"Талас ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 138 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 мамырдағы № 112 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 маусымда № 3854 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 1-48 қаулысымен

О внесении изменений в постановление акимата Таласского района от 25 апреля 2017 года № 138 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Таласском районе"
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 15 мая 2018 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 июня 2018 года № 3854. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 11 апреля 2023 года № 1-48

Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 11.04.2023 № 1-48 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 7 бабы 7) тармақшасына және "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабы 1) тармақшасына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 11.04.2023 № 1-48 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Талас ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі №138 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3434 болып тіркелген, 2017 жылдың 27 мамырында "Талас тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в постановление акимата Таласского района от 25 апреля 2017 года №138 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Таласском районе" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3434, опубликованное в газете "Талас тынысы" 27 мая 2017 года) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Кадырбек Рысқұлбекұлы Садубаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Алиев
Талас ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "15" мамырдағы
№112 қаулысына қосымша
Талас ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Талас аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садубаева Кадырбека Рыскулбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д.Алиев
Приложение к постановлению
акимата Таласского района от
"15" мая 2018 года №112
Перечень организаций в которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов в Таласском районе
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество квотированных рабочих мест
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная больница Таласского района управления здравохранения акимата Жамбылской области"