Жамбыл облысының ауылдық округі мен кейбір ауылдарын қайта атау туралы
Бірлескен Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 115 қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 24-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 шілдеде № 3903 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы тiл туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 11 шiлдедегі Заңына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 19 сәуірдегі облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл облысының мынадай ауылдық округі мен ауылдары:
1) Тұрар Рысқұлов ауданы Новосель ауылдық округі Ақниет ауылдық округі;
2) Тұрар Рысқұлов ауданы Новосель ауылдық округінің Юбилейное ауылы Дінмұхамед Қонаев ауылы;
3) Шу ауданы Төле би ауылдық округінің Зверохозяйство ауылы Көкжиек ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Жамбыл облыстық мәслихатының экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімінің орынбасары Е.Манжуовқа жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акті әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі Облыстық мәслихаттың
А. Мырзахметов сессиясының төрағасы
М. Сәрсенов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Б. Қарашолақов

О переименовании сельского округа и некоторых сел Жамбылской области
Совместное постановление акимата Жамбылской области от 14 июня 2018 года № 115 и решение маслихата Жамбылской области от 29 июня 2018 года № 24-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 июля 2018 года № 3903
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 июля 1997 года "О языках в Республике Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 19 апреля 2018 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующий сельский округ и села Жамбылской области:
1) Новосельский сельский округ района Турара Рыскулова в сельский округ Акниет;
2) село Юбилейное Новосельского сельского округа района Турара Рыскулова в село Динмухамеда Конаева;
3) село Зверохозяйство Толебийского сельского округа Шуского района в село Кокжиек.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления и на заместителя акима области Е.Манжуова.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Председатель сессии
А. Мырзахметов областного маслихата
М. Сарсенов
Секретарь областного
маслихата
Б. Карашолаков