурыз № 1-ден 82-ге дейін, Новая № 1 -ден 40-қа дейін, Шиелі № 1-ден 82-ке дейін.
№ 369 сайлау учаскесі
Орталық: Байсерке ауылы, Медицинская көшесі, № 4, "Байсерке ауылдық дәрігерлік амбулаториясы" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: "УМР-2" № 1/1-ден 22/4-ке дейін, № 29, Набережная № 1-ден 207-ге дейін, Строительная № 1-ден 5-ке дейін, 60-лет Пионерии № 1-ден 25-ке дейін, Абілхайыр хан № 1-ден 13-ке дейін, "Нурай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі № 1/1-ден 8/2-ге дейін; тұйық көше: Гаражная с № 1-ден 6-ға; Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Карагай" № 1-ден 59-ға дейін, "Вагонник" № 1-ден 154-ке дейін, "Гудок" № 1-ден 83-ке дейін, "Дачник" № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5 а, № 5 б, № 6 а, № 7, № 7 е № 15, № 16, № 18 а, № 19, № 20 в, № 37, № 38/1, № 42, № 42 а, № 42 г, № 50, № 71, № 83, № 85, № 89 а № 105, № 128, № 157 а, № 185, № 211, № 214, № 218, № 224, № 239, № 257, № 260, № 270, № 304, № 380, № 466, № 477, № 493, № 514, № 574, "Дружба" № 1-ден 218-ге дейін, "Проектировщик" № 6, № 19, № 34, № 58, № 61, № 61 б, № 63, № 68, № 75, № 75, № 87, № 92, № 121, № 123, № 127, № 251, № 385, № 616, № 1, № 3-тен 8-ге дейін, № 3/10, № 4 а, № 7 а, № 10, № 10 а, № 12, № 14 а, № 16, № 17, № 19, № 21, № 24, № 26, № 36, № 102, № 186, "Радуга" № 1, № 1/1, № 3, № 5, № 9, № 13, № 14 а, № 16, № 22, № 26, № 37, № 38, № 43, № 49, № 55, № 64, № 74, № 87 а, № 90, № 316, "Рассвет-2" № 1-ден 103-ке дейін, "Нуртерек" № 1-ден 15-ке дейін, "Заря Ветеранов" № 1-ден 25-ке дейін.
№ 370 сайлау учаскесі

Центр: село Жанадаур, улица Мира № 3, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 5" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Жанадаур, улицы: Абая с № 1 по 70, Болысбаева с № 1 по 82, Ленина с № 1 по 91, Мира с № 1 по 93, Молодежная с № 1 по 50, МТФ 2 с № 1 по 60, Овражная с № 1 по 73, Учительская с № 1 по 30, Школьная с № 1 по 97.
Избирательный участок № 365
Центр: село Жанаталап, улица Колхозная № 2, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 25".
В границах: село Жанаталап.
Избирательный участок № 366
Центр: село Али, улица Бұхар Жырау № 2, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 22 имени Тұрғанбека Қатаева" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Али.
Избирательный участок № 367
Центр: село Коктерек, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 21" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Коктерек.
Избирательный участок № 368
Центр: село Коянкус, улица Шиелі № 61, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 1".
В границах: село Коянкус улицы: А. Иманов с № 1 по 82, Н. Абдиров с № 1 по 47, А. Абильмолдаев с № 1 по 49, Квартал Д с № 1 по 31, Абая с № 32 по 180, Алатау с № 1 по 28 а, Алтай с № 1 по 19, Астана с № 1 по 26, Бейбітшілік с № 1 по 64, Береговая с № 49 по 70, Бірлік с № 1 по 42, Жамбыл с № 1 по 82, Жарқынбеков с № 1 по 50, Жерұйық с № 1 по 67, Жұлдыз с № 1 по 49, Іле с № 1 по 54, Қошқарбаев с № 1 по 31, Наурыз с № 1 по 82, Новая с № 1 по 40, Шиелі с № 1 по 82.
Избирательный участок № 369
Центр: село Байсерке, улица Медицинская, № 4, Государственное коммунальное предприятие "Врачебная амбулатория села Байсерке".
В границах: село Байсерке, улицы: "УМР-2" с № 1/1 по 22/4, № 29, Набережная с № 1 по 207, товарищество с ограниченной ответственностью "Нурай" с № 1/1 по 8/2, Строительная с № 1 по 5, 60-лет Пионерии с № 1 по 25, Әбілхайыр хан № 1 по 13; переулок: Гаражная с № 1 по 6; Потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Карагай" № 1 по 59, "Вагонник" № 1 по 154, "Гудок" № 1 по 83, "Дачник" № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5 а, № 5 б, № 6 а, № 7, № 7 е, № 15, № 16, № 18 а, № 19, № 20 в, № 37, № 38/1, № 42, № 42 а, № 42 г, № 50, № 71, № 83, № 85, № 89 а, № 105, № 128, № 157 а, № 185, № 211, № 214, № 218, № 224, № 239, № 257, № 260, № 270, 304, № 380, № 466, № 477, № 493 № 514, № 574 "Дружба" № 1 по 218, "Проектировщик" № 6, № 19, № 34, № 58, № 61, № 61 б, № 63, № 68, № 75, № 75, № 87, № 92, № 121, № 123, № 127, № 251, № 385, № 616, "Пчелка" № 1, № 3 по 8, № 3/10, № 4 а, № 7 а, № 10, № 10 а, № 12, № 14 а, № 16, № 17, № 19, № 21, № 24, № 26, № 36, № 102, № 186, "Радуга" № 1, № 1/1, № 3, № 5, № 9, № 13, № 14 а, № 16, № 22, № 26, № 37, № 38, № 43, № 49, № 55, № 64, № 74, № 87 а, № 90, № 316, "Рассвет-2" № 1 по 103, "Нуртерек" № 1 по 15, "Заря Ветеранов" № 1 по 25.
Избирательный участок № 370

Шекарасы: Қоянқұс ауылы көшелер: Абай № 1-ден 32-ге дейін, Береговая № 1-ден 70-ке дейін, Ш. Айманов № 1-ден 46-ға дейін, Брусиловский № 1-ден 46-ға дейін, Гүлдер № 1-ден 40-қа дейін, Достық № 1-ден 54-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 157-ге дейін, Жастар № 1-ден 16-ға дейін, Иманов № 1-ден 173-ке дейін, Көктем № 1-ден 14-ке дейін, Б. Момышұлы № 1-ден 67-ге дейін, Мұратбаев № 1-ден 43-ке дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 30-ға дейін, Ш. Уалиханов № 1-ден 64-ке дейін, Шиелі № 1-ден 162-ге дейін, Энергетиков № 1-ден 23-ке дейін.
№ 375 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіген ауылы, Қалибеков көшесі, № 5, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 3 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: Б. Момышұлы № 1-ден 222-ге дейін, Жампеисов Оразбай № 1-ден 238-ге дейін, Ш. Уәлиханов № 1-ден 243-ке дейін (тақ жағы), Қ. Қалибеков № 1-ден 3-ке дейін, Мерей № 1-ден 46-ға дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 48-ге дейін, Сырдария № 1-ден 45–ке дейін, Жұлдыз № 1-ден 30-ға дейін, Каспий № 1-ден 46-ға дейін, Бірлік № 1-ден 18-ге дейін, Ақжайық № 1-ден 31-ге дейін, Шалқар № 1-ден 22-ге дейін, Ертіс № 1-ден 17-ге дейін, Жаңаталап № 1-ден 40-қа дейін, Орда № 1-ден 18-ге дейін; тұйық көшелер: Гоголь № 9, № 10, Горького № 1-ден 17-ге дейін, Подстанция № 1-ден 4-ке дейін.
№ 376 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіген ауылы, Қалибеков көшесі, № 5, "№3 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: М. Мақатаев көшесі № 1-ден 162-ге дейін, Ленин № 1-ден 120-ға дейін, Новая № 1-ден 60-қа дейін, Садовая № 1-ден 50-ге дейін, Некрасов № 1-ден 40-қа дейін, Речная № 1-ден 50-ге дейін Шыңғыстау № 1-ден 60-қа дейін, Есіл № 1-ден 94-ке дейін, Тарбағатай № 1-ден 74-ке дейін; тұйық көше: Гагарин № 1-ден 37-ге дейін.
№ 377 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіген ауылы, "Дорожник" ықшам ауданы, № 18а, "РСУ-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: Ломоносов № 1-ден 36-ға дейін, № 36 а, № 36 б, Ә. Молдағұлова № 1-ден 109-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), В. Панфилов көшесі № 1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Ш. Уәлиханов № 2-ден 126-ға дейін (жұп жағы); "Дорожник" ықшам ауданы № 1-ден 60-қа дейін, Қ. Қалибеков № 3а-дан 18-ге дейін; тұйық көше: Октябрьский № 1-ден 20-ға дейін; бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Спорт 89", "Шугыла", "Мрия", "Оазис", "Ветеран Заречное", "Аманат-1", "Эстрагон", "Автомобилист", "Алма Ата Хлеб хлеб", "Арман", "Арман-1", "Наурыз-Март", "Меруерт", "Наурыз+", "Геолог", "Строитель", "Джетысу", "Снабженец", "Бархан- Или"; Қайрат станциясы.
№ 378 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіген ауылы, Заводская көшесі № 7, "Балдырған" балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны.

В границах: село Коянкус улицы: Абай с № 1 по 32, Береговая с № 1 по 70, Ш. Айманова с № 1 по 46, Брусиловский с № 1 по 46, Гулдер с № 1 по 40, Достық с № 1 по 54, Жамбыл с № 1 по 157, Жастар с № 1 по 16, Иманова с № 1 по 173, Көктем с № 1 по 14, Б. Момышулы с № 1 по 67, Мұратбаев с № 1 по 43, Тәуелсіздік с № 1 по 30, Ш. Уалиханов с № 1 по 64, Шиелі с № 1 по 162, Энергетиков с № 1 по 23.
Избирательный участок № 375
Центр: село Жетыген, улица Калибекова, № 5, государственное комунальное учреждение "Средняя школа № 3 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района", правое крыло.
В границах: село Жетыген, улицы: Б. Момышұлы с № 1 по 222, Жампеисов Оразбай с № 1 по 238, Ш. Уәлиханов с № 1 по 243 (нечетная сторона) Қ. Қалибеков с № 1 по 3, Мерей с № 1 по 46, Тәуелсіздік с № 1 по 48, Сырдария с № 1 по 45, Жұлдыз № 1 по 30, Каспий № 1 по 46, Бірлік с № 1 по 18, Ақжайық с № 1 по 31, Шалқар с № 1 по 22, Ертіс с № 1 по 17, Жаңаталап с № 1 по 40, Орда с № 1 по 18; переулки: Гоголь № 9, 10, Горького с № 1 по 17, Подстанция с № 1 по 4.
Избирательный участок № 376
Центр: село Жетыген, улица Калибекова, № 5, государственное комунальное учреждение "Средняя школа № 3" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района", левое крыло.
В границах: село Жетыген, улицы: М. Мақатаев с № 1 по 162, Ленина с № 1 по 120, Новая с № 1 по 60, Садовая с № 1 по 50, Некрасова с № 1 по 40, Речная с №1 по 50, Шыңғыстау с № 1 по 60, Есіл с № 1 по 94, Тарбағатай с № 1 по 74; переулок: Гагарина с № 1 по 37.
Избирательный участок № 377
Центр: село Жетыген, микрорайон "Дорожник" №18 а, товарищество с ограниченной ответственностью "РСУ-1".
В границах: село Жетыген, улицы: Ломоносова с № 1 по 36, № 36 а, № 36 б, Ә. Молдағұлова с № 1 по 109 (нечетная сторона), с № 2 по 84 (четная сторона), В.Панфилова с № 1 по 81 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Ш. Уәлиханов с № 2 по 126 (четная сторона), Қ. Қалибеков с № 3 а по 18; микрорайон "Дорожник" с №1 по 60; переулок: Октябрьский с №1 по 20; потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Спорт 89", "Шугыла", "Мрия", "Оазис", "Ветеран Заречное", "Аманат 1", "Эстрагон", "Автомобилист", "АлмаАта Хлеб", "Арман", "Арман 1", "Наурыз Март", "Меруерт", "Наурыз+", "Геолог", "Строитель", "Джетысу", "Снабженец", "Бархан-Или"; станция Қайрат.
Избирательный участок № 378
Центр: село Жетыген, улица Заводская №7, государственное казенное предприятие детский сад "Балдырган".

Шекарасы: Жетіген ауылы көшелер: Лесная № 15-тен 45-ке дейін (тақ жағы), № 6-дан 52-ге дейін (жұп жағы), Абая № 1-ден 8-ге дейін, Заводская № 1-ден 5-ке дейін, Южная № 1-ден 58-ге дейін, Виноградная № 1-ден 32-ге дейін, Қ. Сәтпаев № 1-ден 30-ға дейін, Дачная № 1-ден 4-ке дейін, В. Панфилов № 83-тен 113-ке дейін (тақ жағы), № 80-нен 116-ға дейін (жұп жағы); "ДОС" тұрғын үй қалашығы № 1-ден 14-ке дейін; тұйық көшелер: Пушкина № 1-ден 11-ге дейін, Жамбыла № 1-ден 12-ге дейін.
№ 379 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіген ауылы, Геофизическая көшесі, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 4, "№ 11 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: Ж. Құдайбергенов № 1-ден 43-ке дейін, Лесная № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 4-ке дейін (жұп жағы), Жетыгенская № 1-ден 69-ға дейін, Сейфуллин № 1-ден 5-ке дейін, Солнечная № 1-ден 6-ға дейін, Стадионная № 1-ден 14-ке дейін, Казахстанская № 1-ден 9-ға дейін, Маметовой № 1-ден 6-ға дейін, Ильича № 1-ден 8-ге дейін, Геофизическая № 1-ден 30-ға дейін, 8-ми кв дома № 1-ден 4-ке дейін, Золоторудная № 1-ден 7-ге дейін, Обручев № 1-ден 18-ге дейін, Юбилейная № 1-ден 11-ге дейін, Ә. Молдағұлова № 111-ден 135-ке дейін (тақ жағы), № 84-тен 98-ге дейін (жұп жағы), Ш. Уәлиханов № 128-ден 236-ға дейін (жұп жағы), Строительная № 1-ден 28-ге дейін, Фин дома № 1-ден 4-ке дейін, "СМП-625" № 1-ден 6-ға дейін.
№ 380 сайлау учаскесі
Сол жақ қанат.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: Шоссейная № 1-ден 36-ға дейін, Терешкова № 1-ден 58-ге дейін, Арычная № 1-ден 26-ға дейін, Қ. Түгелбаев № 1-ден 61-ге дейін, Дом пенсионеров № 1-ден 10-ға дейін, Ворошилов № 1-ден 22-ге дейін, Западная № 1-ден 78-ге дейін, Советская № 1-ден 135-ке дейін, Целинная № 1-ден 284-ке дейін, Восточная № 1-ден 103-ке дейін, Алтай № 1-ден 30-ға дейін, Айнабұлақ № 1-ден 54-ке дейін, Жігер № 1-ден 170-ке дейін, Бастау № 1-ден 178-ге дейін, Алакөл № 1-ден 204-ке дейін, Ұлытау № 1-ден 153-ке дейін, Арал № 1-ден 31-ге дейін, Ақбұлақ № 1-ден 26-ға дейін, Шу № 1-ден 23-ке дейін, Талас № 1-ден 12-ге дейін, Қызылсу № 1-ден 12-ге дейін, Марқакөл № 1-ден 30-ға дейін, Жерұйық № 1-ден 60-қа дейін.
№ 381 сайлау учаскесі
Орталығы: Жігер көшесі № 86, "№ 34 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң жақ қанат.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: М.Әуезов № 1-ден 18-ге дейін, Морозов № 1-ден 63-ке дейін, Илийская № 1-ден 35-ке дейін, Шевченко № 1-ден 5-ке дейін, Титова № 1-ден 6-ға дейін, МК-50 № 1-ден 32-ге дейін, Почтовая № 1-ден 60-қа дейін, Дзержинский № 1-ден 204-ке дейін, Калинин № 1-ден 93-ке дейін, Зеленая № 1-ден 40-қа дейін, Шымырбек № 1-ден 50-ге дейін, 8 Марта № 1-ден 9-ға дейін; тұйық көше: Дружбы № 1-ден 7-ге дейін.
№ 382 сайлау учаскесі
Орталығы: Құйған ауылы, Пролетарская көшесі, № 11, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 32 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекералары: Құйан, Жаңаарна, Еңбек ауылдарының аумағы; сүт-тауар фермасы.
№ 383 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіген ауылы, № 65229 әскери бөлімшесі, клуб.

В границах: село Жетыген, улицы: Лесная с № 15 по 45 (нечетная сторона), с № 6 по 52 (четная сторона), Абая с № 1 по 8, Заводская с №1 по 5, Южная с № 1 по 58, Виноградная с № 1 по 32, Қ. Сәтпаев с № 1 по 30, Дачная с № 1 по 4, В.Панфилова с № 83 по 113 (нечетная сторона), с № 80 по 116 (четная сторона); жилой городок: "ДОС" с № 1 по 14; переулки: Пушкина с №1 по 11, Жамбыла с № 1 по 12.
Избирательный участок № 379
Центр: село Жетыген, улица Геофизическая № 4, государственное комунальное учреждение "Средняя школа № 11" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Жетыген, улицы: Ж. Құдайбергенов с № 1 по 43, Лесная с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 4 (четная сторона), Жетыгенская с № 1 по 69, Сейфуллин с №1 по 5, Солнечная с № 1 по 6, Стадионная с № 1 по 14, Казахстанская с № 1 по 9, Маметовой с № 1 по 6, Ильича с № 1 по 8, Геофизическая с № 1 по 30, 8-ми кв. дома с № 1 по 4, Золоторудная с № 1 по 7, Обручев с № 1 по 18, Юбилейная с № 1 по 11, Ә. Молдағұлова с № 111 по 135 (нечетная сторона), с № 84 по 98 (четная сторона), Ш. Уәлиханов с № 128 по 236 (четная сторона), Строительная с № 1 по 28, Фин дома с № 1 по 4.
Избирательный участок № 380
Центр: село Жетыген, улица Жигер, № 86, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №34", левое крыло.
В границах: село Жетыген, улицы: Шоссейная с № 1 по 36, Терешкова с № 1 по 58, Арычная с № 1 по 26, К.Түгелбаев с № 1 по 61, Дом Пенсионеров с № 1 по 10, Ворошилова с № 1 по 22, Западная с № 1 по 78, Советская с № 1 по 135, Целинная с № 1 по 284, Восточная с № 1 по 103, Алтая с № 1 по 30, Айнабұлақ с № 1 по 54, Жігер с № 1 по 170, Бастау с № 1 по 178, Алакөл с № 1 по 204, Ұлытау № 1 по 153, Арал с № 1 по 31, Ақбұлақ с № 1 по 26, Шу с № 1 по 23, Талас с № 1 по 12, Қызылсу с № 1 по 12, Марқакөл с № 1 по 30, Жерұйык с № 1 по 60.
Избирательный участок № 381
"Центр: село Жетыген, улица Жигер № 86, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 34", правое крыло.
В границах: село Жетыген, улицы: М. Әуезова с № 1 по 18, Морозова с № 1 по 63, Илийская с № 1 по 35, Шевченко с № 1 по 5, Титова с № 1 по 6, "МК-50" с № 1 по 32, Почтовая с № 1 по 60, Дзержинский с № 1 по 204, Калинина с № 1 по 93, Зеленая с № 1 по 40, Шымырбек с № 1 по 50; 8 Марта с № 1 по 9; переулок: Дружбы с № 1 по 7.
Избирательный участок № 382
Центр: село Куйган, улица Пролетарская, без номера, государственное комунальное учреждение "Средняя школа № 32" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района" , тел.
В границах: территории сел Куйган, Жанаарна, Енбек; молочно-товарная ферма.
Избирательный участок № 383
Центр: село Жетыген, воинская часть № 65229, клуб.

