"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 200 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 95 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 мамырда № 3816 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 124 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 29.05.2019 № 124 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 200 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3598 болып тіркелген, 2017 жылдың 13 желтоқсанында аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Сарысуского района от 31 октября 2017 года № 200 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 28 апреля 2018 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 мая 2018 года № 3816. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 29 мая 2019 года № 124
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 29.05.2019 № 124 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сарысуского района от 31 октября 2017 года № 200 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3598, опубликовано 13 декабря 2017 года в районной газете "Сарысу") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Д.Асановаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Нарбаев
Сарысу ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 95 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 200 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысына келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау
басқармасы Сарысу аудандық орталық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорының бас дәрігері
Бегманова Б.А.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Асанову Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Нарбаев
Лист согласования к постановлению акима Сарысуского района от 28 апреля 2018 года № 95 "О внесении изменения в постановление акимата Сарысуского района от 31 октября 2017 года № 200 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач коммунального
государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения
"Центральная районная больница
Сарысуского района управления
здравоохранения акимата Жамбылской
области"
Бегманова Б.А.