Жамбыл облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 4067 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мырзахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алматы қаласындағы Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрлігі Геология
және жер қойнауын пайдалану комитетінің
"Оңтүстікқазжерқойнауы" Оңтүстік Қазақстан
өңіраралық геология және жер қойнауын
пайдалану департаментінің басшысы
__________________ А. Ижанов
"____" ______________2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Энергетика
министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Жамбыл облысы бойынша
Экология департаментінің басшысы
__________________Қ. Мәдібек
"____" ______________2018 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы "__" желтоқсандағы
№ ___ қаулысына қосымша
Жамбыл облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар

Об определении территории для старательства по Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 24 декабря 2018 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 декабря 2018 года № 4067
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территории для старательства по Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мырзахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Южно-Казахстанского
межрегионального департамента геологии
и недропользования Комитета геологии
и недропользования Министерства по
инвестициям и развитию Республики
Казахстан "Южказнедра" в городе Алматы
__________________ А. Ижанов
"____" ______________2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Департамента экологии
по Жамбылской области Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства
энергетики Республики Казахстан
__________________ К. Мадибек
"____" ______________2018 года
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от "___" декабря 2018 года №__
Территории для старательства по Жамбылской области