"Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 мамырдағы №234 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы № 329 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 3862 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қарашадағы № 602 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 01.11.2023 № 602 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 мамырдағы №234 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3438 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 маусымда аудандық "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Найманова Үміткен Қапанқызына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Б. Қазанбасов

О внесении изменения в постановление акимата Жамбылского района от 18 мая 2017 года № 234 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 29 мая 2018 года № 329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 июня 2018 года № 3862. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 1 ноября 2023 года № 602
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 01.11.2023 № 602 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылского района от 18 мая 2017 года № 234 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3438, опубликовано 14 июня 2017 года в газете "Шұғыла-Радуга") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Найманову Умиткен Капановну.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Б. Казанбасов

Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы №329 "Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 мамырдағы №234 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысына келісім парағы
КЕЛІСІЛДІ
"Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық
сақтау басқармасының Жамбыл
аудандық орталық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының
бас дәрігері
______________ А. Сауруков
29 мамыр 2018 жыл
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 29 мамырдағы
№ 329 қаулысына қосымша
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымдардың атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (%)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде белгіленген квота саны (адам)
1
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Баймырза Бесбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Лист согласования к постановлению акимата Жамбылского района от 29 мая 2018 года № 329 "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылского района от 18 мая 2017 года № 234 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
СОГЛАСОВАНО
Главный врач коммунального
государственного предприятие на праве
хозяйственного ведения "Центральная
районная больница Жамбылского района
управления здравоохранения акимата
Жамбылской области"
______________ А. Сауруков
29 мая 2018 года
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
от 29 мая 2018 года № 329
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов
Название организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (%)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Баймырза Бесбаева" отдела образования акимата Жамбылского района Жамбылской области