Орталығы: Қараой ауылы, Құдайберген Даулбаев көшесі № 1, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы.Ноғайбаев № 18 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қараой ауылы, көшелер: Әбікен Отарбаев № 1/1-ден 29-ға дейін, № 6а, Николай Пашкин № 1-ден 53-ке дейін, № 55, № 57/1-ден 71/2-ге дейін, № 6/1-ден 14/2-ге дейін, Абай № 1-ден 96-ға дейін, № 1 а, Алатау № 2, № 3/1, № 3/2, № 5, Р. Зорге № 1/1-ден 7/2-ге дейін, № 1 а, № 7 а, № 8-ден 27-ге дейін, Қазақстан № 1/1-ден 8/2-ге дейін, № 1 а/1, № 1 а/2, № 2 а/1, № 2 а/2, № 10/1-ден 12/2-ге дейін, № 12, Тамаша № 1-ден 37-ге дейін, № 26 а, Мұханғали Әбішев № 1/1-ден 19/1-ге дейін, № 14, № 21-ден 41-ге дейін, № 43/1-ден 43/4-ке дейін, № 43 а, Ы. Алтынсарин № 2, № 11, № 12, № 3/1-ден 5/2-ке дейін, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1-ден 8/4-ке дейін, № 10/1, № 10/2, № 14, М. Әуезов № 1 а, № 1-ден 46-ға дейін, Құдайберген Даулбаев № 2/1-ден 18/2-ге дейін, № 12, Түркістан № 1-ден 112-ге дейін, Сайран № 1-ден 12-ге дейін, Кең дала № 1-ден 20-ға дейін, Саяхат № 1-ден 125-ке дейін, Алматы № 1-ден 40-қа дейін, Алатау № 1-ден 64-ке дейін, Астана № 1-ден 23-ке дейін, Достық № 1-ден 42-ге дейін, Азаматтық № 1-ден 111-ге дейін, Орталық № 1-ден 64-ке дейін, Қайнар № 1-ден 23-ке дейін, Шалқар № 1-ден 34-ке дейін, Ұмтыл № 1-ден 20-ға дейін, Еңбек № 1-ден 50-ге дейін, Ақжар № 1-ден 12-ге дейін, Ақжазық № 1-ден 28-ге дейін, Игілік № 1-ден 33-ке дейін, Арай № 1-ден 14-ке дейін, Өркен № 1-ден 98-ге дейін, Кең дала № 1-ден 20-ға дейін, Алға № 1-ден 13-ке дейін, Бастау № 1-ден 29-ға дейін, Береке № 1-ден 30-ға дейін, Қаратал № 1-ден 44-ке дейін, Нұр Отан № 1-ден 59-ға дейін, Қапал № 1-ден 90-ға дейін, Достық № 1-ден 42-ге дейін; қосалқы шаруашылық: "Монтажник" № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2; "Амангелді" тоғанындағы нөмірсіз 3 үй; Қараой ауылының мал шаруашылығы учаскелерінің үйлері; Подстанция нөмірсіз 1 үй; № 2466 әскери бөлімінің үйі.
№ 387 сайлау учаскесі
Орталығы: Қараой ауылы, Бейбітшілік көшесі № 10, "Іле ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" № 3 Қараой ауылдық мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының филиалы.
Шекарасы: Қараой ауылы, көшелер: Теректі № 2-ден 97-ге дейін, № 5/1, № 5/2, № 9/1, № 9/2, № 15/1, № 15/2, № 16/1, № 16/2, № 23/1, № 23/2, № 23/3, № 25/1-ден 25/3-ке дейін, № 27/1-ден 27/4-ке дейін, № 28/1, № 28/2, № 29/1-ден 29/3-ке дейін, № 30/1, № 30/2, № 32/1-ден 32/3-ке дейін, № 34/1, № 34/2, № 81/1, № 81/2, № 83/1, № 83/2, № 85/1, № 85/2, № 91/1, № 91/2, № 93/1, № 93/2, Нұрлы таң № 6-дан 12-ге дейін, № 1/1-ден 1/4-ке дейін, № 2/1-ден 2/4-ке дейін, № 3/1-ден 3/3-ке дейін, № 4/1-ден 4/3-ке дейін, № 5/1-ден 5/3-ке дейін, № 7/1, № 7/2, № 8/1-ден 8/12-ге дейін, № 9/1-ден 11/2-ге дейін, № 14/1, № 14/2, № 18, № 19, № 26/1, № 26/2, № 28/1, № 28/2, № 32, № 34, Ынтымақ № 7-ден 34-ке дейін, Мереке № 1/1-ден 3/2-ке дейін, № 4-тен 14-ке дейін, № 15-тен 23-ке дейін, № 5/1-ден 13/2-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 7-ге дейін, № 2/1-ден 17/2-ге дейін, № 19, № 21, Алмалы № 2 а, № 2б , № 4 а, № 4 б, № 1-ден 30-ға дейін, Жеңіс № 1-ден 54-ке дейін, Тың дала № 5, № 6, № 10, № 13-ден 70-ке дейін, № 8/1-ден 14/2-ге дейін, № 20/1, № 20/2, № 44/1, № 44/2, Алғабас № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, Балауса № 2, № 7/1, № 7/2, № 10/1, № 10/2, № 14/1, № 14/2, № 16/1, № 16/2, № 8, № 9, № 13, № 19, № 20, № 26, Шұғыла № 5, № 7, № 8, № 8 а, № 9, Дарын № 1/1-ден 9/2-ге дейін, № 2, № 4, № 6, № 11, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14/1-ден 14/3-ке дейін, № 15, № 16/1-ден 16/3-ке дейін, № 17, № 18, № 19, № 22-ден 69-ға дейін, № 23/1, № 23/2, № 25/1-ден 25/4-ке дейін, № 27/1, № 27/2, № 29/1-ден 29/4-ке дейін, Рахат № 2/1, № 3/2, № 4-тен 34-ке дейін, № 5/1-ден 5/8-ге дейін, № 11-ден 50-ге дейін, № 52/1, № 52/2, Ж. Уалиев № 1/1-ден 3/2-ге дейін, № 4-тен 15-ке дейін, № 16/1-ден 22/2-ге дейін, № 17, № 19, № 19 а, № 21, № 23, № 25-тен 37-ге дейін, № 39, Балдырған № 1/1-ден 4/2-ге дейін, № 1-ден 7-ге дейін, Жаңалық № 1-ден 86-ға дейін, № 51а, Үлгілі № 1-ден 43-ке дейін, Іле таңы № 1-ден 67-ге дейін, Гүлдер № 1-ден 54-ке дейін, Мамыр № 1-ден 4-ке дейін, Наурыз № 1-ден 10-ға дейін, Болашақ № 1-ден 21-ге дейін, Жігер № 1-ден 10-ға дейін, Сұлусай № 1-ден 7-ге дейін, Ардагер № 1-ден 15-ке дейін, Жұлдыз № 1-ден 83-ке дейін, Қамыскөл № 1-ден 6-ға дейін, Балдырған № 5-тен 7-ге дейін.
№ 388 сайлау учаскесі
Орталығы: Қараой ауылы, № 2125 әскери бөлімі, акт залы.
Шекарасы: Қараой ауылы, № 2125 әскери бөлімі.
№ 389 сайлау учаскесі

Центр: село Караой, Құдайберген Даулбаев № 1, государственное коммунальное учереждение "Средняя школа № 18 имени Ы. Ногайбаева" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Караой, улицы: Әбікен Отарбаев с № 1/1 по 29, № 6 а, Николая Пашкина с № 1 по 53, № 55, с № 57/1 по 71/2, с № 6/1 по 14/2, Абай с № 1 по 96, № 1 а, Алатау № 2, № 3/1, № 3/2, № 5, Р. Зорге с № 1/1 по 7/2, № 1 а, № 7 а, с № 8 по 27, Қазақстан с № 1/1 по 8/2, № 1 а/1, № 1 а/2, № 2 а/1, № 2 а/2, с № 10/1 по 12/2, № 12, Тамаша с № 1 по 37, № 26 а, Мұханғали Әбішев с № 1/1 по 19/1, № 14, с № 21 по 41, с № 43/1 по 43/4, №43 а , Ы. Алтынсарин № 2, № 11, № 12, с № 3/1 по 5/2, № 6, № 7/1, № 7/2, с № 8/1 по 8/4, № 10/1, № 10/2, № 14, М. Әуезов № 1 а, с № 1 по 46, Құдайберген Даулбаев с № 2/1 по 18/2, № 12, Түркістан с № 1 по 112, Сайран с № 1 по 12, Кең дала с № 1 по 20, Саяхат с № 1 по 125, Алматы с № 1 по 40, Алатау с № 1 по 64, Астана с № 1 по 23, Достық с № 1 по 42, Азаматтық с № 1 по 111, Орталық с № 1 по 64, Қайнар с № 1 по 23, Шалқар с № 1 по 34, Умтыл с № 1 по 20, Еңбек с № 1 по 50, Ақжар с № по 12, Ақжазық с № 1 по 28, Игілік с № 1 по 33, Арай с № 1 по 14, Өркен с № 1 по 98, Кең дала с № 1 по 20, Алға с № 1 по 13, Бастау с № 1 по 29, Береке с № 1 по 30, Қаратал с № 1 по 44, Нұр Отан с № 1 по 59, Қапал с № 1 по 90, Достық с № 1 по 42; подсобное хозяйство: "Монтажник" № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2; пруд "Амангельды" 3 дома без номера; дома отгонных участков села Караой; Подстанция без номера 1 дом; дома воинской части № 2466.
Избирательный участок № 387
Центр: село Караой, Бейбітшілік № 10, филиал № 3 "Дом культуры с. Караой" государсвенного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акима Илийского района".
В границах: село Караой, улицы: Теректі с № 2 по 97, № 5/1, № 5/2, № 9/1, № 9/2, № 15/1, № 15/2, № 16/1, № 16/2, № 23/1, № 23/2 , № 23/3, с № 25/1 по 25/3, с № 27/1 по 27/4, № 28/1, № 28/2, с № 29/1 по 29/3, № 30/1, № 30/2 , с № 32/1 по 32/3, № 34/1, № 34/2, № 81/1, № 81/2, № 83/1, № 83/2, № 85/1, № 85/2, № 91/1, № 91/2, №93/1, № 93/2, Нұрлы таң с № 6 по 12, с № 1/1 по 1/4 с № 2/1 по 2/4, с № 3/1 по 3/3, с № 4/1 по 4/3, с № 5/1 по 5/3, № 7/1, № 7/2, с № 8/1 по 8/12, с № 9/1 по 11/2, № 14/1, № 14/2, № 18, № 19, № 26/1, № 26/2, № 28/1, № 28/2, № 32, № 34, Ынтымақ с № 7 по 34, Мереке с № 1/1 по 3/2, с № 4 по 14, с № 15 по 23, с № 5/1 по 13/2, Бейбітшілік с № 1 по 7, с № 2/1 по 17/2, № 19, № 21, Алмалы № 2 а, № 2 б, № 4 а, № 4 б, с № 1 по 30, Жеңіс с № 1 по 54, Тың дала № 5, № 6, № 10, с № 13 по 70, с № 8/1 по № 14/2, № 20/1, № 20/2, № 44/1, № 44/2, Алғабас № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, Балауса № 2, № 7/1, № 7/2, № 10/1, № 10/2, № 14/1, № 14/2, № 16/1, № 16/2, № 8, № 9, № 13, № 19, № 20, № 26, Шұғыла № 5, № 7, № 8, № 8 а, № 9, Дарын с № 1/1 по 9/2, № 2, № 4, № 6, № 11, № 12/1, № 12/2, № 13, с № 14/1 по 14/3, № 15, с № 16/1 по 16/3, № 17, № 18, № 19, с № 22 по 69, № 23/1, № 23/2, с № 25/1 по 25/4, № 27/ 1, № 27,2, с № 29/1 по 29/4, Рахат № 2/1, №3/2, с № 4 по 34, с № 5/1 по 5/8, с № 11 по 50, № 52/1, № 52/2, Ж. Уалиев с № 1/1 по 3/2, с № 4 по 15, с № 16/1 по 22/2, № 17, № 19, № 19 а, № 21, № 23, с № 25 по 37, № 39, Балдырған с № 1/1 по 4/2, с № 1 по 7, Жаңалық с № 1 по 86, № 51 а , Үлгілі с № 1 по 43, Іле таңы с № 1 по 67, Гүлдер с № 1 по 54, Мамыр с №1 по 4, Наурыз с №1 по 10, Болашақ с № 1 по 21, Жігер с № 1 по 10, Сұлу сай с №1 по 7, Ардагер с №1 по 15, Жұлдыз с № 1 по 83, Қамыс көл с №1 по 6, Балдырған с № 5 по 7.
Избирательный участок № 388
Центр: село Караой, воинская часть № 2125, актовый зал.
В границах: село Караой, территория воинской части № 2125.
Избирательный участок № 389

Орталығы: Междуреченск ауылы, Ленин көшесі № 12, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ю. А. Гагарин атындағы № 16 орта мектебі мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Междуреченск ауылы, көшелер: Школьная № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), Комсомольская № 1-ден 28-ге дейін, № 46, № 48, М. Горький № 2-ден 56-ға дейін, № 56 а (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), № 48 а, Целинная № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), Ворошилов № 2-ден 58-ге дейін, № 48 а (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Мира № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Степная № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), Абай № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), К. Маркс № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейін, № 13 а (тақ жағы).
№ 390 сайлау учаскесі
Орталығы: Междуреченск ауылы, Ленин көшесі № 10, № 4 "Междуреченск ауылдық Мәдениет үйі - "Іле ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының филиалы.
Шекарасы: Междуреченск ауылы, көшелер: Западная № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), Ленин № 1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 7/1 а, № 23 а, № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Байбосын Тамабаев № 2-ден 40-қа дейін(жұп жағы), № 28 а, № 1-ден 117-ге дейін (тақ жағы), № 41 а, № 61 а, Ақан сері № 1-ден 22-ге дейін, Лесная № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), 30 Лет Победы № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 45-ке дейін, № 41 а, № 43 а, № 43 г (тақ жағы), Зеленая № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, РСУ-3 № 1-ден 5-ке дейін, МТФ-1 № 1-ден 4-ке дейін; Плотина № 1; бригада: № 2, № 5; "Шабыт" ықшам ауданы, көшелер: Алматы № 1-ден 170-ге дейін, Алтынемел № 1-ден 180-ге дейін, Ақдала № 1-ден 130-ға дейін, Алакөл № 1-ден 100-ге дейін, Аққорған №1-ден 100-ге дейін, Ақсу № 1-ден 100-ге дейін, Ақсуат № 1-ден 100-ге дейін, Ақсүмбе № 1-ден 100-ге дейін, Ақтөбе № 1-ден 100-ге дейін, Ардагерлер № 1-ден 100-ге дейін, Арқарлы № 1-ден 100-ге дейін, Арыс № 1-ден 100-ге дейін, Атбасар № 1-ден 100-ге дейін, Баянауыл № 1-ден 100-ге дейін, Бұқтырма № 1-ден 100-ге дейін, Қаскелең № 1-ден 100-ге дейін, Курметі №1-ден 100-ге дейін, Күрті № 1-ден 100-ге дейін; бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: "Междуречье" № 9, № 32, № 168, № 308, № 358, № 385, № 400; шаруа қожалығы: "Демеу" №1, өндірістік кооперативі "Достык" № 1.
№ 391 сайлау учаскесі
Орталығы: Междуреченск ауылы, Комсомольская көшесі, № 1, Междуреченск ауылының дәрігерлік амбулаториясы.

Центр: село Междуреченское, улица Ленина, № 12, средняя школа "№ 16 имени Ю. А. Гагарина" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Междуреченское, улицы: Школьная с № 2 по 28 (четная сторона), с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 21 по 27 (нечетная сторона); Комсомольская с № 1 по 28, № 46, № 48, М.Горького с № 2 по 56, № 56 а (четная сторона), с № 1 по 57 (нечетная сторона), № 48 а, Целинная с № 2 по 52 (четная сторона), с № 1 по 53 (нечетная сторона), Ворошилова с № 2 по 58, № 48 а (четная сторона), с № 1 по 57 (нечетная сторона), Мира с № 2 по 50 (четная сторона), с № 1 по 57 (нечетная сторона), Степная с № 2 по 56 (четная сторона), с № 1 по 51 (нечетная сторона), Абая с № 2 по 48 (четная сторона), № 1 по 47 (нечетная сторона), К. Маркса с № 2 по 56 (четная сторона), с № 1 по 57, № 13 а (нечетная сторона).
Избирательный участок № 390
Центр: село Междуреченское, улица Ленина, № 10, дом культуры.
В границах: село Междуреченское, улицы: Западная с № 2 по 12 (четная сторона), с № 1 по 13 (нечетная сторона), Ленина с № 1 по 81, № 1 а, № 7/1 а, № 23 а, (нечетная сторона), с № 2 по 90 (четная сторона), Байбосына Тамабаева с № 2 по 40, № 28 а, № 28 а (четная сторона), с № 1 по 117, № 41 а, № 61 а (нечетная сторона), Ақан сері с № 1 по 22, Лесная с № 2 по 16 (четная сторона), с №1 по 7 (нечетная сторона), 30 Лет Победы с № 2 по 46 (четная сторона), с № 1 по 45, № 41 а, № 43 а, № 43 г (нечетная сторона), Зеленая № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, РСУ-3 с № 1 по 5, МТФ-1 с № 1 по 4; плотина № 1; бригады: № 2, № 5; микрорайон "Шабыт", улицы: Алматы с № 1 по 170, Алтынемел с № 1 по 180, Ақдала с № 1 по 130, Алакөл с № 1 по 100, Аққорған с № 1 по 100, Ақсу с № 1 по 100, Ақсуат с № 1 по 100, Ақсүмбе с № 1 по 100, Ақтөбе с № 1 по 100, Ардагерлер с № 1 по 100, Арқарлы с № 1 по 100, Арыс с № 1 по 100, Атбасар с № 1 по 100, Баянауыл с № 1 по 100, Буқтырма с № 1 по 100, Қаскелең с № 1 по 100, Курметі с № 1 по 100, Күрті с № 1 по 100, потребительский кооператив садоводческого товарищества: "Междуречье" № 9, № 32, № 168, № 308, № 358, № 385, № 400; крестьянское хозяйство "Демеу" № 1, производственный кооператив: "Достық" № 1.
Избирательный участок № 391
Центр: село Междуреченское, улица Комсомольская, № 1, врачебная амбулатория.

Шекарасы: Междуреченск ауылы, көшелер: Речная № 2-ден 100-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы); Шоссейная № 1-ден 29-ге дейін, № 2 а, № 3 а, № 4 а, № 5 а, № 29 а, № 59 а, № 37, № 39, № 47, № 51, № 61, № 65, № 67, № 69, № 122; Дзержинский № 1-ден 16-ға дейін; Советская № 1-ден 23-ке дейін, № 27 а; Алматинская № 1-ден 12-ге дейін, Строительная № 1-ден 16-ға дейін; Кошельный № 1-ден 14-ке дейін, № 14 а, Новая № 1-ден 5-ке дейін, 40 лет Победы № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 17 а, Молодежная № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 8 а, № 10 а, Интернациональная № 1-ден 24-ке дейін; Пионерская № 1-ден 23-ке дейін, Красногвардейская № 1-ден 20-ға дейін, № 16 а, № 18 а, Алпамыс батыр № 1-ден 20-ға дейін, Нұрғиса Тлендиев № 1-ден 20-ға дейін, Астана № 1-ден 26-ға дейін, Байқоңыр № 1-ден 35-ке дейін, Алатау № 1-ден 20-ға дейін.
Орталығы: Екпінді ауылы, Шевченко көшесі, № 3, "№ 2 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Екпінді ауылы, көшелер: Абай № 1-ден 78-ге дейін; Ленин № 1-ден 71-ге дейін, Майкот Алғазиев № 1-ден 73-ке дейін, № 40/1, № 40/2, № 40/3, № 40 а/1, № 40 б/1, № 40 г, Комсомольская № 1-ден 7-ге дейін, № 7 а, Лермонтов № 1-ден 9-ға дейін, Пушкин № 1-ден 9-ға дейін, Горький № 1-ден 11-ге дейін, Калинин № 1-ден 6-ға дейін, Шевченко № 1-ден 6-ға дейін, Набережная № 1-ден 36-ға дейін, № 1 а, № 1 а, № 1 а, № 1 б, № 3 б, № 3 б, № 5 а, № 6 а, № 6 а, № 7 а, № 7 б, № 7 д, № 7 е, № 12 б, № 15 а, № 16 а, № 16 б, № 17 а, № 18 в, № 18 д, № 21 а, № 21 б, № 21 в, № 22 а, № 23 а, № 23 б, № 23 в, № 23 г, № 24 а, № 26 а, № 28 а, № 28 б, № 28 в, № 28 г, № 31 а, № 33 д, № 33 г, № 35 а, Речная № 1-ден 28-ге дейін, № 8 а, № 8 б, № 8 е, Фурманов № 1-ден 63-ке дейін, № 63 а.
№ 393 сайлау учаскесі
Орталығы: Екпінді ауылы, Қобланды батыр көшесі, № 54, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 48 орта мектебі мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Екпінді ауылы, көшелер: Новая № 1-ден 100-ге дейін, Райымбек батыр № 1-ден 100-ге дейін, Бұқар жырау № 1-ден 100-ге дейін, Ескелді би № 1-ден 100-ге дейін, Мәншүк Маметова № 1-ден 65-ке дейін, Мұхтар Әуезов № 1-ден 100-ге дейін, Шоқан Уәлиханов № 1-ден 100-ге дейін, Бикен Римова № 1-ден 65-ке дейін, Наурызбай батыр № 1-ден 100-ге дейін, Қобланды батыр № 1-ден 100-ге дейін, Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Мечта ветерана" № 1, № 17, № 21, № 25, № 32, № 51, № 66, № 96, № 104, № 118, № 149, № 191, № 201, № 211, № 230, № 272, № 275, № 278, № 282, № 284, № 293; "Сокол" № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 9, № 10, № 11, № 20, № 22, № 23, № 33, № 35, № 55, № 58, "Балтакөл" № 4, № 7, № 13, № 14, № 27, № 44, "Ақсай" № 9, № 59, № 95, № 117, "Энтузиаст" № 3, № 17, № 25, № 39, № 55, № 123, "Содружество" № 14, № 47, № 179, № 183, № 291, № 296, № 308, № 316, № 318, № 385, № 394, № 439, № 471, № 487, № 492, № 517, "Мерей" №1-ден 35-ке дейін, "Көк-Жиек" № 165, № 168, "Кок-Жиек" № 1, № 5 в, № 60, № 100, № 131, № 136, № 149, № 165, № 194 а, № 207, № 236, № 259, № 265, № 306, "Самал" № 9, № 11, №13, № 17, № 19, № 25, № 27, № 29, № 32, № 46, № 49, № 63, № 66, "Вишня" № 1-ден 20-ға дейін, "Белес" № 6, № 9, № 10, № 25.
№ 394 сайлау учаскесі

