Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-27-173 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 сәуірдегі № 6-34-217 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 мамырда № 4682 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6-27-173 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4454 тіркелген, 2018 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13907465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2349666 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 22345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 42000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 11493454 мың теңге;
2) шығындар 13994580 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 67360 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 82973 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15613 мың теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6-27-173 "О бюджете Панфиловского района на 2018-2020 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 19 апреля 2018 года № 6-34-217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 мая 2018 года № 4682
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6-27-173 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4454, опубликован 27 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 13907465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2349666 тысяч тенге;
неналоговые поступления 22345 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 42000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11493454 тысячи тенге;
2) затраты 13994580 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 67360 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 82973 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 15613 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 154475 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 154475 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 154475 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 154475 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессиясы төрағасы М. Тұрлыбеков
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы "19" сәуірдегі "Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-27-173 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-34-217 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата М. Турлыбеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата от "19" апреля 2018 года № 6-34-217 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6-27-173 "О бюджете Панфиловского района на 2018-2020 годы"

17454
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
34200
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
249360
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
46000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
469140
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
424952
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
728108
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
217958
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
212046
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
212046
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5912
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
5912
2
Әлеуметтiк көмек
470920
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
470920
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
212700
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33870
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11349
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9906
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
60393
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
98312
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43390
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
39230
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39230
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30874
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3864
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

17454
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
34200
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
249360
012
Капитальные расходы государственного органа
420
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
46000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
469140
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
424952
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
728108
1
Социальное обеспечение
217958
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
212046
005
Государственная адресная социальная помощь
212046
464
Отдел образования района (города областного значения)
5912
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
5912
2
Социальная помощь
470920
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
470920
002
Программа занятости
212700
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33870
006
Оказание жилищной помощи
1000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11349
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9906
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
60393
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
98312
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43390
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
39230
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30874
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3864
021
Капитальные расходы государственного органа