Ақбұлым ауылдық округі Ақбұлым ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбұлым ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 05 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 наурызда № 3725 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқаружәне өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылдың 24 қарашадағы қорытындысы мен тиісті аумақ халқының пікірлерін ескере отырып, ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақбұлым ауылдық округі Ақбұлым ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Газ поселкасы көшесін – Сарыбұлақ көшесі;
Школьная көшесін – Алмалы көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақбұлым ауылдық округінің әкімі С. Джанысбаев

О переименовании улиц села Акбулым Акбулымского сельского округа
Решение акима Акбулымского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 16 февраля 2018 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 марта 2018 года № 3725
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Акбулым Акбулымского сельского округа:
улицу Газ поселкасы– на улицу Сарыбулак;
улицу Школьная – на улицу Алмалы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возлагаю на себя.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акбулымского сельского округа С. Джанысбаев