В границах: село Междуреченское, улицы: Речная с № 2 по 100 (четная сторона), № 1 по 75 (нечетная сторона), Шоссейная с № 1 по 29, № 2 а, № 3 а, № 4 а, № 5 а, № 29 а, № 59 а, № 37, № 39, № 47, № 51, № 61, № 65, № 67, № 69, № 122, Дзержинского с № 1 по 16, Советская с № 1 по 23, № 27 а, Алматинская с № 1 по 12, Строительная с № 1 по 16, Кошельного с № 1 по 14, № 14 а, Новая с № 1 по 5, 40 Лет Победы с № 1 по 21, № 17 а (нечетная сторона), с № 2 по 16 (четная сторона), Молодежная с № 1 по 23 (нечетная сторона), № 2 по 20, № 8 а, № 10 а, (четная сторона), Интернациональная с № 1 по 24, Пионерская с № 1 по 23, Красногвардейская с № 1 по 20, № 16 а, № 18 а, Алпамыс батыр с № 1 по 20, Нұрғиса Тлендиев с № 1 по 20; Астана с № 1 по 26, Байқоңыр с № 1 по 35, Алатау с № 1 по 20.
Избирательный участок № 392
Центр: село Екпинды, улица Шевченко, № 3, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 2".
В границах: село Екпинды, улицы: Абая с № 1 по 78; Ленина с № 1 по 71; Майкот Алғазиев с № 1 по 73, № 40/1, № 40/2, № 40/3, № 40 а/1, № 40 б/1, № 40 г; Комсомольская № 1 по 7, № 7 а; Лермонтова с № 1 по 9; Пушкина с № 1 по 9; Горького с № 1 по 11; Калинина с № 1 по 6; Шевченко с № 1 по 6; Набережная с № 1 по 36, № 1 а, № 1 а, № 1 а, № 1 б, № 3 б, № 3 б, № 5 а, № 6 а, № 6 а, № 7 а, № 7 б, № 7 д, № 7 е, № 12 б, № 15 а, № 16 а, № 16 б, № 17 а, № 18 в, № 18 д, № 21 а, № 21 б, № 21 в, № 22 а, № 23 а, № 23 б, № 23 в, № 23 г, № 24 а, № 26 а, № 28 а, № 28 б, № 28 в, № 28 г, № 31 а, № 33 д, № 33 г, № 35 а; Речная с № 1 по 28, № 8 а, № 8 б, № 8 е; Фурманова с № 1 по 63, № 63 а.
Избирательный участок № 393
Центр: село Екпинды, улица Қобланды батыр, № 54, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 48".
В границах: село Екпинды, улицы: Новая с № 1 по 100; Райымбек батыра с № 1 по 100; Бұқар жырау с № 1 по 100; Ескелді би с № 1 по 100; Мәншүк Маметова с № 1 по 65; Мұхтар Әуезов с № 1 по 100; Шоқан Уәлиханов с № 1 по 100; Бикен Римова с № 1 по 65; Наурызбай батыр с № 1 по 100; Қобланды батыр с № 1 по 100; Потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Мечта ветерана" № 1, № 17, № 21, № 25, № 32, № 51, № 66, № 96, № 104, № 118, № 149, № 191, № 201, № 211, № 230, № 272, № 275, № 278, № 282, № 284, № 293; "Сокол" № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 9, № 10, № 11, № 20, № 22, № 23, № 33, № 35, № 55, № 58; "Балтакол" № 4, № 7, № 13, № 14, № 27, № 44; "Ақсай" № 9, № 59, № 95, № 117; "Энтузиаст" № 3, № 17, № 25, № 39, № 55, № 123; "Содружество" № 14, № 47, № 179, № 183, № 291, № 296, № 308, № 316, № 318, № 385, № 394, № 439, № 471, № 487, № 492, № 517; "Мерей" № 1-35; "Көк-Жиек" № 165, № 168, "Кок-Жиек" №1, № 5 в, № 60, № 100, № 131, № 136, № 149, № 165, № 194 а, № 207, № 236, № 259, № 265, № 306; "Самал" № 9, № 11, № 13, № 17, № 19, № 25, № 27, № 29, № 32, № 46, № 49, № 63, № 66; "Вишня" с № 1 по 20, "Белес" № 6, № 9, № 10, № 25.
Избирательный участок № 394

Орталығы: Жауғашты ауылы, Центральная көшесі № 1, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 27 орта мектебі мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жауғашты ауылы, көшелер: Седов № 2-ден 20-ға дейін, Калинин № 2-ден 7-ге дейін, Школьная № 1-ден 7-ге дейін, № 7 б, Солнечная № 1-ден 9-ға дейін, Тенистая № 1-ден 13-ке дейін, Фабричная № 1-ден 15-ке дейін, № 12 а, Набережная № 1-ден 6-ға дейін, Центральная № 1-ден 17-ге дейін, № 8 а, Новая 1-ден 6-ға дейін, № 12 б, № 13, № 16, № 18, № 19, № 21, № 41, № 42, № 43, № 44, № 46, № 47, Бауыржан Момышұлы № 1-ден 20-ға дейін, Жауғашты батыр № 1-ден 20-ға дейін, Ақыртас № 1-ден 20-ға дейін, Баласағұн № 1-ден 20-ға дейін; Бурған № 1-ден 20-ға дейін.
№ 395 сайлау учаскесі
Орталығы: КазЦИК ауылы, Қ. Байқадамқызы көшесі № 38, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әнуар Молдабеков атындағы № 6 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп фойесі.
Шекарасы: КазЦИК ауылы, көшелер: Асубеков Сәрсембек № 1, № 1 а, № 2, № 2/1, № 2/2, № 3, № 3а, № 3/2, № 4, № 4 а, № 4 а/2, № 4/1, № 4/2, № 7, № 8, № 8/1, № 9, № 9/1, № 9/2, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12/1, № 12/2, № 13, № 13/1-ден 13/3-ке дейін, № 14/2, № 15, № 15/1, № 15/2, № 16/2, № 17/2, № 18/2, № 19/1, № 20, № 22, № 24, № 25, № 25/2, № 26-дан 28-ге дейін, № 28 а, № 29, № 29 а, № 31, № 33, № 38, № 39/1, № 41/1, № 42, № 43/1, № 49, № 54, № 58, № 60, № 62, № 73, № 87, Еламан Қабылдаев көшесі № 1, № 2 ,№ 2 д, № 3, № 5, № 8, № 9, № 9 а, № 9 а/2, № 10-нан 15-ке дейін, № 17, № 18, № 18 а, № 19, № 19 а, № 20, № 20/2, № 21, № 23, № 24 а, № 25-тен 27-ге дейін, № 29, № 29 а, № 31 а, № 32, № 34, № 35/1, № 37, № 38, № 40, № 41, № 41 б, № 44, № 48, № 49, № 52, № 52 а, № 55, № 57 а, № 57/4, № 58 а, № 59/1, № 60, № 61/1, № 61/3, № 63/1, № 63/2, № 63/4, № 65/1, № 65/3, № 65/4, № 67, № 67/3, № 67/4, № 68/1, № 69/3, № 70/1, № 71, № 71 а, № 72/2, № 73/1, № 74/1, № 74/2, № 75/1, № 75/2, № 76/1, № 76/2, № 77, № 77/2, № 78/1, № 78/2, № 79/1, № 79/3, № 80/1, № 81/1, № 81/2, № 82/1, № 82/2, № 84/1-ден 84/3-ке дейін, № 91/1, № 98-ден 103-ке дейін, Наурызбай батыр № 1, № 2, № 7, № 10, № 13, № 15, № 18, № 20, № 21-ден 26-ға дейін, № 28-ден 31-ге дейін, № 35, № 36-дан 41 а-ға дейін, № 49, Күләш Бәйсейітова № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18-ден 56-ға дейін, Балпық Би № 2, № 2 в, № 3, № 5, № 7, № 8, № 10-нан 12-ге дейін, № 14, № 15, № 17, № 20, № 22-ден 25-ке дейін, № 29, № 30-дан 33 ке дейін, № 36, № 40-тан 44 -ке дейін, Ғани Мұратбаев № 3-тен 9 -ға дейін; Райымбек Батыр № 1-ден 3-ке дейін, № 5-тен 9-ға дейін, № 11-ден 18-ге дейін, № 18 а, № 19, № 21, № 21 а, № 22, № 22 б; Жамбыл Жабаев № 2, № 4, № 6-дан 11-ге дейін, № 14-тен 19-ға дейін, № 19 а, № 21, № 21а, № 22, № 23, № 25, № 26, № 39-дан 43-ке дейін, Алатау № 1-ден 8-ге дейін, № 8 а, № 9 –дан 1-ге дейін; бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Дружба.
№ 396 сайлау учаскесі
Орталығы: КазЦИК ауылы, Қ. Байқадамқызы көшесі № 38, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әнуар Молдабеков атындағы № 6 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп акт залы.
Шекарасы: КазЦИК ауылы, көшелер: Қайрат Рысқұлбеков № 1, № 1 а, № 3, № 6-дан 8 -ге дейін, № 12; Нұрмолда Алдабергенов № 2, № 6, № 6 а, № 7, № 8, № 8 а, № 10, № 14, № 15, № 17, № 17 а, № 18, № 20-дан 22 -ге дейін, Мәншүк Мәметова № 1, № 4, № 5, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 21, № 23, № 25, № 29, № 31, № 31а, № 33, № 33 а, № 34, № 34 б, № 37; Бауыржан Момышұлы № 1, № 3, № 5-тен 13-ке дейін, № 14, № 14 а, № 17, № 19, № 23, Бұхар жырау № 3, № 4, № 6, № 7, № 10, № 11, № 14, № 14 а, № 16-дан 20 - ға дейін, Шоқан Уәлиханов № 3, № 3/1, № 5, № 7, № 7 а, № 8, № 12, № 12/2, №17, Қажымұқан Мұңайтпасов № 1, № 2,№ 4, № 5, № 5 а, № 6-дан 10-ға дейін, Әлия Молдағұлова № 2, № 3, № 7-ден 9-ға дейін, № 13, № 15, № 17-дан 20-ға дейін, Мұқан Төлебаев № 1, № 2, № 6-дан 9-ға дейін, № 11, № 11а, № 12, № 13, № 15, № 17, № 18, Ғабит Мүсірепов № 4 а, № 6 а, № 8, № 10 е, № 12, № 12 б, № 13, № 21, № 22, № 24, № 25 б, № 26-дан 28 в-ге дейін, Сәбит Мұқанов № 1 а, № 5, № 7, № 7 в, № 10, № 11, № 11 а-дан 14 а-ға дейін, Төлеген Тоқтаров № 1, № 3, № 5, № 7, № 7 а, № 11-ден 16-ға дейін, Дина Нұрпейісова № 2, № 3, № 5, № 6, № 8, № 9-дан 19-ға дейін, В. Г. Гиль № 1, № 2, № 2 в, № 3-тен 5-ке дейін, № 5 а, № 6-дан 10-ға дейін, № 12, № 13, № 13/1, № 13/2, № 14-тен 18-ге дейін, № 19, № 19/1, № 19/2, № 20-дан 23-ке дейін, № 24, № 24/1, № 4/2, № 25, № 27-ден 40-қа дейін, № 40/1, № 40/2, № 41-ден 45-ке дейін, № 45 а, № 46, № 47, № 47 в, № 48, № 48 а, № 49-дан 54-ке дейін, № 54 б, №55-тен 59-ға дейін, Жылқышы Тасыбеков № 3, № 4, № 4 а, № 4 б, № 5, № 5 г, № 6, № 9-дан 12-ге дейін, № 12 а, № 17, № 18, № 18/2, № 19, № 19 а, № 21, № 22, № 25, № 27-ден 32-ке дейін, № 37, № 38, № 40, № 40 а, № 42, № 42 а, № 42 в, № 43, № 45, № 47, № 49, № 49/1, № 49/2, № 51, № 53, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 75, № 79, № 85, № 87, № 89, № 115-тен 123-ке дейін; әскери қалашық; Менделеев № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы); өнеркәсіптік аймақ: Бережинский Алексей федорович № 12-ден 28-ге дейін.
№ 397 сайлау учаскесі

Центр: село Жаугашты, улица Центральная № 1, государственное коммунальное учреждение средняя школа № 27 государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Жаугашты, улицы: Седова с № 2 по 20; Калинина с № 2 по 7; Школьная с № 1 по 7, № 7 б; Солнечная с № 1 по 9; Тенистая с № 1 по 13; Фабричная с № 1 по 15, № 12 а; Набережная с № 1 по 6; Центральная с № 1 по 17, № 8 а; Новая с 3 1 по 6, № 12 б, № 13, № 16, № 18, № 19, № 21, № 41, № 42, № 43, № 44, № 46, № 47; Бауыржан Момышұлы с № 1 по 20; Жауғашты батыр с № 1 по 20; Ақыртас с № 1 по 20; Баласағұн с № 1 по 20; Бурған с № 1 по 20.
Избирательный участок № 395
Центр: село КазЦИК, улица Қ.Байқадамқызы № 38, государственное коммунальное учреждение " Средняя школа № 6 имени Ануара Молдабекова" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района", фойе школы.
В границах: село КазЦИК, улицы: Асубеков Сәрсенбек № 1, № 1 а, № 2, № 2/1, № 2/2, № 3, № 3 а, № 3/2, № 4, № 4 а, № 4 а/2 , № 4/1, № 4/2, № 7, № 8, № 8/1, № 9, № 9/1, № 9/2, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12/1, № 12/2, № 13, с № 13/1 по № 13/3, № 14/2, № 15, № 15/1, № 15/2, № 16/2, № 17/2, № 18/2, № 19/1, № 20, № 22, № 24, № 25, № 25/2, № 26 по 28, № 28 а, № 29, № 29 а, № 31, № 33, № 38, № 39/1, № 41/1, № 42, № 43/1, № 49, № 54, № 58, № 60, № 62, № 73, № 87; Еламан Қабылдаев № 1, № 2, № 2 д, № 3, № 5, № 8, № 9, № 9 а, № 9 а/2, с № 10 по 15, № 17, № 18, № 18 а, № 19, № 19 а, № 20, № 20/2, № 21, № 23, № 24 а, с № 25 по 27, № 29, № 29 а, № 31 а, № 32, № 34, № 35/1, № 37, № 38, № 40, № 41, № 41 б, № 44, № 48, № 49, № 52, № 52 а, № 55, № 57 а, № 57/4, № 58 а, № 59/1, № 60, № 61/1, № 61/3, № 63/1, № 63/2, № 63/4, № 65/1, № 65/3, № 65/4, № 67, № 67/3, № 67/4, № 68/1, № 69/3, № 70/1, № 71, № 71 а, № 72/2, № 73/1, № 74 /1, № 74/2, № 75/1, № 75/2, № 76/1, № 76/2, № 77, № 77/2, № 78/1, № 78/2, № 79/1, № 79/3, № 80/1, № 81/1, № 81/2, № 82/1, № 82/2, с № 84/1 по 84/3, № 91/1, №98, №103; Наурызбай Батыр № 1, № 2, № 7, № 10, № 13, № 15, № 18, № 20, с № 21 по 26, с № 28 по 31, № 35, с № 36 по 41 а, № 49; Күләш Байсейітова № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 56; Балпық Би № 2, № 2 в, № 3, № 5, № 7, № 8, с № 10 по 12, № 14, № 15, № 17, № 20, с № 22 по 25, № 29, с № 30 по 33, № 36, с №40 по 44; Ғани Мұратбаев с № 3 по 9; Райымбек Батыр с № 1 по 3, с № 5 по № 9, с № 11 по 18, № 18 а, № 19, № 21, № 21 а, № 22, № 22 б; Жамбыл Жабаев № 2, № 4, с № 6 по 11, с № 14 по 19, № 19 а, № 21, № 21 а, № 22, № 23, № 25, № 26, с № 39 по 43; Алатау с № 1 по 8, № 8а, с № 9 по 11, Потребительский кооператив садоводческого товарищества: Дружба.
Избирательный участок № 396
Центр: село КазЦИК, улица Қ. Байқадамқызы № 38, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 6 имени Ануара Молдабекова" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района", актовый зал школы.
В границах: село КазЦИК, улицы: Қайрат Рысқұлбеков с № 1, № 1 а, № 3, с № 6 по 8, № 12; Нұрмолда Алдабергенов № 2, № 6, № 6 а, № 7, № 8, № 8 а, № 10, № 14, № 15, № 17, № 17 а, № 18, № 20, № 22; Мәншүк Мәметов № 1, № 4, № 5, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 21, № 23, № 25, № 29, № 31, № 31 а, № 33, № 33 а, № 34, № 34 б, № 37; Бауыржан Момышұлы № 1, № 3, с № 5 по 13, № 14, № 14 а, № 17, № 19, № 23; Бұхар жырау № 3, № 4, № 6, № 7, № 10, № 11, № 14, № 14 а, № 16, № 20; Шоқан Уәлиханов № 3, № 3/1, № 5, № 7, № 7 а, № 8, № 12, № 12/2, № 17; Қажымұқан Мұңайтпасов № 1, № 2, № 4, № 5, № 5а, с № 6 по № 10; Әлия Молдағұлова № 2, № 3, с № 7 по 9, № 13, № 15, № 17, № 20; Мұқан Төлебаев № 1, № 2, с № 6 по 9, № 11, № 11 а, № 12, № 13, № 15, № 17, № 18; Ғабит Мүсірепов № 4 а, № 6 а, № 8, № 10 е, № 12, № 12 б, № 13, № 21, № 22, № 24, № 25 б, № 26, № 28 в; Сәбит Мұқанов № 1 а, № 5, № 7, № 7 в, № 10, № 11, № 11 а, № 14 а; Төлеген Тоқтаров № 1, № 3, № 5, № 7, № 7 а, с № 11 по 16; Дина Нұрпеиісова № 2, № 3, № 5, № 6, № 8, № 9, № 19; В. Г. Гиля № 1, № 2, № 2 в, с № 3 по 5, № 5 а, с № 6 по 10, № 12, № 13, № 13/1, № 13/2,с № 14 по № 18, № 19, № 19/1, № 19/2, с № 20 по 23, № 24, № 24/1, № 24/2, № 25, с № 27 по 40, № 40/1, № 40/2, с № 41 по 45, № 45 а, № 46, № 47, № 47 в, № 48, № 48 а, с № 49 по 54, № 54 б, № 55, № 59; Жылқышы Тасыбеков № 3, № 4, № 4 а, № 4 б, № 5, № 5 г, № 6, с № 9 по 12, № 12 а, № 17, № 18, № 18/2, № 19, № 19 а, № 21, № 22, № 25, с № 27 по 32, № 37, № 38, № 40, № 40 а, № 42, № 42 а, № 42 в, № 43, № 45, № 47, № 49, № 49/1, № 49/2, № 51, № 53, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 75, № 79, № 85, № 87, № 89, № 115, №123; военный городок: Менделеева с № 1 по 13 (нечетная сторона); промышленная зона: Бережинского Алексея Федоровича с № 12 по 28.
Избирательный участок № 397

