2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 4074 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1-17 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға әрбір ауылдық округ бойынша келесі көлемде бекітілсін:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 648 021 мың теңге;
салықтық түсімдер – 32 208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 615 813 мың теңге;
2) шығындар – 655 665 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 644 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 644 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 644 мың теңге.
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 153 521 мың теңге;
салықтық түсімдер – 10 324 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 143 197 мың теңге;
2) шығындар – 154 714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 193 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 193 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 193 мың теңге.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:

О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2018 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2018 года № 4074.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-17, в том числе на 2019 год в разрезе каждого сельского округа в следующих объемах:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 648 021 тысяч тенге;
налоговые поступления – 32 208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 615 813 тысяч тенге;
2) затраты – 655 665 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -7 644 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 7 644 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 644 тысяч тенге.
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 153 521 тысяч тенге;
налоговые поступления – 10 324 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 143 197 тысяч тенге;
2) затраты – 154 714 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 1 193 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1 193 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 193 тысяч тенге.
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:

1.15 Полатқосшы ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 236 790 мың теңге;
салықтық түсімдер – 29 481 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 207 309 мың теңге;
2) шығындар – 243 796 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 006 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 006 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 006 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 26.02.2019 № 39-2 (01.01.2019 қолдаңысқа енгізіледі); 02.04.2019 № 41-2 (01.01.2019 қолдаңысқа енгізіледі); 15.05.2019 № 43-2 (01.01.2019 қолдаңысқа енгізіледі); 30.07.2019 № 48-2 (01.01.2019 қолдаңысқа енгізіледі); 29.10.2019 № 51-2 (01.01.2019 қолдаңысқа енгізіледі); 26.11.2019 № 53-2 (01.01.2019 қолдаңысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджеттерінiң атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттiк бағдарламалар көзделмеген.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2019 жылы жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласы мамандарына қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықтары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
4. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюжеттерінде аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған трансферттер сомалары ескерілсін.
5. 2019 жылға ауылдық округтер бюджетіне бөлінген 1 183 592 мың теңге субвенция ескерілсін, оның ішінде:
Аса ауылдық округі – 191 800 мың теңге;
Айшабибі ауылдық округі – 85 926 мың теңге;
Ақбастау ауылдық округі – 23 147 мың теңге;
Ақбұлым ауылдық округі – 60 409 мың теңге;
Бесағаш ауылдық округі – 119 735 мың теңге;
Гродиково ауылдық округі – 71 184 мың теңге;

1.15 по Полаткощинскому сельскому округу:
1) доходы – 236 790 тысяч тенге;
налоговые поступления – 29 481 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 207 309 тысяч тенге;
2) затраты – 243 796 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 7 006 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 7 006 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 006 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 26.02.2019 № 39-2 (вводится в действие 01.01.2019); от 02.04.2019 № 41-2 (вводится в действие 01.01.2019); от 15.05.2019 № 43-2 (вводится в действие 01.01.2019); от 30.07.2019 № 48-2 (вводится в действие 01.01.2019); от 29.10.2019 № 51-2 (вводится в действие 01.01.2019); от 26.11.2019 № 53-2 (вводится в действие 01.01.2019).
2. Бюджетные программы не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2019 год не предусмотрены.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2019 год предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из местного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.
4. В бюджете сельских округов на 2019 год учесть предусмотренные суммы трансфертов из средств районного бюджета.
5. Учесть выделенные субвенции бюджетам сельских округов на 2019 год в сумме 1 183 592 тысяч тенге в том числе:
Ассинский сельский округ – 191 800 тысяч тенге;
Айшабибинский сельский округ – 85 926 тысяч тенге;
Акбастауский сельский округ – 23 147 тысяч тенге;
Акбулымский сельский округ – 60 409 тысяч тенге;
Бесагашский сельский округ – 119 735 тысяч тенге;
Гродиковский сельский округ – 71 184 тысяч тенге;

Жамбыл ауылдық округі – 80 740 мың теңге;
Қарой ауылдық округі – 23 074 мың теңге;
Қызылқайнар ауылдық округі – 94 596 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі – 58 490 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округі – 51 857 мың теңге;
Көлқайнар ауылдық округі – 38 166 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі – 49 920 мың теңге;
Қарасу ауылдық округі – 79 615 мың теңге;
Полатқосшы ауылдық округі – 154 933 мың теңге.
6. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Жамбылский сельский округ – 80 740 тысяч тенге;
Каройский сельский округ – 23 074 тысяч тенге;
Кызылкайнарский сельский округ – 94 596 тысяч тенге;
Каратобинский сельский округ – 58 490 тысяч тенге;
Каракемерский сельский округ – 51 857 тысяч тенге;
Колькайнарский сельский округ – 38 166 тысяч тенге;
Орнекский сельский округ – 49 920 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 79 615 тысяч тенге;
Полаткощинский сельский округ – 154 933 тысяч тенге.
6. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

7. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Несіпбеков
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2018 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 35-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 – қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 53-2 (01.01.2019 қолдаңысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Жамбылского районного маслихата Н. Несипбеков
Секретарь
Жамбылского районного маслихата Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от "25" декабря 2018 года №35-2
Бюджет Ассинского сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 26.11.2019 № 53-2 (вводится в действие 01.01.2019).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