"Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі №186 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 8 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 ақпанда № 3717 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі №186 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3173 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қазанда аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж.Жарықбасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Нарбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Сарысуского района от 27 сентября 2016 года № 186 "Об определении сроков представления заявок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур"
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 30 января 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 февраля 2018 года № 3717
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сарысуского района от 27 сентября 2016 года №186 "Об определении сроков представления заявок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3173, опубликовано 15 октября 2016 года в районной газете "Сарысу").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Ж.Жарыкбасова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Нарбаев