Сарыкемер ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Бәйтерек ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 маусымдағы № 44 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 шілдеде № 3880 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауылдық округінің Сарыкемер ауылының көше атаулары өзгертілсін:
1) Подгорная көшесі Көлқайнар көшесіне;
2) Дружба көшесі Достық көшесіне;
3) Интернациональная көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
4) Новоселов көшесі Жаңақоныс көшесіне;
5) Луговая көшесі Ақыртас көшесіне;
6) Вишневая көшесі Қызылқайнар көшесіне;
7) Яблоневая көшесі Ақдала көшесіне;
8) 1-Виноградная көшесі Есқара көшесіне;
9) 2-Виноградная көшесі Тастөбе көшесіне;
10) Звездная көшесінің 1-бұрылысы Арбатас көшесіне;
11) Звездная көшесінің 3-бұрылысы Тараз көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бәйтерек ауылдық округі әкімінің орынбасары Жуманов Куаныш Жетписбаевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Абдуалиев

О переименовании улиц села Сарыкемер
Решение акима Байтерекского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 11 июня 2018 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 июля 2018 года № 3880
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Сарыкемер Байтерекского сельского округа:
1) улицу Подгорная на улицу Көлқайнар;
2) улицу Дружба на улицу Достық;
3) улицу Интернациональная на улицу Тәуелсіздік;
4) улицу Новоселова на улицу Жаңақоныс;
5) улицу Луговая на улицу Ақыртас;
6) улицу Вишневая на улицу Қызылқайнар;
7) улицу Яблоневая на улицу Ақдала;
8) улицу 1-Виноградная на улицу Есқара;
9) улицу 2-Виноградная на улицу Тастөбе;
10) 1-переулок улицы Звездная на улицу Арбатас;
11) 3-переулок улицы Звездная на улицу Тараз.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Байтерекского сельского округа Жуманова Куаныша Жетписбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Абдуалиев А.