Орталығы: Комсомол ауылы, Школьная көшесі № 5, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 31 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп акт залы.
Шекарасы: Комсомол ауылы;көшелер:
Қ. Күшелеков №1, № 1 а, № 2, № 3, № 3/1, № 4, № 4/2, № 5, № 6, № 6 а, № 7, № 7 а, № 8-ден 11-ге дейін, № 11 а, № 12, № 13, № 13 а, № 14-тен 24-ке дейін, № 24 а, № 25-тен 31-ге дейін, № 31/1, № 31/2, № 32, № 32/3, № 33, № 34, № 34/1, № 35, № 35 а, № 35/1, № 36, № 37, № 37/2, № 37/4, № 38, № 40, № 41, № 41/4, № 42-ден 47-ге дейін, № 47/3, № 48-ден 50-ге дейін, № 50/2, № 50/3, № 51-ден №54-ке дейін, № 56, № 59, № 59 а, № 60, № 60 а, № 61, № 62, № 62 б, № 63-тен 65-ке дейін, № 67, № 67 а, № 69, № 70, № 70 а, № 72-ден 74-ке дейін, № 80, № 80 а, № 80 б, № 81, № 81 а, № 83, № 83 а, № 84-тен 86-ға дейін, № 89, № 92, № 93, № 95 а, № 97, № 97 а, № 100, № 101, № 101 а, № 101 б, № 102, № 103, № 105, № 107, № 107б, № 109, № 109 а, № 111, № 113, № 115, № 119, № 123, 124; Луговая № 1, № 2, № 2 а, № 3-тен 8-ге дейін, № 12, № 15, № 17, № 18, № 18 а, № 35-тен 61-ге дейін; А. Құнанбаев № 2, № 2 б, № 3, № 4, № 6, № 6 б, № 8, № 8 б, № 10, № 16, № 16-ден 24-ке дейін, № 26-дан 28-ге дейін, № 30, № 30 а, № 31, № 32, № 32 а, № 34-тен 36-ға дейін, № 39, № 39 а, № 40, № 41, № 43, № 44, № 46-дан 48-ге дейін, № 51-ден 53-ке дейін, № 55, № 56, № 56 а, № 57, № 58, № 58 а, № 60, № 61, № 63, № 64, № 66 а, № 67, № 68, № 71, № 73-тен 75-ке дейін; Исмайыл Ахмедов № 1, № 2, № 2/1-ден 2/3-ке дейін, № 3, № 3/2, № 4, № 4/2, № 5-тен 13-ке дейін, № 13/1, № 13/2, № 14, № 14/1, № 16, № 17, № 17/1; Қаби Өскембаев № 1, № 1/1, № 2, № 2/1, № 2/2, № 2/5, № 3, № 3/1, № 4, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 6, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10, № 14, № 14/1, № 14/2, № 15-тен 20-ға дейін, № 20/1, № 22, № 22/2, № 23, № 23/1, № 23/2, № 24, № 24/1, № 24/2, № 25, № 25/1, № 26, № 26/1, № 26/2, № 27, № 27/1, № 27/2, № 28, № 28/1, № 28/2 , № 29, № 29/3, № 30, № 31, № 31/1, № 31/2, № 32, № 32/3, № 33, № 33/1, № 33/2, № 34, № 36, № 36/1, № 36/2, № 37, № 37/1-ден 37/3-ке дейін, № 37 а, № 37 в, № 87, № 101, № 101 б, Ж. Жабаев № 1, № 1 а, № 2, № 2 а, № 3, № 4, № 10, № 10 а, № 12, № 12 а, № 30, № 32, № 42-ден 52-ге дейін, Алтынбек Күлебаев № 2-ден 6-ға дейін, № 6 б, № 7-ден 15-ке дейін, № 15 а, № 16-дан 28-ге дейін, № 31, № 33, № 33 а, № 34-тен 52-ге дейін, № 52 а, № 53-тен 62-ке дейін, № 62 а, № 63-ден 67-ге дейін, № 67 а, № 68-ден 77-ге дейін, № 82, № 166, № 166/2; Школьная № 1, № 4, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 6, № 6 г, № 18-ден 47-ге дейін, Сүйінбай Аронұлы № 4, № 7, № 14, № 22, № 22 б, № 26, № 28, № 31, № 34, № 41, № 42, № 47-ден 51-ге дейін, № 51 а, № 52, № 56, № 62, № 84, № 85, № 85 а, № 92; Әскери қалашық № 97617–№ 1-ден 4-ке дейін; бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: Ветеран 13, Ақбұлақ.
№ 398 сайлау учаскесі
Орталығы: Комсомол ауылы, № 97617 "Д" әскери бөлімі, клуб.
Шекарасы: Комсомол ауылы, № 97617 "Д" әскери бөлімі.
№ 399 сайлау учаскесі
Орталығы: КазЦИК ауылы, № 16194 әскери бөлімінің клубы.

Центр: село Комсомол, улица Школьная № 5, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 31" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: территория села Комсомол; улицы: Қ. Күшелеков № 1, № 1 а, № 2, № 3, № 3/1, № 4, № 4/2, № 5, № 6, № 6 а, № 7, № 7 а, с № 8 по 11, № 11 а, № 12, № 13, № 13 а, с № 14 по 24, № 24 а, с № 25 по № 31, № 31/1, № 31/2, № 32, № 32/3, № 33, № 34, № 34/1, № 35, № 35 а, № 35/1, № 36, № 37, № 37/2, № 37/4, № 38, № 40, № 41, № 41/4, с № 42 по 47, № 47/3, с № 48 по 50, № 50/2, № 50/3, с № 51 по 54, № 56, № 59, № 59 а, № 60, № 60 а, № 61, № 62, № 62 б, с № 63 по 65, № 67, № 67 а, № 69, № 70, № 70 а, с № 72 по 74, № 80, № 80 а, № 80 б, № 81, № 81 а, № 83, № 83 а, с № 84 по 86, № 89, № 92, № 93, № 95 а, № 97, № 97 а, № 100, № 101, № 101 а, № 101 б, № 102, № 103, № 105, № 107, № 107 б, № 109, № 109 а, № 111, № 113, № 115, № 119, № 123, № 124. Луговая № 1, № 2, № 2 а, с № 3 по 8, № 12, № 15, № 17, № 18, № 18 а, № 35, № 61; А. Құнанбаев № 2, № 2 б, № 3, № 4, № 6, № 6 б, № 8, № 8 б, № 10, № 16, с № 16 по 24, с № 26 по 28, № 30, № 30 а, № 31, № 32, № 32 а, с № 34 по 36, № 39, № 39 а, № 40, № 41, № 43, № 44, с № 46 по 48, с № 51 по 53, № 55, № 56, № 56 а, № 57, № 58, № 58 а, № 60, № 61, № 63, № 64, № 66 а, № 67, № 68, № 71, с № 73 по 75; Исмайыл Ахмедов № 1, № 2, с № 2/1 по 2/3, № 3, № 3/2, № 4, № 4/2, с № 5 по 13, № 13/1, № 13/2, № 14, № 14/1, № 16, № 17, № 17/1; Қаби Өскембаев № 1, № 1/1, № 2, № 2/1, № 2/2, № 2/5, № 3, № 3/1, № 4, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 6, № 6/1, № 6/ 2, № 7, № 8, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10, № 14, № 14/1, № 14/2, с №1 5 по 20, № 20/1, № 22, № 22/2, № 23, № 23/1, № 23/2, № 24, № 24/1, № 24/2, № 25, № 25/1, № 26, № 26/1, № 26/2, № 27, № 27/1, № 27/2 , № 28, № 28/1, № 28/2, № 29, № 29/3, № 30, № 31, № 31/1, № 31/2, № 32, № 32/3, № 33, № 33/1, № 33/2, № 34, № 36, № 36/1, № 36/2, № 37, с № 37/1 по 37/3, № 37 а, № 37в, № 87, № 101, № 101 б; Ж. Жабаев № 1, № 1 а, № 2, № 2 а, № 3, № 4, № 10, № 10 а, № 12, № 12 а, № 30, № 32, № 42, № 52; Алтынбек Күлебаев с № 2 по 6, № 6 б, с № 7 по 15, № 15 а, с № 16по 28, № 31, № 33, № 33 а, с № 34 по 52, № 52 а, с № 53 по 62, № 62 а, с № 63 по 67, № 67 а, с № 68 по 77, № 82, № 166, № 166/2; Школьная № 1, № 4, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 6, № 6 г, № 18, № 47; Сүйінбай Аронұлы № 4, № 7, № 14, № 22, № 22 б, № 26, № 28, № 31, № 34, № 41, № 42, с № 47 по 51, № 51 а, № 52, № 56, № 62, № 84, № 85, № 85 а, № 92; военный городок войнской части № 9761 с № 1 по 4; потребительские кооперативы садоводческих товариществ: Ветеран 13, Ақбұлақ.
Избирательный участок № 398
Центр: село Комсомол, воинская часть № 97617"Д", клуб.
В границах: село Комсомол, воинская часть № 97617"Д".
Избирательный участок № 399
Центр: село КазЦИК, воинская часть № 16194, клуб.

Шекарасы: КазЦИК ауылы, № 03825, № 16194, № 55065 әскери бөлімдері.
№ 400 сайлау учаскесі
Орталығы: КазЦИК ауылы, Атымтай Қисанов көшесі № 7а, шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны "Боралдай ауылының аудандық ауруханасы" КазЦИК ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.
Шекарасы: КазЦИК ауылы, көшелер: Балта Сейдалиев № 1, № 1/1, № 1 в, № 1 д, № 2, № 2 а, № 3, № 3 а, № 4, № 6, № 7, № 7 а, № 7/1, № 9, № 9 а, № 10-нан 22-ге дейін, № 24, № 24 а, № 25-тен 49-ға дейін, № 49 а, № 50-ден 77-ке дейін, № 60, № 61, № 61 а, № 62-ден № 68-ге дейін, № 70-тен 72-ге дейін, № 72 а, № 73-тен 77-ге дейін, № 78, № 78 а, № 79-дан 110-ға дейін, № 110 а, № 114-тен 116-ға дейін, Аитов № 1, № 2, № 2/2, № 3, № 4, № 4/2, № 6, № 6/2, № 8, № 8/2, № 13, № 13/1, № 15, № 15/1, № 17, № 17/1 , № 19, № 19/2, № 22, № 25 тен 30-ға дейін, № 30/2, № 31, № 31 а, № 32 , № 36, № 36/2, № 40, № 40/1, № 42, № 42/1, № 43, № 44, № 44/2, № 45, № 46, № 48, № 48/1, № 54, № 56, № 56/1, № 58, № 58/1, № 62, № 62/2, № 63, № 63/2, № 64, № 64 а, № 66, № 70, № 70/1, № 73, № 74, № 74/1, № 75, № 76, № 76/1, № 78, № 84, № 84/2, № 86, № 86/2, № 88, № 88/2, № 90, № 90/2, № 92, № 92/2, Қ. Байқадамқызы № 1-ден 4-ке дейін, № 4 а, № 7, № 7 б, № 7 в, № 10, № 10 а, № 10 в, № 11, № 12, № 12 а, № 14, № 14 б, № 14 в, № 16-дан 22-ке дейін, № 22 а, № 23, № 24, № 24 а, № 26, № 26 а, № 28, № 29, № 29 а, № 31, № 31 б, № 32, № 35-тен 40-қа дейін, № 40/2, № 40 а, № 42, № 44, № 48, № 48 а, № 48 б, № 49, № 50, № 50 а, № 51-ден 60-қа дейін, № 61, № 61 а, № 62, № 63, № 63 а, № 67, № 67/2, № 67/5 а, № 67 а, № 67/10, № 67/12, № 67/14, № 67/15, № 68, № 69, № 71, № 71/1, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 84, № 86-дан 89-ға дейін, № 91, № 99, № 103, № 109, № 109/2, № 111, № 113, № 113 б; Абылай Хан № 1, № 3, № 5-тен 7-ге дейін, № 10-нан 12-ге дейін, № 12 а, № 15-тен 26-ға дейін, № 32; Қабанбай Батыр № 1, № 2, № 4, № 17, № 19, № 25-тен 32-ге дейін; Ы.Алтынсарин № 2-ден 9-ға дейін, № 15-тен 37-ге дейін, № 41; Әсет Бейсеуов № 7-ден 10-ға дейін, № 13, № 16, № 18, № 20-дан 23-ке дейін, № 26, № 34, № 58, 107; Ескелді би № 1-ден 4-ке дейін, № 4 в, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 28.
№ 401 сайлау учаскесі
Орталығы: КазЦИК ауылы, Балта Сейдалиев № 117, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп фойесі.
Шекарасы: КазЦИК ауылы, бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: Ветеран 12, Водник, Достық, Ветеран 2 Надежда, Кристалл, Волна, Мелиоратор, Ягодка, Приозерная, Су-шар.7, Ветеран, Оптимист, Ивушка, Кирпичник, Крылья, Гранит, Балтакөл, Монтажник, Еңбек.
№ 402 сайлау учаскесі

В границах: село КазЦИК, территория воинских частей: № 03825, № 16194, № 55065.
Избирательный участок № 400
Центр: село КазЦИК, улица Атымтай Қисанов № 7 а, государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Районная больница села Боралдай" Врачебная амбулатория села КазЦИК.
В границах: село КазЦИК, улицы: Балта Сейдалиев № 1, № 1/1, № 1 в, № 1 д, № 2, № 2 а, № 3, № 3 а, № 4, № 6, № 7, № 7 а, № 7/1, № 9, № 9 а, с № 10 по 22, № 24, № 24 а, с № 25 по 49, № 49 а, с № 50 по 77, № 60, № 61, № 61 а, с № 62 по 68, с № 70 по № 72, № 72 а, с № 73 по 77, № 78, № 78 а, № 79, № 110, № 110 а, № 114, № 116; Аитов № 1, № 2, № 2/2, № 3, № 4, № 4/2, № 6, № 6/2, № 8, № 8/2, № 13, № 13/1, № 15, № 15/1, № 17, № 17/1, № 19, № 19/2, № 22, с № 25 по 30, № 30/2, № 31, № 31а, № 32, № 36, № 36/2, № 40, № 40/1, № 42, № 42/1, № 43, № 44, № 44/2, №45, № 46, № 48, № 48/1, № 54, № 56, № 56/1, № 58, № 58/1, № 62, № 62/2, № 63, № 63/2, № 64, № 64 а, № 66, № 70, № 70/1, № 73, № 74, № 74/1, № 75, № 76, № 76/1, № 78, № 84, № 84/2, № 86, № 86/2, № 88, № 88/2, № 90, № 90/2, № 92, № 92/2; Қ. Байқадамқызы с № 1 по 4, № 4 а, № 7, № 7 б, № 7 в, № 10, № 10 а, № 10 в, №11, № 12, № 12 а, № 14, № 14 б, № 14 в, с № 16 по 22, № 22 а, № 23, № 24, № 24 а, № 26, № 26 а, № 28, № 29, № 29 а, № 31, № 31 б, № 32, с № 35 по № 40, № 40/2, № 40 а, № 42, № 44, № 48, № 48 а, № 48 б, № 49, № 50, № 50 а, с № 51 по 60, № 61, № 61 а, № 62, № 63, № 63 а, № 67, № 67/2 , № 67/5 а, № 67 а, № 67/10, № 67/12, № 67/14, № 67/15, № 68, № 69, № 71, № 71/1, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 84, с № 86 по 89, № 91, № 99, № 103, № 109, № 109/2, № 111, № 113, № 113 б; Абылай Хан № 1, № 3, с № 5 по 7, с № 10 по № 12, № 12 а, с № 15 по 26, № 32; Кабанбай Батыра № 1, № 2, № 4, № 17, № 19, № 25, № 32; Ы. Алтынсарин с № 2 по 9, с № 15 по 37, № 41; Әсет Бейсеуов с № 7 по 10, № 13, № 16, № 8, с № 20 по 23, № 26, № 34, № 58, № 107; Ескелді би с № 1 по 4, № 4 в, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 28.
Избирательный участок № 401
Центр: село КазЦИК, улица Балта Сейдалиев 117, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 42" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района", фойе школы, тел.370-22-33.
В границах: село КазЦИК, потребительские кооперативы садоводческих товариществ: Ветеран 12, Водник, Достық, Ветеран 2 Надежда, Кристалл, Волна, Мелиоратор, Ягодка, Приозерное, Су-шар 7, Ветеран, Оптимист, Ивушка, Кирпичник, Крылья, Гранит, Балтакөл, Монтажник, Еңбек.
Избирательный участок № 402

Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Ә. Молдағұлова көшесі, № 14, "№ 19 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Қасенбай Нұрғазиев № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 22 а, № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 27 а, 50 Лет Победы № 2-ден 200-ге дейін (жұп жағы), № 196/1, № 196/2, № б/н, № 4 а, № 20 в, № 32 а, № 64 а, № 90 а, № 136 а, № 186 а, № 198 б, № 1-ден 197-ге дейін (тақ жағы), № 11 а № 163/1, № 163/2, , № 11 б, № 17 а, № 27 б, № 39 а, № 43 а, № 107 а, № 145/1 а, Ю. Гагарин № 2-ден 184-дейін (жұп жағы), №144 а, №150 а, № 114/2, № 4 а, №1-ден 183-ке дейін (тақ жағы), № 101/1, №111/1- 125/2, №1 а, № 1 д, № 19 а, № 47 а, № 61 а, № 71 а, № 71 б, № 159 а, № 183 а, № 183 б, Совхозная № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 7 а, № 2-ден 18-ге дейн (жұп жағы), № 10 а, № 10 б, № 10 в, № 18 а, Космодемьянской № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 11 а, № 2- ден 18-ге дейін (жұп жағы), Мир № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 5 а, № 2 ден - 12-ге дейін (жұп жағы), Ә. Молдағұлова № 3-тен 5-ке дейін, № 11/1-№ 15/8-ге дейін, № 21(тақ жағы), № 22 ден 26-ға дейін (жұп жағы), № 24 а, Төле би № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), 1-Линия № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), 2-Линия № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Қонаев № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Алтынсарин № 1-ден 37-ке дейін (тақ жағы), № 3 б, № 31 б, № 45 б, № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Абай № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 3 а, № 9 б, № 9 в, № 13 в, № 15 в, № 17 б, № 21 б, № 23 б, № 2-ден 34-ге дейін (жұп жағы), № 38 а, Клубная № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 2 д, № 2 а, № 5, № 5 а, № 4, № 3 б, № 3 а, № 5 б, № 7 а, № 7 б, № 17 г, № 1, № 7/3, № 5-тен № 7 –ге дейін, № 7/8, № 8 а, № 1/5.
№ 403 сайлау учаскесі
Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Алматинская көшесі, № 25, "М. Түймебаев ауылының дәрігерлік амбулаториясы" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Тәуелсіздік № 2-ден 208-ге дейін (жұп жағы), № 4 а, № 6 б, № 28 а, Тәуелсіздік № 1 -ден 207-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 17 а, № 37 а, № 29 а, № 57 а, № 63 а, № 89 а, № 147 а, Алматинская № 2-ден 150-ге дейін (жұп жағы), № 2 г, № 6 а, № 50 а, № 58 а, № 62 а, № 86 а, № 136 а, № 136 б, № 1-ден 187-ге дейін (тақ жағы), № 5 а, № 19 в, № 21 а, № 27 а, № 49 а, Больничный тұйық көше № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 3 а, № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Аптечная көшесі № 3, № 4, № 5/1, № 5/2, № 7, № 9, № 13б, №15, №1 7, Первомайская көшесі № 1-ден-№ 55-ке дейін (тақ жағы), № 51 а, № 55 а, № 2-ден-№ 54-ке дейін (жұп жағы), № 4 а, № 32 а; Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Ардагер-Ветеран", көшелер: 1 линия № 1–ден 9-ға дейін (тақ жағы), 2 линия № 11–ден 20-ға дейін, 3 линия № 31-ден 60-қа дейін, 4 линия № 62, № 64, № 66, № 68, 5 линия № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, 6 линия № 72, № 74, 7 линия № 76-дан 90-ға дейін (жұп жағы), № 71-ден 89-ға дейін (тақ жағы), 8 линия № 91-ден 110-ға дейін, 9 линия № 112-ден 130- ға дейін (жұп жағы), № 111-ден 119-ға дейін (тақ жағы), 10 линия № 130-дан 140-қа дейін (жұп жағы), № 131-ден 149-ға дейін (тақ жағы), 11 линия № 142-ден 160-қа дейін (жұп жағы), № 141-ден 149-ға дейін (тақ жағы), 12 линия № 151-ден 159-ға дейін (тақ жағы), 13 линия № 161-ден 170-ке дейін, 14 линия № 172-ден 180-ге дейін (жұп жағы), № 171-ден 179-ға дейін (тақ жағы), 15 линия № 181-ден 190-ға дейін, 16 линия № 191-ден 200-ге дейін, 17 линия № 202-ден 220-ға дейін (жұп жағы), № 201-ден 219-ға дейін (тақ жағы), 18 линия № 221-ден 230-ға дейін (жұп жағы), 19 линия № 231-ден 240-қа дейін , 20 линия № 241-ден 250-ге дейін, 21 линия № 251-ден 260-қа дейін, 22 линия № 261-ден 270-ке дейін, 23 линия № 271-ден 280-ге, 24 линия № 281-ден 290-ға дейін, 25 линия № 291-ден 300-ге дейін, 26 линия № 301-ден 310-ға дейін, 27 линия № 311-ден 320-ға дейін, 28 линия № 321-ден 330-ға дейін, 29 линия № 331-ден 340-қа дейін, 30 линия № 341-ден 350-ге дейін, 31 линия № 351-ден 360-қа дейін, 32 линия № 362-ден 370-ке дейін (жұп жағы), № 361-ден 379-ға дейін (тақ жағы), 33 линия № 381-ден 390-ға дейін, "Нұр Луч": № 1-ден 68-ге дейін (жұп жағы), "Шар тас-2" № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы).
№ 404 сайлау учаскесі

