Жаңа көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы Көкдөнен ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 17 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 шілдеде № 3882 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл обылысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 19 сәуірдегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Көкдөнен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкдөнен ауылдық округінің Жақсылық ауылындағы жаңа көшеге "Тау самалы" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көкдөнен ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Нұртаза Бақытбекұлы Артыққа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін уақытша атқарушы Е.Ж.Ажиров

О присвоении наименования новой улице
Решение акима Кокдоненского сельского округа района Т. Рыскулова Жамбылской области от 13 июня 2018 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 июля 2018 года № 3882
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 19 апреля 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Кокдоненского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице наименование "Тау самалы" в селе Жаксылык Кокдоненского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Кокдоненского сельского округа Артык Нуртазы Бахытбековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима сельского округа Е.Ж.Ажиров