Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-23-141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 6-31-193 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 3 мамырда № 4671 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 6-23-141 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4456 тіркелген, 2018 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7888972 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1569511 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5915 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 78577 мың теңге;
трансферттер түсімі 6234969 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1014583 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1257106 мың теңге;
субвенциялар 3963280 мың теңге;
2) шығындар 8026088 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13384 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 36075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 22691 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 6-23-141 "О бюджете Уйгурского района на 2018-2020 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20 апреля 2018 года № 6-31-193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 мая 2018 года № 4671
В соответствии с подпунктом пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2018-2020 годы" от 20 декабря 2017 года № 6-23-141 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4456, опубликован 30 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 7888972 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1569511 тысяча тенге;
неналоговые поступления 5915 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 78577 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6234969 тысяч тенге; в том числе:
целевые текущие трансферты 1014583 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1257106 тысяч тенге;
субвенции 3963280 тысяч тенге;
2) затраты 8026088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13384 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 36075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 22691 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (–) 150500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 150500 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 150500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 150500 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Б.Юлдашева
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы "20" сәуірдегі "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-23-141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-31-193 шешіміне қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата Б.Юлдашева
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от "20" апреля 2018 года № 6-31-193 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 6-23-141 "О бюджете Уйгурского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №6-23-141 "О бюджете Уйгурского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
I. Доходы