Центр: село М. Туймебаева, улица А. Молдагуловой, № 14, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 19".
В границах: село М. Туймебаева, улицы: Қасенбай Нұрғазиев с № 2 по 24 (четная сторона), № 22 а, с № 1 по 29 (нечетная сторона), № 27 а, 50 Лет Победы с № 2 по 200 (четная сторона), с № 1 по 197 № 196/1, № 196/2, без номера, № 4 а, № 20 в, № 32 а, № 64 а, № 90 а, № 136 а, № 186 а, № 198 б, с № 1 по 197 (нечетная сторона), № 163/1, № 163/2, № 11 а, № 11 б, № 17 а, № 27 б, № 39 а, № 43 а, № 107 а, № 145/1 а, Ю. Гагарин с № 2 по 184 (четная сторона), № 144 а, № 150 а, № 114/2, № 4 а, с № 1 по 183 (нечетная сторона), № 101/1, № 111/1, с по 125/2, № 1 а, № 1 д, № 19 а, № 47 а, № 61 а, № 71 а, № 71 б, № 159 а, № 183 а, № 183 б, № 235 а, без номера, Совхозная с № 1 по 13 (нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, № 7 а, с № 2 по 18 (четная сторона), № 10 а, № 10 б, № 10 в, № 18 а, Космодемьянская с № 1 по 17 (четная сторона), № 1 а, № 11 а, с № 2 по 18 (четная сторона), Мира с № 1 по 11 (нечетная сторона), № 5 а, с № 2 по 12 (четная сторона), Ә. Молдағұлова с № 3 по 5, с № 11/1 по 15/8, № 21 (нечетная сторона), с № 22 по 26 (четная сторона), № 24 а, Төлеби с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), 1-Линия с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона ), 2-Линия с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Д. Конаев с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Ы. Алтынсарина с № 1 по 37 (нечетная сторона), № 3 б, № 31 б, № 45 б, с № 2 по 68 (четная сторона), Абай с № 1 по 53 (нечетная сторона), № 3 а, № 9 б, № 9 в, № 13 в, № 15 в, № 17 б, № 21 б, № 23 б, с № 2 по 34 (четная сторона), № 38 а, Клубная № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 2 д, № 2 а, № 5, № 5 а, № 4, № 3 б, № 3 а, № 5 б, № 7 а, № 7 б, № 17 г, № 1, № 7/3, с № 5, № 7, № 7/8, № 8 а, № 1/5.
Избирательный участок № 403
Центр: село М. Туймебаева, улица Алматинская, № 25, Государственное коммунальное предприятие "Врачебная амбулатория села М. Туймебаева".
В границах: село М. Туймебаева, улицы: Тәуелсіздік с № 2 по 208 (четная сторона), № 4 а, № 6 б, № 28 а, с № 1 по 207 (нечетная сторона), № 1 а, № 17 а, № 37 а, № 29 а, № 57 а, № 63 а, № 89 а, № 147 а, Алматинская с № 2 по 150 (четная сторона), № 2 г, № 6 а, № 50 а, № 58 а, № 62 а, № 86 а, № 136 а, № 136 б, с № 1 по 187 (нечетная сторона), № 5 а, № 19 в, № 21 а, № 27 а, № 49 а, Больничный переулок с № 1 по 7 (нечетная сторона), № 3 а, с № 2 по 6 (четная сторона), Аптечная № 3, № 4,5/1, № 5/2, № 7, № 9, № 13 б, № 15, № 17, Первомайская с № 1 по 55 (нечетная сторона), № 51 а, № 55 а, с № 2 по 54 (четная сторона), № 4 а, № 32 а; Потребительские кооперативы садоводческих товариществ "Ардагер-Ветеран", улицы: 1 линия с № 1 по 9, 2 линия с № 11 по 19 (нечетная сторона), с № 12 по 20 (четная сторона), 3 линия с № 32 по 60 (четная строна), с № 31 по 59 (нечетная сторона), 4 линия № 62, № 64, № 66, № 68, 5 линия № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, 6 линия № 72, № 74, 7 линия с № 76 по 90 (четная), с № 71 по 89 (нечетная сторона), 8 линия с № 92 по 110 (четная сторона), с № 91 по 109 (нечетная сторона), 9 линия с № 112 по 130 (четная сторона), с № 111 по 119 (нечетная сторона), 10 линия с № 130 по 140 (четная сторона), с № 131 по 149 (нечетная сторона), 11 линия с № 142 по 160 (четная сторона), с № 141по 149 (нечетная сторона), 12 линия с № 151 по 159 (нечетная сторона), 13 линия с № 162 по 170 (четная сторона), с № 161 по 169 (нечетная сторона), 14 линия с №172 по 180 (четная сторона), с № 171 по 179 (нечетная сторона), 15 линия с № 182 по 190 (четная сторона), с № 181 по № 189 (нечетная сторона), 16 линия с № 192 по 200 (четная сторона), с № 191 по 199 (нечетная сторона), 17 линия с № 202 по 220 (четная сторона), с № 201 по 219 (нечетная сторона), 18 линия с № 222 по 230 (четная сторона), с № 221 по 229 (нечетная сторона), 19 линия с № 232 по 240 (четная сторона), с № 231 по № 239 (нечетная сторона), 20 линия с № 242 по 250 (четная сторона), с № 241 по 249 (нечетная сторона), 21 линия с № 252 по 260 (четная сторона), с № 251 по 259 (нечетная сторона), 22 линия с № 262 по 270 (четная сторона), с № 261 по 269 (нечетная сторона), 23 линия с № 272 по 280 (четная сторона), с № 271 по 279 (нечетная сторона), 24 линия с № 282-290 (четная сторона), с № 281по 289 (нечетная сторона), 25 линия с № 292 по 300 (четная сторона), с№ 291 по 299 (нечетная сторона ), 26 линия с № 302 по 310 (четная сторона), с № 301 по 309 (нечетная сторона), 27 линия с № 312 по 320 (четная сторона), с № 311 по 319 (нечетная сторона), 28 линия с № 322 по 330 (четная сторона), с № 321 по 329 (нечетная сторона), 29 линия с № 332 по 340 (четная сторона), с № 331 по 339 (нечетная сторона), 30 линия с № 342 по 350 (четная сторона), с № 341 по 359 (нечетная сторона), 31 линия с № 352 по 360 (четная сторона), с № 351 по 359 (нечетная сторона), 32 линия с № 362 по 370 (четная сторона), с № 361 по 379 (нечетная сторона), 33 линия с № 382 по 390 (четная сторона), с № 381 по 389 (нечетная сторона). "Нұр Луч" с № 1 по 68, "Шар тас-2" с № 1 по 37 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 404

Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Алматинская көшесі, № 189 а, "№ 20 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Есім хан № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), № 10 а, № 14 а, № 34 а, № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 37 а, Қасым хан № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден- № 48 –ге дейін (жұп жағы),№ 2 а, № 16 а, С. Датұлы № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 4 а, Бейбарыс Сұлтан № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 3 а, № 5 а, № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), № 2 а, О. Жандосов № 2-ден 114 –ке дейін (жұп жағы), № 24 а, № 34 а, № 34 б, № 36 б, № 38 а, № 38 в, № 40 а, № 42 а, № 44 а, № 44 б, № 48 а, № 64 а, № 80 а, № 82 а, № 94 б, № 102 а, № 106 а, № 10 б, № 110 а, № 1-ден 125-ке дейін (тақ жағы), № 1 б, № 3 а, № 23 а, №35 в, № 37 б, № 37 в, № 39 в, № 39 б, № 43 а, № 49 а, 59 б, № 63 а, № 73 а, № 73 в, № 73 б, № 77 а, № 91 а, № 95 б, № 97 б, № 109 а, № 115/1, № 115/2, № 117/1, № 117/2, № 119/1, № 119/2, № 121/1, № 121/2, С. Мұқанов № 2-ден 118-ге дейін (жұп жағы), № 4 а, № 6 а, № 56 а, № 58 д, № 84 б, № 94 а, № 102 а, № 102 б, № 114 а, № 1-ден 115-ке дейін (тақ жағы), № 3 г, № 5 б, № 5 в, № 5 г, № 13 а, № 17 а, № 19 а, № 19 б, № 21 б, № 27 в, № 33 в, № 35 б, № 35 в, № 37 а, № 37 б, № 37 в, 41 а, № 43 а, № 45 п, № 55 б, № 55 в, № 63 а, № 65 а, № 69 б, № 77 б, № 77 в, № 85 а, № 103 а, Жұбаныш Бөрібаев № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Төлеген Тоқтаров № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), Жаңғожа батыр № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), № 36 а, 36 б, Жетісу № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 37 а, Е. Сыпатаев № 1-ден 34-ке дейін, Көкқайнар ауылы, көшелер: Алпамыс батыр № 2-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2 а, № 12 а, № 12 б, № 14 а, № 16 а, № 18 а, № 22 а, Ер Тарғын № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 9 а, Қызыл құм № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Қара құм № 1-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Қобыланды батыр № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), Салқам Жәңгір № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), Балпық би № 3-5, Қарқара № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Көк-Төбе № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 2 ден 40-қа дейін (жұп жағы), Хан Тәңірі № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Тарази № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Жандосов № 2-ден 104-ке дейін (жұп жағы), № 2 а, № 4 в, № 6 б, № 30 а, № 68 а, № 80 а, № 82 а, № 82 б, № 88 а, № 104 а, № 104 б, с 3 по 77 (тақ жағы), № 3 а, № 7 е, № 33 в, № 41 а, № 63 а, № 67 а, № 69 б, № 71 а, С. Мұқанов с № 2 по 38 (жұп жағы), № 36 а, № 36 б, № 36 в, с №1 по 53 (тақ жағы), № 3 б, № 7 а, № 15 а, №15 б, Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Жомарт", "Место под солнцем".
№ 405 сайлау учаскесі
Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Өндірістік аймағы № 314 "Жеті жол" мейрамханасы.

Центр: село М. Туймебаева, улица Алматинская, № 189 а, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 20".
В границах: село М. Туймебаев, улицы: Есім Хан с № 2 по 52 (четная сторона), № 10 а, № 14 а, № 34 а, с № 1 по 43 (нечетная сторона), № 37 а, Касым Хан с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 48 (четная сторона), № 2 а, № 16 а, С. Датұлы с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 28 (четная сторона), № 4 а, Бейбарыс Сұлтан с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 3 а, № 5 а, с № 2 по 56 (четная сторона), № 2 а, О. Жандосов с № 2 по 114 (четная сторона), № 24 а, № 34 а, № 34 б, № 36 б, № 38 а, № 38 в, № 40 а, № 42 а, № 44 а, № 44 б, № 48 а, № 64 а, № 94 б, № 102 а, № 106 а, № 108 б, № 110 а, № 80 а, № 82 а, с № 1 по 125 (нечетная сторона), № 1 б, № 3 а, № 23 а, № 35 в, № 37 б, № 37 в, № 39 в, № 39 б, № 43 а, № 49 а, № 59 б, № 63 а, № 73 а, № 73 в, № 73 б, № 77 а, № 91 а, № 95 б, № 97 б, № 109 а, № 115/1, № 115/2, № 117/1, № 117/2, № 119/1, № 119/2, № 121/1, № 121/2, С. Мұканов с № 2 по 118 (четная сторона), № 4 а, № 6 а, № 56 а, № 58 д, № 84 б, № 94 а, № 102 а, № 102 б, № 114 а, с № 1 а по 115 (нечетная сторона), № 3г, № 5 б, № 5 в, № 5 г, № 13 а, № 17 а, № 19 а, № 19 б, № 21 б, № 27 в, № 33 в, № 35 б, № 35 в, № 37 а, № 37 б, № 37 в, № 41 а, № 43 а, № 45, 55 б, № 55 в, № 63 а, № 65 а, № 69 б, № 77 б, № 77 в, № 85 а, № 103 а, Жубаныш Бөрибаев с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), Төлеген Тоқтаров с № 2 по 12 (четная сторона), с № 1 по 5 (нечетная сторона), Жаңғожа батыр с № 1 по 59 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), № 36 а, № 36 б, Жетісу с № 2 по 66 (четная сторона), с № 1 по 69 (нечетная сторона), № 37 а, Е. Сыпатаев с № 1 по 34, с. Коккайнар, улицы: Алпамыс батыр с № 2 по 27, № 2 а, № 12 а, № 12 б, № 14 а, № 16 а, № 18 а, № 22 а, Ер Таргын с № 2 по 28, № 9 а, Қызылқұм с № 1 по 19, Қарақұм с № 1 по 16, Қобыланды батыр с № 1 по 29, Салкам Жәңгір с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 72 (четная сторона), Балпык би с № 3, № 5, Қарқара с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Көк Төбе с № 1 по 41 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Хан Тәңірі с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), Тарази с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Жандосова с 2 по 104 (четная сторона), № 2 а, № 4 в, № 6 б, № 30 а, № 68 а, № 80 а, № 82 а, № 82 б, № 88 а, № 104 а, № 104 б, с 3 по 77 (нечетная сторона), № 3 а, № 7 е, № 33 в, № 41 а, № 63 а, № 67 а, № 69 б, № 71 а, С. Мұқанов с № 2 по 38 (четная сторона), № 36 а, № 36 б, № 36 в, с №1 по 53 (нечетная сторона), № 3 б, № 7 а, № 15 а, №15 б, Потребительские кооперативы садоводческих обществ "Жомарт", "Место под солнцем".
Избирательный участок № 405
Центр: село М. Туймебаева, Промзона, № 314, ресторан "Жеті жол".

Шекарасы: "Первомайские пруды" әскери қалашығы; бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Мауе" 1 линия № 1-ден 12-ге дейін.
№ 406 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкқайнар ауылы, Астана көшесі, № 2, "№ 29 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Көкқайнар ауылы, көшелер: Астана № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 3/1, № 3/2, № 3/4, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 5/5, № 15 а, № 15/1, № 15/2, № 15/3, № 15/4, № 17/1, № 17/2, № 17 а, № 19/1, № 19/2, № 53 б, № 53 в, № 67/5, № 73 а, № 75 а, № 77 а, № 79 а, № 79 б, № 81 а, № 83 а, № 83 б, № 2-ден 116-ға дейін (жұп жағы), № 46 а, № 60 а, № 62 а, № 64 а, № 82 а, Молодежная № 4-тен 24-ке дейін (жұп жағы), № 5-тен 7-ге дейін (тақ жағы), Новобережная № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 4 б, № 4 д, № 6 а, № 6 в, № 22 а, № 24 а, № 32 а, № 36 в, № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 3 а, № 7 а, № 29 а, нөмірсіз 1 үй, Восточная № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 15 б, № 17 а, № 17 б, № 25 а, № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), № 2 в, № 4 б, № 8 в, № 14 а, № 16 б, № 18 а, Новостройка № 1/1-ден 11/3-ке дейін (тақ жағы), № 4/4-тен 10/4-ке дейін (жұп жағы), Садовая № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 2-ден 40/2-ге дейін (жұп жағы), № 2 а, № 2 б, № 2 в, № 6 а, № 8 в, № 14 в, Абай № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 1 д, № 3 а, № 57 а, 3 үй нөмерсіз, № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), М. Әуезов № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 7 а, № 9 а, № 11 а, № 13 а, № 2-ден 22-ге дейін (жұп тағы), № 2 а, № 4 а, № 6 а, № 8 а, Береке № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, Ынтымақ № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Шымбұлақ № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), Медеу № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), Наурызбай батыр № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Сары Арқа № 1-ден 18-ге дейін (жұп жағы), №1-ден-ден-17-ге дейін (тақ жағы), Алатау № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Бөлек батыр № 1-ден 12-ге дейін, Бірлік № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), Әсет Найманбаев № 1, № 1 а, № 11 а, № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы); Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Тілектес", "Гулдары".
№ 407 сайлау учаскесі
Орталығы: Жәпек батыр ауылы, Абай көшесі, № 17, "№ 4 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жәпек батыр ауылы, көшелер: Абдуали Шубаев № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), 16 б, № 36 а, № 62 а, № 1/1–ден 77-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 17 а, № 29 а, № 51 а, № 77 а, М. Төлебаев № 2-ден 98-ге дейін (жұп жағы), № 2 а, № 8 а, № 12 а, № 18 а, № 18 г, № 32 а, № 36 а, № 44 а, № 58 а, № 62 а, № 90 а, № 98 а, № 98 б, № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 37 а, № 57 г, № 59 а, № 61 а, № 71 а, № 83 а, № 85 б, № 85 г, № 85 в, № 89 а, Абай № 2/1-ден 46/2-ге дейін (жұп жағы), № 22 а, № 24 а, № 22 б, № 28 а, № 1/1-ден 47/1-ге дейін (тақ жағы), № 13 а, № 17 а, № 17 б, № 17 в., № 126 а, № 142 а, № 142 б, № 142 в, № 1-ден- №41- ге дейін (тақ жағы), № 41/1, № 41/2, № 1 а, № 21 а, № 41 а; Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Нұр -Береке", "Жастар".
№ 408 сайлау учаскесі
Орталығы: Жәпек батыр ауылы, Жамбыл көшесі, № 1 а, "Жәпек батыр ауылының дәрігерлік амбулаториясы" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жәпек батыр ауылы, көшелер: Жамбыл № 1-ден -117-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 5 а, № 5/1, № 11 а, № 17 а, № 57 а, № 59 а, № 75 б, № 111/2, № 2 ден 6/1-42/2–116-ға дейін (жұп жағы), № 2 а, № 4 а, № 8 а, № 10 а, № 12 а, № 14 а, М. Мәметова № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 2 б, № 2 в, № 4 а, № 20 а, № 20 б, № 22 а, № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 3 а, № 15 а, № 17 а, № 9 а, № 25 а, № 31 а, № 37 а, М. Мақатаев № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), № 2 а, № 20 а, № 32 а, М. Әуезов № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), № 12 а, № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 7 а, № 35 б, Новостройка № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 21 а, № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Б. Момышұлы № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 6 а, № 8 а, № 14 д, № 20 а № 22 а, № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 5 а, Қ. Сәтпаев № 4-тен 48-ге дейін (жұп жағы), № 20 а, № 22 а, № 34 б, № 38 а, № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 21 а, Сүйінбай № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), № 16 а, № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 17 а, Ш. Уәлиханов № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 27 а, № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 2 А, № 28 а, Дәнеш Рақышев № 2-ден 22-ке дейін (жұп жағы), № 2 а, № 2 Б, № 8 Б, 2 үй нөмерсіз, № 3-тен 7-ге дейін (тақ жағы), № 3 а, Қорқыт ата № 2, № 7, Оңалбай Әлім көшесі № 2 -ден 108-ге дейін (жұп жағы), № 2 а, № 20 а, № 26 а, № 32 а, № 36 а, № 90 а, № 92 а, № 106 а, № 108 а, № 108 б, № 1-ден 107-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 51 а, № 53 а, № 85 а, № 99 а, № 101 а.
№ 409 сайлау учаскесі
Орталығы: Төле би ауылы, М.Мәметова көшесі № 2, "Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің "№ 37 негізгі мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Төле би, көшелер: М. Мәметова № 1, № 3, № 5-тен 16-ға дейін, Тулебаева № 1-ден 4-ке дейін (жұп жағы). Молдағұлова № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы). Набережная № 1-ден 3-ке дейін (тақ жағы), Бөлек батыр № 1, № 2, № 3 а, № 4, № 4 а, № 5, № 7, № 9, № 11. Ескелді би № 1, № 2, № 2 а, № 2 б, № 3-тен 8-ге дейін, № 8 а, № 9-дан 19-ға дейін, № 21, № 23, № 25, № 27, Ақтамберді жырау № 1а, № 2 а,№ 3 а, № 4 а, № 6 а, № 8 а, № 1-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Кенен Әзірбаев №1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Дина Нұрпейісова № 1 а, № 2, № 3, № 3 б, № 4-тен 14-ке дейін, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 32, Керей хан № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), Махмуд Қашқари № 1-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Әміре Қашаубаев № 1 а-ден 28 а-ға дейін (жұп жағы), А. Қарсақбаев № 1, № 2-ден 24-ке дейін, № 264 а; бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: "Мекен Жай"; № 97617 әскери бөлімшесінің үйлері; кірпіш зауытының жатақханасы.
№ 410 сайлау учаскесі

