"Байзақ ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 15-5 шешімінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 26-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 сәуірде № 3775 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 Заңының 27 бабына сәйкес, Байзақ аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Байзақ ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 15-5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 89 болып тіркелген, 2009 жылғы 6 наурыздағы "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Р. Сапарбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Тлепов

О признании утратившим силу Байзакского районного маслихата от 27 января 2009 года № 15-5 "О корректировке базовых ставок земельного налога по Байзакскому району"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 16 марта 2018 года № 26-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 апреля 2018 года № 3775
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах", Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Байзакского районного маслихата от 27 января 2009 года № 15-5 "О корректировке базовых ставок земельного налога по Байзакскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 89, опубликовано в районной газете "Ауыл жаналығы - Сельская новь" от 6 марта 2009 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Р. Сапарбеков
Секретарь районного маслихата Н. Тлепов