Луговой ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы Луговой ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 ақпандағы № 16 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінің 2018 жылғы 26 ақпанда № 3719 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Луговой ауылдық округінің Луговой ауылының көше атаулары өзгертілсін:
Набережная көшесі – Қарасу;
Кольцевая көшесі – Жеңіс;
Береговая көшесі – Тәуелсіздік;
Семафорная көшесі – Игілік;
Станционная – Ынтымақ;
Авиационная көшесі – Ғарышкер;
Четный парк көшесі – Түркісіб;
Пригородная көшесі – Еңбекші;
Заготскот көшесі – Кең дала;
10) Коммунистическая көшесі – Желтоқсан;
11) Лесхоз көшесі – Ақбұлақ.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Луговой ауылдық округі әкімінің орынбасары Абилов Кайрат Мергенбаевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Сванов

О переименовании улиц села Луговое
Решение акима Луговского сельского округа района Т. Рыскулова Жамбылской области от 15 февраля 2018 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 февраля 2018 года № 3719
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Луговое Луговского сельского округа:
1) улицу Набережная – Қарасу;
2) улицу Кольцевая – Жеңіс;
улицу Береговая – Тәуелсіздік;
4) улицу Семафорная – Игілік;
5) улицу Станционная – Ынтымақ;
6) улицу Авиационная – Ғарышкер;
7) улицу Четный парк – Түркісіб;
8) улицу Пригородная – Еңбекші;
9) улицу Заготскот – Кең дала;
10) улицу Коммунистическая – Желтоқсан;
11) улицу Лесхоз – Ақбұлақ.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Луговского сельского округа Абилова Кайрата Мергенбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Сванов М.