В границах: военный городок "Первомайские пруды"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ "Мауе", улица: 1 линия с № 1 по 12.
Избирательный участок № 406
Центр: село Коккайнар, улица Астана, № 2, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 29".
В границах: село Коккайнар, улицы: Астана с № 1 по 87 (нечетная сторона), № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 3/1, № 3/2, № 3/4, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 5/5, № 15 а, № 15/1, № 15/2, № 15/3, № 15/4, № 17/1 № 17/2, № 17 а, № 19/1, № 19,2, № 53 б, №53 в, № 67/5, № 73 а, № 75 а, № 77 а, № 79 а, № 79 б, № 81 а, № 83 а, № 83 б, с № 2 по 116 (четная сторона), № 46 а, № 60 а, № 62 а, № 64 а, № 82 а, Молодежная с № 4 по 24 (четная сторона), с № 5 по 7 (нечетная сторона), Новобережная с № 2 по 58 (четная сторона), № 4 б, № 4 д, № 6 а, № 6 в, № 22 а, № 24 а, № 32 а, № 36 в, с № 1 по 39 (нечетная сторона), № 3 а, № 7 а, № 29 а, без номера, Восточная с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 1 а, № 15 б, № 17 а, № 17 б, № 25 а, с № 2 по 80 (четная сторона), № 2 в, № 4 б, № 8 в, № 14 а, № 16 б, № 18 а, Новостройка с № 1/1 по 11/3 (нечетная сторона), с № 4/4 по 10/4 (четная сторона), Садовая с № 1 по 45 (нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, с № 2 по 40/2 (четная сторона), № 2 а, № 2 б, № 2 в, № 6 а, № 8 в, № 14 в, Абай с № 1 по 71 (нечетная сторона), № 1 д, № 3 а, № 57 а, 3 дома без номера, с № 2 по 80 (четная сторона), М. Әуезов с № 1 по 31 (нечетная сторона) , № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 7 а, № 9 а, № 11 а, № 13 а, с № 2 по 22 (четная сторона), № 2 а, № 4 а, № 6 а, № 8 а, Береке с № 2 по 16 (четная сторона), с № 1 по 13 (нечетная сторона), № 1 а, Ынтымак с № 2 по 18 (четная сторона), с № 1 по 15 (нечетная сторона), Шымбұлак с № 2 по 24 (четная сторона), с № 1 по 29 (нечетная сторона), Медеу с № 2 по 32 (четная сторона), с № 1 по 27 (нечетная сторона), Наурызбай батыр с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Сары Арқа с № 2 по 18 (четная сторона), с № 1 по 17 (нечетная сторона), Алатау с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 28 (четная сторона), Бөлек батыр с № 1 по 12, Бірлік с № 2 по 14 (четная сторона), с № 1 по 7 (нечетная сторона), Әсет Найманбаев с № 1, № 1 а, № 11 а, с № 2 по 28 (четная сторона); Потребительские кооперативы садоводческих обществ "Тілектес", "Гулдары".
Избирательный участок № 407
Центр: село Жапек батыра, улица Абая, № 17, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 4".
В границах: село Жапек батыра, улицы: Абдуали Шубаев с № 2 по 64 (четная сторона), № 16 б, № 36 а, № 62 а, с № 1/1 по 77 (нечетная сторона), № 1 а, № 17 а, № 29 а, № 51 а, № 77 а, М. Толебаева с № 2 по 98 (четная сторона), № 2 а, № 8 а, № 12 а, № 18 а, № 18 г, № 32 а, № 36 а, № 44 а, № 58 а, № 62 а, № 90 а, № 98 а, № 98 б, с № 1 по 93 (нечетная сторона), № 1 а, № 37 а, № 57 г, № 59, № 59 а, № 61 а, № 71 а, № 83 а, № 85 б, № 85 г, № 85 в, № 89 а, Абай с № 2/1 по 46/2 (четная сторона), № 22 а, № 24 а, № 22 б, № 28 а, с № 1/1 по 47/1 (нечетная сторона), № 13 а, № 17 а, № 17 б, № 17 в, № 126 а, № 142 а, № 142 б, № 142 в №1 по 41 (нечетная сторона), № 41/1, № 41/2, № 1 а, № 21 а, № 41 а, Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Нур-Береке"; "Жастар".
Избирательный участок № 408
Центр: село Жапек батыра, улица Жамбыла, № 1 а, Государственное коммунальное предприятие "Врачебная амбулатория села Жапек батыр".
В границах: село Жапек батыра, улицы: Жамбыл с № 1 по 117 (нечетная сторона), № 5/1, № 111/2, № 1 а, № 1 б, № 5 а, № 11 а, № 17 а, № 57 а, № 59 а, № 75 б, с № 2 по 116 (четная сторона), № 2 а, № 4 а, № 8 а, № 10 а, № 12 а, № 14 а, М. Маметова с № 2 по 40 (четная сторона), № 2 б, № 2 в, № 4 а, № 20 а, № 20 б, № 22 а, с № 1 по 31 (нечетная сторона), № 1 а, № 3 а, № 15 а, № 17 а, № 9 а, № 25 а, № 31 а, № 37 а, № 31 а, М. Мақатаев с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), № 2 а, № 20 а, № 32 а, М. Әуезов с № 2 по 30 (четная сторона), № 12 а, с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 7 а, № 35 б, Новостройка с № 1 по 25 (нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, № 21 а, с № 2 по 24 (четная сторона), Б. Момышұлы с № 2 по 22 (четная сторона), № 6 а, № 8 а, № 14 д, № 20 а № 22 а, с № 1 по 25 (нечетная сторона), № 5 а, Қ.Сәтпаев с № 4 по 48 (четная сторона), № 20 а, № 22 а, № 34 б, № 38 а, с № 1 по 45 (нечетная сторона), № 1 а, № 21 а, Сүйінбай с № 2 по 34 (четная сторона), № 16 а, с № 1 по 21 (нечетная сторона), № 17 а, Ш. Уалиханов с № 1 по 37 (нечетная сторона), № 27 а, с № 2 по 40 (четная сторона), № 2 А, № 28 а, Дәнеш Рақышев с № 2 по 22 (четная сторона), № 2 а, № 2 Б, № 8 Б, 2 дома без номера, с № 3 по 7 (нечетная сторона), № 3 а, Оңалбай Әлім с № 2 по 108 (четная сторона), № 1 а, № 2 а, № 26 а, № 32 а, № 36 а, № 50 а, № 90 а, № 92 а, № 106 а, № 108 а, № 108 б, с №1 по 107 (нечетная сторона), № 1 а, № 51 а, № 53 а, № 85 а, № 99 а, № 101 а.
Избирательный участок № 410

Орталығы: М. Түймебаев ауылы, 2-Линия көшесі, № 17, Ащыбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының "Күншуақ" бөбекжай-балабақшасы Мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Алматинская көшесі № 150-ден - 270-ке дейін (жұп жағы), № 189-дан - № 269 – ға дейін (тақ жағы), Тәуеліздік көшесі № 209-дан - № 263-ке дейін (тақ жағы), 50 Лет Победы көшесі № 200 - ден - № 246- ға дейін (жұп жағы), № 197-ден - № 247-ге дейін (тақ жағы), Ю. Гагарин көшесі № 184-ден - № 220–ға дейін (жұп жағы), № 185-тен - № 237-ге дейін (тақ жағы), № 183 б, № 183 в, № 235 а, Рақымжан Қошқарбаев № 2-ден - № 32-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден - 41-ге дейін (тақ жағы), Нүркен Абдиров көшесі № 1 –ден -№47–ге дейін (тақ жағы), № 2-ден -№ 42–ге дейін (тақ жағы).
№ 411 сайлау учаскесі
Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Ереванская көшесі, № 3 Г, "№ 43 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Заречная көшесі № 1-ден- № 41-ге дейін (тақ жағы), № 41/1, № 41/8, № 1 а, № 17 а, № 39 а, № 41 б, № 37 б, № 37 в, № 2-ден- № 38-ге дейін (жұп жағы), № 42/1, № 42/9, Ереванская көшесі № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 5 б, № 7 а, № 7 в, № 11 а, № 15 а, № 21 а, № 23 б, № 25 а, № 2-ден - 22-ге дейін (жұп жағы), № 4 а, № 6 а, № 8 а, № 12 а, № 14 а, № 16 а, № 18 а, № 20 б, № 22 а, № 22 в, № 2 үй нөмерсіз, Ворошилов көшесі № 1-ден - 29-ға дейін (тақ жағы), № 1 а, № 19 а, № 21 а, № 2-ден - 28-ге дейін (жұп жағы), Заводская № 1-ден - 15-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 5 а, № 15 а, № 2-ден - 16-ға дейін (жұп жағы), № 2 в, № 6 а, № 6 б, № 8 б, Набережная көшесі № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), № 2 б, № 2 д, № 4 б, № 6 а, № 6 б, № 8 б, № 10 б, № 12 а, № 12 б, № 14 б, № 16 б, № 1-ден - 47-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 31 а, № 37 а, № 45 а, Әл-Фараби көшесі № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), № 2 а, № 22 а, № 1-ден - 19-ға дейін (тақ жағы), № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 7 а, № 9 а, Өтеген батыр № 1-ден № 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 18-ге дейін (жұп жағы), Шәмші Қалдаяқов № 2-ден - 12-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден - 13-ке дейін (тақ жағы), Бел Ағаш Ата № 2-ден - 12-ге дейін (жұп жағы), № 2 г, № 4 в, № 6 в, № 8 б, № 1-ден - 11-ге дейін (тақ жағы), № 1 б, № 3 в, № 5 б, № 7 б, Қадырғали Жалайри № 1-ден - 3-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден - 14-ке дейін (жұп жағы), Қарасай батыр № 1-ден - 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 8-ге дейін (жұп жағы), Бөгенбай батыр № 1-ден - 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден - 42-ге дейін (жұп жағы), Ләззат Асанова № 1-ден - 9-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден - 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 14-ке дейін (жұп жағы), Құдыс Қожамияров 3 үй. Мәлік Ғабдуллин № 2-ден - 6-ға дейін, Әсет Бейсеуов № 5-тен - № 37-ге дейін (тақ жағы), № 2 -ден - 18-ге дейін (жұп жағы), 1-Линия № 5-тен - 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден - 80-ге дейін (жұп жағы), 2-Линия № 1 –ден - 55-ке дейін (тақ жағы), № 2 -ден № 56 –дейін (жұп жағы), 3-Линия № 1-ден - 61-ге дейін (тақ жағы), № 2 –ден - 54-ке дейін (жұп жағы), 4-Линия № 1-ден – 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 62-ге дейін (жұп жағы), 5-Линия № 1-ден - 3-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден – 62-ге дейін (жұп жағы), 6-Линия № 1, № 2-ден - 4-ке дейін (жұп жағы), 7 - Линия № 2-ден - 34-ке дейін (жұп жағы), 8-Линия № 1-ден - 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден - 30-ға дейін (жұп жағы), 9-Линия № 1-ден - 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден - 26-ға дейін (жұп жағы), 10-Линия № 1-ден – 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден - 28-ге дейін (жұп жағы), 11-Линия № 1-ден - 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден - 28-ге дейін (жұп жағы), 12-Линия № 1-ден - 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 24-ке дейін (жұп жағы); Қ. Жалайри № 1-ден – 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 78-ге дейін (жұп жағы); Бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: "Алмагүл", "Жағажай".
№ 412 сайлау учаскесі

Центр: село М. Туймебаева, улица 2-Линия, № 17, Государственное казенное предприятие ясли-сад "Күншуақ" аппарата акима Ащыбулакского сельского округа.
В границах: село М. Туймебаев улицы: Алматинская с № 150-270 (четная сторона), с № 189 по № 269 (нечетная сторона), Тәуеліздік с № 209 по № 263 (нечетная сторона), 50 Лет Победы с № 200 по № 246 (четная сторона), с № 197 по № 247 (нечетная сторона), Ю. Гагарина с № 184 по № 220 (четная сторона), с № 185 по № 237 (нечетная сторона), № 183 б, № 183 в, Рақымжан Қошқарбаев с № 2 по 32 (четная сторона), с № 1 по 41 (нечетная сторона), Нүркен Абдиров с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона).
Избирательный участок № 411
Центр: село М. Туймебаева, улица Ереванская, № 3 Г, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 43".
В границах: село М. Туймебаева,улицы: Заречная с № 1 по № 41 (нечетная сторона, № 41/1, № 41/8, № 1 а, № 17 а, № 39 а, № 41 б, № 37 б, № 37 в, с № 2 по № 38 (четная сторона), № 42/1 по № 42/9, Ереванская с № 1 по 25 (нечетная сторона), № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 5 б, № 7 а, № 7 в, № 11 а, № 15 а, № 21 а, № 23 б, № 25 а, с № 2 по 22 (четная сторона), № 4 а, № 6 а, № 8 а, № 12 а, № 14 а, № 16 а, № 18 а, № 20 б, № 22 а, № 22 б, № 22 в, № 2 дома без номера, Ворошилов с № 1 по 29 (нечетная сторона), № 1 а, № 19 а, № 21 а, с № 2 по 28 (четная сторона), Заводская с № 1 по 15 ( нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 5 а, № 15 а, с № 2 по 16 (четная сторона), № 2 в, № 6 а, № 6 б, № 8 б, Набережная с № 2 по 16 (четная сторона), № 2 б, № 2 д, № 4 б, № 6 а, № 6 б, № 8 б, № 10 б, № 12 а, № 12 б, № 14 б, № 16 б, с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, № 31 а, № 37 а, № 45 а, Әл-Фараби с № 2 по 14 (четная сторона), № 2 а, № 22 а, с № 1 по 19 (нечетная сторона), № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 7 а, № 9 а, Өтеген батыр с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по № 18 (четная сторона), Шәмші Қалдаяқов с № 2 по 12 (четная сторона), с № 1 по № 13 (нечетная сторона), Бел Ағаш Ата с № 2 по 12 (четная сторона), № 2 г, № 4 в, № 6 в, № 8 б, с № 1 по 11 (нечетная сторона), № 1 б, № 3 в, № 5 б, № 7 б, Кадырғали Жалайри с № 1 по 3 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Қарасай батыр с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона), Бөгенбай батыр с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Ләззат Асанова с № 1 по 9, Қабанбай батыр с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Мира с № 1 по 5 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Кұдыс Қожамияров 3 дома, Мәлік Ғабдуллин с № 2 по 6, Әсет Бейсеуова с 1 по №37 (нечетная сторона), с № 2 по № 18 (четная сторона), 1-Линия с №5 по № 65 (нечетная сторона), с № 2 по № 80 (четная сторона), 2-Линия с № 1 по № 55 (нечетная сторона), с № 2 по № 56 (четная сторона), 3-Линия с № 1 по № 61 (нечетная сторона), с № 2 по № 54 (четная сторона), 4- Линия с № 1 по № 7 (нечетная сторона), с № 2 по № 62 (четная сторона), 5-Линия с № 1-по № 3 (нечетная сторона), с № 2 по № 62 (четная сторона), 6- Линия № 1, с № 2-4 (четная сторона), 7-Линия с № 2 по № 34 (четная сторона), 8-Линия с№ 1 по № 33 (нечетная сторона), с № 2 по № 30 (четная сторона), № 9 Линия с № 1 по № 29 (нечетная сторона), с № 2 по № 26 (четная сторона), 10-Линия с № 1 по № 29 (нечетная сторона), с № 2 по № 28 (четная сторона), 11-Линия с № 1 по № 29 (нечетная сторона), с № 2 по № 28 (четная сторона), 12-Линия с № 1 по № 27 (нечетная сторона), с № 2 по № 24 (четная сторона); Қ.Жалайри с № 1 по № 71 (нечетная сторона), с № 2 по № 78 (четная сторона); Потребительский кооператив садовоческих товарищиств: "Алмагуль", "Жағажай".
Избирательный участок № 412

Орталығы: Жапек батыр ауылы, Алтаев көшесі, № 138 а, "№ 36 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат.
Шекарасы: Жапек батыр ауылы, көшелер: Оқас Қожанов көшесі № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 4 а, № 8 а, № 12 б, № 20 б, № 24 б, № 1-ден - 35-ке дейін (тақ жағы), № 3 а, № 5 а, № 5 б, № 7 б, № 9 а, № 31 а, Ахмет Жылқыбеков № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 8 а, № 10 а, № 1-ден - 41-ге дейін (тақ жағы), № 41/1, № 41/2, № 1 а, № 21 а, № 41 а, Қ. Алтаев № 1-ден - 167-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 9 а, № 21 а, № 41 а, № 53 а, № 73 б, № 73 а, № 107 а, № 115 а, № 2-ден 142-ге дейін (жұп жағы), № 2 а, № 2 б, № 8 а, № 8 б, № 22 а, № 124 а, № 126 а, № 142 а, № 142 б, № 142 в, Абдуали Шубаев № 79-дан 149-ға дейін (тақ жағы), № 3 а, № 5 а, № 5 б, № 11 б, № 79 а, № 89 а, № 103 а, № 107 а, № 109 а, № 109 б, № 113 а, № 113 б, № 113/1, № 113/2, № 115 а, № 115 б, № 117/1, № 117/2, № 119 а, № 119 б, № 119/1, № 119/2, № 119/3, № 121 а, № 121 д, № 125 а, № 130 в, № 134 в/1, № 64-тен - 124-ке дейін (жұп жағы), № 8 а, № 12 а, № 120 а, № 120 г, № 122, № 122 в , № 122 б, № 122 г, № 122 д, № 130 в, № 134 в, М. Төлебаев көшесі; № 100-ден - 130 а-ға дейін (жұп жағы), № 100 а, № 10 в, № 12 б, № 106 а, № 108 а, № 112 а, № 114 а, № 116 б, № 120 а, № 124 а, № 130 а, № 130 б, № 146/2, № 93 а-дан - 119-ға дейін (тақ жағы), № 93 а, № 101 а, № 105 а, №109 а, № 111 а, № 111 г, № 113 а, №115 а, № 115 б, № 117 а, № 119 а, № 119 б, № 119 в, № 119 д, № 129 а, Прудхозная № 2-ден - 48-ке дейін (жұп жағы), № 2 а, № 4 а, № 4 б, № 4 в, № 18 а, № 24 а, № 24 б, № 46 б, № 1-ден - 47-ге дейін (тақ жағы), № 11 а, № 15 а, № 17 г, Озерная № 2/1-ден - 8/2-ге дейін (жұп жағы), № 1/1 -ден № 7/2-ге дейінгі (тақ жағы); Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Южный" № 1-ден - 16-ға дейін, "Пруды" № 1-ден - 20-ға дейін, "Бодрость" № 1-ден - 22-ге дейін, "Айдын" № 1-ден - 5-ке дейін, "Виктория" № 1-ден - 28-ге дейін, "Алмагуль-Д" № 1-ден - 25-ке дейін, "Металлург" № 1-ден - 32-ге дейін, "Южный-1" № 1-ден - 7-ге дейін, "Первомайский рай" № 1-ден - 13-ке дейін, "Береке".
№ 413 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкқайнар ауылы, Байтерек көшесі, № 97 а, "№ 44 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Көкқайнар ауылы, көшелер: Бәйтерек № 1-ден 151-ге дейін (тақ жағы), № 3 а, № 13 б, № 29 б, № 37 б, № 47 а/2, № 49/1, № 49/2, № 51/1, № 51/2, № 69/1, № 69/2, № 79/1, № 79/2, № 79/3, № 83/1, № 83/2, № 89г, № 89 д, № 89/1, № 89/2, № 89/3, № 91 а, № 93 а, № 93 б, № 95 б, № 97 а, № 97 б, № 97 в, № 105 а, № 111 а, № 121 а, № 129 а, № 2-ден - 124-ке дейін (жұп жағы), № 20 а, № 20 б, № 26 а, № 40 а, № 44 а, № 74/1, № 74/2, № 76 а, № 76 б, № 76/2, № 86 а, № 86 ж, № 92 б, № 100 а, № 108 а, № 108 б, Строительная № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 8 а, № 18 а, № 22 а, № 58 а, № 1-ден - 31-ге дейін (тақ жағы), Банная № 1-ден - 7-ге дейін, № 2 а, Цветочная № 1-ден - 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден - 6-ға дейін (жұп жағы), № 2 а, Атырау № 69, № 71, № 73, № 75 а, № 79, № 81, № 83, № 89, № 89 в, Бау бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Жарқын жастар" № 1-ден - 30-ға дейін, "Береке" № 1-ден - 12-ге дейін, "Ветеран" № 1-ден - 22-ге дейін, "Ақжол" № 1-ден - 19-ға дейін, "Место под солнцем-2" № 1-ден - 28-ге дейін, "Болашақ" № 1-ден - 12-ге дейін, "Батыр", "Нұр Атакент", "Шар тас", "Генофонд", "Юрист", "Нариман" , "Нариман-2".
№ 414 сайлау учаскесі

