Масанчи ауылдық округінің Масанчи ауылындағы көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Масанчи ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 24 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 маусымда № 3867 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 19 сәуірдегі №1 хаттамасының қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Масанчи ауылдық округінің Масанчи ауылындағы Советская көшесінің атауы Ақниет көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Масанчи ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Закир Абдулаевич Гудожановқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі И.Юбуров

О переименовании улицы села Масанчи Масанчинского сельского округа
Решение акима Масанчинского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 30 мая 2018 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 июня 2018 года № 3867
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 19 апреля 2018 года протокола №1 и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Советская на улицу Ақниет села Масанчи Масанчинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Масанчинского сельского округа Гудожанова Закира Абдулаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа И.Юбуров