Кеген ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласының педагог жұмыскерлеріне коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 9-31 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 29 қарашада № 4904 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 тамыздағы № 38-131 шешімімен
Сноска. Утратило силу решением Кегенского районного маслихата Алматинской области от 19.08.2020 № 38-131 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 53-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласының педагог жұмыскерлеріне коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша аудандық бюджет қаражаты есебінен, жылына бір рет бес айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-мәдени даму, құқық, қоғамдық бірлестіктермен жұмыс, бұқаралық ақпарат құралдары жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы С. Саниязов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Н. Советов

О предоставлении социальной помощи на оплату коммунальных услуг и приобретение топлива педагогическим работникам образования, работающим в сельской местности Кегенского района
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 27 ноября 2018 года № 9-31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 ноября 2018 года № 4904. Утратило силу решением Кегенского районного маслихата Алматинской области от 19 сентября 2020 года № 38-131
Сноска. Утратило силу решением Кегенского районного маслихата Алматинской области от 19.08.2020 № 38-131 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 53 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Один раз в год предоставить за счет бюджетных средств района социальную помощь в размере пяти месячных расчетных показателей на оплату коммунальных услуг и приобретение топлива педагогическим работникам образования, работающим в сельской местности Кегенского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По вопросам средств массовой информации, работы с общественными объединениями, права, социально-культурного развития".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата С. Саниязов
Секретарь районного
маслихата Н. Советов