Центр:село Жапек батыра, улица Алтаева, № 138 а, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 36", левое крыло.
В границах: село Жапек батыра, улицы: Оқас Қожанов с № 2 по 24 (четная сторона), № 4 а, № 8 а, № 12 б, № 20 б, № 24 б, с № 1 по 35 (нечетная сторона), № 3 а, № 5 а, № 5 б, № 7 б, № 9 а, № 31 а, Ахмет Жылқыбеков с № 2 по 22 (четная сторона), № 8 а, № 10 а, с № 1 по 41 (нечетная сторона), № 41/1, № 41/2, № 1 а, № 21 а, № 41 а, Қ. Алтаев с № 1 по 167 (нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, № 9 а, № 21 а, № 41 а, № 53 а, № 73 б, № 73 а, № 107 а, № 115 а, с № 2 по 142 (четная сторона), № 2 а, № 2 б, № 8 а, № 8 б, № 22 а, № 124 а, № 126 а, № 142 а, № 142 б, № 142 в, Прудхозная с № 2 по 48 (четная сторона), № 2 а, № 4 а, № 4 б, № 4 в, № 18 а, № 24 а, № 24 б, № 46 б, с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 11 а, № 15 а, № 17 г, Озерная с № 2/1 по 8/2 (нечетная сторона), с № 1/1 по 7/2 (нечетная сторона); Абдуали Шубаев с № 79 по 149 (нечетная сторона), № 3 а, № а , № 5 б, № 11 б, № 79 а, № 89 а, № 103 а, № 107 а, № 109 а, № 109 б, № 113 а, № 113 б, № 113/1, № 113/2 № 115 а, № 115 б, № 117/1, № 117/2, № 119 а, № 119 б, № 119/1, № 119/2, №119/3, № 121 а, № 121 д, № 125 а, № 130 в, № 134 в/1 с № 64 по 124 (четная сторона), № 8 а, № 12 а № 120 а, № 120 г, № 122, № 122 в, № 122 б, № 122 г, № 122 д, № 130 в, № 134 в, М. Төлебаев с № 100 по 130 а (четная строна), № 100 а, № 10 в, № 12 б, № 106 а, № 108 а, № 112 а, № 114 а, № 116 б, № 120 а, № 124 а, № 130 а, № 130 б, № 146/2, с № 93 а по 119 (нечетная сторона), № 93 а, № 101 а, № 105 а, № 109 а, № 111 а, № 111 г, № 113 а, № 115 а, № 115 б, № 117 а, № 119 а, № 119 б, № 119 в, № 119 д, № 129 а; Потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Южный" с № 1 по 16, "Пруды" с № 1 по 20, "Бодрость" с № 1 по 22, "Айдын" с № 1 по 5, "Виктория" с № 1 по 28, "Алмагуль-Д" с № 1 по 25, "Металлург" с № 1 по 32, "Южный-1" с № 1 по 7, "Первомайский рай" с № 1 по 13; "Береке".
Избирательный участок № 413
Центр: село Коккайнар, улица Байтерек, № 97 а, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 44".
В границах: село Коккайнар, улицы: Бәйтерек с № 1 по 151 (нечетная сторона), № 3 а, № 13 б, № 29 б, № 37 б, № 39 а, № 47 а/2, № 49/1, № 49/2, № 51/1, № 51/2, № 69/1, № 69/2, № 79/1, № 79/2, № 79/3, № 83/1, № 83/2, № 89 г, № 89 д, № 89/1, № 89/2, № 89/3, № 91 а, № 93 а, № 93 б, № 95 б, № 97 а, № 97 б, № 97 в, № 105 а, № 111 а, № 121 а, № 129 а, с № 2 по 124 (четная), № 20 а, № 20 б, № 26 а, № 40 а, № 44 а, № 74/1, № 74/2, № 76 а, № 76 б, № 76/2, № 78 а, № 78 а, № 82/1, № 82/2, № 86 а, № 86 ж, № 92 б, № 100 а, № 108 а, № 108 б, Строительная с № 2 по 58 (четная сторона), № 8 а, № 18 а, № 22 а, № 58 а, с № 1 по 31 (нечетная сторона), Банная с № 1по 7, № 2а, Цветочная с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), № 2 а, Атырау № 69, № 71, № 73, № 75 а, № 79, № 81, № 83, № 89, № 89 в, Потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Жаркын жастар" с № 1 по 30, "Береке" с № 1 по 12, "Ветеран" с № 1 по 22, "Акжол" с № 1 по 19, "Место под солнцем-2" с № 1 по 28, "Болашак" с № 1 по 12, "Батыр", "Нұр-Атакент", "Шар-Тас", "Генофонд", "Юрист", "Нариман", "Нариман-2".
Избирательный участок № 414

Орталығы: Чапаев ауылы, 3 ықшам ауданы №13, "Іле ауданы әкімінің Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны.
Шекарасы: Чапаев ауылы, көшелер: Чапаев № 1-ден 29-ға дейін, Мир № 1, № 1 а, № 2-ден 23-ке дейін, № 25 а, № 25-тен 34-ке дейін, № 27 а, № 35/1-ден 35/4-ке дейін, № 35/7, № 36, № 36 а, № 37 а, № 37/1, 37/2, № 38, № 40, № 41, № 41 а, Абай № 1/1-ден 1/4-ке дейін, № 2/1-ден 2/4-ке дейін, № 3/1-ден 3/4-ке дейін, № 4/1-ден 4/4-ке дейін, № 5-тен 10-ға дейін, № 11/1, № 11/2, № 12, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 15 а, № 15 б, № 15-тен 17-ге дейін, № 18/1, № 18/2, № 19-дан 28-ге дейін, № 29/1, № 29/2, № 30, № 31/1-ден 31/4-ке дейін, № 32/1-ден 32/4-ке дейін, № 33/1-ден 33/4-ке дейін, № 34/1-ден 34/4-ке дейін, № 35/1-ден 35/3-ке дейін, № 37/1, № 37/2, № 38, № 39/1, № 39/2, № 40/1, № 40/2, № 41, № 41 а, № 42/1, № 42/2, Наурыз № 1, № 2, № 3, № 4/1-ден 4/4-ке дейін, № 5, № 6/1-ден 6/4-ке дейін, № 7-ден 11-ге дейін, № 12/1-ден 12/4-ке дейін, № 13/1-ден 13/3-ке дейін, Атамекен № 1/1-ден 1/6-ға дейін, № 2, № 2а, № 2/1-ден 2/6-ға дейін, № 3/1а, № 3/1-ден 3/13-ке дейін, № 3/2, № 4, № 4 а, № 4 б, № 5, № 7, № 12-ден 17-ге дейін, № 19, № 21, Ардагер № 1/1-ден 1/4-ке дейін, № 2/1-ден 2/4-ке дейін, № 3-тен 5-ке дейін, № 6/1-ден 6/4-ке дейін, № 26/1-ден 26/13-ке дейін, № 26 б, Жетісу № 1-ден 23-ке дейін, № 2 а, № 23 а, Арал № 1-ден 12-ге дейін, № 14, № 15, № 21-ден 24-ке дейін, № 30, № 36, № 38, № 40, № 46, № 48, Жұмбақтас № 1 а, № 2, № 2 а, № 4/1-ден 4/3-ке дейін, № 5/1,№ 5/2, № 6-дан 13-ке дейін, № 15/1-ден 15/3-ке дейін, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24, № 27, № 29, № 30, № 32, № 36, № 38 а, № 39, № 45, № 49-дан 52-ге дейін, № 55, № 57, № 63, № 65, № 68, № 69, № 72,№ 76, № 78, № 78 а, № 82, № 86, № 96, № 100, № 101, № 105, № 111, Құлагер № 1, № 1 а, № 2-ден 9-ға дейін, № 9 а, № 10, № 11, № 11 а, № 12, № 12 а, № 13 а, № 14, № 14 а, № 15-тен 18-ге дейін,№ 20, № 21 а, № 27, Көктем № 1-ден 6-ға дейін, № 2 а, Өркен № 1-ден 4-ке дейін, № 9, Алтын Дән № 1-ден 5-ке дейін, № 8, № 9, № 11, № 13-тен 19-ға дейін, № 29, Самұрық № 2, № 3, № 4 а, № 5-тен 7-ге дейін, № 9-дан 12-ге дейін, № 12 а, № 13-тен 15-ке дейін, № 17, № 20, № 24, № 25, № 27, № 30-дан 33-ке дейін, № 43, № 45-тен 47-ге дейін, № 49, Тәуелсіздік № 7, № 9, № 11, № 27, № 29, № 33,№ 35, № 41, Жастар № 2, № 6, № 14, № 15, № 17-ден 20-ға дейін, № 22, № 24, № 25, № 27, № 31, № 33, № 35, № 37, Ынтымақ № 1 а, № 2-ден 4-ке дейін, № 6, № 8, № 15, № 18 а, № 24, Достық № 3, Алатау № 1-ден 3-ке дейін, № 5, № 7, № 9, № 9 а, № 13, № 19, № 27, № 29, № 31, № 33, Ақ бұлақ № 1, № 4, № 8, № 10, № 18, Шұғыла № 1-ден 5-ке дейін, № 7-ден 10-ға дейін, № 12, № 13, № 15-тен 18-ге дейін, № 20-дан 22-ге дейін, № 24, № 27-ден 29-ға дейін, № 31, № 32, № 38-ден 40-қа дейін, № 43, № 44, Тың Дала № 2-ден № 4-ке дейін, № 4 а, № 5, № 8, № 10-нан 16-ға дейін, № 18, № 18 а, № 21, Рахат № 3, Самал № 5, Қайнар № 1; 3 шағын ауданы № 4-тен 10-ға дейін.
№ 415 сайлау учаскесі

Центр: село Чапаево, 3 микрорайон № 13, государственное коммунальное казенное предприятие "Районный дом культуры акима Илийского района".
В границах: село Чапаево, улицы:Чапаево с № 1 по 29, Мира № 1, № 1 а, с № 2 по 23, № 25 а, с № 25 по 34, № 27 а, с № 35/1 по 35/4, № 35/7, № 36, № 36 а, № 37 а, № 37/1, 37/2, № 38, № 40, № 41, № 41 а,Абая с №1/1 по 1/4, с № 2/1 по 2/4, с №3/1 по 3/4, с № 4/1 по 4/4, с № 5 по 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15 а, 15 б, с №15 по 17, 18/1, 18/2, с № 19 по 28, 29/1, 29/2, 30, с № 31/1 по 31/4, с № 32/1 по 32/4, с № 33/1 по 33/4, с № 34/1 по 34/4, с № 35/1 по 35/3, № 37/1, № 37/2, № 38, № 39/1, № 39/2, № 40/1, № 40/2, № 41, № 41 а, № 42/1, № 42/2, Наурыз № 1, № 2, № 3, с № 4/1 по 4/4, № 5, с № 6/1 по 6/4, с № 7 по 11, с № 12/1 по 12/4, с № 13/1 по 13/3, Атамекен с № 1/1 по 1/6, № 2, № 2 а, с № 2/1 по 2/6, № 3/1 а, с № 3/1 по 3/13, № 3/2, № 4, № 4а, № 4 б, № 5, № 7, с № 12 по 17, № 19, № 21, Ардагер с № 1/1 по 1/4, с № 2/1 по 2/4, с № 3 по 5, с № 6/1 по 6/4, с № 26/1 по 26/13, № 26 б, Жетісу с № 1 по 23, № 2 а, № 23 а, Арал с № 1 по 12, № 14, № 15,с № 21 по 24, № 30, № 36, № 38, № 40, № 46, № 48, Жұмбақтас № 1 а, № 2, № 2 а, с № 4/1 по 4/3, № 5/1, № 5/2, с № 6 по 13,с № 15/1 по 15/3, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24, № 25, № 29, № 30, № 32, № 36, № 38 а, № 39, № 45, с № 49 по 52, № 55, № 57, № 63, № 65, № 68, № 69, № 72, № 76, № 78, № 78 а, № 82, № 86, № 96, № 100, № 101, № 105, № 111, Құлагер № 1, № 1 а,с № 2 по 9, № 9 а, № 10, № 11, № 11 а, № 12, № 12 а, № 13 а, № 14, № 14 а, с № 15 по 18, № 20, № 21 а, № 27, Көктем с № 1 по 6, № 2 а, Өркен с № 1 по 4, № 9, Алтын Дән с № 1 по 5, № 8, № 9, № 11, с № 13 по 19, № 29, Самұрық № 2, № 3, № 4 а, с № 5 по 7, с № 9 по 12, № 12 а, с № 13 по 15, № 17, № 20, № 24, № 25, № 27, с № 30 по 33, № 43, с № 45 по 47, № 49, Тауелсіздік № 7, № 9, № 11, № 27, № 29, № 33, № 35, № 41, Жастар № 2, № 6, № 14, № 15, с № 17 по 20, № 22, № 24, № 25, № 27, № 31, № 33, № 35, № 37, Ынтымақ № 1 а, с № 2 по 4, № 6, № 8, № 15,№ 18а, № 24, Достық № 3, Алатау с № 1 по 3, № 5, № 7, № 9, № 9 а, № 13, № 19, № 27, № 29, № 31, № 33, ақ бұлақ № 1, № 4, № 8, № 10, № 18, Шұғыла с № 1 по 5, с № 7 по 10, № 12, № 13, с № 15 по 18, с № 20 по 22, № 24, с № 27 по 29, № 31, № 32, с № 38 по 40, № 43, № 44, Тың Дала с № 2 по 4, № 4 а, № 5, № 8, с № 10 по 16, № 18, № 18 а, № 21, Рахат № 3, Самал № 5, Кайнар № 1; микрорайон 3 с № 4 по 10;
Избирательный участок № 415

Орталығы: Чапаев ауылы, 2 ықшам ауданы № 1, "Іле ауданының Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "№10 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Чапаев ауылы, көшелер: Абай № 44 а, № 46, № 46 а, № 47/1-ден 47/7-ге дейін, № 48-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Жамбыл № 1-ден 6-ға дейін, № 8-ден 28-ге дейін, № 13 а, № 30, № 32, № 34 а, № 34 б, № 34/3, № 36, 30 лет Победы № 1-ден 23-ке дейін, № 3 а, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 33 а, № 34, Алтай № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 15/1, № 15/2, № 16/2, № 18, № 19, № 22-ден 30-ға дейін, № 32, № 33, № 50, Юбилейная № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11, № 12 а, № 12-ден 14-ке дейін, № 14 а, № 15-тен 22-ге дейін, № 24-тен 33-ке дейін, Гагарин № 1-ден 6-ға дейін, № 8, № 17-ден 22-ге дейін, № 24-тен 64-ке дейін, № 36 а, № 41 а, № 42 а, № 60 а, Құрманғазы № 1-ден 46-ға дейін, № 8 а, № 14 а, Бәйтерек №1-ден 8-ге дейін, № 11-ден 13-ке дейін, № 15, № 17, № 17 а, № 18, № 20, № 21, № 24, № 28, № 28 а, № 29, № 30, № 30 а, № 31-ден 38-ге дейін, №37 а, № 40, № 41 а, № 42 б, № 43-тен 47-ге дейін, Ақниет № 1-ден 15-ке дейін, № 26, № 61, № 182, Сарыарқа № 1-ден 13-ге дейін, Мәлік Ғабдуллин № 1-ден 20-ға дейін, № 7 а, Қабанбай Батыр № 1-ден 21-ға дейін, № 21/1, № 21/2, № 22, № 23/1, № 23/2, № 24, № 25/1, № 25/2, № 26, № 27/1, № 27/2, № 28, № 29/1, № 29/2, № 30-дан 38-ге дейін, Сүйінбай № 1-ден 39-ға дейін, № 14 а, Ескелді би № 1-ден 27-ге дейін, № 2 а, № 4 а, № 6 а, № 8 а, № 10 б, Маусым № 1-ден 6-ға дейін, № 1 г, № 2 в,№ 2 г, № 10-нан 20-ға дейін, № 22, № 24, № 26, Болашақ № 1 а, № 2, № 4, № 5, № 6; 1 шағын ауданы № 1-ден 13-ке дейін, 2 шағын ауданы № 4-тен 12-ге дейін, № 14 а, № 15 а.
№ 416 сайлау учаскесі
Орталығы: Чапаев ауылы, Гагарин көшесі, нөмірсіз, Іле ауданы әкімінің мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны "Гнездышко" балабақшасы.
Шекарасы: Чапаев ауылы, көшелер: Ш. Уалиханов № 1-ден 47-ге дейін, № 27 а, № 40 а, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 65 а, № 67, № 69, Илийский № 1-ден 36-ға дейін, № 1 а, № 2 а, № 16 а, Целинный № 1-ден 60-қа дейін, № 1 а, № 2 а, № 14 а, № 23 а, № 25 а, № 26 а, № 29 а, № 31 а, № 48 а, № 60 а, № 62, № 64, К. Цеткин № 1-ден 64-ке дейін, № 2 а, № 25 а, Жібек Жолы № 1, № 2/1, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6 а, № 6/1, № 6/2, № 6-дан 71-ге дейін, № 11 а, № 21 а, № 39 а, № 47 а, № 73; "Доскеев" шағын ауданы: № 1-ден 24-ке дейін, № 25/1, № 25/2, № 26-дан 28-ге дейін, № 29/1, № 29/2, № 30-дан 35-ке дейін, № 36/1, № 36/2, № 37/1-ден 37/3-ке дейін, № 38, № 39, № 41-ден 44-ке дейін, № 45/1, № 45/2, №45 а, № 46, № 46 а, № 47, № 48, № 48 а, № 49-дан 57-ге дейін, № 58 а, № 58/1, № 58/2, № 59/1, № 59/2, № 60/1, № 60/2, № 61, № 62/1, № 62/2, № 63/1, № 63/2, № 64-тен 66-ға дейін, № 67/1, № 67/2, № 68-ден 71-ге дейін, № 72 а, № 72 б, № 72 в, № 73-тен 117-ге дейін, № 78 а, № 81 а, № 99 а, № 120-дан 131-ге дейін, № 125 а, № 131 а, № 133, № 133 а, № 133 б, № 134, № 140, № 142, № 144 а, № 145 а, № 147, № 147 а, № 148, № 150, №156, № 157, бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Черемушки", "Виктория", "Дружба", "Көктем".
№ 417 сайлау учаскесі

Центр: село Чапаево, 2 микрорайон № 1, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 10" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Чапаево, улицы: Абай № 44 а, № 46, № 46 а, с № 47/1 по 47/7, с № 48 по 82 (четная сторона), Жамбыл с № 1 по 6, с № 8 по 28, № 13 а, № 30, № 32, № 34 а, № 34 б, № 34/3, № 36, 30 лет Победы с № 1 по 23, № 3 а, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 33 а, № 34, Алтай № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 15/1, № 15/2, № 16/2, № 18, № 19, с № 22 по 30, № 32, № 33, № 50, Юбилейная №1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11, № 12 а, с № 12 по 14, № 14 а, с № 15 по 22, с № 24 по 33, Гагарина с № 1 по 6, № 8, с № 17 по 22, с № 24 по 64, № 36 а, № 41 а, № 42 а, № 60 а, Құрманғазы с № 1 по 46, № 8 а, № 14а, Бәйтерек с № 1 по 8, с № 11 по 13, №15, №17, № 17 а, № 18, № 20, №21, № 24, № 28, № 28 а, № 29, № 30, № 30 а, с № 31 по 38, №37 а, № 40, № 41 а, № 42 б, с № 43 по 47, Ақниет с № 1 по 15, № 26, № 61, № 182, Сарыарқа с № 1 по 13, Мәлік Ғабдуллин с № 1 по 20, № 7 а, Қабанбай Батыр с № 1 по 21, № 21/1, № 21/2, № 22, № 23/1, № 23/2, № 24, № 25/1, № 25/2, № 26, № 27/1, № 27/2, № 28, № 29/1, № 29/2, с № 30 по 38, Сүйінбай с № 1 по 39, № 14 а, Ескелді би с № 1 по 27, № 2 а, № 4 а, № 6 а, № 8 а, № 10 б, Маусым с № 1 по 6, № 1 г, № 2 в, № 2 г, с № 10 по 20, № 22, № 24, № 26, Болашақ № 1 а, № 2, № 4, № 5, № 6; микрорайон 1 с № 1 по 13, микрорайон 2 с № 4 по 12, № 14 а, № 15 а;
Избирательный участок № 416
Центр: село Чапаево, улица Гагарина без номера, государственное казенное предприятие "Детский сад "Гнездышко" акима Илийского района".
В границах: село Чапаево, улицы: Ш. Уалиханов с № 1 по 47, № 27 а, № 40 а, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 65 а, № 67, № 69, Илийская с № 1 по 36, № 1 а, № 2 а, № 16 а, Целинная с № 1 по 60, № 1 а, № 2 а, № 14 а, № 23 а, № 25 а, № 26 а, № 29 а, № 31 а, № 48 а, № 60 а, № 62, № 64, К. Цеткина с № 1 по 64, № 2 а, № 25 а, Жібек Жолы № 1, № 2/1, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6 а, № 6/1, № 6/2, с № 6 по 71, № 11 а, № 21 а, № 39 а, № 47 а, № 73, микрорайон Доскеев с № 1 по 24, № 25/1, № 25/2, с № 26 по 28, № 29/1, № 29/2, с № 30 по 35, № 36/1, № 36/2, с № 37/1 по 37/3, № 38, № 39, с № 41 по 44, № 45/1, № 45/2, № 45 а, № 46, № 46 а, № 47, № 48, № 48 а, с № 49 по 57, № 58 а, № 58/1, № 58/2, № 59/1, № 59/2, № 60/1, № 60/2, № 61, № 62/1, № 62/2, № 63/1, № 63/2, с № 64 по 66, № 67/1, № 67/2, с № 68 по 71, № 72 а, № 72 б, № 72 в, с № 73 по 117, № 78 а, № 81 а, № 99 а, с № 120 по 131, № 125 а, № 131 а, № 133, № 133 а, № 133 б, № 134, № 140, № 142, №144 а, № 145 а, № 147, № 147 а, № 148, № 150, № 156, № 157, потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Черемушки", "Виктория", "Дружба", "Коктем".
Избирательный участок № 417

