Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-130 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 34-149 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 наурызда № 4592 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 30-130 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4489 тіркелген, 2018 жылдың 13 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 6-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Сарқан қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 153 595 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 73 271 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 80 324 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 41 117 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 39 207 мың теңге;
2) шығындар 153 595 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Черкасск ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 47 917 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 461 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 40 456 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 882 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 574 мың теңге;
2) шығындар 47 917 мың теңге.

О внесении изменений в решение Сарканскогорайонного маслихата от 22 декабря 2017 года № 30-130 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2018-2020 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 14 марта 2018 года № 34-149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 марта 2018 года № 4592
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 30-130 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4489, опубликован 13 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Саркан на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 153 595 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 73 271 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 80 324 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 41 117 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 39 207 тысяч тенге;
2) затраты 153 595 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"6. Утвердить бюджет Черкасского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 ,18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 47 917 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 461 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 40 456 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 882 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 574 тысячи тенге;
2) затраты 47 917 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
3. Көрсетілген шешімнің 1, 16-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
3. Приложение 1, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению соответственно.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов, экологии".

5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессиясының төрағасы С. Елюбаева
Сарқан аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы Ж. Игіман
Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы "14" наурыздағы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-130 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 34-149 шешіміне 1- қосымша

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Сарканского районного маслихата С. Елюбаева
Исполняющий обязанности
секретаря Сарканского
районного маслихата Ж. Игиман
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от "14" марта 2018 года № 34-149 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 30-130 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2018-2020 годы"