Орталығы: Ақши ауылы, Д.Қонаев көшесі № 18, "Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің "№ 8 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Ақши ауылы, көшелер: Т. Бокин № 1/1, № 2/1, № 2/2, № 4/1, № 4/2, № 5-тен 19-ға дейін, № 21/1, № 21/2, № 22 а, № 24 а/2, № 26, № 27, № 29, № 31-ден 36-ға дейін, № 37/1, № 37/2, № 37 а, № 37 а/2, № 37 б/1, № 39, № 39 а, № 39 б, № 42 а, № 42 б, № 44-тен 49-ға дейін, № 50/1, № 50/2, № 51, № 52, № 53, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 71, № 72, Т. Рысқұлов № 1/1, № 1/2, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 10, № 10 а, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 12, № 13/1, № 13/2, № 14, № 15/1, № 15/2 № 16, № 17/1, № 17/2, № 19/1, № 20, № 21/1, № 21/2, № 23/1, № 23/2, № 25/1, № 25/2, № 27 а/1, № 27 а/2, № 27/1, № 27/2, № 29 а, № 29/1, № 29/2, № 30/1, № 30/2, № 31/1, № 31/2, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 32/4, № 34/1, № 34/2, № 34/3, № 36/1, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 36/5, № 38/1, № 38/2, № 40/1, № 40/2, № 40/3, № 42/1, № 42/2, № 43, № 44/1, № 44/2, № 45, № 46, № 47, № 49/1, № 49/3, № 50, № 51, № 53/1, № 53/2, № 54, № 55/1, № 55/2, № 56, Қ. Досанов № 3/1, № 3/2, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 13 а, № 13 б, № 15, № 17, № 21, Шәкәрім № 1, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12, Сүйінбай № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/2, № 7/3, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12, № 12 а, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15 а, № 16, № 18, № 20, № 22, Желтоқсан № 1/1, № 1/2, № 1 а, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6/4, № 7, № 8/1, № 8/2, № 8/3, № 8/4, № 10 а/1, № 10/2, № 11 а, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14/1, № 14/2, № 15 а, № 16/1, № 17, № 18/1, № 18/2, № 18/3, № 20/1, № 20/2, № 21, № 21 а, № 22, № 23, № 23 а, № 24, № 25/1, № 25/2, № 27, № 29, № 31, № 33, № 33/1, № 33/2, № 35, № 39, Төле би № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 12/1, № 12/2, № 14/1, № 14/2, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 23, № 24, № 26, № 27, № 29, № 45, № 54, Сырым Датұлы № 1, № 2/1, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11/1, № 12/1, № 12/2, № 13, № 13 а, № 14/1, № 14/2, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 21, № 22, № 23, № 26, Қ. Рысқұлбеков № 1/1, № 1/2, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8 а/1, № 8/2, № 9, № 10/1, № 10/2, № 10 а/1, № 10 а/2, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15/2, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 18/1, № 18/2, Қазбек бек № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4, № 4 а/1, № 4 а/2,№ 5/1, № 5/2, № 6, № 6/1, № 6/2, № 7/2, № 8, № 8/3, № 9/1, № 9/2, № 10, № 10 а, № 11/1, № 11/2, № 12 а, № 12 б, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 14 а/1, № 14 а/2, № 14 б, № 15/1, № 15/2, № 17/2, № 19/1, № 19/2, Б. Бекбатырова № 1/1, № 2/1, № 3/1, № 4/1, № 5, № 6/1, № 7/1, № 8/2, Д. Қонаев № 1 а, № 1 б, № 1 г/1, № 1/2, № 3, № 3/1, № 3/2, № 5/1, № 5/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 9/1, № 9/2, № 11/1, № 11/2, № 14, № 14/1, № 14/2, № 18/1, № 18/2, Ш. Уәлиханов № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 4/4, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 13/1, № 13/2, № 13/3, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15/2, № 16, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 20, № 21/1, № 22/1, № 22/2, № 22/3, № 23/1, № 23/2, № 24/1, № 24/2, № 24/3, № 24 а/2, № 25/1, № 25/2, № 25/3, № 26/1, № 26/2, № 27/1, № 27/2, № 27/3, № 29, № 29 а, № 30/1, № 30/2, № 30/3, М. Ғабдуллин № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 8, № 8/1, № 8/2, № 9, № 9/1, № 9/2, № 9/3, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 13, № 14, № 15/1, № 15/2, № 15/3, № 16, № 17/1, № 17/2, № 18/1, № 18/2, № 21/1, № 21/2, № 26/1, № 26/2, № 27/1, № 27/2, Т. Айбергенов № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 2/1, № 3/1, № 4/1, № 4/2, № 4 б, № 6/1, № 6/2, № 8/1, № 8/2, № 9, № 9/1, № 9/2, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15 а, № 15 б, № 15 в, № 15 г, № 15 д, № 15 ж, № 17, № 20, № 22, № 22 а, № 24 а/2, № 26/1, № 26/2, № 26/3, Райымбек батыр №1 а, №2 а, № 1-ден 37-ге дейін, Бәйдібек батыр № 1-ден 39-ға дейін, Қарасай батыр № 1-ден 39-ға дейін, Наурыз № 1-ден 39-ға дейін, Достық № 1-ден 39-ға дейін, Бірлік № 1-ден 41-ге дейін, Береке № 1-ден 41-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 45-ке дейін, Жетісу № 1-ден 54-ке дейін, Бәйтерек № 1-ден 49-ға дейін, Жастар № 1-ден 49-ға дейін, Жеңіс № 1-ден 49-ға дейін; Күрті ауылы, көшелер: Тәуелсіздік № 1, № 2, № 4, № 7, № 8, № 9/2, № 10/1, № 11, № 12/2, № 13, № 14, № 22/1, № 22/2, № 23, № 24/2, № 28, № 29, № 30, № 31, № 33, № 35, № 35/1, Астана № 2, № 4, № 6, Алматы № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 9/1, № 9/2, № 19, № 21.
№ 418 сайлау учаскесі

Центр: село Акши, улица Д. Қонаев № 18, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 8" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района" .
В границах: село Акши, улицы: Т. Бокин № 1/1, № 2/1, № 2/2, № 4/1, № 4/2, № 5 по 19, № 21/1, № 21/2, № 22 а, № 24 а/2, № 26, № 27, № 29, с № 31 по 36, № 37/1, № 37/2, № 37 а, № 37 а/2, № 37 б/1, № 39, № 39 а, № 39 б, № 42 а, № 42 б, с № 44 по 49, № 50/1, № 50/2, № 51, № 52, № 53, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 71, № 72, Т. Рысқұлов № 1/1, № 1/2, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 10, № 10 а, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 12, № 13/1, № 13/2, № 14, № 15/1, № 15/2, № 16, № 17/1, № 17/2, № 19/1, № 20, № 21/1, № 21/2, № 23/1, № 23/2, № 25/1, № 25/2, № 27 а/1, № 27 а/2, № 27/1, № 27/2, № 29 а, № 29/1, № 29/2, № 30/1, № 30/2, № 31/1, № 31/2, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 32/4, № 34/1, № 34/2, № 34/3, № 36/1, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 36/5, № 38/1, № 38/2, № 40/1, № 40/2, № 40/3, № 42/1, № 42/2, № 43, № 44/1, № 44/2, № 45, № 46, № 47, № 49/1, № 49/3, № 50, № 51, № 53/1, № 53/2, № 54, № 55/1, № 55/2, № 56, Қ. Досанов № 3/1, № 3/2, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 13 а, № 13 б, № 15, № 17, № 21, Шәкәрім № 1, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12, Сүйінбай № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/2, № 7/3, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12, № 12 а, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15 а, № 16, № 18, № 20, № 22, Желтоқсан № 1/1 № 1/2, № 1 а, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6/4, № 7, № 8/1, № 8/2, № 8/3, № 8/4, № 10 а/1, № 10/2, № 11 а, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14/1, № 14/2, № 15 а, № 16/1, № 17, № 18/1, № 18/2, № 18/3, № 20/1, № 20/2, № 21, № 21 а, № 22, № 23, № 23 а, № 24, № 25/1, № 25/2, № 27, № 29, № 31, № 33, № 33/1, № 33/2, № 35, № 39, Төле би № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 12/1, № 12/2, № 14/1, № 14/2, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 23, № 24, № 26, № 27, № 29, № 45, № 54, Сырым Датұлы № 1, № 2/1, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11/1, № 12/1, № 12/2, № 13, № 13 а, № 14/1, № 14/2, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 21, № 22, № 23, № 26, Қ. Рысқұлбеков № 1/1, № 1/2, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8 а/1, № 8/2, № 9, № 10/1, № 10/2, № 10 а/1, № 10 а/2, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15/2, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 18/1, № 18/2, Қазбек бек № 1/1, 1/2, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4, № 4 а/1, № 4 а/2, № 5/1, № 5/2, № 6, № 6/1, № 6/2, № 7/2, № 8, № 8/3, № 9/1, № 9/2, № 10, № 10а, № 11/1, № 11/2, № 12 а, № 12 б, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 14 а/1, № 14 а/2, № 14 б, № 15/1, № 15/2, № 17/2, № 19/1, № 19/2, Б. Бекбатырова № 1/1, № 2/1, № 3/1, № 4/1, № 5, № 6/1, № 7/1, № 8/2, Д. Қонаев № 1 а, № 1 б, № 1 г/1, № 1/2, № 3, № 3/1, № 3/2, № 5/1, № 5/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 9/1, № 9/2, № 11/1, № 11/2, № 14, № 14/1, № 14/2, № 18/1, № 18/2, Ш. Уәлиханов № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 4/4, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 13/1, № 13/2, № 13/3, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15/2, № 16, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 20, № 21/1, № 22/1, № 22/2, № 22/3, № 23/1, № 23/2, № 24/1, № 24/2, № 24/3, № 24 а/2, № 25/1, № 25/2, № 25/3, № 26/1, № 26/2, № 27/1, № 27/2, № 27/3, № 29, № 29 а, № 30/1, № 30/2, № 30/3, М. Ғабдуллин № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 8, № 8/1, № 8/2, № 9, № 9/1, № 9/2, № 9/3, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 13, № 14, № 15/1, № 15/2, № 15/3, № 16, № 17/1, № 17/2, № 18/1, № 18/2, № 21/1, № 21/2, № 26/1, № 26/2, № 27/1, № 27/2, Т. Айбергенов № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 2/1, № 3/1, № 4/1, № 4/2, № 4 б, № 6/1, № 6/2, № 8/1, № 8/2, № 9, № 9/1, № 9/2, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15 а, № 15 б, № 15 в, № 15 г, № 15 д, № 15 ж, № 17, № 20, № 22, № 22 а, № 24 а/2, № 26/1, № 26/2, № 26/3, Райымбек батыр №1 а, №2 а, с №1 по 37, Бәйдібек батыр с № 1 по 39, Қарасай батыр с № 1 по 39, Наурыз с № 1 по 39, Достық с № 1 по 39, Бірлік с № 1 по 41, Береке с № 1 по 41, Бейбітшілік с № 1 по 45, Жетісу с №1 по 54, Бәйтерек с №1 по 49, Жастар с № 1 по 49, Жеңіс с № 1 по 49; село Курти, улицы: Тәуелсіздік № 1, № 2, № 4, № 7, № 8, № 9/2, № 10/1, № 11, № 12/2, № 13, № 14, № 22/1, № 22/2, № 23, № 24/2, № 28, № 29, № 30, № 31, № 33, № 35, № 35/1, Астана № 2, № 4, № 6, Алматы № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 9/1, № 9/2, № 19, № 21.
Избирательный участок № 418

Орталығы: Ақши ауылы, Д. Қонаев көшесі № 11, "Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің "Т. Бокин атындағы № 41 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Ақши ауылы, көшелер: Ж. Барибаев № 1, № 1 а, № 2/2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 7, № 7 а, № 8-ден 15-ке дейін, № 16/1, № 16/2, № 18/1, № 18/2, № 19, № 19 а, № 20-дан 30-ға дейін, № 30 а, № 31 а, № 33, № 35, № 36/1, № 36/2, № 37, № 38 а, № 39, № 40, № 40 а, № 41, № 43, № 44, № 46, № 47, № 49, № 50-ден 60-қа дейін, № 61 а, № 62, № 63, № 64, № 65 а, № 66, № 68 а, № 69, № 70, О. Жандосов № 1/1 а, № 1/1, № 1/2, № 2 а, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4 а, № 4 а/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8/1, № 8/2, № 9-дан 17-ге дейін, № 18 а, № 19, № 20, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, Ы. Алтынсарин № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5/1, № 5/2, № 6/, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11 а, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14, № 15, № 16/1, № 16/2, № 18, № 19, № 20, № 22, № 22 а, № 23, № 24, № 25, № 26, № 28, К. Әзірбаев № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6 а/1, № 8/1, № 8/2, № 8/1 а, № 8 а/2, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11 а, № 12/1, № 12/2, № 15, № 16, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 17 а/2, № 19/1, № 19/2, № 20/1, № 20/2, № 22, № 23/1, № 23/2, № 24/1, № 24/2, № 26/1, № 26/2, № 35/2, Жамбыл № 1/1, № 1/2, № 2, № 2/1, № 4, № 6, № 7 б, № 10, № 13, № 15-тен 28-ге дейін, № 28 а, № 29, № 30, № 31, № 32/2, № 34, № 35, № 36, № 38/1, № 40/1, № 40/2, № 41, № 42, № 43, № 45, № 46, № 47, № 49/1, № 52, № 58, № 59, № 60 а, № 60/1, № 60/2, № 61, № 63, № 65, № 66, № 67, № 68, Ғ. Мұратбаев № 1/1, № 1/2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6, № 6 а/1, № 6/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 9/1, № 9 а/2, № 11, № 11/1, № 11/2, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 15, № 16, № 17, № 17 а, № 17/1, № 17/2 № 18, № 19, № 19 а, № 20, № 21, № 23, № 23/1, № 23 а/2, № 24, № 25/1, № 25/2, № 26, № 27/1, № 27/2, № 28, № 28 а, № 29, № 30, № 31/1, № 31/2, № 32, № 33/1, № 33/2, № 34, № 35/1, № 35/2, № 36, № 38, № 38 а, № 39/1, № 39/2, № 41, № 41/1, № 42, № 43/1, № 43/2, № 44, № 44/1, № 45, № 46/1, № 46/2, № 47, № 48/1, № 48/2, № 50/1, № 50/2, № 52/1, № 52/2, № 54, № 56/1, № 56/2, № 58/1, № 58/2, № 60/1, № 60/2, № 62, № 63, Құрманғазы № 2, № 2 а, № 3, № 4, № 5, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12/1, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18-ден 23-ке дейін, № 23 а, № 24, № 25, № 26, № 28, № 29, № 29 а, № 30, № 32, № 32 а, О. Әубәкіров № 1, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 8, № 8 а, № 10, № 11, № 12, № 14, № 15, № 16, Қ. Сәтбаев № 1, № 1 а, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, Д. Қонаев № 22/1, № 22/2, № 24, № 24/2, № 25 а, № 25, № 25 б, № 26/1, № 26/2, № 27, № 28, № 30, № 35/1, № 35/2, № 35/3, № 35/4, № 36, № 38, № 40, № 41, № 42, № 44, № 49, № 51, № 52, Т. Айбергенов № 28/1, 28/2, № 28/3, № 32/1, № 32/2, № 34/1, № 34/2, № 42/1, № 42/2, № 43/1, № 43/2, № 44/1, № 44/2, Белағаш Ақұлы № 1 а, № 3, № 4, № 5 а, № 7, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10, № 11 а, № 12, № 13, № 14, № 15/1, № 15/2, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22 а, № 23, № 24, № 26, № 27, № 29, № 30, № 30/1, № 31-ден 47-ге дейін, № 49/1, № 49/2, № 49/3, № 49/4, № 49/5, № 49 б, № 50, № 51 а, № 53, № 54, 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61 а, № 62, № 63, № 64/1, № 64/2, № 67, К. Қасымұлы № 1, № 1 а, № 2 а, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8-ден 30-ға дейін, № 31/1, № 31/2, № 32-ден 50-ге дейін, № 52/1, № 52/2, № 53, № 54 а, № 56, № 58, № 59, № 59 а, № 60/1, № 60/2, № 60/3, № 62, № 63, № 65, № 65 а, № 66/1, № 66/2, Райымбек батыр № 38-ден 47-ге дейін, Бәйдібек батыр № 40-тан 49-ға дейін, Қарасай батыр № 40-тан 49-ға дейін.
№ 1045 жаңа сайлау учаскесі

Центр: село Акши, улица Д. Қонаев № 11, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 41 имени Т. Бокин" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
В границах: село Акши, улицы: Ж. Бәрібаев № 1, № 1 а, № 2/2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 7, № 7 а, с № 8 по 15, № 16/1, № 16/2, № 18/1, № 18/2, № 19, № 19 а, с № 20 по 30, № 30 а, № 31 а, № 33, № 35, № 36/1, № 36/2, № 37, № 38 а, № 39, № 40, № 40 а, № 41, № 43, № 44, № 46, № 47, № 49, с № 50 по 60, № 61 а, № 62, № 63, № 64, № 65 а, № 66, № 68 а, № 69, № 70, О. Жандосов № 1/1 а, № 1/1, № 1/2, № 2 а, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4 а, № 4 а/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8/1, № 8/2, с № 9 по 17, № 18 а, № 19, № 20, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, Ы. Алтынсарин № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11 а, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14, № 15, № 16/1, № 16/2, № 18, № 19, № 20, № 22, № 22 а, № 23, № 24, № 25, № 26, № 28, К. Әзірбаев № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6 а/1, № 8/1, № 8/2, № 8/1 а, № 8 а/2, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11 а, № 12/1, № 12/2, № 15, № 16, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 17 а/2, № 19/1, № 19/2, № 20/1, № 20/2, № 22, № 23/1, № 23/2, № 24/1, № 24/2, № 26/1, № 26/2, № 35/2, Жамбыл № 1/1, № 1/2, № 2, № 2/1, № 4, № 6, № 7 б, № 10, № 13, с № 15 по 28, № 28 а, № 29, № 30, № 31, № 32/2, № 34, № 35, № 36, № 38/1, № 40/1, № 40/2, № 41, № 42, № 43, № 45, № 46, № 47, № 49/1, № 52, № 58, № 59, № 60 а, № 60/1, № 60/2, № 61, № 63, № 65, № 66, № 67, № 68, Ғ. Мұратбаев № 1/1, № 1/2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6, № 6 а/1, № 6/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 9/1, № 9 а/2, № 11, № 11/1, № 11/2, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 15, № 16, № 17, № 17 а, № 17/1, № 17/2, № 18, № 19, № 19 а, № 20, № 21, № 23, № 23/1, № 23 а/2, № 24, № 25/1, № 25/12, № 26, № 27/1, № 27/2, № 28, № 28 а, № 29, № 30, № 31/1, № 31/2, № 32, № 33/1, № 33/2, № 34, № 35/1, № 35/2, № 36, № 38, № 38 а, № 39/1, № 39/2, № 41, № 41/1, № 42, № 43/1, № 43/2, № 44, № 44/1, № 45, № 46/1, № 46/2, № 47, № 48/1, № 48/2, № 50/1, № 50/2, № 52/1, № 52/2, № 54, № 56/1, № 56/2, № 58/1, № 58/2, № 60/1, № 60/2, № 62, № 63, Құрманғазы № 2, № 2 а, № 3, № 4, № 5, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12/1, № 13, № 14, № 15, № 16, с № 18 по 23, № 23 а, № 24, № 25, № 26, № 28, № 29, № 29 а, № 30, № 32, № 32 а, О. Әубәкіров № 1, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 8, № 8 а, № 10, № 11, № 12, № 14, № 15, № 16, Қ. Сәтбаев № 1, № 1 а, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, Д. Қонаев № 22/1, № 22/2, № 24, № 24/2, № 25 а, № 25, № 25 б, № 26/1, № 26/2, № 27, № 28, № 30, № 35/1, № 35/2, № 35/3, № 35/4, № 36, № 38, № 40, № 41, № 42, № 44, № 49, № 51, № 52, Т. Айбергенов № 28/1, № 28/2, № 28/3, № 32/1, № 32/2, № 34/1, № 34/2, № 42/1, № 42/2, № 43/1, № 43/2, № 44/1, № 44/2, Белағаш Ақұлы № 1 а, № 3, № 4, № 5 а, № 7, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10, № 11 а, № 12, № 13, № 14, № 15/1, № 15/2, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22 а, № 23, № 24, № 26, № 27, № 29, № 30, № 30/1, с № 31 по 47, № 49/1, № 49/2, № 49/3, № 49/4, № 49/5, № 49б, № 50, № 51 а, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61 а, № 62, № 63, № 64/1, № 64/2, № 67, К. Қасымұлы № 1, № 1 а, № 2 а, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7, № 7/1, № 7/2, с № 8 по 30, № 31/1, № 31/2, с № 32 по 50, № 52/1, № 52/2, № 53, № 54 а, № 56, № 58, № 59, № 59 а, № 60/1, № 60/2, № 60/3, № 62, № 63, № 65, № 65а, № 66/1, № 66/2, Райымбек батыр с № 38 по 47, Бәйдібек батыр с № 40 по 49, Қарасай батыр с № 40 по 49.
Новый избирательный участок № 1045